Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2008., 21:55   #61
Quote:
sun-in-eyes kaže: Pogledaj post
Komuniciranje s emanacijama poput anđela je ekstremno kompleksno i zahtjevno i ne vjerujem da se može postići pukim šuškanjem doborćudnih molitvi. Treba godine pripreme i iskustva, teško nabavljivih materijala (raznih kristala) te napredno znanje elementarnih razina postojanja.

Sve drugo je srljanje u duhovnu te eventualno fizičku propast.
Imam ja pitanje... zasto ce nama kristal i sve to... trazenje andela.. stalno traganje za necim sto je nadnaravno... ako andeli i bog imaju toliku snagu zasto se oni nama nebi otkrili i sve to... e to je pitanje... mozda je odgovor jesmo li mi to zasluzili da se oni nama otkriju... a ne uzimat kristale neke kao otkrivanje... ma da.. mozes misliti... i kako ti znas jesi li uspostavila kontak sa andelom... samo znas iz prica nekih ljudi kako on izgleda.. i odmah je to andeo.. daj ljudi zivite malo u ovome svijetu...
__________________
Ej prijatelju pročitao sam to u novinama a navečer sam vidio na TV-mora da bude istina"Novine - privatne,TV - privatna,
Joppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 22:06   #62
Kakvi kristali? Mislim da to uopće nije smisao toga. Nekakvi tečajevi,kristali i gatanje. Anđele i njihovu snagu, kao i Božju, najbolje možete osjetiti u teškim životnim situacijama, izgubila sam voljenu osobu, vjerujte znam o čemu govorim. E tada baš najbolje možeš osjetiti tu snagu i moć! Samo Bog i anđeli uz voljene osobe mi ponažu da idem dalje.
angel777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 23:22   #63
Evo ja priznajem da verujem u sve i svašta,i duhove i aliene i sve moguće,ali andjeli??? Kako neko može da postigne tako nešto za 50 minuta,meni je trebalo par meseci vežbanja da uopšte uspem astralnu projekciju,dok nisam shvatio ništa lakše,hehe,ali stvarno sve to oko andjela veoma sam sumnjičav po tom pitanju,ajde kad su svi tako lepo upoznali andjele jel neko može da kaže kako se to radi???
Naravo niko,svi nude knjige i razne textove,a kad ih pročitaš,hmm
Eto nekažem da je nemoguće,ali kad svi toliko pričaju a iz tih tekstova ništa konkretno nemožeš naći,sve mi se čini kao neka ogromna reklama
BC107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 23:47   #64
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Jedino što onda mogu zaključiti je da je moj anđelčić gluh ko ponoć
Jer ja ne da vapim, vrištim!
možda zbog vlastitog krika ne slušaš odgovore koji ti se nude
možda se ti oglušuješ
ne koncentriraj se na osjetilo sluha ako doista želiš čuti
__________________
Ne tražite istinu, samo se odrecite svojih mišljenja…

Osnovni je zadatak društva, zadržati društvo u bolesnom stanju...
greenpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 23:49   #65
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
da...smrdi na kilometre...nekoliko pitanja za vas...kako znate da su to anđeli?
...nabavili ste knjigu i 50 minuta vam je dovoljno da uspostavite kontakt sa anđelom,mada se nikad time niste bavili?...u 70% slučajeva se to sve mozak poigrava sa vama,dat ću vam primjer,u noći gledajte u jedan kut sobe i budite sigurni da je netko tamo,nakon nekog vremena uvjerit čete mozak da je stvarno netko tamo i počet čete vidjeti nešto čega zapravo nema...

kako znamo da su to anđeli?

iskustvo nadilazi svaku moć riječi i opisati ga nekome tko će za sve tražiti znanstveno objašnjenje nema smisla
no, laički primjer za niže emocije
jesi li ikad stajao pored neke osobe i osjetio nelagodu, negativne vibre, ili si se odmaknuo, a da nisi bio svjestan da širi nervozu
na koji način se strah prenosi
ako osjetiš da se osoba pored tebe nečega prepala i ti ćeš odreagirati i sam preuzimajući sl energije na sebe
tako i sa anđelima
u trenutku komunikacije osjetiti ćeš toplu energiju, zaštitnički nastrojenu, neobjašnjivo veselje, sreću ...
možeš osjetiti i dodir

no ako si samo možeš zamisliti komunikaciju kanalima riječi koje do sada poznaješ, kako ti objasniti za mentalne poruke koje prostruje mislima i doslovce 'padnu s neba' kao odgovori na pitanja koja im upućujemo

dokazi za ljudski ego i ponos su nas prečesto skupo koštali
__________________
Ne tražite istinu, samo se odrecite svojih mišljenja…

Osnovni je zadatak društva, zadržati društvo u bolesnom stanju...
greenpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 23:53   #66
Šta se ne vidi i ne osijeti i nemože dokumentirat nije istinito.
xxxrugby is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 00:04   #67
Quote:
BC107 kaže: Pogledaj post
Evo ja priznajem da verujem u sve i svašta,i duhove i aliene i sve moguće,ali andjeli??? Kako neko može da postigne tako nešto za 50 minuta,meni je trebalo par meseci vežbanja da uopšte uspem astralnu projekciju,dok nisam shvatio ništa lakše,hehe,ali stvarno sve to oko andjela veoma sam sumnjičav po tom pitanju,ajde kad su svi tako lepo upoznali andjele jel neko može da kaže kako se to radi???
Naravo niko,svi nude knjige i razne textove,a kad ih pročitaš,hmm
Eto nekažem da je nemoguće, ali kad svi toliko pričaju a iz tih tekstova ništa konkretno nemožeš naći,sve mi se čini kao neka ogromna reklama
50 min
pokvareni telefon
no, ako i je tako bilo u Deinom primjeru
zašto bi to bilo nemoguće?

ljudski odnos je zahtjevan,
na svakome se mora raditi i mora ga se izgraditi
s anđelima je jednostavno, oni su tu i uvijek će biti
no nismo svi jednako senzibilni,a tu ne postoji recept u vremenskom omjeru
pronađi vlastiti način, kao što imaš za ljubav prema voljenoj osobi ili prijatelju
univerzalan si kreator svog puta za sve
samo se usudi pokušati i vjerovati

navikli smo za sve imati neke smjernice, formule pri rješavanju zadataka, putokaze na putu
no u duhovnome, možemo biti vlastiti nesputani vodiči
__________________
Ne tražite istinu, samo se odrecite svojih mišljenja…

Osnovni je zadatak društva, zadržati društvo u bolesnom stanju...
greenpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 00:15   #68
Quote:
xxxrugby kaže: Pogledaj post
Šta se ne vidi i ne osijeti i nemože dokumentirat nije istinito.
ne daj se omesti u snu
__________________
Ne tražite istinu, samo se odrecite svojih mišljenja…

Osnovni je zadatak društva, zadržati društvo u bolesnom stanju...
greenpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 01:08   #69
Pročitala sam knjigu i naručila cd koji je zbilja super. Jedini problem je što se ja uvijek uplašim. Ne znam zašto. Mislim da još uvijek nisam spremna za kontakt s anđelom.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 09:45   #70
Quote:
sun-in-eyes kaže: Pogledaj post
Komuniciranje s emanacijama poput anđela je ekstremno kompleksno i zahtjevno i ne vjerujem da se može postići pukim šuškanjem doborćudnih molitvi. Treba godine pripreme i iskustva, teško nabavljivih materijala (raznih kristala) te napredno znanje elementarnih razina postojanja.

Sve drugo je srljanje u duhovnu te eventualno fizičku propast.
..upravo to...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 09:50   #71
Quote:
greenpeace kaže: Pogledaj post
kako znamo da su to anđeli?

iskustvo nadilazi svaku moć riječi i opisati ga nekome tko će za sve tražiti znanstveno objašnjenje nema smisla
no, laički primjer za niže emocije
jesi li ikad stajao pored neke osobe i osjetio nelagodu, negativne vibre, ili si se odmaknuo, a da nisi bio svjestan da širi nervozu
na koji način se strah prenosi
ako osjetiš da se osoba pored tebe nečega prepala i ti ćeš odreagirati i sam preuzimajući sl energije na sebe
tako i sa anđelima
u trenutku komunikacije osjetiti ćeš toplu energiju, zaštitnički nastrojenu, neobjašnjivo veselje, sreću ...
možeš osjetiti i dodir

no ako si samo možeš zamisliti komunikaciju kanalima riječi koje do sada poznaješ, kako ti objasniti za mentalne poruke koje prostruje mislima i doslovce 'padnu s neba' kao odgovori na pitanja koja im upućujemo

dokazi za ljudski ego i ponos su nas prečesto skupo koštali
opet ja sa istim pitanjima...zar nije moguće da si to čovjek sve umisli?...jesi li ti ikad imala kontakte sa anđelima?...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 12:54   #72
vjeruj mi to nije bio anđeo, za upoznat svog anđela rebaćeti puno više nego neka knjiga
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 13:06   #73
Quote:
sun-in-eyes kaže: Pogledaj post
Komuniciranje s emanacijama poput anđela je ekstremno kompleksno i zahtjevno i ne vjerujem da se može postići pukim šuškanjem doborćudnih molitvi. Treba godine pripreme i iskustva, teško nabavljivih materijala (raznih kristala) te napredno znanje elementarnih razina postojanja.

Sve drugo je srljanje u duhovnu te eventualno fizičku propast.
A zašto to mora biti tako komplicirano?
Mislim ako je naš anđeo čuvar i ako je stalno uz nas, zašto dozvoljava da patimo?
Mislim, da me se krivo ne protumači, probati ću ovako:
Ako ga zazivam i ako iz dna svoje duše zelim da mi bar da nekakav znak da će sve biti ok i da je uz mene, zašto se ništa ne dogodi?
Zašto su potrebne godine iskustva ako je uz nas?
Ne kuzim.
Znači ja se sutra mogu pokušat ubiti, ali on mi svejedno neće dati nikakav signal da je tu, mislim koja je onda poanta tih anđela ako mi ne daju nikakve znakove, nikakvo umirenje?
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 13:08   #74
Quote:
angel777 kaže: Pogledaj post
Kakvi kristali? Mislim da to uopće nije smisao toga. Nekakvi tečajevi,kristali i gatanje. Anđele i njihovu snagu, kao i Božju, najbolje možete osjetiti u teškim životnim situacijama, izgubila sam voljenu osobu, vjerujte znam o čemu govorim. E tada baš najbolje možeš osjetiti tu snagu i moć! Samo Bog i anđeli uz voljene osobe mi ponažu da idem dalje.
Onda sam ja nešto opako anđelima skrivila kad sam u vrlo gadnoj situaciji i to nemali broj godina i toliko dugo sam se molila da sam više izgubila vjeru, ali ne, unatoč svim naporima, nisam dobila znaka
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 13:28   #75
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
opet ja sa istim pitanjima...zar nije moguće da si to čovjek sve umisli?...jesi li ti ikad imala kontakte sa anđelima?...
jesam
ne bih pisala o iskustvima da nisam
naravno da čovjekov um ima ogromnu moć vizualizacije i da je najjednostavnije reći to si umislio i da je to najlakše i napraviti
no kada ti se neke stvari počnu događati potpuno spontano, da nemaš nikakvih saznanja o tome, bez da si ikada bio upućen u isto, kao djetetu kojima je hrvatska gramatika pojam, kamoli ikakve vizualizacije
sumnjam da si sam bio mentalni kreator energetskih bića

kao dijete vidjela sam ih manifestirane u razigrane svjetleće kuglice, snopove svjetlosti, siluete

svatko podsvjesno toj energiji daje određenu sliku ili oblik jer razine doživljavanja mogu biti različite,
osjećaj blagoslova da uz sebe imaš privrženog pratioca, iscjeljitelja


Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
vjeruj mi to nije bio anđeo, za upoznat svog anđela rebaćeti puno više nego neka knjiga
anđele sam doživjela davno prije ikakvog čitanja o iskustvima drugih
poznaješ li ti uopće sebe dovoljno kada se utapaš vlastitim vjerovanjem da je
za upoznavanje svog duhovnog čuvara ili vodiča potrebna neka nadriliznanost
__________________
Ne tražite istinu, samo se odrecite svojih mišljenja…

Osnovni je zadatak društva, zadržati društvo u bolesnom stanju...
greenpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 13:38   #76
Quote:
greenpeace kaže: Pogledaj post
anđele sam doživjela davno prije ikakvog čitanja o iskustvima drugih
poznaješ li ti uopće sebe dovoljno kada se utapaš vlastitim vjerovanjem da je
za upoznavanje svog duhovnog čuvara ili vodiča potrebna neka nadriliznanost
greenpeace, naravno da je to moguce, ako to mi nismo dozivjeli, ne
znaci da ne postoji mogucnost.
covjekove mogucnosti su velike.

da li citas nesto u vezi sa time, odnosno da li se uzdises i teorijski,
nakon svih tih "prakticnih iskustava"?

steta bi bilo da i ti ne postanes andjeo. u literaturi postoji dobro
objasnjeno na koji nacin je to moguce.
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 13:49   #77
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
A zašto to mora biti tako komplicirano?
Mislim ako je naš anđeo čuvar i ako je stalno uz nas, zašto dozvoljava da patimo?
Mislim, da me se krivo ne protumači, probati ću ovako:
Ako ga zazivam i ako iz dna svoje duše zelim da mi bar da nekakav znak da će sve biti ok i da je uz mene, zašto se ništa ne dogodi?
Zašto su potrebne godine iskustva ako je uz nas?
Ne kuzim.
Znači ja se sutra mogu pokušat ubiti, ali on mi svejedno neće dati nikakav signal da je tu, mislim koja je onda poanta tih anđela ako mi ne daju nikakve znakove, nikakvo umirenje?
možda si ti komplicirana
nitko ne izdaje dozvolu za patnju
tu si sama napisala 'ja patim'. teška riječ puna negativnih emocija. i misao
smijanje i plakanje, poz i neg, davanje i primanje, patnja i radost
povezivanjem tih suprotnosti i prihvaćanjem te jača
nisi se zapitala što je u ovome trenutku najbolje za tebe
niti jedna patnja nije uzalud, osjećaji su ti uzburkani, a energiju usmjeravaš na osuđivanje i kirtiziranje?
zašto mi ne želiš pomoći? zašto nisi tu?
100 zašto
zanima me kada si se zahvalila za sve što jesi kada si se osjećala sretnom i ispunjenom da bi mogla zagrliti cijeli svijet, da li si onda zazvala pomoć, obratila pozornost, vjerovala
što bi se uopće trebalo dogoditi da budeš sigurna u svoj sljedeći korak?
obrati pozornost na put, ne na cilj
na putu ćeš naići na znakove
__________________
Ne tražite istinu, samo se odrecite svojih mišljenja…

Osnovni je zadatak društva, zadržati društvo u bolesnom stanju...
greenpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 13:55   #78
Ja sam uvijek bila zahvalna i to ISKAZIVALA kada je sve bilo ok, tako da nisam od onih koji se obraćaju samo u zlu.
I zašto bi bila komplicirana?
Zato što se svima vama kakti događa,a meni ne moze dati ni jedan glupi znak?
Koja je fora u tome da ih se ne osjeti?
Najlakše je odmah osuditi, kad nešto ne drzi vodu, vrlo često viđena stvar, tako i kod tebe, puno je lakše reći-komplicirana si
S druge strane ako napišem i govorim- JA PATIM, ne vidim u tome apsolutno ništa loše, dapače pokazujem da sam već stvarno na rubu ida mi TREBA POMOĆ
Koja je poanta samo šutiti i gutati?
Pa gutam predugo.
A što se tiče sreće o tome bi se isto dalo razgovarati.
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 13:59   #79
No, kako god.
Ja samo ovim putem poručujem svom anđelčiću da je beskoristan i da slobodno moze na druge poljane
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 14:03   #80
dobro, i koja je na kraju korist od tog kontaktiranja anđela?
oće li mi sredit plaću od min. 15000kn, stan, auto, nać mi ljubav mog života i učinit me sretnim do kraja života?
Nekako mi se čini da nemam koristi od toga da me neki anđeo pipa po ramenima i stvara mi osjećaj topline i dobrote i ...
Mislim, lipo je da postoje, ali dok se oni igraju sa nama ja se *ebem u ovoj realnosti preživit...
2012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.