Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2008., 00:54   #1
Biblijski kod!

Možda je ovo više pitanje za matematički podforum, ali je li itko zna šta mi sve treba za dešifrirat neki pojam koji bi tia potražit u biblijskom kodu. Je li ima kakva stranica na internetu? Je li se može negdje skinit nekakav program? Je li treban znat hebrejski? Sve to me zanima! Koliko sam upućen nebi trebalo biti prekomplicirano. Tija bi naprimjer potražit je li ima moje ime u tome kodu.
gaslight is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 01:11   #2
pogledaj film "Pi"
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 01:54   #3
Quote:
florine kaže: Pogledaj post
pogledaj film "Pi"
Nevirujen da će mi to pomoć da otkrijen ovo šta mi treba.

Istraživa san po internetu i zapravo pitanje je di mogu mukte skinit program za dešifriranje torah codes?
gaslight is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 11:48   #4
trebas znat hebrejski. i da je tako lagano, svi bi to radili i bili bi klubovi koji se time bave. puno je teze nego sta izgleda, a najteze ce ti bit naucit hebrejski.
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 17:30   #5
Quote:
nedafeus kaže: Pogledaj post
trebas znat hebrejski. i da je tako lagano, svi bi to radili i bili bi klubovi koji se time bave. puno je teze nego sta izgleda, a najteze ce ti bit naucit hebrejski.
Nemoraš naučit hebrejski osin ako se time znanstveno ne misliš bavit. Postoje na internetu programi koji automaski prevode sa hebrejskog na engleski. A i ta jezična barijera poznavanja hebrejskog nije neki preveliki bauk. Misim Židovi i danas govore hebrejski.
gaslight is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 02:59   #6
Quote:
gaslight kaže: Pogledaj post
Možda je ovo više pitanje za matematički podforum, ali je li itko zna šta mi sve treba za dešifrirat neki pojam koji bi tia potražit u biblijskom kodu. Je li ima kakva stranica na internetu? Je li se može negdje skinit nekakav program? Je li treban znat hebrejski? Sve to me zanima! Koliko sam upućen nebi trebalo biti prekomplicirano. Tija bi naprimjer potražit je li ima moje ime u tome kodu.
Imaš o tome cijelu temu.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=156...ight=biblijski

Ovdje ti je samo jedna stranica (s mojim mišljenjem o tome)
__________________
Greenov zakon o raspravi:
"Sve je moguće, ako ne znate o čemu govorite."
El Ninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 19:04   #7
Quote:
gaslight kaže: Pogledaj post
Nemoraš naučit hebrejski osin ako se time znanstveno ne misliš bavit. Postoje na internetu programi koji automaski prevode sa hebrejskog na engleski. A i ta jezična barijera poznavanja hebrejskog nije neki preveliki bauk. Misim Židovi i danas govore hebrejski.
ni jedan alat za prevođenje ne može prevesti točno.

pogledajte google translator...
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:56   #8
Quote:
El Ninho kaže: Pogledaj post
Imaš o tome cijelu temu.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=156...ight=biblijski

Ovdje ti je samo jedna stranica (s mojim mišljenjem o tome)
el ninho vidia san da imaš nekakav program za skidanje torah code-a. po svemu šta san vidia kako se torah code skida to nema veze. kad neku riječ otkriješ ostale riječe moraju biti vezane uz riječ koju si otkria..,
gaslight is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 20:02   #9
Quote:
CUBErt kaže: Pogledaj post
ni jedan alat za prevođenje ne može prevesti točno.

pogledajte google translator...
to znan...

ali naprimjer imaš na internetu programe koji osin šta otkrivaju torah code i automaski prevode sa hebrejskog na engleski

za ozbiljnije bavljenje s ovim treba netko ko zna hebrejski. otkria san još nešto u vezi biblijskog koda. baš kao i majanski kalendar i ovde sve završava 2012.

malo me je to počelo plašit!!

fala neznam kome, ta godina se i dalje čini pre daleko!!

ako živiš od danas do sutra!!
gaslight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.