Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 16:08   #7741
Kolega prodao Buzanovu za 2 tis.pa nema razloga da ne trazis isto na racun lokacije. Uvijek mozes spustit cijenu
Rosemary84 is offline  
Old 23.09.2017., 20:42   #7742
Koliko je uobicajeno dati kapare?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 23.09.2017., 22:45   #7743
10%, ili kak dogovoris
Jaya is offline  
Old 24.09.2017., 00:31   #7744
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Juzna ulica, Mili vanili. Uistinu nema potrebe za boldanjem. MarkusevEc kao primjer cetvrti izvan tram zone, ne kao dio Dubrave. Mozda grijesim, Garden mall je 15min pjeske od tramvaja. Neki dijelovi Dubrave ala Trnovcica su i 5 km od okretista. Treba procitati post ak se vec skace na zadnje noge. Bokic
Aha,
onda sori za Juznu ulicu
ja sam procitao juznu dubravu...
pa reko evo jos jednog bisera...

Al kad cugas..velike popovice,moras se dizat na zadnje noge...
moras to znati..:klap:

mada mislim da fakat kenjas...kakve veze ima markusevec s pricom o dubravi,apsolutni nikakve..
garden je cca 10-15min,
a opet ne zimku poveznicu okretista i trnovcice...
pa stara jesi ti kad tam bila
imas stanciu tramvaja(za Dubec) na "izvoli" kod Dame/Culinecka ili jedna vise Retkovec/Poljanice...u odnosu na Trnovicicu..
o kakvom ti okretistu pricas,kao da su te zamrznuli u 90tima i sada odledili...
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline  
Old 24.09.2017., 06:53   #7745
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
10%, ili kak dogovoris
Ja bi dala do 10% ali ne vise od 10keur
I poucena svojim iskustvom ne bi dala dok ne dobijem od banke potvrdu za kred. sposobnost i dok nisam 100% sigurna da je sve s papirima ok (oprez sa stanovima u kpu tu su postrozili uvjete - bar je takvo moje iskustvo - trazili su originalne nacrte, poklapanje izmjerene i upisane kvadrature te gradjevinsku dozvolu za zgradu - iako je "cistoca" vl. lista bila neupitna to im nije bilo dovoljno)
proab is offline  
Old 24.09.2017., 08:40   #7746
I mene su trazili gradjevnu uz vlasnicki, da. Na to nisam racunala iako znam za tu zgradu da je u redu. Izvadi se za 2 dana ak je sve 5. To je dobar savjet, prije kapare.

A svoju kreditnu sposobnost valja provjeris prije kupnje, nemres glavom u oblacima
Jaya is offline  
Old 24.09.2017., 12:48   #7747
Hvala curke
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 24.09.2017., 15:10   #7748
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
...

A svoju kreditnu sposobnost valja provjeris prije kupnje, nemres glavom u oblacima
Ma i to povremeno mjenjaju, kad sam pocela traziti stan isla sam pitati u banku i bio mi je jedan a dok sam na kraju dosla do tocke da kupim stan neki sasvim drugi (i puno nepovoljniji za mene - ali srecom jos uvijek dovoljan). Ako netko dugo trazi nije lose povremeno provjeriti i situaciju u banci oko toga.
proab is offline  
Old 24.09.2017., 21:30   #7749
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Kolega prodao Buzanovu za 2 tis.pa nema razloga da ne trazis isto na racun lokacije. Uvijek mozes spustit cijenu
dati 2.000 eura za stari stan na 3. katu bez lifta?, mnogi potencijalni kupci ni ne gledaju stanove bez lifta

ali taj stan bi se za 120.000 eura vjerojatno vrlo brzo prodao bez obzira što nema lifta.
__________________

Kupujem kad je skupo, a dajem zabadaf
jelko is offline  
Old 25.09.2017., 10:09   #7750
Quote:
jelko kaže: Pogledaj post
dati 2.000 eura za stari stan na 3. katu bez lifta?, mnogi potencijalni kupci ni ne gledaju stanove bez lifta

ali taj stan bi se za 120.000 eura vjerojatno vrlo brzo prodao bez obzira što nema lifta.
onaj koji gleda taj dio grada i te zgrade zna da nema lifta
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 25.09.2017., 13:18   #7751
ako je veći stan onda vjerojatno obitelj ide unutra, a teško da će bez lifta
__________________
IGNORE LISTA: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, CelMar, miki1988, SusFerox
danijeld is offline  
Old 25.09.2017., 18:08   #7752
nečeš vjerovati, ali ima ljudi s obitelji kojima ne treba lift, i mogu bez njega
KILLERDOG is offline  
Old 26.09.2017., 07:37   #7753
Ak su veca djeca, nije bed. Ak imas bebu, vec je problem Kolica, nosiljke, vrecice, nosenje klinaca..i tak par put dnevno. Al ajd, to je prve 3 godine recimo. S dvoje di vec mazga 6 godina bar No ak ti je to cjelozivotni projekt, opet problemi kad si stariji. Prvi kat jos ajd, vise nebi bez lifta. Bake i dede treba bedinat kad dolaze
Jaya is offline  
Old 26.09.2017., 07:44   #7754
Ne dolazi mi u obzir bez lifta
Eventualno prvi kat
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 26.09.2017., 08:58   #7755
Evo Rose na Savici jedan od 93 kvadrata za 130 tis, 2005.god. Cist fajn
Nije mi jasno zakaj je lik uzeo agenciju, to mi zgleda prodavljivo
Nemrem linkat njuskalo s moba.

Edit: ima 96 za 110. Krenulo je
Jaya is offline  
Old 26.09.2017., 09:44   #7756
kaj si lud bez lifta, pa cijeli dan sjedi u uredu i da mora propješaćiti na 3. kat bez lifta arkazam:

Po meni je razmaženo da čovjek u tolikoj mjeri izbjegava zanemarivu fizičku aktivnost.
Hodanje i blago podizanje noge nije štetno, već štoviše korisno za ljudski organizam. Ako ti između 5 i 70 godina penjanje na 3.kat izaziva neizmjeran napor onda nešto ne štima sa zdravljem.
_Mystical_ is online now  
Old 26.09.2017., 10:08   #7757
Zivio sam ja solo na 4. Katu bez lifta i bio sam zdrav, i fala lijepo, ali ne bih vise..
Nije zanimljivo nositi vrecice gore na vrh, a da ne spomenem kada si kupis novi tv, pa angaziras frendove...
Za namjestaj moras angazirati nekoga posebno, jer ni ako imas dostavu ti (koliko se sjecam) nitko nece nositi namjestaj gore uz stepenice..
A cim je vise ljudi, vece su potrebe (eksponencijalno)...
moja necakinja se penjala gore na kat u rolama, da npr. Mora na 3. Kat tako, samo bi cekao kada ce se spotaknuti i razbiti.. itd..


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Taroth is offline  
Old 26.09.2017., 10:17   #7758
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
kaj si lud bez lifta, pa cijeli dan sjedi u uredu i da mora propješaćiti na 3. kat bez lifta arkazam:

Po meni je razmaženo da čovjek u tolikoj mjeri izbjegava zanemarivu fizičku aktivnost.
Hodanje i blago podizanje noge nije štetno, već štoviše korisno za ljudski organizam. Ako ti između 5 i 70 godina penjanje na 3.kat izaziva neizmjeran napor onda nešto ne štima sa zdravljem.
super je kad odšećeš na treći kad sa torbicom

probaj sa malim djetetom koje ne želi hodati, ili ima tantrum na 2 katu
pa još uz to imaš 2 vrećice iz dućana, o velikim shopinzima neću ni govoriti

ali najbolje - probaj kolica odvući na 3 kat

pa mi onda pričaj o zdravlju

Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
Zivio sam ja solo na 4. Katu bez lifta i bio sam zdrav, i fala lijepo, ali ne bih vise..
Nije zanimljivo nositi vrecice gore na vrh, a da ne spomenem kada si kupis novi tv, pa angaziras frendove...
Za namjestaj moras angazirati nekoga posebno, jer ni ako imas dostavu ti (koliko se sjecam) nitko nece nositi namjestaj gore uz stepenice..
A cim je vise ljudi, vece su potrebe (eksponencijalno)...
moja necakinja se penjala gore na kat u rolama, da npr. Mora na 3. Kat tako, samo bi cekao kada ce se spotaknuti i razbiti.. itd..


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
potpis

ništa ti neće odnjeti na taj kat besplatno i to ti dobro naplate
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 26.09.2017., 10:33   #7759
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post

Edit: ima 96 za 110. Krenulo je
ovaj stan je u stvari 76 m2 a gdje je ovih 20 za koje čeka legalizaciju - pojma nemam - vjerovatno neka terasa ili neko spremište..
uglavnom sumLJivo mi je to nekak
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 26.09.2017., 11:21   #7760
To ti je predprostor stana koji pripoje kao veliki ulazni hodnik. Pitanje kak su to rijesili sa susjedima i dal ce legalizirati. Da, sumljivo Al ovaj u Drinskoj je nelos
Jaya is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.