Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2015., 20:36   #161
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Spavalica.
Primjetila sam da su mi skoro sve njene slike samo kad spava. Inače ju ne mogu nikako ulovit. Čim vidi da hvatam fotoaparat ili mobitel krene prema meni i njuška mobitel/fotkić.
Tako i moja. Još je i nefotogenična k tome.
klonka is offline  
Old 16.05.2015., 20:36   #162
A ne daju se oprat u masini? S kim ratuje? On s papucama ili ti s njim?

Ova s kanđicama mi je najbolja. A druga je mačji selfie iliti catfie.
Ariana B. is offline  
Old 16.05.2015., 21:14   #163
Ratujem ja s njim a on s cijelim svijetom :devil: Nisam ni pokušala prati jer je iskustvo pokazalo da je to najbezbolnija metoda, kad jednom nešto zapiša uvijek se vraća na mjesto zločina. Malo mu je oko upaljeno, mažem mu i to je odmah DRAMA!! i kraj svijeta. Muški

Upravo je Muš dobio par odgojnih od gospođe osobno. Ostao je sjedit i gleda u prazno.

__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 16.05.2015., 22:01   #164
i psiho je u piš ofanzivi, neću ništa pričat
to njega ulove periodi kad mrzi sve i onda se osvećuje s kurcem i zvijerskim napadima iz zasjede. a i vani se pred kućom okuplja besprizorno kvartovsko mačje društvo pa je i zato bijesan.
kažem mu da ću ga odvest eutanazirat al nema koristi.

http://blog.theanimalrescuesite.com/...oothbrushkitty
Orak is offline  
Old 17.05.2015., 12:35   #165
Gnjavator



Sine, šamar ti ne gine

__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 17.05.2015., 17:18   #166


__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 17.05.2015., 17:26   #167
Siroti Muš, na njega se svi otresu.
Jel to oni imaju svoju stolicu iza stola uz radijator? A Meli ima crno bijele brkove?
Ariana B. is offline  
Old 17.05.2015., 19:07   #168
Pokazala sam Leu Norine slike, kaze da je mala crvenokosa mnogo dobra.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Old 17.05.2015., 19:11   #169

Huh, pa crvenokose su uvijek bile na dobrom glasu.
Nora pita jel može dobiti jednu novu sliku da se macan pokaže u najboljem svjetlu.
Ariana B. is offline  
Old 17.05.2015., 19:24   #170
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Siroti Muš, na njega se svi otresu.
Jel to oni imaju svoju stolicu iza stola uz radijator? A Meli ima crno bijele brkove?
Da, tu stolicu uglavnom koriste oni, za spavanje, lakši prijelaz sa stola na prozor i obratno, a kako se vidi iz slike povremeno je dobra i za borilačke vještine

Melijevi novi brkovi narastu prvo skroz crni, onda pobijeljuju od vrha prema korijenu. Mili i Mušu rastu odmah bijeli
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 18.05.2015., 11:19   #171
Ajmo mačkarice pomagajte
Moj Gustavo ne da ima dlaku već krzno cijelo kao zec Kupili smo furminator i ništa, kuća je puna dlaka i to tako da se više ne da izdržati...
Gosti obavezno dobivaju na izlasku iz stana porciju skidanja dlaka samoljepljivim rolama, sva crna garderoba mi je uništena ( a crna mi je osnov ), uglavnom zanima me slijedeće; ima li kakve šanse da ona rukavica za dlake pomaže?
Molim vas uvjerite me
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Old 18.05.2015., 12:59   #172
Hoćeš da ti lažem ili možeš podnijeti istinu?

Moje najbolje počešlja i počisti višak dlake stvar za trimanje šnaucera (guglaj Coat King). Ali to se ne smije prečesto, svakih par tjedana je optimum da se ne uništi dlaka. U međuvremenu Zoom Groom (tako tako), razni češljići (kako koji) i puno, puno samoljepljivih rola.

Jako pomaže kvalitetan usisač, kupila sam novi i preporodila se
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 18.05.2015., 14:30   #173
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Hoćeš da ti lažem ili možeš podnijeti istinu?

Moje najbolje počešlja i počisti višak dlake stvar za trimanje šnaucera (guglaj Coat King). Ali to se ne smije prečesto, svakih par tjedana je optimum da se ne uništi dlaka. U međuvremenu Zoom Groom (tako tako), razni češljići (kako koji) i puno, puno samoljepljivih rola.

Jako pomaže kvalitetan usisač, kupila sam novi i preporodila se
Au
Imam super usisavač, neki SF od Samsunga ali nemam vremena svaki dan saugati ( mogla bih komotno koliko dlaka leti po stanu). A ništa, probat ću sa rukavicom još,nemam više ideja
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Old 18.05.2015., 19:17   #174
http://lovemeow.com/2015/05/male-cat...MfGk9jUtfhb.01
Orak is offline  
Old 18.05.2015., 19:59   #175
Čim zatopli krenu lude poze spavanja

Hildegard is offline  
Old 18.05.2015., 20:21   #176
Super mu/joj je ova treća raskrečena. Moja se nekako sve više drži spavanja na parketu ili se na naslonu kauča zaljepi uza zid. Ali već neko vrijeme nema spavanja pod dekicom. To je bilo popularno dok je vani bio snijeg. Svaki dan kad bi došla doma s faxa, našla bi ju na našem krevetu zavučenu pod dekice.
Ariana B. is offline  
Old 18.05.2015., 21:19   #177
To je Melijeva životna priča - njegova neurološka bolest je pomanjkanje sive tvari. Drugo je sve isto

Kod nas Muš još spava pod poplunom, nema ljepšega nego tamo odćoriti par sati u nedjelju popodne, nakon što je krevet friško preobučen
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 18.05.2015., 21:29   #178
Melijeva životna priča? A on je taj dobri tata? Meni je Muš djelovao kao brižni i dobri mačak. On se skompao s onim mačkama koje si imala jedno vrijeme na čuvanju. Moon i ona druga.

Kod nas više nema popolona. Samo plahte. Ali je još uvijek zabavno skakati na plahte i ispod plahti ujutro kad radim krevet i kad mi se žuri spremit i krenut na fax.
Ariana B. is offline  
Old 18.05.2015., 21:33   #179
Je, Muš im je bio uzor, ono ko Robbie Williams ali Meli ih je svih odgojio, umivao, učio što se smije a što ne i općenito prigrlio svim srcem.

Jedino dvoje s kojima se nije igrao tate su bili jedan njegov ogromni rođak (s kojim se potukao na život i smrt ) i, naravno, Beauty, koja ga je izbacila iz kože.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 19.05.2015., 00:46   #180
Samo da velim da je Spartacusov Mini-Me u kavezu u dnevnoj sobi.
ryell is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.