Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2016., 17:21   #1
Gotovinski nenamjenski nakon ovrhe?

Pozdrav svima,

prošle godine u cca. 5. ili 6. mjesecu (znači još 2-3 mjeseca i proći će ravno godina dana od tada) imao sam ovrhu nad tekućim računom, iznos oko 1000,00kn.

Ovih dana, planiram predati zahtjev za gotovinski nenamjenski kunski kredit u svojoj matičnoj banci - Erste i to na 36 mjeseci, zaokruženo na iznos 40.000,00kn. Tada sam bio na stručnom osposobljavanju, sada dobio ugovor na neodređeno, netto plaća nešto viša od 5300kn.

Hoće li biti kakvih (potencijalnih?) problema prilikom obrade kredita? Mogu li očekivati "negativno rješenje" zbog gore navedenog događaja?

Hvala, vjerujem da će biti sve u najboljem redu.
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 12:20   #2
Ne bi trebalo bit problema...
bela87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 18:48   #3
Quote:
hazmat kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

prošle godine u cca. 5. ili 6. mjesecu (znači još 2-3 mjeseca i proći će ravno godina dana od tada) imao sam ovrhu nad tekućim računom, iznos oko 1000,00kn.

Ovih dana, planiram predati zahtjev za gotovinski nenamjenski kunski kredit u svojoj matičnoj banci - Erste i to na 36 mjeseci, zaokruženo na iznos 40.000,00kn. Tada sam bio na stručnom osposobljavanju, sada dobio ugovor na neodređeno, netto plaća nešto viša od 5300kn.

Hoće li biti kakvih (potencijalnih?) problema prilikom obrade kredita? Mogu li očekivati "negativno rješenje" zbog gore navedenog događaja?

Hvala, vjerujem da će biti sve u najboljem redu.
Ne bi trebalo biti problema, osim ako ovrha nije bila zbog duga u banci.
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:20.