Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2016., 15:34   #1
Visa Electron i obročno plaćanje

Nedavno sam kupovao poklon u jednom trgovačkom centru i prodavačica me pitala ako želim platiti sve u komadu ili na rate bez kamata...pa sam joj rekao da ako može na rate bez kamata, zašto ne. Ali onda je provukla moju elektronku kroz pos i rekla da nemam tu opciju na kartici odobrenu ali da se to bez problema odobri u banci. Nisam nikad to koristio niti se interesirao, pa me zanima koji su uvjeti za odobrenje te opcije, moram imat određenu razinu mjesečnih primanja untrag X mjeseci? Ili određenu svotu na PBZ računu? Ili samo dođem i pitam da mi to odobre?
Salauk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 08:20   #2
Quote:
Salauk kaže: Pogledaj post
Nedavno sam kupovao poklon u jednom trgovačkom centru i prodavačica me pitala ako želim platiti sve u komadu ili na rate bez kamata...pa sam joj rekao da ako može na rate bez kamata, zašto ne. Ali onda je provukla moju elektronku kroz pos i rekla da nemam tu opciju na kartici odobrenu ali da se to bez problema odobri u banci. Nisam nikad to koristio niti se interesirao, pa me zanima koji su uvjeti za odobrenje te opcije, moram imat određenu razinu mjesečnih primanja untrag X mjeseci? Ili određenu svotu na PBZ računu? Ili samo dođem i pitam da mi to odobre?
Koliko znam Visa Electron je kartica deviznog računa i tu ne možeš imati opciju otplate na rate, ali možeš na običnoj Visa kartici. Obično se gleda visina primanja za određivanje limita za rate.
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:24.