Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 19:37   #381
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Šta ste zamrli svi???
skoro

gledam recepte za macaronse.
nasla sam u greencajgu 250g brasna od badema za 40kn, to mi se cini okej cijena za manje zajebancije.
jos da se ohrabrim izvadit jaja na sobnu temperaturu i sutra krenut.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Old 10.01.2018., 20:04   #382
brašno od badema nije isto što i mljeveni badem. ono je odmaščeno i suho jer se dobiva od ostataka nakon prešanja. fascinatna mi je njegova cijena s obzirom da je "otpad" i sadrži puno manje nutrijenata od badema vulgaris.
gargamišamel is offline  
Old 10.01.2018., 20:19   #383
Dakle nosorog melji

I ja cu morat peci jer ovaj moj to tamani svjetski

Seka moja mu je za Bozic dala napravit 50 kom bez mlijecne kreme i ima jos 5-6 komada, sve je stamanio
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 10.01.2018., 21:10   #384
... a bas sam htjela pitati zasto se jednostavno ne moze samljeti badem i to koristiti
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
brašno od badema nije isto što i mljeveni badem. ono je odmaščeno i suho jer se dobiva od ostataka nakon prešanja. fascinatna mi je njegova cijena s obzirom da je "otpad" i sadrži puno manje nutrijenata od badema vulgaris.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 10.01.2018., 21:15   #385
mize se samljeti badem ali ga treba guliti i susiti i dva puta bar mljeti
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Old 10.01.2018., 22:24   #386
Ma vi ste s tim macaronsima pravi mazohisti
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 10.01.2018., 22:53   #387
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
brašno od badema nije isto što i mljeveni badem. ono je odmaščeno i suho jer se dobiva od ostataka nakon prešanja. fascinatna mi je njegova cijena s obzirom da je "otpad" i sadrži puno manje nutrijenata od badema vulgaris.

pa jefitnije nego u bio&bio, tam je 200g 70kn

znam da nije isto, ali ne cini mi se niti bitno drugacije.

i jebote idem raditi nezdrave secerne kolace, najmanje sto me zanima je kolko nutrijenata ima
ili bi mi to trebalo biti bitno


Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Dakle nosorog melji

I ja cu morat peci jer ovaj moj to tamani svjetski

Seka moja mu je za Bozic dala napravit 50 kom bez mlijecne kreme i ima jos 5-6 komada, sve je stamanio
taman posla. nemam zapravo niti na cemu.
morala bih posudit od mmove mame,a neda mi se otic tamo.

probat cemo s ovime, pa cu onda vidjet.
jel radis po onom od da mije nesto slatko?
od svih raznih koje sma proucavala, nekak mi sam na kraju, tj gugul mi je opet, nju vratio
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Old 11.01.2018., 00:15   #388
Imate li vi fotografije s vaseg vjencanja?
Ponekad mi dodje onako pravi flashback kako jos nisam razvila slike
Imali smo fotografa koji nas je malo poslikao u crkvi i nakon obreda, te malo u restoranu. A nekako se spontano poklopilo da smo se slikali i sa svim uzvanicima. Pa ne znam bi li bio red da su uzvanici dobili te slike
Slike smo vidili samo nas dvoje,kumovi i moj brat i nevista
Bas smo grozni
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 11.01.2018., 07:44   #389
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Imate li vi fotografije s vaseg vjencanja?
naravno da imam, svih 3677 komada
Mike Bro is offline  
Old 11.01.2018., 07:55   #390
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post


probat cemo s ovime, pa cu onda vidjet.
jel radis po onom od da mije nesto slatko?
od svih raznih koje sma proucavala, nekak mi sam na kraju, tj gugul mi je opet, nju vratio
nisam po njenojm, radila sam ih jednom i to po receptu od jedne frendice iz Amerike i bili su mi jako dobri

ne znam po kojem ću sad radit

s čim bojaš?

Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Imate li vi fotografije s vaseg vjencanja?
Ponekad mi dodje onako pravi flashback kako jos nisam razvila slike
Imali smo fotografa koji nas je malo poslikao u crkvi i nakon obreda, te malo u restoranu. A nekako se spontano poklopilo da smo se slikali i sa svim uzvanicima. Pa ne znam bi li bio red da su uzvanici dobili te slike
Slike smo vidili samo nas dvoje,kumovi i moj brat i nevista
Bas smo grozni
naravno da imam, sve su na FB
pa tko hoće nek si gleda
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 11.01.2018., 08:06   #391
kad van dica idu leći, naime ja nikako da riješim problem da idu prije 23 i još kad im kažem leći ajte oni kažu odriješito i glasno ne, što ću jadan, samo se pokunjin...kako riješit taj problem, kao i kako riješit problem razbacanih igrački koje se naravno neće same pokupit dok ih ja ne pokupim
Mike Bro is offline  
Old 11.01.2018., 08:13   #392
imam na cdu slike, i to samo zato jer me mama natjerala da angaziram frenda da poslika, inace bi imala na mobitelu samo
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Old 11.01.2018., 08:14   #393
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
kad van dica idu leći, naime ja nikako da riješim problem da idu prije 23 i još kad im kažem leći ajte oni kažu odriješito i glasno ne, što ću jadan, samo se pokunjin...kako riješit taj problem, kao i kako riješit problem razbacanih igrački koje se naravno neće same pokupit dok ih ja ne pokupim
21,00 je u krevetu

ne smiješ se pokunjit jebogaja, pa ti si tata

Igračke nekad pokupimo skupa a nekad ga natjeram, izvučem vreću za smeće pa da vidiš kak se skuplja
hint: najdražu igračku strpaš u vreću, onda ostale skuplja
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 11.01.2018., 08:14   #394
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
kad van dica idu leći, naime ja nikako da riješim problem da idu prije 23 i još kad im kažem leći ajte oni kažu odriješito i glasno ne, što ću jadan, samo se pokunjin...kako riješit taj problem, kao i kako riješit problem razbacanih igrački koje se naravno neće same pokupit dok ih ja ne pokupim


ja kad mojoj kazem da cu joj ja sobu pospremiti ona noge potrga da stigne prije mene
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Old 11.01.2018., 08:51   #395
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
21,00 je u krevetu

Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
ne smiješ se pokunjit jebogaja, pa ti si tata
ma niko ti mene ne sluša u kući, možda zato kad idem nešto zapoviditi glumin da sam ozbiljan pa se počnem smijati sam sebi i zajebavam se stalno s njima...a i ženske su to, a ja sam muški...urota je to njih i matere vidim ja

Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Igračke nekad pokupimo skupa a nekad ga natjeram, izvučem vreću za smeće pa da vidiš kak se skuplja
hint: najdražu igračku strpaš u vreću, onda ostale skuplja
e jebiga, proba sam i ja sa otin prijetnjama ali onda dođe do trenutka kad te ne jebu pet posto i sad jebiga moraš bacit kad si pritija a nije niko pokupija, a onda gledam a što ću, pa neću ima valjda igračke pobacati kog vraga sam ih kupova, i eto ti na, opet me zajebu, ajmo ćaća opet kupi

Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post


ja kad mojoj kazem da cu joj ja sobu pospremiti ona noge potrga da stigne prije mene
e to ti je odgoj, a ne ja, sinoć jedna od ćeriju bila glasna skače i piva po kući na pisme mladena burnaća, a već deset ipo navečer prošlo, ja viknem tiše malo, a dođe njena mater, moja zakonita eli, i trkne me laktom u leđa da što imam vikati na malu...kad malo bolje razmislim, pa nad menom se vrši mobing, neki dan sam se smija susjedu kad sam ga prisluškiva tako da naslonim čašu na zid i čuja sam jadnika di govori da ga žena tuče da on ima modrice, a moga bi i ja uskoro ka i on završiti nema od danas kad dođem doma, prvo ću ih sve istući kaišem čisto jer sam doša doma, a onda ću ženu potirat u sobu da pegla, neće oni mene zajebavati
Mike Bro is offline  
Old 11.01.2018., 08:55   #396
tako je! samo jako!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Old 11.01.2018., 08:57   #397
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
tako je! samo jako!
jel vi kolegice dobijete ponekad po guzi?
Mike Bro is offline  
Old 11.01.2018., 08:59   #398
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
i jebote idem raditi nezdrave secerne kolace, najmanje sto me zanima je kolko nutrijenata ima
ili bi mi to trebalo biti bitno
ne nutrijenti nego masnoće kojih nema. napisala sam ti da je brašno odmašćeno. ne znam koliko su važne za samo tijesto, teksturu. nikad ih nisam pravila. nutrijente sam spomenula usput kad sam se osvrnula na cijenu. košta gotovo kao cijeli plod, a nema njegovu vrijednost.

Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Imate li vi fotografije s vaseg vjencanja?
ne.
gargamišamel is offline  
Old 11.01.2018., 09:01   #399
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
jel vi kolegice dobijete ponekad po guzi?
uvijek kad trazim
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Old 11.01.2018., 09:02   #400
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ne nutrijenti nego masnoće kojih nema. napisala sam ti da je brašno odmašćeno. ne znam koliko su važne za samo tijesto, teksturu. nikad ih nisam pravila.



:
rekla bi da sto je "lakse" da je bolje. pretpostavjam da je manje okusno ali da su duze ok i da vise slice na kupovne.
meni su domaci finiji, vjerojatno radi pravih badema
probat cu s brasnom pa javim
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.