Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2014., 13:11   #141
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Identično razmišljanje su imali Europejci dok im se nije slilo more imigranata iz nazadnog islamskog svijeta. Što veća bjeda biti će i veći radikalizam, mislim da bi to trebalo biti jasno kao dan.
Između mora emigranata i mora bombi po glavama, emigranti su puno bolji izbor.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 13:24   #142
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Identično razmišljanje su imali Europejci dok im se nije slilo more imigranata iz nazadnog islamskog svijeta. Što veća bjeda biti će i veći radikalizam, mislim da bi to trebalo biti jasno kao dan.
Triba im pokusat dignit standard da ostanu di jesu a ne da se utapaju plivajuci preko mediterana.Sarene perlice i ogledalca mogu placat naftom dok je imaju , a posli cemo vidit.Tribali bi bit manje radikalni sa vecim standardom , iako ni to nije bas sigurno.Pogledaj saudijce.Plivaju u lovi a sponzoriraju radikalizam.Nema tu jednostavnog odgovora.
kuhinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 13:36   #143
Quote:
kuhinja kaže: Pogledaj post
Triba im pokusat dignit standard da ostanu di jesu a ne da se utapaju plivajuci preko mediterana.Sarene perlice i ogledalca mogu placat naftom dok je imaju , a posli cemo vidit.Tribali bi bit manje radikalni sa vecim standardom , iako ni to nije bas sigurno.Pogledaj saudijce.Plivaju u lovi a sponzoriraju radikalizam.Nema tu jednostavnog odgovora.
Oni su davno prosli svoj zenit i prokockali svoje sanse.

Vise nema nikakve sanse da se njihova opresija vrati.
Vise su kao lagana smetnja nego neka opasnost.
Neustrasivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 13:59   #144
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Između mora emigranata i mora bombi po glavama, emigranti su puno bolji izbor.
Pogrešno! Pumpanjem novaca u islamski svijet mogla bi se postići i veća kontrola.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 14:47   #145
Aha, uzmati iz džapova građana i pumpati nekavke trilijune u islamski svijet u svrhu nekakve kontrole?
Wise idea. Možeš mislit.
Jedina kontrola koja je moguće je ova koja se dešava zadnje stoljeće. Hrpa razjedinjenih država sa korumpiranim vodstvom i svako toliko pokoja bomba po glavi kao upozorenje.

Teza kako ćeš novcem i blagostanjem sekularizirati, civilizirati i kontolirati milijardu potencijalnih vjerskih fanatika je nonsense.
Najjači jihadi dešavali su se upravo onda kad je islam bio bogat i ujedinjen.
Daj im malo slobode i novaca i dobiješ onaj "Behead those who insult islam" usred evropskog velegrada. Malo nakon toga gledaš kako sa mačetama komadaju čovjeka usred evropskog velegrada.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 17:14   #146
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Aha, uzmati iz džapova građana i pumpati nekavke trilijune u islamski svijet u svrhu nekakve kontrole?
Wise idea. Možeš mislit.
Jedina kontrola koja je moguće je ova koja se dešava zadnje stoljeće. Hrpa razjedinjenih država sa korumpiranim vodstvom i svako toliko pokoja bomba po glavi kao upozorenje.

Teza kako ćeš novcem i blagostanjem sekularizirati, civilizirati i kontolirati milijardu potencijalnih vjerskih fanatika je nonsense.
Najjači jihadi dešavali su se upravo onda kad je islam bio bogat i ujedinjen.
Daj im malo slobode i novaca i dobiješ onaj "Behead those who insult islam" usred evropskog velegrada. Malo nakon toga gledaš kako sa mačetama komadaju čovjeka usred evropskog velegrada.
Mislis na Srebranicu ili Zvornik? Ma nisu to bili velegradovi.
JCW is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 07:11   #147
Quote:
JCW kaže: Pogledaj post
Mislis na Srebranicu ili Zvornik? Ma nisu to bili velegradovi.
Nisam 100% siguran na sta je on mislio al cim je spomenia jihad , velegrad i behead ja sam odma pomislio na Lonon:

http://en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_Lee_Rigby

Utipkaj ta tri pojma u trazilicu.Ima zanimljivih rezultata.Sadrzaj nije preporucljiv onima slabijeg zeluca , al tebi to nece smetat s obzirom da stalno zagovaras jihad protiv krscanstva
kuhinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 07:40   #148
Quote:
kuhinja kaže: Pogledaj post
Nisam 100% siguran na sta je on mislio al cim je spomenia jihad , velegrad i behead ja sam odma pomislio na Lonon:

http://en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_Lee_Rigby

Utipkaj ta tri pojma u trazilicu.Ima zanimljivih rezultata.Sadrzaj nije preporucljiv onima slabijeg zeluca , al tebi to nece smetat s obzirom da stalno zagovaras jihad protiv krscanstva
Ni u snu. Sta je poenta?

Pusti se ti floskula...ja znam da su u Evropi hriscani poklali 100.000 muslimana u period od 1992-95.
Vjeruj mi te macete I London me UOPCE ne interesiraju. Ni najmanje...ni pod tackom razno.
Tu I tamo koji isjeceni narkos ili slicno...pa da je I nevini u pitanju...to su "normalne" kriminalne aktivnosti.
Mene zanima samo pokusaj istrebljenja muslimana, specijalno u mojoj regiji.
JCW is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 10:30   #149
Zašto bi Rusija ikoga pritiskala da uđe? Sada te zemlje imaju izbor između dva tabora, pa tko im više ponudi. Rusija će im nuditi pristup svom tržištu, može im ponuditi jeftinije energente, a zapad im to sigurno neće ponuditi, ni tržište ni energente. Tj. neće ako ne procjene da moraju. Sada će Amerikanci ako misle iskamčiti kakve dobre koncesije od tih država (ekonomske, političke) iste morati dobro podmazati, tj. ponuditi više nego Rusi. Ključna riječ je - VIŠE.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 12:29   #150
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Što je loše u nazadovanju islamskog svijeta?
Trebali bi se razviti, obogatiti, naoružati i onda u novi jihad u Evropu?
Nije bilo dosta 1400 godina sranja?
Je, moš mislit, eno bogati debeli arapi samo sanjaju kako da svoje unosne poslove zamijene ratovima po europi...
Ili da Saudijci svoje američke automobile sa klim zamijene tenkovima i oklopnim vozilima po Europi, samo zbog bolje klime...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 16:29   #151
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Je, moš mislit, eno bogati debeli arapi samo sanjaju kako da svoje unosne poslove zamijene ratovima po europi...

Ili da Saudijci svoje američke automobile sa klim zamijene tenkovima i oklopnim vozilima po Europi, samo zbog bolje klime...

Misliš zamijene poslove bombama po vlastitim glavama?
Oni nisu u stanju voditi ratove i dobro je da je tako.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 17:47   #152
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Je, moš mislit, eno bogati debeli arapi samo sanjaju kako da svoje unosne poslove zamijene ratovima po europi...
Ili da Saudijci svoje američke automobile sa klim zamijene tenkovima i oklopnim vozilima po Europi, samo zbog bolje klime...
Debeli i bogati inace slabo idu u rat , al stvar je u tome da ti isti financiraju , obucavaju i naoruzavaju jihadiste koji su trenutno zaokuoljeni Sirijom.Sta ce bit posli kad se ti isti vrate u Europu?A siromasni su i mrsavi i jedino sta se jos imaju nadat u zivotu je da dohvate 70 djevica
kuhinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 01:26   #153
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Najjači jihadi dešavali su se upravo onda kad je islam bio bogat i ujedinjen.
Daj im malo slobode i novaca i dobiješ onaj "Behead those who insult islam" usred evropskog velegrada. Malo nakon toga gledaš kako sa mačetama komadaju čovjeka usred evropskog velegrada.
Koliko me sjećanje služi za vrijeme vlade Saddama Husseina nije bilo talibana ni džihada koji ratuju intentzitetom kakvim danas možeš vidjeti po Iraku, Afganistanu itd... Upravo ti teroristi o kojima pričaš rade masakar po bliskom istoku (Sirija, Irak, Afganistan) zahvaljući potpori vlada SAD-a i UK-a. Ne znam zašto USA/UK smetaju oni kad u njihovim zemljama izjavljuju "Behead those who insult islam", a takvi im ne smetaju kad na tuđem tlu (Sirija) pojedu žrtvu koju su prethodno zaklali uzvikujući Allahu Akbar?
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 18:18   #154
Problemi sa primanjem Armenije u EAU

Quote:
Kazakhstan’s President Nursultan Nazarbayev last week quite curtly told his Armenian counterpart, Serzh Sargsyan, that none of the founding members have any desire to aggravate Azerbaijan. You only get in "within the boundaries recognised by the United Nations," he advised at an Astana roundtable.

Sargsyan, a Karabakh native, later said that Armenia never intended to slip the mountainous territory (which Yerevan essentially views as a separate country) into the club.

It may have been a pragmatic response, but now Sargsyan faces criticism both at home and in Karabakh. The Karabakhi separatist de-facto authorities and Armenian Economy Minister Chshmaritian insist there will not be any customs clearance between Armenia and Karabakh.

Some Armenians also pointed out that, quite unfairly, Russia is not entering the club within its own, UN-recognized borders, so why should they? Moscow's bringing along the recently annexed Crimean peninsula.

As yet, no official is saying publicly that this wrangle will cause a delay in Armenia joining the club. The initiation date, however, has again been pushed back; this time to July 1. And, after Nazarbayev's remarks, the chief Armenian negotiator was let go -- for unclear reasons, according to RFE/RL.
Zakompliciralo se primanje Armenije u EAU, Kazakhstanski predsjednik je rekao Armenskom predsjedniku da Armenija može ući u EAU samo sa granicama priznatima od strane UN-a, što je malo razljutilo Armence jer ni Rusija nije ušla u EAU sa granicama priznatim od strane UN-a (Krim).

Datum primanja Armenije u EAU je ponovno pomaknut za mjesec dana na 1.7.2014
__________________
Ja sam disleksičan!

Zadnje uređivanje darkwood : 05.06.2014. at 18:37.
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 18:07   #155
Parlamenti Rusije, Bjelorusije i Kazahstana će sinkronizirat ratificiranje ugovora o uspostavljanju EuroAzijske Unije

Russia, Belarus, Kazakhstan parliaments to synchronize Eurasian Treaty ratification
http://en.itar-tass.com/russia/739707
__________________
Attitude is a little thing that makes a big difference. Winston Churchill
Konev is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 18:30   #156
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Koliko me sjećanje služi za vrijeme vlade Saddama Husseina nije bilo talibana ni džihada koji ratuju intentzitetom kakvim danas možeš vidjeti po Iraku, Afganistanu itd...
Ja sam napisao da je najjači jihad bio onda kad je islam bio najjači i ujedinjen.
Ti meni repliciraš nekakakvim Saddamom Husseinom?

Hussien je bio goli kurac islamske civilizacije. Najbeznačajniji kalif ili sultan tijekom islamske povijesti bio je važnija ličnost od nekavog Saddama.


Quote:
Upravo ti teroristi o kojima pričaš rade masakar po bliskom istoku (Sirija, Irak, Afganistan) zahvaljući potpori vlada SAD-a i UK-a. Ne znam zašto USA/UK smetaju oni kad u njihovim zemljama izjavljuju "Behead those who insult islam", a takvi im ne smetaju kad na tuđem tlu (Sirija) pojedu žrtvu koju su prethodno zaklali uzvikujući Allahu Akbar?
Ne znaš zašto?
Ti u svoja četiri zida bilo kome puštaš ponašanje kakvo on ima u svoja četiri zida?
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 17:29   #157
Do desetog miseca se očekuje potpisivanje i Armenije za ulazak u CSTO !


Treaty of Accession in EAEC Armenia will be signed before the end of October


РИА Новости http://ria.ru/economy/20140718/10164...#ixzz37pmmwLPb
__________________
Attitude is a little thing that makes a big difference. Winston Churchill
Konev is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 19:47   #158
Quote:
kuhinja kaže: Pogledaj post
Nisam 100% siguran na sta je on mislio al cim je spomenia jihad , velegrad i behead ja sam odma pomislio na Lonon:

http://en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_Lee_Rigby

Utipkaj ta tri pojma u trazilicu.Ima zanimljivih rezultata.Sadrzaj nije preporucljiv onima slabijeg zeluca , al tebi to nece smetat s obzirom da stalno zagovaras jihad protiv krscanstva
A pola zapada sponzorira i podupire džihadiste u Siriji...
sorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 19:52   #159
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Koliko me sjećanje služi za vrijeme vlade Saddama Husseina nije bilo talibana ni džihada koji ratuju intentzitetom kakvim danas možeš vidjeti po Iraku, Afganistanu itd... Upravo ti teroristi o kojima pričaš rade masakar po bliskom istoku (Sirija, Irak, Afganistan) zahvaljući potpori vlada SAD-a i UK-a. Ne znam zašto USA/UK smetaju oni kad u njihovim zemljama izjavljuju "Behead those who insult islam", a takvi im ne smetaju kad na tuđem tlu (Sirija) pojedu žrtvu koju su prethodno zaklali uzvikujući Allahu Akbar?
Ne smetaju ni im niti židovski rasisti u Izraelu, niti neonacisti iz Desnog Sektora i sličnih septičkih jama u Ukrajini.
Korisni idioti!
A Euroazijska Unija valjda za cilj ima i Kinu. To je noćna mora za Washington.
A evo sa BRICS-om i de-dolarizacija je hvala Bogu u punom jeku. Samo nikako da Rusjiju uvuku u rat u Ukrajini.
sorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 09:53   #160
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Koliko me sjećanje služi za vrijeme vlade Saddama Husseina nije bilo talibana ni džihada koji ratuju intentzitetom kakvim danas možeš vidjeti po Iraku, Afganistanu itd... Upravo ti teroristi o kojima pričaš rade masakar po bliskom istoku (Sirija, Irak, Afganistan) zahvaljući potpori vlada SAD-a i UK-a. Ne znam zašto USA/UK smetaju oni kad u njihovim zemljama izjavljuju "Behead those who insult islam", a takvi im ne smetaju kad na tuđem tlu (Sirija) pojedu žrtvu koju su prethodno zaklali uzvikujući Allahu Akbar?
nije bilo,samo je Sadam vodio džihad protiv svih okolnih država i protiv 75% vlastite populacije
maki83_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.