Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2012., 18:14   #1
LG Optimus L3 E400


Recenzija

Vezite se, krecemo... Planiram da uzmem ovaj mob. Nisam neki zahtevan korisnik, pa mi je ovaj mob ''zapao za oko''. Naime, prvenstveno me zanima kakav mu je zaslon, kamera... Vidim da je baterija izdrzljiva i da ima jak procesor.
juandro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 11:50   #2
Probao sam ga. S obzirom na njegovu cijenu ne ocekuj prevelike performanse. Meni je bio dobar za surfanje, pozive, sms, slusanje glazbe. Ima solidnu Facebook aplikaciju vec instaliranu.

Vidi ako ti na prodajnom mjestu mogu dati da ga probas i vidis kako radi, probaj internet.
SrebrnaRibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 19:28   #3
Pozdrav! Imam ovaj telefon(LG O.E400),zadovoljna sam s njim,ali nikako ne mogu provaliti kako da ''skinute'' aplikacije smjestim u memoriju SD kartice(8GB),jer nigdje ne postoji uputstvo za to ( i je li to uopšte moguće na ovom telefonu?). Često mi stiže upozorenje da mi je interna memorija skoro puna,i onda uvijek moram da brišem poneku aplikaciju,što mi je bezveze. Unaprijed se zahvaljujem!
naturalblond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 13:01   #4
Quote:
naturalblond kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Imam ovaj telefon(LG O.E400),zadovoljna sam s njim,ali nikako ne mogu provaliti kako da ''skinute'' aplikacije smjestim u memoriju SD kartice(8GB),jer nigdje ne postoji uputstvo za to ( i je li to uopšte moguće na ovom telefonu?). Često mi stiže upozorenje da mi je interna memorija skoro puna,i onda uvijek moram da brišem poneku aplikaciju,što mi je bezveze. Unaprijed se zahvaljujem!
Moras rootati telefon, te instalirati neku aplikaciju tipa link2sd i tada linkati aplikacije na sd karticu.
Telefon je odlicnog dizajna i za te novce odlicnih karakteristika
Sasa31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 18:34   #5
I meni je ovaj telefon odličan,ali pošto nisam neki poznavalac svih tih zavrzlama sa instaliranjem,rootanjem i sl.,to ću prepustiti nekome ko zna! Bila sam se zabrinula da se tu ne može ništa uraditi(mislim s memorijom),ali sad mi je lakše... Hvala na pomoći Sasa31! Pozdrav!
naturalblond is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 21:15   #6
Molim pomoć!!imam ovaj mobitel i zaboravio sam uzorak i korisničko ime na google plus računu ,dali mogu sad nekako otključati mobitel???
__________________
NEC SINE TE NEC TECUM VIVVERE POSUM
blatnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 21:25   #7
@ blatnjak - klikni me!
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 16:36   #8
Lg optimus l3 vracanje na stock firmware

Pozdrav, dali itko zna kako na navedemon mobitelu vratit orginal firmware 2.3.6 pokusavao sam sa masu programa ali bezuspjesno, jedino sto sam uspio je unroot.
__________________
http://www.pctrikovi.com/ PcTrikovi portal o IT tehnologijama/
unnamed505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 10:18   #9
živi sranje od mobitela,nakon 3 dana mijenjao za drugi,opet ista stvar,mijenjali cijelu matićnu ploću i opet se neda spojiti na net,gasi se stalno i nemože se ništa skinuti sa njega ,dok ovo budete čitali vjerovatno će već biti u smeču
germa-klen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 09:39   #10
pozdrav!

imam jedno pitanjce vezano uz uredjaj iz naslova teme...

pretrazio cijeli mobitel, ali ne uspijeh naci kako da iskljucim defaultni
screen lock.

naime, svaki put nakon sto se ekran upali treba povuci prstom prema gore da
se otkljuca ekran:



buduci da mi mobitel sluzi iskljucivo kao stacionarni wi-fi/mp3 player, ova
opcija mi je potpuno nepotrebna i zivcira.

mozda sam nesto previdio u postavkama, pa molim za pomoc.

htio bih izbjeci instaliranje dodatnih aplikacija u tu svrhu, jer je
reprodukcija aac fajlova sa neta ponekad poprilicno zahtjevna i trazi sve
procesorske resurse.
ZeeTso is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 00:33   #11
LG optimus l3 (probelm memorije)

Radi se o mobitelu LG optimus l3, mobitel je odlican, ali imam jedan problem, cijelu noc "razbijam" glavu i ne mogu da skontam na koji nacin, kada se downloadaju i instaliraju aplikacije da ih odmah pohranim na micro sd karticu.

Jer, kada instaliram vise od 5-6 aplikacija pojavi mi se upozorenje da je memorija puna.
Kupio sam micro sdhc karticu od 4GB, on je nju prepoznao, ali ne mogu da shvatim kako da aplikacije prebacim na micro sd karticu, a ne da mi zauzima sistemsku memoriju.
Hitno je potrebna pomoc, hvala
semelkor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 22:01   #12
ima sluzbeni (nightly) cyanogenmod release
http://get.cm/?device=e400&type=nightly

imam ga vec par mjeseci na njemu i radi odlicno, stvarno odlicno, dosta bolje nego stock rom, fluidnost i brzina me dosta fascinira pogotovo kod surfanja za tako 'slabasan' uredaj.
jKicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 10:55   #13
Pozdrav, nekidan san kupia ovi mobitel i iman jedan problem.Neće mi radi internet priko WI FI a, a piše da je spojen. Proradi mi samo kad zaključan mobitel i opet otključan nakon nekog vrimena, ali samo uspije otvorit jednu stranicu. Priko 3G mi radi odlično.
DinOsOur is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 19:17   #14
Nigdje ne radi, jesi siguran da otvori tu stranicu (da je ne učita jer ju ima spremljenu), ... Malo više detalja moraš napisati
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 19:38   #15
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Nigdje ne radi, jesi siguran da otvori tu stranicu (da je ne učita jer ju ima spremljenu), ... Malo više detalja moraš napisati
Npr. Mob mi je spojen na WI FI i ja ga uzmen i otključan, pa mi dođe npr. obavijest da mi je doša email ili whatsapp poruka. Tada je spojen na internet možda minutu i poslje neradi. Ali kad opet zaključan mob i uzmen ga za 5 min opet će bit ista stvar.
DinOsOur is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 12:47   #16
Quote:
jKicker kaže: Pogledaj post
ima sluzbeni (nightly) cyanogenmod release
http://get.cm/?device=e400&type=nightly

imam ga vec par mjeseci na njemu i radi odlicno, stvarno odlicno, dosta bolje nego stock rom, fluidnost i brzina me dosta fascinira pogotovo kod surfanja za tako 'slabasan' uredaj.
Kome je upućen ovaj odgovor? Za što ovo služi?

Zna li neko kako smanjiti broj zaslona na ovom mobitelu? Trenutno (i po defaultu) ih ima 5 - a dva mi nikako ne trebaju. može li se smanjiti? (broj zaslona mislim na ono koliko puta možete otići lijevo - desno kad tek otključate telefon).
pepson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 13:36   #17
Cyanogenmod je operativni sustav napravljen od grupe entuzijasta koji preuređuju i tweakaju rom za što bolji, brži i lakši rad uređaja. Mislim da je jKicker općenito napisao post.

Ako stock launcher nema opcije za isključivanje broja homesceenova, instaliraj neki drugi koji ima tu opciju. Npr Go.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 09:56   #18
Quote:
84737 kaže: Pogledaj post
Cyanogenmod je operativni sustav napravljen od grupe entuzijasta koji preuređuju i tweakaju rom za što bolji, brži i lakši rad uređaja. Mislim da je jKicker općenito napisao post.

Ako stock launcher nema opcije za isključivanje broja homesceenova, instaliraj neki drugi koji ima tu opciju. Npr Go.
Hvala na odgovoru. probam čim uhvatim wifi i malo vremena. Koji ima još osim Go Launcher? Po slikama i ovaj je vrhunski.

Imam još jedno pitanje - kad me neko poziva kome sam stavio sliku u kontaktima, prikaziva se jako mala slika. Da li se može namjestiti (kao u Samsung pametnih telefona) da slika bude preko cijelog ekrana kad neko poziva? Ima li kakva aplikacija za to?
pepson is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 17:59   #19
Da neidemo i dalje u ovoj temi u offtopic.
Imaš temu o launcherima, widgetima, i općenito uređivanju izgleda homescreena.
Pa tamo vidi, i pitaj ako te što zanima, također ima tema o aplikacijama i potražnji istih, te za njih pitaj tamo.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 10:02   #20
Za ovaj mobitel nisam našao kako za određeni kontakt staviti posebno melodiju - pjesmu sa sd card? pokušavao sam dosta ali nisam našao.

zna li neko?
pepson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.