Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2020., 22:27   #1
Promijenjena građa tijela

E ovako uvijek sam bila mrsavica i nakon sto sam ostala trudna sa 50 kg na svojih 160m visine udebljala sam se. 25 Kg.
Nakon poroda odmah 10 manje i evo dvije godine nakon stojim na nekih 58 kg...znaci nista strasno za moju visinu.

Ali problem je gradja tijela. Umjesto da ko sve zene dobijem sa kilama guzicu i stomak meni je sve otislo u ruke i ramena. Znaci dobila sam gradju kao musarac. Jake ruke i ramena.
Uzasno mi to narusava zenstvenost i sve mi ruzno stoji. Uzasno me to ave nerivra i ne znam sta da radim da promjenim nesto. Je li se i jedna zena susrela sa ovakvom promjenom?
hurmašica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2020., 13:26   #2
Quote:
hurmašica kaže: Pogledaj post
E ovako uvijek sam bila mrsavica i nakon sto sam ostala trudna sa 50 kg na svojih 160m visine udebljala sam se. 25 Kg.
Nakon poroda odmah 10 manje i evo dvije godine nakon stojim na nekih 58 kg...znaci nista strasno za moju visinu.

Ali problem je gradja tijela. Umjesto da ko sve zene dobijem sa kilama guzicu i stomak meni je sve otislo u ruke i ramena. Znaci dobila sam gradju kao musarac. Jake ruke i ramena.
Uzasno mi to narusava zenstvenost i sve mi ruzno stoji. Uzasno me to ave nerivra i ne znam sta da radim da promjenim nesto. Je li se i jedna zena susrela sa ovakvom promjenom?

bila si mršavica pa se nije vidjelo gdje idu kile, jer ih nije ni bilo
oduvijek si te građe, samo sada s ovim kilama to i vidiš.
malo vježbe i kontrole, i bit će opet sve ok!
femanon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.