Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2005., 14:19   #1
Hidromasažne kade

Kupljen stan! Uređivanje u toku!
Razmišljam o kupovini hidromasažne kade , pa sam sad u dilemi između varijante sa vodenom masažom i kombiniranom masažom (voda-zrak), pa bih bila jako zahvalna kad mi mi netko od vas tko ima takvu kadu prenio svoja iskustva.
Gledala sam neke kutne od Aquaestila, oko 8.000 vodena, oko 11.000 kombinirana (najjeftinije varijante!).
Jel tu uopće vrijedi tih novaca? Vi koji imate takve kade, jel uopće koristite tu masažu?
Emanuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 14:42   #2
Zračna masaža košta oko 4000 kuna. Nije loša, ali kako se radi o mlaznicama sa dosta tankim rupicama zna biti problema sa kamencom.
Imam Montkemijinu hidromasažnu kadu i dodatno sam si dao ugraditi mlaznice za masažu leđa. Za sad sam zadovoljan, a i nisu pretjerano skupe
Arion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 14:50   #3
zračna kažeš? ja sam gledala te aquaestil i kolpa-san, imaju ili samo vodenu ili kombinirano... nemaju varijantu samo zrak.
Samo 4.000 kn?! Ja sam gledala u Puli, bit će da su im cijene malo nabrijane jer baš i nema konkurencije... morat ću do zagreba!
Još tko kakvo iskustvo?
Emanuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 14:53   #4
Možda sam se krivo izrazio. Montkemija ti daje da si složiš kadu kakvu hoćeš. Gola kada ti je oko 1500 kuna (kutna) obloga za nju ti je nešto manje od 1500 kuna. Doplata za standardnih 6 hidro mlaznica je oko 4000 Kuna, za zrak slijedećih 4000 Kuna...može biti i više i manje, zavisi koju kombinaciju odnosno koliko mlaznica uzimaš. Mlaznice za leđa su oko 1500 Kuna..konkretno ja sam uzeo hido (6 mlaznica) + 5 mlaznica za leđa oko (1500) sve to u kutnoj kadi 140*140 cm (oko 1500) i oblogu (1500) Kn.
Arion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 14:57   #5
ne znam kako ostale kade ali kolpasanova ima foru da poslije svake masaže se sama pročisti i propuva zrak kroz mlaznice. isto tako ima svoju tekućinu kojom se čisti.to samočišćenje traje oko 10 minuta.tako da mislim da nema potrebe strahu od kamenca.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 15:01   #6
josh uzmi u obzir koliko koja troshi struje - postoje velike razlike izmedju razlichitih modela a mogu te puno koshtat kad ih koristish
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 15:07   #7
vidi ovo

http://products.jacuzzi.com/nd/jpmv2...ND%20CECOLL%3D|~|300|~|&JETS=&HEIGHT=&SEATS=&CAPACITY=&SEARCHREQ =1&NOITEMS=8&PG=J-385

http://products.jacuzzi.com/nd/wpbv2...ND%20CESHAP%3D|~|1|~|&PRICE=AND%20CELPRC%3E%3D6000&INSTALL=&SKIR TED=&JETS=&SEARCHREQ=1&NOITEMS=2&PG=Morphosis%20Al pha&PAGE=

ludnica

http://products.jacuzzi.com/nd/wpbv2...ND%20CESHAP%3D|~|1|~|&PRICE=AND%20CELPRC%3E%3D6000&INSTALL=&SKIR TED=&JETS=&SEARCHREQ=1&NOITEMS=2&PG=Vizion&PAGE= ili ovo sa teveom

http://products.jacuzzi.com/nd/wpbv2...2FSkirt&PAGE=1
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 15:08   #8
ova računica mi sad već ima smisla... znači ne moram u Zg
ma htjela sam te još pitati da li je neka velika razlika između vodene i zračne masaže, tj. da li si isprobao svaku posebno? obzirom da ja razmišljam o toj vodenoj, nekako mi je cjenovno bolje legla
mene ti mjehurići ne zanimaju previše, ja bi baš neku malo jaču masažu leđa (sjedeći posao, komp... leđa i vrat kritične zone!), a za to je valjda važnija ta vodena, ne?
Emanuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 15:10   #9
izgleda da se ne otvaraju stranice, druga opcija je ici na http://products.jacuzzi.com i kod trazenja proizvoda navesti samo one od 6000 pa nagore. Pa da vidite perverzija s videom, barom, da padnes na guzicu

Recimo model za 21 000 dolara MORPHOSIS® I GAMMA , ma ludilo!
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 15:11   #10
dado,
bila ja u ferotermu, i odmah mi je oko zapelo za te jacuzzi, pa sam vidjela cijene i momentalno je oko "otpustilo"
Emanuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 15:12   #11
Quote:
Emanuella kaže:
dado,
bila ja u ferotermu, i odmah mi je oko zapelo za te jacuzzi, pa sam vidjela cijene i momentalno je oko "otpustilo"
ma znam, ali smije covjek sanjati, kad tad cu imati pravog. Zasad nemam nikakvog
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 15:13   #12
chiquita,
ti imaš kolpasanovu? si zadovoljna? koristiš često tu masažu?
Emanuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 15:19   #13
Quote:
Emanuella kaže:
chiquita,
ti imaš kolpasanovu? si zadovoljna? koristiš često tu masažu?
da.
dragi više koristi masiranje nego ja, meni to više nije fora. jebiga, to ti je ko kad dijete dobije novu igračku pa se zadovolji nakon par dana. tak i ja.osim toga nemam baš živaca brbljučkati se u kadi. ali da je dobra, dobra je.
pitala si za zračnu i vodenu masažu meni je zračna zero bolja jer jače tuče, dok su mi vodeni mlazovi mekši i ne udaraju tako jako.
sve je stvar osobnog izbora.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 15:20   #14
chiquita koliko si ju platila, ako se smije znati? Dimenzije ? Imas neku garanciju?
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 15:28   #15
chiquita,
bila sam na njihovim stranicama http://www.kolpa.si/cro/pagina.php?p...cat=2&linea=10
imaju više vrsta masažih sistema... vodeni masažni sistem, vodeni i zračni, intensive, elite i lexus.
Znaš možda koji ti imaš? i kolika je okvirno bila cijena?
Emanuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 16:02   #16
Quote:
Emanuella kaže:
chiquita,
bila sam na njihovim stranicama http://www.kolpa.si/cro/pagina.php?p...cat=2&linea=10
imaju više vrsta masažih sistema... vodeni masažni sistem, vodeni i zračni, intensive, elite i lexus.
Znaš možda koji ti imaš? i kolika je okvirno bila cijena?
izgleda da su mijenjali stranice jer je više ne mogu naći na slikama. ali nešto kao ovo samo sa kabinom gore.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 08:09   #17
hvala svima na odgoorima, ali ipak ništa od toga za sada... razgovarali smo sa izvođačima radova i rekli su da su oni dužni izgraditi sve što je u nacrtima, a mi onda možemo poslije to rušiti (dakle skidati kadu) i stavljati drugu... fućkaj ga! to definitivno neću raditi, bar prvo vrijeme dok je sve novo... tako da za sada ništa od moje kutne-turbo-mega-super-vodeno-zračno-nikadtakve kade
Emanuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 09:59   #18
A je li se tko probao sexati u takovoj kadi? Je li ima prostora, je li zanimljivije sa uključenom masažom? (pitanje je ozbiljno).
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 19:38   #19
Mozes proci i sa 5000 kn za Kolpa san kadu, s tim da ce te montiranje doci cca 100-150 Eura a za to trebas i 3 razlicita majstora....bez brige, u par dana je sve gotovo i isplati se, uzitak garantiran
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 09:14   #20
Ima još jedna stvar na koju ljudi obično zaborave i ne misle na nju. Naime hidromasažna kada mora biti spojena na zasebni stujni krug sa sigurnosnom sklopkom i po mogućnosti i osiguračem.
Što se pak montaže tiče nije komplicirao i ko je malo vješt može to sam napraviti.
Arion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.