Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Networking

Networking Mreže i sve oko njih. Žično, bežično, protokoli, servisi, administriranje mreža, serveri, ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2014., 11:07   #1
Antena za Wifi

Ovako, trebala bi mi antena za hvatanje wifi signala (hot spota i susjednih otvorenih mreža). Što preporučujete, koja je najbolja i gdje kupiti?THX
rabbia_27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 18:45   #2
....a prvo provjeri da li se na tvoj ruter može spojiti neka druga antena tj. možeš li skinuti ( odviti) postojeću...ili misliš nabaviti drugi uređaj(AP) sa boljom antenom i montirati negdje vani odakle imaš bolju poziciju za optičku vidljivost prema hot-spot-u ??
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 11:29   #3
Pozdrav.

Ako može pomoć, prijatelj bi od mene hvatao wifi signal na laptop, zračne linije oko 50 m, ali je problem što između nas dvojice ima još jedna kuća i signal je jako slab.
E sada treba mu antena za wifi za laptop (nisam stručan, pa možda nešto krivo napišem), da li mi možete nešto preporučiti za kupiti preko e-bay, znaći ne treba nešto super jako, i super skupo (u prijevodu što jeftinije) samo da pojača signal kako bi signal bio bolji, te ako može odmah link na e-bay stranicu za kupiti.

Unaprijed hvala.
canons3is is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.