Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Networking

Networking Mreže i sve oko njih. Žično, bežično, protokoli, servisi, administriranje mreža, serveri, ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2015., 20:56   #1
Molim pomoc! Sirenje wifi signala s 2 rutera?

Pozz ekipo.
Imam veliki problem.
Naime, imam H1telekom, i fritzbox ruter. trio paket, sve radi super, ali nemam wifi signala u uredu. jel mogu na polovici stana puknuti jos jedan ruter pa da mi on prositi signal? kako?
imam jos 2 starija rutera u ormaru.
tcomova.
IMAM i jedan Airlive 5460!
radi se o Siemens sx 763 (vlan dsl) i speedtouch - ova dva t-comova. jel mi mozete ikako pomoci molim vas?
Stvarno mi treba pomoc i jako bi mi to pomoglo.....
ne kuzim se bas u te postavke, ip adrese i to...
ima neko tolko dobar da mi objasni korak po korak please?
bsobak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 22:00   #2
može taj Airlive ima "univerzal repeater" mod i max 400mW wifi snage
http://fs.airlive.com/manual/AirLive...Pv2_Manual.pdf
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 10:41   #3
...nije na odmet da spomenem i bolju soluciju kojom bi dobio elegantniju i bržu vezu bez mogućnosti smetnji. Ukoliko je u tom objektu (kući) novija el. instalacija može biti da imaš provučene tel. kabele u sve prostorije sa jednog mjesta ili bar rebraste cijevi. trebaju ti slobodne 4 žice ( 2 parice) spojiti od utičnice kraj rutera do utičnice u uredu ili ako ih nema viditi mogućnost da se provuku cjevima "sajlom" CAT-5 kablovi (posavjetovati se sa električarom po mogućnosti onim koji je radio instalaciju).
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 14:03   #4
Hvala, rijeseno!
Airlive sam postavio ko Client, zakacio ga za FritzBox, da imam net, i spojio Airlive utp kablom na Sx 763 koji mi dalje salje signal.... Tako mi je bilo najjednostavnije. Evo neta!
Thx!
bsobak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.