Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2005., 17:56   #1
...vazno....

...hm...
...obratite paznju na mail koji sam dobio...bez panike molim...




Procitati i druge upozoriti!!
U nekom kinu u Koelnu jedna se osoba,sjedajuci na sjediste,nabola na iglu! Uz iglu je bila prikacena ceduljica na kojoj je pisalo:"Vi ste sada zarazeni Aids-om!"

U Centru za borbu protiv Aids-a su utvrdili da je IGLA BILA STVARNO ZARAZENA AIDSOM.

Iz Centra upozoravaju da ovo nije jedinstven slucaj i da se tako nesto dogodilo i u drugim gradovima. Obratiti paznju pri koristenju sjedista i stolica na javnim mjestima.Isto tako obratiti paznju na raznorazne automate(za parking,postanske marke.....itd). U otvorima za vracanje novca nadjene su takodjer zarazene igle.
Upozorite clanove svoje familije,rodjake i prijatelje. Nadjite malo vremena da upozorite i ostale putem poste ili Emaila.




Centar za borbu protiv Aidsa


______________________________
__________________
kad čovjek "umre" ima drugačiji pogled na "život"...
pustinjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 21:27   #2
aha... a ja sam cula pricu da je jedna zenska isla na maturalac i onda se sevila s nekim tipom tamo pa joj je on dao poklon, neku kutiju i rekao joj da to otvori kad stigne kuci i onda kad je dosla kuci i otvorila kutiju, u njoj je bio papiric na kojem je pisalo "dobrdosla u svijet side" i zar ne mislis stvarno da lupetas gluposti, hm?
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 22:45   #3
Kaže ovako:

"Rizik je od dobivanja infekcije HIVom nakon perkutanog (ubodnog ili transkutanog) incidenta mali - 0,2 do 0,5%, a nakon dodira zaražene krvi sa sluznicom procjenjuje se na oko 0,1%. Najvažnija mjera neposredno nakon perkutanog idcidenta jest pranje ruku sapunom."

Pa i nije tako strašno

E a to ta ženska s maturalcem je stvarno priča, to su nama drobili na vjeronauku... Samo u kutiji nije bio papiric nego mrtvi stakor i papiric LOL
lilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 23:10   #4
Moje je mišljenje da ne treba paničariti bez veze, no činjenica je da ima danas svugdje u svijetu pa i kod nas sve više bolesnika, kojima svakakve gnjusobe padaju na pamet pa tako i postavljanje igala na mjesta gdje se netko može ubosti...
Već je u Zg i Rijeci bilo više pljački dućana gdje su pljačkaši zaposlenicima prijetili iglama, tvrdeći da su zaražene.
Bez obzira koliko bila niska vjerojatnost prijenosa zaraze samo jednim ubodom, ne bi mi baš bilo drago.
Malo opreza nije na odmet....no, danas ionako ne možeš prošetati ni Opatijom u predvečerje uz more bez straha da ti netko ne pokuša oteti torbicu.

Željeli smo biti kao sanjani "civilizirani" Zapad...sada očito jesmo
__________________
I am what I am... svidjelo se to nekome ili ne.
Riječanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 23:41   #5
opasni su ti hivasi, nedavno sam citao negdje (ako nije na dritokonj blogu) prepisku chatanja s iskrice - i jezovito je! Zezancija ili ne ali neka je osoba kao HIV pozitivna i ima namjeru sirenja svoje bolesti neodgovornim seksualnim ponasanjem na neslutece zrtve.
lilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2005., 10:35   #6
Kad sam bila u Americi kružila je priča da se jedan 'bolesnik' koji je radio u pizzeriji a imao je sidu izdrkao na pizzu nekim medicinskim sestrama kad su je naručili, i poslije ih je nazvao i rekao što je napravio ...bez obzira može li se na taj način zaraziti ili ne:
__________________
Bitno je ocima nevidljivo. Samo se srcem dobro vidi :)
Uranus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2005., 10:46   #7
hehehe ja sam cuo da je to bilo u njemackoj, tj da su liku dostavili pizzu, al se on bunio da je hladna i da hoce drugu... Ovi su je podgrijali i hmmm oplemenili, te je nesretni konzumer pizze pokupio neku spolnu bolest

Pouka dana: dont fuck with delivery boys...
lilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2005., 20:47   #8
dobio je spolnubolest jeduci pizzu



aha


i moja je tetka izgubila nevinost jer je pala s bicikle
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2005., 00:35   #9
ja sam udarila glavom o zid i dobila čvrgu.
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.