Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2006., 21:25   #61
Quote:
left here kaže:
sad pak niš ne kužim

nemaš trenutno potrebu pa ne radiš, a žališ se sto te on ne dovede do orgazma... pa očito ste oboje sexualno ispunjeni.. sve 5
ma nije da se zalim, evo ismijavam ga malo po forumu...zajebancija naravno
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 21:26   #62
Quote:
LaTiTeA kaže:
Ako se sad, na pocetku i dok jos niste par ni nista slicno ne trudi oko tebe - vjerojatno nece ni kasnije.

tako je.. to je ta sorta muškaraca....treba ih sve u pedere poslat...
left here is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 21:26   #63
Quote:
left here kaže:
jebote,kakvu je pičku ta imala

ja sam jednom, bilo je jako dobro napaljeno navlazeno, sve...i moj tadasnji i ja smo gurali prstice...
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 21:27   #64
Quote:
left here kaže:
tako je.. to je ta sorta muškaraca....treba ih sve u pedere poslat...

ima i tu istine...smrc
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 21:28   #65
Quote:
Scissors. kaže:
ma nije da se zalim, evo ismijavam ga malo po forumu...zajebancija naravno

ma ne znam......ne bi mene taj dohvatio nakon sto me nije za picku primio nakon nekoliko puta.... sad ne znam jel sam pre zahtjevna ili
left here is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 21:29   #66
Quote:
left here kaže:
ma ne znam......ne bi mene taj dohvatio nakon sto me nije za picku primio nakon nekoliko puta.... sad ne znam jel sam pre zahtjevna ili

...ili ja previse dopustam i toleriram posto mi se taj muzjak bas dopada...
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 21:32   #67
Quote:
Scissors. kaže:
...ili ja previse dopustam i toleriram posto mi se taj muzjak bas dopada...

eh, vjerojatno je to
left here is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 21:33   #68
Quote:
left here kaže:
eh, vjerojatno je to

grijesim li?
mislim da ne
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 21:37   #69
Quote:
Scissors. kaže:
grijesim li?
mislim da ne

oh, ne pitaj mene meni izbor mužjaka nije najjača strana.. upravo se borim s cinjenicom da mi je dragi malo previše u drogi
left here is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 21:41   #70
Quote:
left here kaže:
oh, ne pitaj mene meni izbor mužjaka nije najjača strana.. upravo se borim s cinjenicom da mi je dragi malo previše u drogi
A jebote, ovo je gore nego da ne gura prste, vjeruj...
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 21:43   #71
Quote:
Maxxy kaže:
A jebote, ovo je gore nego da ne gura prste, vjeruj...

ah istina.. al znaš one brije..mogu prestat kad hocu.. ja se to sad samo malo izivljavam preko ljeta...ovo ono..
da ne zachatavamo topic


ljeto ce pokazat......
left here is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 21:53   #72
Zelim ti sve najbolje!
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 11:26   #73
Drage moje (meksikanka i letitia), prošla sam što i vas dvije: I ne da me mučilo, već sam samu sebe otpisala kao 'normalnu' po tom pitanje. Sve moje frendice uuuuuživaju, a ja sam se i dalje pitala kako je to.... Bila sam (blago rečeno) očajna.
Prvi korak (kao što je ovdje već i rečeno) - samostalno istraživanje vlastitog tijela. I to kada si sama - jer si onda i najopuštenija (nitko te ne vidi pa se i ne zabrinajvaš kako izgledaš...itd) - milovanje cijelog tijela i naglasak je na cijelog budući da svaka žena ima 'svoj' poseban dio tjela (nazovimo to tako) koji joj je osjetljiviji i koji je početna točka njezinog opuštanja. I, da, važno je svojim dodirom istraživati vlastito tijelo. Nakon detaljnog istraživanja sa svojim rukama onda bi tek bilo dobro prijeći na vibrator (što se klitorisa tiče) i isprobavati raznorazne mogućnosti.
Tek tada (ako ste toliko otvorene prema svojim partnerima) krenuti na samozadovoljavanjedok vas on promatra - naravno da i on dobiva upute i sudjeluje , što i kako i koliko i gdje. Treba im pomoći i pokazati kako i što raditi jer su očigledno i više nego željni vas dovesti do vrhunca.
Mislim da sam bila dovoljno detaljna. Probajte, nemate što izgubiti.
Uživajte!
divine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 12:54   #74
Quote:
meksikanka kaže:
ahaha, javit cu za sliku...( Ramzes) A i bajdvej kupio mi je decko vibrator prosli mjesec. a ne znam... Morat cu se malo vise poigrat s njim
Ako ne pomogne vibrator, možda upali pervibrator. možeš ga uzeti u najam od građevinske firme. Koristi se inače za vibriranje betona. Izgleda opako! Sjećam se kako su kolegice sa faxa balile gledajući ga u pogonu...
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 12:58   #75
Quote:
left here kaže:
imala sam ja decka, koji me tokom nase veze nije ni jednom primio za picku tj. klitić

eh, sad kad ga svaki put sretnem ga popljujem i prigovorim mu, boli me neka stvar, jer.. bili smo mladi pa on kaze da nije bio nesto informiran i iskusan, al ak sam ja znala njegov kurac stavit u usta i pitat 'dragi,kakvo ti je ovo, a kakvo ono?' onda je i on mogo probat isto..

to je ignorancija


dakle, ostavi ga il ga našpotaj
Slažem se! Ako frajer neće da liže picu, odmah mu uvalite nogu! Kad neće da pokaže respekt, ne treba mu je ni dati. Ne mogu vjerovati da ti taj frajer nije dirkao picu, taj je baš za ozbiljnjeg pregleda. A možda je pederčina.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 12:58   #76
gle, nisi frigidna, frigidnost ne postoji. postoji samo nekakva blokada u tvojoj glavi za koju ti jednostavno mislis da je nema...prvo se moras opustiti i ocito je da nisi skroz zadovolna sa sobom, tek kada to rijesis, kada ti pocnes uzivati u sebi i tvoje tijelo ce poceti zajedno s tobom
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 14:11   #77
Quote:
Ramzes kaže:
Kad neće da pokaže respekt, ne treba mu je ni dati.
Joj... kako mrzim ovo.

DATI?
Jel to nesto sto se DAJE?
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 14:17   #78
Quote:
LaTiTeA kaže:
Joj... kako mrzim ovo.

DATI?
Jel to nesto sto se DAJE?
Nego šta!
Mada bi ja više volio kad bi se sam mogao poslužiti.
I Seve pjeva "Mala je dala ..."
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 15:07   #79
Quote:
divine kaže:
Drage moje (meksikanka i letitia), prošla sam što i vas dvije: I ne da me mučilo, već sam samu sebe otpisala kao 'normalnu' po tom pitanje. Sve moje frendice uuuuuživaju, a ja sam se i dalje pitala kako je to.... Bila sam (blago rečeno) očajna.
Prvi korak (kao što je ovdje već i rečeno) - samostalno istraživanje vlastitog tijela. I to kada si sama - jer si onda i najopuštenija (nitko te ne vidi pa se i ne zabrinajvaš kako izgledaš...itd) - milovanje cijelog tijela i naglasak je na cijelog budući da svaka žena ima 'svoj' poseban dio tjela (nazovimo to tako) koji joj je osjetljiviji i koji je početna točka njezinog opuštanja. I, da, važno je svojim dodirom istraživati vlastito tijelo. Nakon detaljnog istraživanja sa svojim rukama onda bi tek bilo dobro prijeći na vibrator (što se klitorisa tiče) i isprobavati raznorazne mogućnosti.
Tek tada (ako ste toliko otvorene prema svojim partnerima) krenuti na samozadovoljavanjedok vas on promatra - naravno da i on dobiva upute i sudjeluje , što i kako i koliko i gdje. Treba im pomoći i pokazati kako i što raditi jer su očigledno i više nego željni vas dovesti do vrhunca.
Mislim da sam bila dovoljno detaljna. Probajte, nemate što izgubiti.
Uživajte!
Hm...onda mu date mapu i upute i posaljete ga da to dobro prouci doma pa neka se javi za dva dana i onda zajedno prodite uputu po uputu uz objasnjenja na mapi i naravno zatim krenite na praksu - pokret, brzina, polozaj, izgled njegove face kao i vlaznost pi*ke i zraka mora biti prema uputama inace nista od toga... Ako ne uspije, treba korigirati parametre i krenuti opet...
Puno srece zelim
Zjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 15:13   #80
Quote:
Zjena kaže:
Hm...onda mu date mapu i upute i posaljete ga da to dobro prouci doma pa neka se javi za dva dana i onda zajedno prodite uputu po uputu uz objasnjenja na mapi i naravno zatim krenite na praksu - pokret, brzina, polozaj, izgled njegove face kao i vlaznost pi*ke i zraka mora biti prema uputama inace nista od toga... Ako ne uspije, treba korigirati parametre i krenuti opet...
Puno srece zelim

Zakon.....
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger