Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2008., 06:02   #61
Quote:
bonislav kaže: Pogledaj post
Čuj ovog hrvatskog Srbina. Stari mu živi u Hrvatskoj, a za sve su mu krivi Hrvati.
Evo tu je stara ekipa.Pa reci nesto normalno.Kakve sada veze ima moj cale.Samo provokacije nista normalno.Kuda to vodi.
staljin83 is offline  
Old 24.03.2008., 06:05   #62
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ako je u Vukovaru ubijenio 150, ubijeni su u bombardiranjima JNA, jer je 25% od 20.000 civila koji su bili 91' u pakli Vukovar, bilo Srba...
Nije im pala ni dlaka s glave, Hrvati su s njima djelili dobro i zlo,a oni su im vratili prokazivanjem, pljačkom i ubijanjem nakon 18.11.
O cemu ti pricas.Ako je to rekao haski tribunal onda ti nema sta da pricas.Ja mogu da shvatim da ne cete da pricate protiv sebe i to je normalno ali preterujete.
staljin83 is offline  
Old 24.03.2008., 06:07   #63
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
covjek je Vukovarac pa zna bolje od tebe, iz koje si ti planete ?
I cakalic(tako nesto) je vukovarac pa je dobio naglu amneziju mozga u sudu.Cemu ta lupetanja.
staljin83 is offline  
Old 24.03.2008., 06:14   #64
Quote:
Honesty kaže: Pogledaj post
Opet Del Donte.Izgleda da ona je naljutena zbog neuspjeha sudjenja srbski kriminalaca koji se setaju Srbijom,pa odlucila da optuzuje barem nekoga.
Da da cim nema osude za srbe ili tako nesto odma je haski sud nevalidan.
staljin83 is offline  
Old 24.03.2008., 06:27   #65
LJUDI.Skrenulo se sa teme.Ja sam vec jednom rekao problem ovoga foruma.Fale validni ljudi koji znaju nesto i trebalo bi da bude vise srba na forumu radi vise informacija.Koja god tema da se pokrene prica 90% hrvata i 10% srba.Za vecinu stvari postoji razlog.Evo vas STARI GRANICAR nije opovrgo ubistvo 150 srba.
staljin83 is offline  
Old 24.03.2008., 09:32   #66
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Kažem u Vukovaru je ubijeno manje od 30 Srba od strane Hrvata a izvam borbi, od toga pola snajperisti,a svi su ubijeni nakon Borovoa Sela, općenito za vrijeme opsade,ne prije...

A te laži pričajte nekome drugome...
Ni nacisti nisu koristili ovakva opravdanja,a vi 91' niste bili bolji od njih, nego samo manje učinkoviti...
Ja nisam Srbin

Vi ste '41 podržali iste te naciste o kojima govoriš.
__________________
What I like to drink most is wine that belongs to others
Diogen is offline  
Old 24.03.2008., 09:39   #67
Quote:
Diogen kaže: Pogledaj post
Ja nisam Srbin

Vi ste '41 podržali iste te naciste o kojima govoriš.
Misliš li da ima smisla u raspravi o devedesetima vraćati se uvijek na četrdesete?

Ako imaš unaprijed formirano mišljenje o "nama", tj. svim Hrvatima (pretpostavljam da se onaj Vi odnosi na sve Hrvate), nemoj onda ni o čemu raspravljati jer je rasprava besmislena. Bolje bi bilo da otvoriš neki site i tamo lijepo govoriš "svi Hrvati su ovakvi i ovakvi, a dokaz je 1941."
__________________
U životu je važno da ne skidaš pločice sa zida u kupioni!
Korto is offline  
Old 24.03.2008., 10:03   #68
Ja vas veliku vecinu hrvata na neki nacin i razumem.Nametnuta vam je mrznja hteli to ili ne hteli.Roditelji ili rodbina vas truje protiv srba(u vecini slucajeva je neko poginuo nekome od prijatelja,rodbine ili dalje rodbine),neko je ostao bez kuce,drustvo vas truje protiv srba,drzava vas truje protiv srba.Tako da ste i POPOVI morate da mrzite.I onda na konto toga bilo sta sto neko kaze protiv hrvata vi to automacti bez razmisljanja odbijate i mislite da je laz.Ovo vazi za vecinu,ne za sve.Ajde recimo neka to nekako i prodje.Nego sta ce mo sa npr. vasom decom.Mogu sam da zamislim sta ce te da im pricate.Tako da je npr. moje dete vec ozloglaseno.POKUSAJTE DA KRIVITE ONE KOJI SU BILI ODGOVORNI ZA TO.Ajde sada krenite sa na**savanjem.
staljin83 is offline  
Old 24.03.2008., 10:10   #69
Quote:
staljin83 kaže: Pogledaj post
LJUDI.Skrenulo se sa teme.Ja sam vec jednom rekao problem ovoga foruma.Fale validni ljudi koji znaju nesto i trebalo bi da bude vise srba na forumu radi vise informacija.Koja god tema da se pokrene prica 90% hrvata i 10% srba.Za vecinu stvari postoji razlog.Evo vas STARI GRANICAR nije opovrgo ubistvo 150 srba.


Joj kako je meni lijepo što masa hrvatskih Srba ne može podnijeti Hrvatsku a mora prihvatiti da ona postoji, da su ljuti krajišnici luzeri, da im je šahovnica na svakom dokumentu.
bonislav is offline  
Old 24.03.2008., 10:20   #70
Quote:
staljin83 kaže: Pogledaj post
Ja vas veliku vecinu hrvata na neki nacin i razumem.Nametnuta vam je mrznja hteli to ili ne hteli.Roditelji ili rodbina vas truje protiv srba(u vecini slucajeva je neko poginuo nekome od prijatelja,rodbine ili dalje rodbine),neko je ostao bez kuce,drustvo vas truje protiv srba,drzava vas truje protiv srba.Tako da ste i POPOVI morate da mrzite.I onda na konto toga bilo sta sto neko kaze protiv hrvata vi to automacti bez razmisljanja odbijate i mislite da je laz.Ovo vazi za vecinu,ne za sve.Ajde recimo neka to nekako i prodje.Nego sta ce mo sa npr. vasom decom.Mogu sam da zamislim sta ce te da im pricate.Tako da je npr. moje dete vec ozloglaseno.POKUSAJTE DA KRIVITE ONE KOJI SU BILI ODGOVORNI ZA TO.Ajde sada krenite sa na**savanjem.
vecina hrvatskih srba ni danas ne prihvaca Hrvatsku kao svoju domovinu ,kao svoju drzavu, umjesto toga srpska mladost ode razbijati i napada ucenicki dom ,pale Hrvatske zastave u sred Hrvatske...
zato taj tvoj komentar obisi macku o rep
frane2110 is offline  
Old 24.03.2008., 10:35   #71
Quote:
staljin83 kaže: Pogledaj post
Jedna stvar mi nije jasna.Ja mogu da razumem opstu mrznju ali ne mogu licnu.Ovde ako bilo ko kaze bilo sta npr. neki bolesnik koji mrzi hrvate ili neki npr.normalan lik vi ce te isto da reagujete i na jednog i na drugog.To nije u redu.
A gdje ti vidis mrznju u mom postu? Ja ti se samo rugam, a ruganje je jako daleko od mrznje.

Kako da ti se ne rugam kad pocnes s tim pateticnim: Oh, bre, koju ste vi srecu imali!

Takvom mentalnom sklopu rugala bi se i Majka Tereza.
__________________
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
George Best
bigfoot is offline  
Old 24.03.2008., 10:42   #72
Quote:
staljin83 kaže: Pogledaj post
Ja vas veliku vecinu hrvata na neki nacin i razumem.Nametnuta vam je mrznja hteli to ili ne hteli.Roditelji ili rodbina vas truje protiv srba(u vecini slucajeva je neko poginuo nekome od prijatelja,rodbine ili dalje rodbine),neko je ostao bez kuce,drustvo vas truje protiv srba,drzava vas truje protiv srba.Tako da ste i POPOVI morate da mrzite.I onda na konto toga bilo sta sto neko kaze protiv hrvata vi to automacti bez razmisljanja odbijate i mislite da je laz.Ovo vazi za vecinu,ne za sve.Ajde recimo neka to nekako i prodje.Nego sta ce mo sa npr. vasom decom.Mogu sam da zamislim sta ce te da im pricate.Tako da je npr. moje dete vec ozloglaseno.POKUSAJTE DA KRIVITE ONE KOJI SU BILI ODGOVORNI ZA TO.Ajde sada krenite sa na**savanjem.
Ti me podsjecas na jednu srpsku babetinu koju sam nedavno vidio na TV-u. Doslovno je izjavila ovako: Ja nikoga ne mrzim, a to je njima u krvi.

Pazi kakav mentalni sklop moras biti da tako nesto izjavis.

BTW. Ja sam odgojen u jugoslavenskom duhu bratstva i jedinstva. Nakon sto su mi Srbi u ratu spalili kucu, ja sam i dalje bio u tom ... duhu, jer nisam znao kako razmisljate. Mislio sam, desila im se nekakva masovna psihoza, proci ce ih. Valjda.

I tako sve dok se nisam registrirao na ovaj forum i shvatio kako razmisljate.

I od tada se rugam. A, sto mi drugo preostaje? Mrziti ne mogu, ostaje samo izrugivanje.
__________________
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
George Best
bigfoot is offline  
Old 24.03.2008., 10:45   #73
Dobro, da se vratimo na temu. Ti Srbi su navodno pobijeni prije borbenih djelovanja. Dakle, valjda bi bili negdje evidentirani. Njihova imena i prezimena?

Za sad imamo Glas javnosti i to je sve.
__________________
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
George Best
bigfoot is offline  
Old 24.03.2008., 10:51   #74
Quote:
staljin83 kaže: Pogledaj post
Ajde recimo neka to nekako i prodje.Nego sta ce mo sa npr. vasom decom.Mogu sam da zamislim sta ce te da im pricate.Tako da je npr. moje dete vec ozloglaseno.POKUSAJTE DA KRIVITE ONE KOJI SU BILI ODGOVORNI ZA TO.Ajde sada krenite sa na**savanjem.
Tek sam sad vidio ovo. Covjece, srpska djeca u skoli uce da je u Jasenovcu pobijeno 700000 Srba. Alo! To je bolesno.

Za usporedbu, hrvatska djeca o domovinskom ratu uce na nacin da im se samo prezentira slijed dogadjaja i tu oni sami moraju donijeti zakljucak tko je tu koga i tko su good, a tko bad guys. Toliko o ispiranju mozga "vasoj djecici".

U psihologiji se Staljinov slucaj zove projekcija. http://en.wikipedia.org/wiki/Psychological_projection
__________________
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
George Best
bigfoot is offline  
Old 24.03.2008., 11:03   #75
Quote:
asusko kaže: Pogledaj post
Haaski sud je utvrdio da je preko 150 Srba ubijeno prije pocetka rata u Vukovaru.
Koliko je zlocinaca odgovaralo zbog toga? Nijedan.

http://www.glas-javnosti.co.yu/clana...skim-zlocinima

- Šta je to nateralo Srbe, vaše dotadašnje komšije da se tako surovo iskale nad hrvatskim sugrađanima na „Ovčari“? - upitao je Šešelj.
- Nacionalna politička strast - iz topa je odgovorio Čakalić.

- A da li je razlog bio u tome što je u opštini Vukovar pre početka rata ubijeno preko 150 Srba od strane pojedinačno pobrojanih hrvatskih zločinaca - Šešelj je pročitao izveštaj haških istražitelja da je više od 150 Srba ubijeno, dok su ostali proganjani, mučeni, zatvarani i da je haški tim o tome uzeo izjave od oko 100 svedoka.
Ovakve teme ti ne prolaze,stoga nema smisla ih komentirati.Uvijek će netko reći nije istina,a netko će reći istina je i samo se vrtimo u krug.Pa čak i da im se dokaže kako je ubijeno tih 150 ljudi prije rata,uvijek će se naći tko će reći, da su dobili što su zaslužili pa i prije rata.I tako se svijest nikad neće promijeniti,oni koji su zagovarali svoje ideje i prije ove informacije i dalje će biti na istim pozicijama.A sad jel netko ubijan prije rata,jesu li deseci tisuća ljudi dobivali otkaze sa posla samo zbog imena i prezimena i prije rata i poručivano im je kako im tu nije mjesto,zaista nije bitno...
zeljko_ri is offline  
Old 24.03.2008., 11:08   #76
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ovakve teme ti ne prolaze,stoga nema smisla ih komentirati.Uvijek će netko reći nije istina,a netko će reći istina je i samo se vrtimo u krug.Pa čak i da im se dokaže kako je ubijeno tih 150 ljudi prije rata,uvijek će se naći tko će reći, da su dobili što su zaslužili pa i prije rata.I tako se svijest nikad neće promijeniti,oni koji su zagovarali svoje ideje i prije ove informacije i dalje će biti na istim pozicijama.A sad jel netko ubijan prije rata,jesu li deseci tisuća ljudi dobivali otkaze sa posla samo zbog imena i prezimena i prije rata i poručivano im je kako im tu nije mjesto,zaista nije bitno...
Ne znam da li su Srbi primjetili, ali 1990./91. bila je velika ekonomska kriza kad su i Hrvati masovno dobivali otkaze. To je dokaz da je u Zagrebu bila cetnicka vlast.

Ponavljam, za sad imamo Glas javnosti, a to je blago receno smijesni izvor informacija. Imena i prezimena tih Srba?
__________________
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
George Best
bigfoot is offline  
Old 24.03.2008., 11:15   #77
Quote:
bigfoot kaže: Pogledaj post
Ne znam da li su Srbi primjetili, ali 1990./91. bila je velika ekonomska kriza kad su i Hrvati masovno dobivali otkaze. To je dokaz da je u Zagrebu bila cetnicka vlast.

Ponavljam, za sad imamo Glas javnosti, a to je blago receno smijesni izvor informacija. Imena i prezimena tih Srba?
Moj prilog o Glasu Javnosti:

http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/ar...05102201.shtml

Svetska zavera ima antislovensko, antirusko, antisrpsko, antipravoslavno usmerenje koje se jasno ispoljava od samog početka rada zaverenika

bonislav is offline  
Old 24.03.2008., 11:19   #78
Quote:
bonislav kaže: Pogledaj post
Moj prilog o Glasu Javnosti:

http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/ar...05102201.shtml

Svetska zavera ima antislovensko, antirusko, antisrpsko, antipravoslavno usmerenje koje se jasno ispoljava od samog početka rada zaverenika


Prvo sam pomislio da je parodija i satira, kad ono, pisci u to zaista vjeruju.
__________________
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
George Best
bigfoot is offline  
Old 24.03.2008., 11:22   #79
Taj brisobulj "Glas Javnosti" je nekada bio dobra opoziciona novina...sada se ne razlikuje od "Pravde" i "Kurira", te "Pressa".

Isti urednici cak...valjda ono sto je previse i za sam "Kurir" napisu u "Glasu".

No, ova druga vest o prodaji organa kidnapovanih Srba na Kosovu, nema veze sa "Glasom".
Henry_Kinasky is offline  
Old 24.03.2008., 11:23   #80
Quote:
bigfoot kaže: Pogledaj post

Prvo sam pomislio da je parodija i satira, kad ono, pisci u to zaista vjeruju.
Ma kakva satira bre?

Zapad ima antisrpski kompleks

http://www.glas-javnosti.co.yu/clana...rpski-kompleks

bonislav is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.