Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2011., 15:38   #121
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
o jesam itekako
sva mi je obitelj u hrvatskoj
dobar dio imovine mi je u hrvatskoj
pravo glasa imam u hrvatskoj
i sto je najgore ne dam se usutkat

sto se dobilo presvetim domovinskim ratom?
jel to da nas salamander pljacka
da 400.000 cubi bez posla
da su pola drzave penzici, vecina na rubu gladi
da je ekonomija zakurac
a vjera u buducnost 0
da smo financijski ovisni
da nam austrijske i talijanske i madjarske banke/firme kroje sudbinu i buducnost za djecu
jbt ko prije 200 godina
ko moze proda *upak strancu

iluzija samostalnosti
osvojeni bez ijednog ispaljenog metka

mislim tako se to radi
a ne ko mi: sirovine, pokokamo se medjusobno a onda se jos 30 godna vucemo po kojekakvim sudovim
Trebala si odmah reći da ti smeta Domovinski rat ,a ne nas tjerati da se pomirimo i suočimo s "istinom" da u Vukovaru nije bilo prekomjernog granatiranja i udruženog zločinačkog pothvata ,a da je u Oluji toga bilo !

Domovinskim ratom smo dobili :
- bijeg iz ekonomski i politički slomljene Jugoslavije
- bijeg od ,po nas skupe ,srpske dominacije
- izbjegavanje budućih sukoba ,budućih borba za državu ,kojih bi bilo. Ako se Baski ,Palestinci ili Čečeni nikako ne smiruju ,nebi ni mi. Da rata nije bilo i da je opstala Jugoslavija - krvoproliće ,terorizam ,svađe...bi trajale do nekakvog konačno rješenja - no do njega je 1995.e došlo
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 15:39   #122
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovat. Jednostavno ne mogu vjerovat. I što će sad biti, sve će nas u pržun, izbacit nas iz svih međunarodnih organizacija, državu poravnati i naselit afrička plemena? Idem se umit ljubičicama i svakojakim cvijećem jer danas je cvjetnica, nakon tog možda budem pametniji.
Ok. Ti si Ustaša. Veliš da ne želiš imati veze s prošlošću i da te optužuju za grijehove drugih ili predaka, ali ja ti velim sad da si ti Ustaša.
Zato jer te to ne bi trebalo to smetati kako te ne smeta "Udruženi zločinački pothvat" i što je gro ljudi bezvezno i nepravedno optuženo i nazivaju se zločincima. A ti si rekao da ti nije problem kako nas karakteriziraju, jel tako? Neće nas raseliti ili poravnati. Znači nije ti problem što si Ustaša.
Pa se sad probaj umiti ljubičicama.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 15:40   #123
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Trebao si vidjeti komentare nekih branitelja (i sam ih znam nekoliko), niti su išta tražili niti im je tko dao. Niti se hvale. A što je loše, to im je na ponos, ali tu se dovelo do toga da je to sramota. Pogledaj kako tretiraju drugi svoje veterane.




Postoji fond za obranu.
S druge strane, onaj ispod most (preuveličavaš, jer ih je jako malo tamo) ima mogućnosti birati. Ili naći posao ili otići negdje, generali su osuđeni na ćeliju.



Krivo si me shvatio. Od 300 000 i više nezaposlenih, očekivalo bi se da protiv vlade prosvjeduje puno više ljudi. A ja ne mogu na fejsbuk prosvjed u 17h ako radim do 18h. Ali netko nezaposlen bi i mogao otići...



Molim te pročitaj koju knjigu i upoznaj se s tematikom. Priče iz Jutarnjeg me ne impresioniraju. Bio je odličan dokumentarac gdje sudionici tog vremena lijepo objašnjavaju što je tamo radio.
Iskreno, generali me najmanje zanimaju i svakojaki ratni profiteri prošli i sadašnji ali me zanima kako moj susjed nema posao, kako ide na socijalno i kako ruje po kontejnerima. To je moj problem i problem ove hrvatske države.
A dakako da imam milijune na kontu u banci pa naravno da bi radije birao slobodu da uživam u trošenju nego da sjedim u zatvoru u Scheveningen -u.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 15:40   #124
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
o jesam itekako
sva mi je obitelj u hrvatskoj
dobar dio imovine mi je u hrvatskoj

u cemu je problem, uzmi i njih u nl, prodaj imovinu i sve spone si sa zemljom koja ti se to je ocito gnjusi prekinula

Quote:
pravo glasa imam u hrvatskoj
i sto je najgore ne dam se usutkat
vidi se.

Quote:
sto se dobilo presvetim domovinskim ratom?
Quote:
jel to da nas salamander pljacka
da 400.000 cubi bez posla
da su pola drzave penzici, vecina na rubu gladi
da je ekonomija zakurac
a vjera u buducnost 0
da smo financijski ovisni
da nam austrijske i talijanske i madjarske banke/firme kroje sudbinu i buducnost za djecu
jbt ko prije 200 godina
ko moze proda *upak strancu
ajde ne budi lijena pa prozuji tranzicijskom europom koja nije ratovala jer na njihovu srecu nisu imali srbiju za susjeda, a jugoslovene za sugradjane i vidjet ces da imaju iste ako ne i gore probleme

Quote:
]mislim tako se to radi
a ne ko mi: sirovine, pokokamo se medjusobno a onda se jos 30 godna vucemo po kojekakvim sudovima
tko to mi? balkanci, jugoslaveni

Quote:
Na žalost imaš pravo. Sve stoji.
sto stoji?
- sanadera smo kao i mesica birali dvaput, znaci ovaj narod je fasciniran laznim intelektualcima kvazizapadnog tipa i seretskim primitivcima koji eto pricaju masne viceve
- od tristotinjak tisuca nezaposlenih nemali postotak fusari i radi na crno, a jedan fin postotak trazi posao a boga moli da ga ne nadje i to im savrseno pase kao sto pase i onima koji pol place od svog poslodavca primaju na racune a pola na ruke - a takvih svatko od nas u stvarnom zivotu zna barem petoricu
- ili je netko toliko glup da misli da bi sa skoro milijun penzosa i sa 300 tisuca stvarno nezaposlenih drzava izdrzala mjesec dana da ne pukne
- a to je posljedica komunistickog mentaliteta, koji se provlaci od vrha vlasti do najzadnjeg pere perica na ulici. no to nije kriv rat nego pola stoljeca principa sve je svacije i nicije
watrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 15:43   #125
Quote:
anni_st kaže: Pogledaj post
Kako je to očišćeno? Tko je očistio?



Tko je to organizirao?



Kojih postupaka? Ako misliš na pojedinačne zločine u Oluji to je dobrim dijelom isprocesuirano...
ane ajde molim te pa nemoj rec jos da se nije ni dogodilo ...

oni na sudu smatraju da su dokazali
mi mamo sansu na zalbu i pobijanj/smanjenjee presude
cista sudska praksa,
pa nek se vec jednom raskusura i nek se digne stigma

evo recimo norcu uopce nije lose
(ne znam je li vec izasao ili nije)
sluzi u hrvatskoj
vikendom izlazi van
suborci mu digli kucu, zbrinut dozivotno
zivot ide dalje
a ruzna proslost je dobila svoje mjesto i to je to
nema vise

tako i ovo za gotovinu:
smanjit kaznu prebacit ga u hrvatsku i zavrsena stvar
sto prije se sve zavrsi to bolje
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 15:43   #126
Quote:
Marko Perković kaže: Pogledaj post
Pa radite u tišini na razvoju vaše zemlje...samo, kakve veze ima vaša zemlja s našom?
Hajmo sad početi jesi li ti veći Hrvat ili ja ili si ti veći katolik od mene ili Papa pak veći od obojice ili tko ima veću k.tu, to izgleda problem. Naša država hrvatska moja i tvoja, samo jedini je problem što ona nije ni moja ni tvoja nego svih onih financiskih ustanova koje oblitao žive na račun drugih.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 15:46   #127
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Ok. Ti si Ustaša. Veliš da ne želiš imati veze s prošlošću i da te optužuju za grijehove drugih ili predaka, ali ja ti velim sad da si ti Ustaša.
Zato jer te to ne bi trebalo to smetati kako te ne smeta "Udruženi zločinački pothvat" i što je gro ljudi bezvezno i nepravedno optuženo i nazivaju se zločincima. A ti si rekao da ti nije problem kako nas karakteriziraju, jel tako? Neće nas raseliti ili poravnati. Znači nije ti problem što si Ustaša.
Pa se sad probaj umiti ljubičicama.
Tko su ustaše? To me neznaima jer previše sam dragocijenog vremena uzalud utrošio na tu tematiku. Cvijeće je zdravo pomlađuje ten.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 15:46   #128
- Jugoslavija je imala podivljalu inflaciju koja je išla do 3000 % ,brdo skriveno nezaposlenih ,MMF je tražio likvidaciju brda firmi
- Odgojem na "Svačije i ničije" ,"Snađi se druže" i "Što volim ovaj režim ,novac ide ,a ja ležim"... se ukorjenjivala : korupcija ,lopovluk ,lijenost ,neposobnost ,nepotizam...u naše narode i narodnosti
- Direktori su bili lopovi ,vlast je bila dostupna samo podobnima ,progonilo se sve različito...
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 15:48   #129
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Jel ti i ja zivimo u istoj drzavi Hrvatskoj? U ovoj mojoj je HDZ napravio vecinu od tih 60 milijardi duga. Ali nemojmo offtopicarit. Ostavi se tih politickih pamfleta jer zbog toga i je nacija podijeljena.

"Mrski" Tudman je `96. podrzao osnivanje Haskog suda.
Ne pricam o HDZ-u. HDZ je nakon Tudmana obicna izdajnicka stranka koja zasluzuje gori tretman od onih suprotnih. Zapravo sve je to ista stranka.

Ali da ne offtopicarimo, evo ti stivo.

Bilo bi vrlo korisno znati tko je prodao banke,

Quote:
ANALIZA: Strane banke kontroliraju hrvatsko gospodarstvo - "Od 2000. godine, za godinu dana, strancima prodano 44.2% ukupnog hrvatskog bankarstva, do kraja 2003. 90,4%"

Inu,

Quote:
Vrlo se lako može analitički pokazati da je vrijednost INA-e u trenutku prve prodaje Mađarima (2003.) bila oko 10 milijardi USD tj. najmanje 5 puta veća nego što je dogovorena cijena njene jedne četvrtine koju su prodali za 505 milijuna USD. Stoga je šteta za Hrvatsku, pri prodaji samo ¼ INA-e već tada bila oko dvije milijarde USD. Danas samo vrijednost hrvatskih pridobivih rezervi nafte ili plina s obzirom na više njihove cijene iznosi između 40-50 milijardi USD. Zašto to golemo nacionalno blago treba biti i dalje prepušteno strancima? Da su znali zašto rasprodaju INA-u zar bi je u bescjenje prodali, da bi zatim nastojali ponovno otkupiti od Mađara samo jedan njezin mali dio – beznačajno, a za Hrvatsku sasvim dovoljno, skladište plina Okoli ?
Tko su pravi vlasnici medija u Hrvatskoj


odnosno tko je opljackao Hrvatsku da bi se podjele smanjile. Sve dok se laze i gura Tudmanu, uvijek cete imati pola nacije koja ne vjeruje lazima.

A vi budite slijepi i cudite se kako vam je lose.
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 15:53   #130
Tema se je bez problema mogla zvati i "Kako je Hag ukrao uskrs?" .
krnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 15:58   #131
Quote:
krnk kaže: Pogledaj post
Tema se je bez problema mogla zvati i "Kako je Hag ukrao uskrs?" .
Ili bolji..Kako su domaci dezurni moralisti,na privremeno-stalnom radu u inozemstvu,ukrali povijesnu istinu i pravo na istinito misljenje..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 16:01   #132
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Hajmo sad početi jesi li ti veći Hrvat ili ja ili si ti veći katolik od mene ili Papa ...
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Iskreno, generali me najmanje zanimaju i svakojaki ratni profiteri prošli i sadašnji ali me zanima kako moj susjed nema posao, kako ide na socijalno i kako ruje po kontejnerima. To je moj problem i problem ove hrvatske države.
Pa statistike demantiraju da si Hrvat, barem politički Hrvat. Možda si hrvatskog etničkog podrijetla, ali, prema statistikama:
http://www.jutarnji.hr/istrazivanje-...rnji.hr/939460
...nisi Hrvat

preko 86% građana Hrvatske (dakle, ne samo Hrvata) se osjeća poniženo ovom presudom, a tebe generali najmanje zanimaju...što ti još nije jasno?
Marko Perković is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 16:02   #133
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Ne pricam o HDZ-u. HDZ je nakon Tudmana obicna izdajnicka stranka koja zasluzuje gori tretman od onih suprotnih. Zapravo sve je to ista stranka.

Ali da ne offtopicarimo, evo ti stivo.

Bilo bi vrlo korisno znati tko je prodao banke,




Inu,



Tko su pravi vlasnici medija u Hrvatskoj


odnosno tko je opljackao Hrvatsku da bi se podjele smanjile. Sve dok se laze i gura Tudmanu, uvijek cete imati pola nacije koja ne vjeruje lazima.

A vi budite slijepi i cudite se kako vam je lose.
Pa nisi li te izjasnio kao hrvatski demokrat i protivnik bilo kojeg oblika socijalizma? Ocekujes da ce banke u kapitalizmu biti u drzavnom vlasnistvu?

Ja ne ocekujem. Sirokih ruku docekah kapitalizam a sada se radujem privatnom vlasnistvu.

Ne zelim offtopicarit pa cu stati jer vidim da si Tudmanov fan. No, dok su se jedni na bojistu borili, drugi su se bogatili. To nije bilo 2000. nego ranih devedetih.

"U revolucijama postoje dvije vrste ljudi: oni koji ih dizu i oni koji se njima okoriste." Napoléon Bonaparte
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 16:05   #134
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
ane ajde molim te pa nemoj rec jos da se nije ni dogodilo ...
Pa pitam te konkretna pitanja jer mi nije jasno što želiš reći.
Naime, nitko ne krije da su postojali zločini u Oluji. Međutim, te zločine nitko nije naredio niti su se osmišljeno dogodili. To je jednostavno situacija kaosa u kojoj se događaju loše stvari. Nije to samo stvar ovog rata. Tako je u svima. Uvijek postoje zli ljudi i razni kokošari koji koriste priliku za loša djela. Tako je bilo i ovdje.
No, RH se ipak obračunala sa raznim jadnicima u presudama prema njima:

UKUPAN BROJ KAZNENIH DJELA I FAZE KAZNENIH POSTUPAKA

Broj okrivljenih i

kazaznena djela 3.978

--------------------------------------------------------------------

Odbačeno

kaznenih prijava 184

--------------------------------------------------------------------

Nedovršene istrage 841

--------------------------------------------------------------------

Obustave 38

-------------------------------------------------------------------

Postupci u tijeku po optužbi 811

--------------------------------------------------------------------

Presude, ukupno 1.949

-------------------------------------------------------------------

Osuđujuće presude 1.492

-------------------------------------------------------------------

Oslobađajuće presude 179

-------------------------------------------------------------------

Odbijajuće presude 278

--------------------------------------------------------------------

No, unatoč tome i dalje postoje teze kako RH nikoga nije osudila za ratne zločine.

Što se tiče protjerivanja Srba, dovoljno je pogledati suđenje gen. Gotovini u kojem odvjetnik Mišetić dokazuje kako su Srbi ostišli iz krajine ali zahvaljujući srpskoj propagandi. Tu nema nikakvog protjerivanja niti kakvog dogovora.
Druga je stvar što haški sud to nije uzeo u obzir kao ni ostale dokaze koji su predočeni.

Quote:
oni na sudu smatraju da su dokazali
mi mamo sansu na zalbu i pobijanj/smanjenjee presude
cista sudska praksa,
pa nek se vec jednom raskusura i nek se digne stigma
Oni na sudu trebaju dokazivati, a ne smatrati! Oni smatraju i da Vukovar nije prekomjerno granatiran, a dokazne snimke i ne govore baš tako.

Quote:
evo recimo norcu uopce nije lose
(ne znam je li vec izasao ili nije)
sluzi u hrvatskoj
vikendom izlazi van
suborci mu digli kucu, zbrinut dozivotno
zivot ide dalje
a ruzna proslost je dobila svoje mjesto i to je to
nema vise
Pa ne znam baš koliko je Norcu neloše. To samo on zna.

Quote:
tako i ovo za gotovinu:
smanjit kaznu prebacit ga u hrvatsku i zavrsena stvar
sto prije se sve zavrsi to bolje
Zar misliš da je pošteno smanjivat kaznu za nešto za što uopće ne bi trebala postojati?
anni_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 16:10   #135
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Iskreno, generali me najmanje zanimaju i svakojaki ratni profiteri prošli i sadašnji ali me zanima kako moj susjed nema posao, kako ide na socijalno i kako ruje po kontejnerima. To je moj problem i problem ove hrvatske države.
A dakako da imam milijune na kontu u banci pa naravno da bi radije birao slobodu da uživam u trošenju nego da sjedim u zatvoru u Scheveningen -u.
potpis
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 16:13   #136
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Pa nisi li te izjasnio kao hrvatski demokrat i protivnik bilo kojeg oblika socijalizma? Ocekujes da ce banke u kapitalizmu biti u drzavnom vlasnistvu?

Ja ne ocekujem. Sirokih ruku docekah kapitalizam a sada se radujem privatnom vlasnistvu.

Ne zelim offtopicarit pa cu stati jer vidim da si Tudmanov fan. No, dok su se jedni na bojistu borili, drugi su se bogatili. To nije bilo 2000. nego ranih devedetih.

"U revolucijama postoje dvije vrste ljudi: oni koji ih dizu i oni koji se njima okoriste." Napoléon Bonaparte
Vidim da si ti mrzitelj Tudmana pa cu ti samo reci da je bogacenje u ratu o kome mantrate nastetilo Hrvatskoj oko 1% u odnosu na ono sto se dogodilo nakon sto je Tudman umro.

Ali to ces ti morati objasniti svojoj praunuci koja kad se rodi ima 10 000 dolara duga.

Nije problem privatno vlasnistvo, za to nam je Tudman izborio drzavu. Problem je sto je 405 benzinskih, desetci tisuca kilometara plinovoda i naftovoda, desetci milijardi dolara zaliha na poljima i to sve MOJE I TVOJE prodano za 505 miliona dolara (1/4 toga), a sad se od iste tvrtke jedno skladiste plina kupuje za 250 miliona. E da, i ono je bilo u tih 505 miliona kad se prodavalo.

Recimo jedan tifon je prodan za 220 miliona dolara, a cijela INA procjena na 2 milijarde.

I to nije napravio Tudman.

A banke su prodane za iznose njihove godisnje dobiti. Procjenjuje se da je Hrvatska ostecena u prodaji banaka za oko 40 milijardi dolara.

Ni to nije napravio Tudman.

To su napravili Mesic i klika.

A ako je to po tebi fer, eto prodaj meni svoje privatno vlasnistvo po istom modusu. Ja cu ga vrlo rado kupiti.
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 16:14   #137
Joj ljudi , ko da je bitno kaj oni u Haagu laprdaju...

Zar ćemo mi toliko pozornost posvećivati jednome organu istih onih sila koje su nas 1991. htjele fizički uništiti...

Pa to je organ istih onih struja koje nas 1991, nisu htjele priznati , koje su nam nametnule embargo na oružje i koje su pristale na likvidaciju našeg naroda...

I sad se mi zabrinjavamo zbog toga što ta đubrad misli o nama...

Oni će nama pisati povijest ?

Mi samo trebamo gledati kako da od tamo izbavimo milog nam Gotovinu i Markača , i nakon toga adios zapadni svijete...

Ionako će ih , takve bahate i napuhane , vrlo brzo smlaviti neki novi Đingis-kan , samo sa nuklearnim oružjem...

Hrvatska treba postati ozbiljna katolička država , gdje će Bog zaista biti na prvom mjestu , a ne da budemo ovakvi folirantski Katolici kao i ostali Europljani...

Mi moramo gledati kako oformiti "Katoličku uniju" - zajednicu zemalja iz cijeloga svijeta , koje će odbaciti sve antivrijednosti zapadnoga svijeta i gledati na život na potpuno drugačiji način...
Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 16:17   #138
Quote:
Keva kaže: Pogledaj post

Oni će nama pisati povijest ?
U mojoj knjizi u osnovnoj je pisalo: WWII - poginulih u Jugoslviji 1700 000 ljudi, od toga 700 000 u Jasenovcu. I vidi koliko još domaćih izdajica vjeruje u to (neću pripomenuti da to vjeruju svi Srbi).
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 16:18   #139
Dosadni ste više s tom lažnom brigom za "gladne ,nezaposlene ,bezperspektivne..." Hrvate.
Od onih koji su te ljude doveli u takvu situaciju - gori su samo oni koji na tim ljudima i takvoj njihovoj situaciji - pokušavaju politički profitirati.

Da vas zanima njihov boljitak stalno bi otvarali takve teme ,nudili rješenja ali i aktivirali se na tom polju - no vi se javljate samo kada treba upozoriti "da ima i važnijih tema" od nepravdi u svezi Domovinskog rata.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 16:20   #140
Quote:
Keva kaže: Pogledaj post
Joj ljudi , ko da je bitno kaj oni u Haagu laprdaju...

Zar ćemo mi toliko pozornost posvećivati jednome organu istih onih sila koje su nas 1991. htjele fizički uništiti...

Pa to je organ istih onih struja koje nas 1991, nisu htjele priznati , koje su nam nametnule embargo na oružje i koje su pristale na likvidaciju našeg naroda...

I sad se mi zabrinjavamo zbog toga što ta đubrad misli o nama...

Oni će nama pisati povijest ?

Mi samo trebamo gledati kako da od tamo izbavimo milog nam Gotovinu i Markača , i nakon toga adios zapadni svijete...

Ionako će ih , takve bahate i napuhane , vrlo brzo smlaviti neki novi Đingis-kan , samo sa nuklearnim oružjem...

Hrvatska treba postati ozbiljna katolička država , gdje će Bog zaista biti na prvom mjestu , a ne da budemo ovakvi folirantski Katolici kao i ostali Europljani...

Mi moramo gledati kako oformiti "Katoličku uniju" - zajednicu zemalja iz cijeloga svijeta , koje će odbaciti sve antivrijednosti zapadnoga svijeta i gledati na život na potpuno drugačiji način...
Bitno je jer nam žele promijeniti svijest o DRu i 90-ima.

A sve u zalog novih manipulacija na naš račun. Žele nam skrojit sudbinu kako njima odgovara.

Presuda je samo šlag na tortu višegodišnje propagande koju možemo svakodnevno čitat u medijima.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.