Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2012., 23:49   #1
Lukas diesel pumpa problem!

Dali neko ima iskustva s Lukas pumpom kod dozelasa...te pumpe imaju uglavnom Talijanski i Francuski auti...poslje 80-tak tisuca km, kod paljenja ne prima gas i a motor radi sa povecanim okretajima...ponekad upali u redu i radi ok...dogodi se uglavnom kod hladnog motora...inace motor pali odma tako da ne mislite da se radi o grijacima ili necemu slicnom...
serenada is offline  
Old 25.11.2012., 23:55   #2
ajd sad ispočetka . konkretno
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Old 26.11.2012., 00:02   #3
neznam sta ti nije jasno...ako imas takav dizelas, znat ces o cemu pricam...
serenada is offline  
Old 26.11.2012., 00:09   #4
http://www.easilysharing.com/images/32966223217678376634.jpg
Talijani i Francuzi ne koriste Bosh pumpe vec Lukasove i na njima bude problem ovaj senzor...zbog njega ljudi mijenjaju pumpu kompletnu je nema nabaviti sami senzor...
dali je neko probao rijesiti taj senzor...

Zadnje uređivanje spyker22 : 26.11.2012. at 17:46. Reason: prevelika slika
serenada is offline  
Old 26.11.2012., 00:13   #5
da
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Old 26.11.2012., 00:14   #6
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
da
sta da?
serenada is offline  
Old 26.11.2012., 00:27   #7
O Bog te neće smotanog, zvuzlanog, aljkavog i nezainteresiranog - jel ćeš reć koji to krš voziš, koji motor, koja godina ili ćemo se do sudnjeg dana ovako zajebavat?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 26.11.2012., 00:31   #8
a da na pivu skočimo dok se on udostoji ?
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Old 26.11.2012., 00:32   #9
slucajno se radi o renolu kangu dizelasu, ima 2 g. i 90000 km...inace to nije bitno jer svi sa tim pumpama imaju isti problem...vidim da nemate iskustvo s tim pumpama zato i neznate o cemu govorim...pitao sam samo one koji imaju iskustvo...
serenada is offline  
Old 26.11.2012., 00:42   #10
Quote:
serenada kaže: Pogledaj post
slucajno se radi o renolu kangu dizelasu, ima 2 g. i 90000 km...inace to nije bitno jer svi sa tim pumpama imaju isti problem...vidim da nemate iskustvo s tim pumpama zato i neznate o cemu govorim...pitao sam samo one koji imaju iskustvo...
Možda bi bilo mudro i pristojno ipak pružiti koji praktični info ljudima koji su željni i koji ZNAJU pomoći. U suprotnom, predlažem modifikaciju nicka u "sere nada"...
body halleck is offline  
Old 26.11.2012., 00:45   #11
malo smo si bezobrazni osim kaj smo lijeni .
eto za tvoju informaciju ,kroz ruke mi je prošlo podosta što kangua što punta sa lukasovim epic-om .
ti nemožeš postavit pitanje na koje ja neznam odgovor . ok
a vidiš da si malo pristojniji dobio bi rješenje . ovak buš dobil ne

ps imaš tražilicu pa malo kopaj . dosta sam pisal o tome
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Old 26.11.2012., 00:47   #12
neznam sta da im napisem jer da imaju neki od tih francuskih ili talijanskih dizela,znali bi o cemu pricam...
jednostavno, das kontak, pogase se grijaci, kresnes, on upali ali ne prima gas...ugasis i kresnes bez grijanja, upali sve ok i radi normalno...
serenada is offline  
Old 26.11.2012., 01:02   #13
Al ga trkeljaš čudo jedno. De mi nađi Fijata starog 2 godine da ima Lucas pumpu? A da nije rebrandani PSA.

Broj dva - Lucas pumpa na STARIM Fijatima i ta tvoja apsolutno ne mogu bit iste.

A ja i dalje čekam da se udostojiš nešto više napisat o toj svojoj krami.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 26.11.2012., 09:06   #14
Na benzu 220d sam slagal pumpu, lukasicu krepala na 120tkm, mijenjal sam samo elektroniku, poslije toda zvrtio 50tkm bez beda..
Nino81 is offline  
Old 26.11.2012., 09:44   #15
Quote:
Nino81 kaže: Pogledaj post
Na benzu 220d sam slagal pumpu, lukasicu krepala na 120tkm, mijenjal sam samo elektroniku, poslije toda zvrtio 50tkm bez beda..
ja sam postavio sliku elektronike u kojoj je problem....gdije si nasao elektroniku od pumpe...
serenada is offline  
Old 26.11.2012., 09:52   #16
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
malo smo si bezobrazni osim kaj smo lijeni .
eto za tvoju informaciju ,kroz ruke mi je prošlo podosta što kangua što punta sa lukasovim epic-om .
ti nemožeš postavit pitanje na koje ja neznam odgovor . ok
a vidiš da si malo pristojniji dobio bi rješenje . ovak buš dobil ne

ps imaš tražilicu pa malo kopaj . dosta sam pisal o tome
ni jedno slovo bezobrazluka nisam napisao...pristojno sam izlozio problem i opisao ga u kratkim crtama...problem je u elektronoci za koju sam postavio sliku...ako znate di se moze nabaviti ta elektronika, navedite ako znate...probao sam elektroniku s drugog auta i cak nije isto godiste i sve radi ok...eto i to je to...ne vrijedjajte se bez veze jer mi nije cilj nikoga vrijedjati...
serenada is offline  
Old 26.11.2012., 10:00   #17
Quote:
Nino81 kaže: Pogledaj post
Na benzu 220d sam slagal pumpu, lukasicu krepala na 120tkm, mijenjal sam samo elektroniku, poslije toda zvrtio 50tkm bez beda..
Nino na tvom Benzu je odlazila te elektronika pumpe zbog loših brtvi pa kapilarno ušao dizel i napravio dar mar!

Quote:
serenada kaže: Pogledaj post
ni jedno slovo bezobrazluka nisam napisao...pristojno sam izlozio problem i opisao ga u kratkim crtama...problem je u elektronoci za koju sam postavio sliku...ako znate di se moze nabaviti ta elektronika, navedite ako znate...probao sam elektroniku s drugog auta i cak nije isto godiste i sve radi ok...eto i to je to...ne vrijedjajte se bez veze jer mi nije cilj nikoga vrijedjati...
Lipi moj, uletio si ga ka morski pas širom otvorenih ralja,i onda usput popljuvao

ne jednog već 2 DOKTORA NA FORUMU! A sva je sila da ćeš popljuvat još kojeg!!!

Prvo uletiš bez MODELA AUTA!
Šibaš sempre dritto na lektroniku....a nje ima više na toj pumpi!!!!

Onda spominješ nije lektronika pumpe ( ćemu onda spominjat pumpu) i trkeljaš o senzoru! A taj senzor očito ima veze s pumpom zar ne?


Dalje sam prosudi svoje postupke!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Old 26.11.2012., 10:25   #18
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Nino na tvom Benzu je odlazila te elektronika pumpe zbog loših brtvi pa kapilarno ušao dizel i napravio dar mar!



Lipi moj, uletio si ga ka morski pas širom otvorenih ralja,i onda usput popljuvao

ne jednog već 2 DOKTORA NA FORUMU! A sva je sila da ćeš popljuvat još kojeg!!!

Prvo uletiš bez MODELA AUTA!
Šibaš sempre dritto na lektroniku....a nje ima više na toj pumpi!!!!

Onda spominješ nije lektronika pumpe ( ćemu onda spominjat pumpu) i trkeljaš o senzoru! A taj senzor očito ima veze s pumpom zar ne?


Dalje sam prosudi svoje postupke!
nista ja ne trkeljam i nemoj vrijedjati...kazem u cemu je problem jer sam provijerio, probao sam elektroniku sa slike i to sa fiata doblo nema veze godina pouzvodnje i sve je radilo ispravno, zato znam da je problem u elektronici sa slike...
serenada is offline  
Old 26.11.2012., 11:14   #19
Quote:
serenada kaže: Pogledaj post
ni jedno slovo bezobrazluka nisam napisao...pristojno sam izlozio problem i opisao ga u kratkim crtama...problem je u elektronoci za koju sam postavio sliku...ako znate di se moze nabaviti ta elektronika, navedite ako znate...probao sam elektroniku s drugog auta i cak nije isto godiste i sve radi ok...eto i to je to...ne vrijedjajte se bez veze jer mi nije cilj nikoga vrijedjati...
da , znam di ima za nabavit .
čisto slučajno imam sve kaj ti treba .
prvo krivo si napisao godinu . odnosno nisi niš ni napisal . drugo postavil si sliku koju niko nemože razumjet osim tebe i nekoga ko je kopao po tom zalivenom djelu . krivo si i poslikal.


trebaš ovo

__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Old 26.11.2012., 15:50   #20
Je u pravu si actros gorivo je zalijevalo sklop, inače kupio sam elektroniku i platio je 2500,00kn, naime naručil sam repariranu pumpu ali nakon mjesec dana došla je kriva pa sam zaprijetio novinama, tralala i najedanput su izmislili da se more samo zamijeniti elektronika...
Nino81 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.