Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2013., 19:21   #1001
Ja se spremam busiti jezik ovaj ili sljedeci mjesec (ovisno o tome hocu li ici na more ili ne), tako da bih trebala preporuku za neki studio u Zagrebu. Mislila sam otici kod Zeleta ali ako netko zna bolje...
I koliko se dugo necu moci ljubiti?

E: Ne moze boljeti vise od tetoviranja prsne kosti, jelda?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:09   #1002
^Hello my friend.

Ne može boljet više od pirsanja hrskavice.
Za prsnu kost ne znam, tetovirala sam samo lopaticu.
Vjerujem da je šema kao i sa usnom - da se ne smiješ ljubit dva tjedna. Zato bi i ja sad, dok nema momka.

Ja sam razmišljala il kod Zeleta il Irene (Octopus), al ionak moram ić kod Zeleta skratit šipku u uhu pa ono.. to mi je usput.

Samo pazi, Irena ti ide za 10 dana na GO, pa je nema do polovice osmog.

Kad se već nadje netko tko će tebi odgovorit, neka usput i meni.

Jezik, takodjer. Zanima me koliko ste, cca, dugo frfljale?
Krećem sutra na praksu.. Paaaa gledam si da bi bilo malo awkward da drugi/treći dan odjednom dodjem frfljava.

Pa si gledam, ako je 3 dana ok, to je onda ok. Ali ako je 10. Eh. Onda ću pričekat idući mjesec.
__________________
Over thinking, over analyzing, separates the body from the mind.
Poison Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:13   #1003


I ja sam mislila prije nego on ode na more, ali vraca se za desetak dana pa da unaprijed znam kako ce se to sve razvijat. (Znam, znam, individualno je )
Dobro, vidjet cu hocu li ici kod Zeleta ili Irene kroz par dana kad si slozim raspored.

Uz frfljanje, zanima me kako radite... Neke druge stvari s kuglicom na jeziku
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:26   #1004
Možemo ić skupa.

Ja sam se ljubila 2 dana nakon pirsanja usnice. Znam, znam.

Ajmo, di su svi sad kad je hitno.

Ono, od kog god sam čula, kaže da se ne osjeti.
Sad kad te odgovorim.
__________________
Over thinking, over analyzing, separates the body from the mind.
Poison Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:30   #1005
Meni nije hitno.

Zasto bi me odgovorila? Mislim, meni je tak svejedno dal se osjeti ili ne, samo da ne zapne negdje.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:35   #1006
Šalih se

Mada, znam jednu žensku koja si je dobrim dijelom zato i išla bušit jezik.

Ja riješim još ovaj i mislim da je moja karijera ispunjena. Povlačim se.
__________________
Over thinking, over analyzing, separates the body from the mind.
Poison Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:36   #1007
Mislila sam da se nismo dobro razumjele.

A kaj sve imas probuseno?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:41   #1008
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Meni nije hitno.

Zasto bi me odgovorila? Mislim, meni je tak svejedno dal se osjeti ili ne, samo da ne zapne negdje.
Bolje mu je da se brije
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:43   #1009


Usna starosjedioc, još malo pa slavimo 6ti rodjendan
Obrva - glupa krava odbacila bananu nakon godinuipol. :O
Hrskavica - još friško.

I još jezik. I mislim da mogu na odvikavanje.
__________________
Over thinking, over analyzing, separates the body from the mind.
Poison Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 06:00   #1010
Mislim da definitivno neces pogrijesiti ni sa irenom ni sa zeletom. Ja sam kod irene i uvijek bih ponovno otisla <3

Sto se frfljanja tice, par dana, mislim da je kod mene konkretno bilo 5. Zna biti i krace, ali uglavnom do sedam.

Ljubljenje: sigurno neces prvih par dana biti sklona polusajima, neovisno o preporuci pirsera nije mi padalo na pamet
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 22:37   #1011
jel neka od vas išla kod ginekologa s pirsom u bradavicama, i jel ima problema kod pregleda grudi? htjela bih da mi pregleda cice da budem sigurna da je sve ok jer se u zadnje vrijeme nekak neugodno osjećam, a opet me malo strah da mi nebi nekaj komentrala ili nedaj bože to negdje zabilježila ili rekla mami (imam 22 god al mama mi se voli u sve petljati pa ne bih baš da dozna) pirs mi je uredan. cijenim svaku pomoć!
__________________
go away
howfresh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 17:37   #1012
Quote:
howfresh kaže: Pogledaj post
jel neka od vas išla kod ginekologa s pirsom u bradavicama, i jel ima problema kod pregleda grudi? htjela bih da mi pregleda cice da budem sigurna da je sve ok jer se u zadnje vrijeme nekak neugodno osjećam, a opet me malo strah da mi nebi nekaj komentrala ili nedaj bože to negdje zabilježila ili rekla mami (imam 22 god al mama mi se voli u sve petljati pa ne bih baš da dozna) pirs mi je uredan. cijenim svaku pomoć!
i kakva je situacija s ultrazvukom, jel treba skidati pirs? pls netko
__________________
go away
howfresh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 18:10   #1013
Quote:
howfresh kaže: Pogledaj post
jel neka od vas išla kod ginekologa s pirsom u bradavicama, i jel ima problema kod pregleda grudi? htjela bih da mi pregleda cice da budem sigurna da je sve ok jer se u zadnje vrijeme nekak neugodno osjećam, a opet me malo strah da mi nebi nekaj komentrala ili nedaj bože to negdje zabilježila ili rekla mami (imam 22 god al mama mi se voli u sve petljati pa ne bih baš da dozna) pirs mi je uredan. cijenim svaku pomoć!
Sori, ja nisam htjela odgovarat jer nisam znala mogu li se obuzdat.

Mamu ne možeš promijenit, ali ginekologa možeš. Po ovom tvom, rekla bih da ju je tvoja majka već nešto ispitivala.
To izmedju tebe i nje treba ostat samo izmedju tebe i nje te ako ona ima naviku pričat s bilo kim, pa čak i tvojom majkom, o tvojim i bilo čijim intimnim problemima.. Moram li reć?
Mijenjaj ju.

Ako ti nešto bude srala oko pirsa, mijenjaj ju. To je tvoja stvar. Tvoja intimna stvar. Drugo ako ti poželi dat nekakav dobronamjeran savjet il nekaj.. Ali po ovome - rekla bih da nemaš povjerenja u nju.
A tko zna, možda ti kaže da joj se svidja

A mama. Koji kurac, kaj ti mama zove doktore i provjerava? Nju nemreš promijenit, jebiga.

Nemam pirs na bradavici, ali pretpostavljam da ako je meni zubarka uspjela prćkat po zubima 15 min, jer sam zaboravila na pirs , da može i ona tebi sise pogledat.
__________________
Over thinking, over analyzing, separates the body from the mind.
Poison Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 21:31   #1014
Pozdrav!

Planiram već godinama staviti pirs na obrvu. Ali me isto tako već godinama ljudi (uglavnom bez pirsa) uvjeravaju da je to najgore moguće mjesto jer obrva odbacuje nakit i onda ostane ružan ožiljak za cijeli život i tak svašta nešto.

Pa sad tražim utjehu
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 21:47   #1015
kaj se tiče odbacivanja nakita na obrvi ili bilo gdje na tijelu, to ti je sve individualno, ovisi o tvojoj koži, tvom organizmu, njezi nakita...nitko ti nemre garantirat da će ti doživotno nakit sjedit na obrvi. može biti dva dana, može dvadeset godina. ne možeš znati dok ne probaš- ja sam imala pirsanu obrvu dve godine, sve je bilo super, u početku sam imala par mini upalica koje sam riješavala octeniseptom i to je to. imala sam i mikrodermal koji se fino primio isto bez problema, kad ga je Irena vadila, morala je malo sa skalpelom kožu recnut da ga izvadi. Jezik isto dva puta pirsala, oba puta sve prošlo super al sve to morala izvadit zbog poroda (da mi oni tam ne bi morali čupati sve ako bi došlo do komplikacija tijekom poroda).
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 23:24   #1016
Od mene je neš dobit

Meni je izbacila obrva pirs. Ali to zbog moje gluposti. Hodala sam s keloidom, gnojem i kao, proće. A ono, da sam samo našpricala, mozda bi sve sretnije prošlo. 3

Ali. um. Imam jedno glupo pitanje, Za Noise.
Kakve veze ima porod i pirs na jeziku? Oprostite ako se radi o općoj kulturi, ali ne zanimau me djeca. I pripita sam, treba mi crtat,

:ide se zašit dolje:
__________________
Over thinking, over analyzing, separates the body from the mind.
Poison Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 00:04   #1017
nema glupih pitanja.

a kaj se tiče tvojega, na porodu se navodno ne smije imati nikakav nakit u slučaju da nekaj pođe po zlu i da je potrebno oživljavanje il bilo koja druga intervencija. (pa da im ne padne na pamet čupat recimo pirs s jezika, oni nemaju pojma kak se to radi, (to je moja pretpostavka) a ti si u komirana i nemreš im objašnjavat). isto i s noktima, bar jedni ne smiju biti nalakirani jer po noktima prate stanje kisika u organizmu (plavičasti nokti su znak da fali kisika, bar koliko se ja kužim u te stvari)
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 23:57   #1018
Zar nije neka fora s materijalima? Recimo bioplast?
Mislim da sam negdje pročitala ili čula da on može bez problema biti kad se ide na operacije ili se putuje avionom pa da ne zvoniš kao božićna zvona kad prolaziš kroz one aparature.
nosupergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 17:35   #1019
ja sam bila na ultrazvuk i imam piercing na pupku i nisam ga skidala
vini19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 14:23   #1020
Imam dvije rupice na hrskavici desnog uha + 4 na lobi, a na lijevom 3 na lobi. i nos imam zbušen. Htjela bi pupak još
__________________
Look like a lady, train like a beast.
ganar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.