Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2005., 21:00   #21
Quote:
joujou kaže:
nije li onda stvar u pravilnoj prehrani, a ne u akupunkturi?
točno
ali valjda ljudim treba neki okidač u glavi da se snormaliziraju u jelu

(ja to sve iz vlastitog iskustva , teti polly bi isto trebalo nekaj u tu svrhu)
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 08:48   #22
mislim da ne... treba se namuciti pa da ti kasnije ne padne na pamet opet jesti

ovako 'lako otislo, jos lakse se vratilo'
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 12:15   #23
Prehrana, prehrana, prehrana, prehrana, prehrana, prehrana, samokontrola, samokontrola, samokontrola, samokontrola, samokontrola, samokontrola, samokontrola, samokontrola, samokontrola, samokontrola, + vjezbanje(plivanje zimi trcanje ljeti, teretana opcionalno...)

ostale pizdarije zajebi.....ja sam tak izgubio 30 kg i nisam ih vratio.....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 08:44   #24
najjednostavniji nacin je prestat vecerat (s obzirom da je jako malo ljudi disciplinirano da neke propisane dijete provodi redovito) i ubacit pol sata aerobnog vjezbanja dnevno... ni akopunktura nece pomoc ako se ne reducira prehrana (a s obzirom da puno kosta, ljudi se natjeraju da ne jedu dok imaju iglu u uhu)... a nakon nje... jo-jo
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 21:59   #25
Ja sam išla u Brozovu na akopunkturu kod Močinića. mislimd aje to bacanje novca. Kada dođeš on te izmjeri i pita kakve imaš navike jela. Kada mu sve to ispričaš, onda ti on pametno udjeli savjete što za doručak, što za ručak i tako to. Stavi u uho tu iglicu i dobiješ čaj da ga piješ. Sve ono što mi je on rekao kako treba jesti znam i sama, a nisu kile došle zbog toga. Kada mi se jede čokolade nikakve iglice ne pomažu. Tako da sam brzo oustala od toga. Sada sam čvrsto odlučila da ču paziti što jedem , koristim UN dijetu i evo za 60 dana 11 kg manje. Znači nikakve iglice, čajevi i tablete, kada odlučiš skinuti kilograme prepolovi obroke, izbaci slatko, ne jedi poslije 6 i kile idu dolje. A ne da nekom .... plačaš 100- 150 kuna tjedno da ti kaže ono što ti odavno zanš!!!!!!
meeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 08:04   #26
Hej,kod Močinića barem možeš jesti i normalniji je od Cara,koji ti da dnevno 500 kalorija.Pa smršavim i bez njega sa 2 lista salate i komadom mesa na dan.
A iglice ništa previše ne pomažu (barem kod mene ).
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 22:01   #27
pozdrav ekipi..
idem već 3 mjeseca Dr. Caru i jako sam zadovoljna rezultatima.. a pošto se selim u split uskoro zanima me ima li nešto slično dole.. jer htjela bi nastavit sa tretmanom.. pa ako mi netko može dat kakvu informaciju bila bih jako zahvalna..
 
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 22:52   #28
Jedna moja negdašnja poznanica je pokušavala da smrša pomoću akupunkture, ali nije uspela. Inače, moje mame prijateljica je išla na akupunkturu zbog kičme i kaže da su je tamo preko igala zarazili hepatitisom, tako da se sada od toga pokušava izlečiti. Možda nije na odmet biti oprezan pri izabiranju onoga ko vrši akupunkturu. Ako se bolest već ne može izlečiti na drugi način... A za mršavljenje (ako ne postoji hormonalni poremećaj) vlada zlatno pravilo: manje kalorija, više fizičke aktivnosti. I kilogrami padaju.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 09:22   #29
Ma netreba cak ni manje kalorija, samo ih treba rasporediti na 5-6 obroka dnevno umjesto 2-3, i da, fizicka aktivnost je vrlo vazna.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 00:09   #30
Jel ima netko iskustva s zenom iz radicevem navodno slovi kao jedna od boljih i s zenom iz sesveta. I da, molila bih vas na PM neka mi netko ostavi brojeve od ljudi gdje ste imali pozitivna iskustva s akupunkturom. Thnx
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 16:20   #31
hm..moj prijatelj je isao na tu akupunkturu, ne znam kod koga, rekao mi je da je uzalud bacio jako puno novaca, skinuo je dosta kg, ali mu se vratilo kad je tretman zavrsio
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 12:42   #32
Akupunktura i mršavljenje

Dali pomaže i kakva su vam iskustva??
Dobila sam preporuke za doktoricu u Sesvetama,da su jako dobri rezultati.
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 12:55   #33
akunpuktura....

sorry, morala sam...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 13:25   #34
pa nije smijesno,
ja sam bila i pomoglo je, smrsavila sam bez razmisljanja o tome sto i koliko jedem, nisam bila nervozna i imala sam nesto vise energije,

ali moram upozoriti da je rezultat relativno kratkotrajan, mjesec dana sam isla na tretmane, dok. je rekao da treba bar mjesec dana pauze prije iduceg tretmana, ali da bi bar jos mjesec ili dva trebala osjecati efekt i tako nekako je bilo
par mjeseci kasnije sam se pocela po malo opet debljati,
trebala sam se vratiti na jos jedan tretman, ali mi se nije dalo (imala sam zdravstvenih problema nevezano za akupunkturu koji su potpomogli debljanje i sad sam na staroj tezini)

ako si zdrava i imas novaca i volje ici par puta po mjesec dana koliko znam moze se izgubiti solidna kolicina kila sa dosta trajnim efektom, znam par ljudi kojima je upalilo
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 14:03   #35
chrissy-skužila sam !
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 14:31   #36
Quote:
hooray kaže: Pogledaj post
pa nije smijesno,
ja sam bila i pomoglo je, smrsavila sam bez razmisljanja o tome sto i koliko jedem, nisam bila nervozna i imala sam nesto vise energije,
Pa ne smijem se tome nego tipfeleru... btw. cipelić - trebalo je premjestiti "n" ne izbrisati ga
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 14:48   #37
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
Pa ne smijem se tome nego tipfeleru... btw. cipelić - trebalo je premjestiti "n" ne izbrisati ga
ma skuzila sam i ja poslije u cemu je bio stos , ali ... nema sad veze
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 15:38   #38
No, kad sam već tu - frendica je bila i jako je zadovoljna - i moram reći da je stvarno jako smršavila...
Btw. hooray - ak nije problem - kolko to košta?
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 23:14   #39
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
akunpuktura....

sorry, morala sam...
akupuNktura!!

sorry,morala sam i ja
Anee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 07:28   #40
Lako se vama smijati zbog jednog slova
Inače kod ove doktorice je tretman 50 kn a ide se 2x tjedno.
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.