Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2008., 10:52   #61
Quote:
marezd kaže: Pogledaj post
ja sam bila kod dr.Reljanovića i mogu reći samo veliko HVALA ! ... nikad bolje nisam izgledala ... upravo sad krećem kod dr.Cara pa me baš zanima kako će biri kod njega ( krećem ponovno jer sam prije tri mjeseca rodila i želim se ponovno vratiti u formu ) ...
Zašto više ne ideš kod dr. Reljanovića? Kako je to izgledalo kod njega? KOliko puta tjedno, koliko novaca, kakav jelovnik? Gdje je on?

Kod te u Sesvetama sam ja išla. Ona to radi ILEGALNO, a usput pacijentima daje svaka tri sata po pola tabletice, kao da im malo pomogne. Nije nikad nikome objasnila koje tabletice i čemu služe, svi smo ih pili ko idioti. Kad ih je moja frendica, medicinska sestra, vidjela kod mene doma odmah mi je zabranila - naime - tabletice su bili Helexi, koje koriste teški psihički bolesnici. Izazivaju totalno umrtvljenje (pa nisi ni gladan, jelte?), samo ti se spava, a izazivaju i ovisnost. Ja sam pokušala tužiti tu ženu Liječničkoj komori, ali su me odjebali. Inače te lijekove daje iz svoje "privatne ljekarne" tj. ladice, a snabdjeva se tako da potkrada Dom zdravlja Sesvete, u kojem radi kao liječnica.

Da, inače, jelovnik se sastojao svaki dan do 200 grama povrća. To su dva manja paradajza DNEVNO. Da, smršavila sam. Osušila mi se koža i razboljela sam se. Čujem da je sad dodala i 100 grama mesa. VAU. Čak 200 kalorija dnevno. Jel vi znate koje su posljedice toga???? Iskreno, da mogu, tužila bih ju. Dolazi se samo preko "preporuke" i sto puta preko telefona pita - a tko vas je propuručio, a od kud vi znate za mene, bla bla. Zašto? Zato što to radi doma na crno i ilegalno, kako su se nekad radili aborutusi. Ma gadi mi se ludjakinja!
 
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 10:54   #62
Nakon nje se sve vrati, znaš zašto? Zato što ti nakon nekoliko mjeseci gladovanja počneš jesti. Organizam to ne prepoznaje tj. počne stvarati zalihe jer misli da si bila u životnoj opasnosti i da sad mora stvoriti zalihe. Vi ste svi vrlo naivni, pa naravno da će reći da je to VAŠA GREŠKA što ste se ponovno udebljali. A ne posljedica njezine "metode" . Ljudi ne dajte si to raditi!!!

P.s.
CAr ima registiranu ordinaciju i daje ti račun ako tražiš. Ova krava gore nema ništa od toga!
 
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 11:04   #63
http://www.unreal-net.com/cgi-bin/im...mp.cgi?ID=5570
 
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.02.2008., 11:11   #64
Ja idem sad kod dr. Huber.. nema nikakvih tableta osim ako ti to ne želiš i to ti da onda tablete na recept za smirenje na biljnoj bazi.. Meni osobno nisu trebale tako da ih nisam ni uzimala pa ne znam o kojima se radi.. Prehrana se sastoji od mesa i povrća s tim da je uvela ponedjeljkom post, znači nije određeno koliko mesa i povrća smiješ pojesti.. da li radi ilegalno ne znam, al mogu reći da je stvarno ok, pomogne ti, savjetuje te i meni akupunktura pomaže..
Eto to je moje iskustvo što se nje tiče..
__________________
"IMA DANA KADA NIŠTA NE RADIM - VEĆ IH JE ŠEST U TJEDNU"
mica_maca3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 11:20   #65
Problem i je u tome što ona zavarava pacijente i govori da su to "tabletice", doslovno kaže tabletice, na biljnoj bazi. Tako sam i ja mislila da su tabletice dok frendica nije vidjela i popizdila. Poslije sam ih odnijela u ljekarnu i pitala ženu tamo, ona je rekla da oni imaju registar ljudi koji kod njih uzimaju te "biljne tabletice" kako ih ti zoveš, jer su prema zakonu dužni voditi korisnike tih opijata. Kada se dogodi kriminalno djelo onda policija u njihovom registru provjerava tko ih koristi i tko su potencijalni počinitelji. Toliko o tome. A ti si očito neka Huberičina rodjaka ili ona sama pa tu radiš EPP.Da ne govorim o kršenju poreznih, sanitarnih i svih ostalih zakona. Pitam se nisam li kod nje možda dobila i hepatitis, da niti ne znam. Stara, samo ti daj, i dalje koristi "biljne" tabletice i jedi 200 grama povrća i uništavaj svoj organizam. Javi mi se šest mjeseci nakon prestanka odlazaka k njoj, može? Da vidimo koliko ćeš tad imati kila i koje ćeš sve zdravstvene probleme imati? Jel može?
 
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 11:25   #66
Ne znaš da li radi ilegalno? Evo, ja ću ti pomoći. Jesi vidjela negdje njezinu tablu ili natpis na vratima stana da piše slučajno ordinacija? Jesi možda dobila ikad račun? Jel ima registriranu ordinaciju? Malo smo neinformirani, ha?
 
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 11:33   #67
ajmo malo smirit strasti

istina da dr huber savjetuje uzimanje tableta za smirenje ukoliko netko ne može izdržati bez jela
ali ih sigurno ne dijeli kak bombončeke iz svoje ladice
osim toga ne može samo tako uzimati lijekove iz doma zdravlja, a i u domu zdravlja se ne daju lijekovi, pa ih onda niti ne može uzeti

što se tiče dijete, ona preporuča da se iz prehrane izbace ugljikohidrati, a da se meso i povrće siromašno ugljikohidratima mogu jesti neograničeno ta da se jedan dan u tjednu jede samo povrće

plan prehrane joj je jako daleko od dobrog, ali nije tako kako ti pišeše
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 12:05   #68
te tabletice možeš kupiti u ljekarni ili ih dobiti na recept bez ikakvog problema.. između ostalog da si dobro pročitala vidjela bi da sam napisala da ih ja ne koristim jer mi nisu potrebne, al ima ljudi kojima treba i ne vadi ih iz ladice kao da su bonboni za malu djecu nego ti kaže da se javiš svojoj doktorici da ti napiše recept.. prehrana je onakva kako je napisala polly.. gle to što se ona tebe očito zamjerila ima još najmanje 100 ljudi kojima je ok...
__________________
"IMA DANA KADA NIŠTA NE RADIM - VEĆ IH JE ŠEST U TJEDNU"
mica_maca3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 12:21   #69
Ona je liječnik i može sama napisati koliko hoće recepata i legalno ih dignuti u prvoj ljekarni. To što ona radi je, osim protuzakonito i etički nedopustivo, vrlo štetno za ljude. Smeta me što joj vi radite ovdje promociju, bez da osjećate imalo odgovornosti za sebe. Ja priču nisam izmislila, svatko kome pade na pamet da krene k njoj neka obrati pozornost na činjenice koje sam ja ovdje iznijela i neka sam za sebe donese zaključak. Ovime smatram raspravu završenom. Pametnom će biti dosta. Pozdrav!
 
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 12:23   #70
Da, cijena jednog dolaska je inače 50 kuna. Jel se još uvijek dolazi svaki drugi dan? 50 u 15 je koliko ono? 750 po osobi. Puta koliko ono kreveta i puta koliko ono po pola sata. Jedno 30.000 mjesečno neto, bez poreza ili sam rekla premalo? Da, ona to radi za vaše dobro
 
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 13:25   #71
da cijena je 50 kn al dođeš kad ti hoćeš.. ja idem svaka dva tjedna i mjesečno potrošim 100 kn.. ima i onih koji svojevoljno dolaze dva puta tjedno.. al ok nećemo o tome..
svatko ima pravo na svoje mišljenje tako da...
__________________
"IMA DANA KADA NIŠTA NE RADIM - VEĆ IH JE ŠEST U TJEDNU"
mica_maca3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 19:03   #72
Sigurno jako djeluje ako dodjes dva puta mjesečno
 
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 21:43   #73
pa gle nekima djeluje.. svatko ide onoliko puta koliko vidi da mu treba.. to ako si ti išla 30 puta mjesečno to je tvoj problem.. i gle ne želim više raspravljati o tome.. ti imaš svoje mišljenje, svoje iskustvo, ja imam svoje mišljenje i to je to..
__________________
"IMA DANA KADA NIŠTA NE RADIM - VEĆ IH JE ŠEST U TJEDNU"
mica_maca3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 11:15   #74
Quote:
copy_xerox kaže: Pogledaj post
Zašto više ne ideš kod dr. Reljanovića? Kako je to izgledalo kod njega? KOliko puta tjedno, koliko novaca, kakav jelovnik? Gdje je on?

Kod te u Sesvetama sam ja išla. Ona to radi ILEGALNO, a usput pacijentima daje svaka tri sata po pola tabletice, kao da im malo pomogne. Nije nikad nikome objasnila koje tabletice i čemu služe, svi smo ih pili ko idioti. Kad ih je moja frendica, medicinska sestra, vidjela kod mene doma odmah mi je zabranila - naime - tabletice su bili Helexi, koje koriste teški psihički bolesnici. Izazivaju totalno umrtvljenje (pa nisi ni gladan, jelte?), samo ti se spava, a izazivaju i ovisnost. Ja sam pokušala tužiti tu ženu Liječničkoj komori, ali su me odjebali. Inače te lijekove daje iz svoje "privatne ljekarne" tj. ladice, a snabdjeva se tako da potkrada Dom zdravlja Sesvete, u kojem radi kao liječnica.

Da, inače, jelovnik se sastojao svaki dan do 200 grama povrća. To su dva manja paradajza DNEVNO. Da, smršavila sam. Osušila mi se koža i razboljela sam se. Čujem da je sad dodala i 100 grama mesa. VAU. Čak 200 kalorija dnevno. Jel vi znate koje su posljedice toga???? Iskreno, da mogu, tužila bih ju. Dolazi se samo preko "preporuke" i sto puta preko telefona pita - a tko vas je propuručio, a od kud vi znate za mene, bla bla. Zašto? Zato što to radi doma na crno i ilegalno, kako su se nekad radili aborutusi. Ma gadi mi se ludjakinja!
pošto sam se udala pa mi je malo daleko pošto ti je on na Kaptolu, osim toga ima i elektrostimulaciju mišića pa kao da si na vježbanju, ima i on režim prehrane naravno al nije tako grozno, u početku ideš svaki drugi dan kao i svugdje bogme sad za cijenu ne sjećam se iskreno ...
marezd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 11:29   #75
Ja idem kod dr. Željke Čuline, u Rijeci. Kombinira magnetsku terapiju s akupunkturom, tek sam počeo ali znam ljude koji su imali itekakvih rezultata.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 12:20   #76
Sto se jede kod tog na Kaptolu?

Inace, ja cu od ožujka k Caru, sad se samo psihički pripremam Mislim da on to najkvalitetnije radi i najviše računa vodi o zdravlju pacijenata. Full legalno, registrirana ordinacija, dobiješ račun ako želiš, i definitivno je najjeftinij u gradu. Kod njega je jedan dolazak 35 kuna, a kad skineš kile svi kasniji dolasci na kontrole su BESPLATNI. Njemu je fakat stalo da to i održiš!

Ja sam već probala kod njega, samo nisam imala "klik" u glavi. Za to ipak treba odvojiti puno vremena (svaki drugi dan + nabavka namirnica+kuhanje) što mi je bio problem prije. Sad raščišćavam razne obaveze pa kad to uspijem onda ću se "baciti" na to. Ali moje iskustvo za njega je vrlo pozitivno. Kao najveću potencijalnu opasnost vidim one babe koje tamo dolaze i svima koji planiraju krenuti sugeriram sljedeće NIKADA SE NI S JEDNOM NEMOJTE UPUŠTATI U IKAKVU PRIČU. NE DAJTE SE UVUĆI U GLUPE RASPRAVE O HRANI JER ĆETE ONDA POČETI RAZMIŠLJATI O TOME I KAD DODJETE DOMA ĆETE SE OBŽDERATI ILI POČETI VARATI. IGNORIRAJTE IH KAO DA SU TURSKO GROBLJE.

Znam da to zvuči kao glup savjet, ali kad krenete vidjet ćete zašto je izolacija bitna. I nemojte ni frendovima pričati o tome. Just do it. Svako pričanje potiče želju za hranom i veća je vjerojatnost da ćete zeznuti.
 
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 00:47   #77
čitam i ne vjerujem....!!

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
ajmo malo smirit strasti

istina da dr huber savjetuje ........

što se tiče dijete, ona preporuča da se iz prehrane izbace ugljikohidrati, a da se meso i povrće siromašno ugljikohidratima mogu jesti neograničeno ta da se jedan dan u tjednu jede samo povrće

plan prehrane joj je jako daleko od dobrog, ali nije tako kako ti pišeše
Dipl.Nutricionist is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 00:52   #78
Quote:
Bili kaže: Pogledaj post
Poznanik je na Carevom tretmanu. Ima 110 kg a frajer mu propise za dorucak 1/4 peciva, za rucak 3 zlice graha a za veceru 1 bananu. Ja sam bila u soku kad mi je to rekao....
[/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
jaooooooooooo!!!! joooojjjjjj!!!
Dipl.Nutricionist is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 08:54   #79
Quote:
Dipl.Nutricionist kaže: Pogledaj post
čitam i ne vjerujem....!!
kaj ne vjeruješ?
misliš da su drugi bolji
car te toliko psihički maltretira i derači se na tebe ako ne postigneš cilj zapisan u njegovoj glavi da završiš na vodi i zraku, puno njih je tak pisalo na forumu
kod te žene u radićevoj ili tkalčićevoj (malo sam senilna danas, nemrem se sjetit ni kak se zove ) si na 20 dkg praznog karfiola dnevno, tak je bar pisalo u članku u novinama
kod huberice se bar možeš namlatiti pečenog piceka, povrća na lešo i šalate
osobne doživljaje ne mogu napisati jer ih nemam, no tko zna



a naravno da je velika večina dijeta neuspješna jer nakon izgubljenih kila i postizanja cilja, ekipa navali na klopu kak da ju nikad nije vidla
trebamijenjati prehrambene navike a ako se pretjera, treba se znat zaustaviti na vrijeme
i to je sva mudrost, nažalost mnogima nedostižna
i meni
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 08:55   #80
Evo moje iskustvo sa Močiničem i Huber.

Kod Močinića sam bila prije 5 godina,pila sam čaj,koji je bio jako dobar kao diuretik i za probavu,jela sam ujutro voće,popdne ručak i večera uglavnom meso ili riba sa povrčem,znači niski GI.
Skinula 4 kg u 40 dana...ostala bez posla na 2 mjeseca i prestala iči.

Kod Huber bila prošle godine 2 mjeseca i izgubila 10 kila.Vratila 7 za 2 mjeseca
Išla sam 6x mjesečno po 50 kn.Nisam bila gladna,jela sam meso,sir,povrče,salate,malo voća....
Kako je bilo vrijeme godišnjih,predložila mi je jednu tableticu Zolofta koji NE stvara ovisnost,ali pomogao bi mi ta 2 tjedna bez pikanja.I stvarno je pomogao.E sad,i ja mislim da radi na CRNO,ali nitko te ne tjera da ideš tamo.
Količine hrane nisu strogo određene,tablete NE moraš piti ako ne želiš,i meni ih nije dala nego je rekla da tražim doktoricu opče prakse.Kad sam doktorici objasnila o čemu se radi,dala mi je ali točno 1 kutiju za taj period.
Nisam luda da to sad pijem mjesecima...
MEni se doktorica svidjela,bilo je žena sa primjerima po 40 kila u godinu dana manje i tako.
NAravno ima puno koji se vrate kad se udebljaju.Ona sama je rekla da je nemoguče cijeli život jesti samo meso i povrče.Ali kad se vrate prve 2 kile doči na pikanje čisto zbog stimulacije i da se malo smanji apetit.
Nisam ni za akunpukturu a ni protiv.
Sad dam na Zoni i zadovoljna sam.
Sretno svima
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.