Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2013., 02:19   #1
Udati se iz interesa?

Naslov sve govori. Ne znam da li postoji vec neka slicna tema, tako da se odmah ispricavam. Takodjer odmah navodim da sam klon.

Znaci, prije godinu dana upoznala sam muskarca starijeg 14 godina od mene ( 28 mi je ), stranac, poprilicno imucan i sto je najzanimljivije zaljubljen u mene.
Upoznali smo se sasvim slucajno, odvratan mi je bio na pravi pogled, a ako cemo iskreno trenutno mi je samo malo manje odvratan. U vrlo kratkom vremenu mi je priznao sto osjeca prema meni, i tad sam ja odlucila dati sansu da ga upoznam ( nikakva veza nije dolazila u obzir sa moje strane )
.
Ubrzo je pao sex. Nesto odvratnije u zivotu nisam dozivila i osjecala sam se kao zadnje smece, dok se on jos vise zaljubljivao i zaljubljivao u mene sto je primjetila i okolina i drustvo u kojem se krecemo.
Nakon nekoliko dana, prekinula sam kontakt sa njim jer mi se jednostavno jos vise zgadio, kako fizicki, a posebno njegov nacin razmisljanja tj poslovanja gdje sve gleda kroz novac i vlastiti dobitak ( materijalni i emocionalni ).

On je pokusao na sve nacine ( a pogotovo kupujuci me ) zadobiti moju paznju.
I zalosno za priznati - ali uspio je, mozda najvise na nagovor mojih prijateljica koji su vrsili ozbiljne razgovore da sam POREMECENA ako propustim ovu priliku sa njim, tip me hoce zeniti, ima sve, a ja se gadim na njega.
Njihovi savjeti su oni, pusti ga nek ti napravi dijete, trpi koju godinu u braku i izlazis puna love i jos uvijek mlada i sposobna da nadjes pravu istinsku srecu i ljubav.

Inace, sve ovo sto sam napravila mi se gadi, i sve ovo sto mi frendovi svakodnevno savjetuju mi se gadi, ali vec dugo vremena razmisljam o tome ne bih li trebala to zapravo i napraviti znajuci da necu biti sretna ali eto imati cu osiguran materijalni status do kraja zivota!?
Morenaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 02:35   #2
Ja nikad ne bih tako nešto odabrala. Očito je da ni ti to ne želiš, pa jednostavno nemoj. Zašto je bitno što drugi govore? Neka se neka od njih uda za njega ako je to toliko dobra prilika. -.-'
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 02:52   #3
Udaj se za njega ako si ljencina koja nece mrdnut onom stvari da zaradi za kruh i to sto si osjecala u pocetku ces osijecati dok god ste skupa ili napravi ono sto bi svatko normalan napravio, odj ga i reci mu da ti se jednostavno gadi i da si bila s njim iskljucivo zbog materijalnih razloga. Slomit ces mu srce al ce te prestat gnjavit. It's simple as that, nezz sto si dosla tu postavljat pitanja kad i sama znas odgovore koje ces dobit...

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
c.e.z is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 06:21   #4
Quote:
c.e.z kaže: Pogledaj post
Udaj se za njega ako si ljencina koja nece mrdnut onom stvari da zaradi za kruh i to sto si osjecala u pocetku ces osijecati dok god ste skupa ili napravi ono sto bi svatko normalan napravio, odj ga i reci mu da ti se jednostavno gadi i da si bila s njim iskljucivo zbog materijalnih razloga. Slomit ces mu srce al ce te prestat gnjavit. It's simple as that, nezz sto si dosla tu postavljat pitanja kad i sama znas odgovore koje ces dobit...

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
Toćno.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 09:08   #5
gadi ti se.
case closed.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 02:52   #6
Hajde reci mi, jesu li ti se barem u školi rugali pa si onda postala tako samodopadna i uvjerena da su normalni međuljudski - odvratni? Ne, najbolje bi bilo da te negdje stavimo u izolaciju pa da vidimo kako ćeš se onda žaliti. Don't get me wrong, nisam ti ni ja savršena, ja sam stvarno dežurna patnica, ali tako ti je to. Nemoj se žaliti jer svašta se čovjeku znade desiti.

Usput rečeno nisi definirala, ali ako ti se zaista zauvijek nešto GADI onda nećeš napraviti ništa pa ti je tema besmislena.

Moderatori nemojte me banirati, ali NEMA ŠANSE da ti se nešto tako
normalno (to je svakom čovjeku normalno) GADI, okej, djeluješ mi kao preslika
abnormalne tupače koja tvrdi da je nešto ekstra posvećena Bogu i želi ispasti
ekstra pobožna i nježna i nevina, a zapravo je zadnje... NEMOJ SE ŠALITI sa nečim
takvim, pa ti mora da se šališ, sa međuljudskim odnosima, ostat ćeš sama i bez ikog
svog na kraju ako tako nastaviš "gadi mi se ovo ono svi su dobri prema meni
a ja gadura".
Sorry, nadam se da je tvoj post nekakva šala.

Zadnje uređivanje _Gabrielle_ : 15.03.2013. at 02:58.
_Gabrielle_ is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 15.03.2013., 03:08   #7
Quote:
_Gabrielle_ kaže: Pogledaj post
Hajde reci mi, jesu li ti se barem u školi rugali pa si onda postala tako samodopadna i uvjerena da su normalni međuljudski - odvratni? Ne, najbolje bi bilo da te negdje stavimo u izolaciju pa da vidimo kako ćeš se onda žaliti. Don't get me wrong, nisam ti ni ja savršena, ja sam stvarno dežurna patnica, ali tako ti je to. Nemoj se žaliti jer svašta se čovjeku znade desiti.

Usput rečeno nisi definirala, ali ako ti se zaista zauvijek nešto GADI onda nećeš napraviti ništa pa ti je tema besmislena.

Moderatori nemojte me banirati, ali NEMA ŠANSE da ti se nešto tako
normalno (to je svakom čovjeku normalno) GADI, okej, djeluješ mi kao preslika
abnormalne tupače koja tvrdi da je nešto ekstra posvećena Bogu i želi ispasti
ekstra pobožna i nježna i nevina, a zapravo je zadnje... NEMOJ SE ŠALITI sa nečim
takvim, pa ti mora da se šališ, sa međuljudskim odnosima, ostat ćeš sama i bez ikog
svog na kraju ako tako nastaviš "gadi mi se ovo ono svi su dobri prema meni
a ja gadura".
Sorry, nadam se da je tvoj post nekakva šala.
Pa tko govori da sam extra posvecena Bogu, da glumim moralitet i ne znam sto.
Doticni je u startu znao jer sam mu rekla da me ne zanima, jednostavno mi se u startu fizicki nije dopadao, a nakon sto sam mu dala priliku da se upoznamo jos vise mi se zgadio i kao osoba, jer misli iskljucivo na sebe.
U svoj paznji koju je on meni poklanjao, on nije razmisljao bas pretjerano kako se ja zaista osjecam, vec je te osjecaje htio kupiti...
Sasvim druga stvar je sto se zatelabao u mene! Tu mi nisam kriva.

Kazem samo, da su mi drugi stavili bubu u glavu da razmislim o necemu sto mi nikad nije bio cilj.
Morenaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 02:59   #8
Nije mi bitno sto drugi govore, razmisljam svojom glavom i vodim se svojim iskrenim emocijama. Da sam neka sponzorusa, vec odavno bi prihvatila sve njegove ponude! Samo se pitam da li je moguce da cu za desetak godina zaliti za ovom "prilikom".
Ne znam sto se dogadja u zadnje vrijeme, ali oko mene svi su sa nekim cudnim savjetima i zivotnim pricama, od moje sefice koja ima 6o godina i otvoreno mi priznala da je do svega dosla tako sto je pomno birala svoje partnere ( naravno gledajuci imovinsku karticu ), do toga da moja dobra frendica ( mojih godina ), visoko obrazovana, odluci naplatiti sex za fenomenalan posao i jos fenomenalniju placu!
Pa se pitam jesam li ja zapravo glupa ako ne iskoristim ovo ili sam jednostavno osoba sa odredjenim moralnim vrijednostima ( kao sto mislim da jesam ) kad odbijam to.
Morenaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 03:10   #9
Da nastavim (znam da djeluje kao da te ne slušam al ono):
Želiš ispasti neka uber fency šmensi cruel sexy bitch tipa Beyonce Knowles, ne ide ti to dobro sorry moram primijetiti
Stvarno se saberi daj ajde molim te
Jel ti se i Mercedes gadi i nova kuća i novi stan
Ma daj molim te gadi joj se imati seksualne odnose
Nisi mi sa takvim odnošenjem prema ljudima baš nešto za u samostan ili neko sveto mjesto pa ne znam kamo s tobom najbolje je nigdje
Vjerojatno i zgledaš dovoljno dobro da si možeš priuštiti takav odnos u životu ja ti sad (i nikad vjerojatno) ne spadam u takvu kategoriju
Zato mi taj tvoj svemirski odnos prema ljudima nekako ne ulazi u tikvu
Aj šta ćeš oprosti

Slušaj sad kad si počela ovo s uspješnim ženama i svime time ja sam ti sad u takvom emocionalnom problemu jer sam depresivac da se osjećam kao da sam osobna napadnuta šmrc (znam da nema smisla, ali pomisli, ovo vrišti "ja sam tako VISOKO na društvenoj ljestvici i ne moram ništa osim ******" raditi za to pa to je užas... Zar se tako proslavlja jedna takva prilika?!
Ajmo se uozbiljiti
Smiješna slikica --> ali vidiš, i ja sam tako jednom mislila da je sve LAGANO i da će me svi voljeti pa nisu
Tko zna da li ti taj tip zapravo želi dobro
Je li to pitanje svih pitanja, ipak
Ne možeš lovom nadomjestiti nedostatak (ne seksa, ajmo izvan okvira ovih postova) tog nečega
A opet
Kad si na dnu
Svaka lova dobro dođe
Najgore su emocionalne pijavice i napadači bez razloga pa ako nemaš problema s njima i ako svi vjeruju u tebe, budi ti sretna bez prestanka
VIDIŠ da ima puno nepristojnijih ljudi od tebe, na kraju krajeva, ja ti ovakvim postovima upropastih temu o vjenčanju! Ništa,nemoj me se sjećati.
Ja sam nebitna i mala i nisam tako seksi da mi ljudi za to plaćaju
pa se nikad neću bogato udati.
Možda imam pritajenih lezbijskih sklonosti?
Znam...
_Gabrielle_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 03:15   #10
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Nije mi bitno sto drugi govore, razmisljam svojom glavom i vodim se svojim iskrenim emocijama. Da sam neka sponzorusa, vec odavno bi prihvatila sve njegove ponude! Samo se pitam da li je moguce da cu za desetak godina zaliti za ovom "prilikom".
Ne znam sto se dogadja u zadnje vrijeme, ali oko mene svi su sa nekim cudnim savjetima i zivotnim pricama, od moje sefice koja ima 6o godina i otvoreno mi priznala da je do svega dosla tako sto je pomno birala svoje partnere ( naravno gledajuci imovinsku karticu ), do toga da moja dobra frendica ( mojih godina ), visoko obrazovana, odluci naplatiti sex za fenomenalan posao i jos fenomenalniju placu!
Pa se pitam jesam li ja zapravo glupa ako ne iskoristim ovo ili sam jednostavno osoba sa odredjenim moralnim vrijednostima ( kao sto mislim da jesam ) kad odbijam to.
Nisi sponzorusa a lik ti se gadi, kupio te novcima a jos si i spavala sa njim?
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 03:32   #11
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Da sam neka sponzorusa, vec odavno bi prihvatila sve njegove ponude!
Možda nisi prihvatila sve njegove ponude, ali neke jesi. Iako ti je odvratan!

Tako da... sponzoruša si. Ne laži samu sebe. Samo je pitanje koliko si daleko spremna ići.

A kaj da napraviš... to moraš sama odvagnuti.

Osobno, ne bih nikad. Imao sam jednu sličnu situaciju, donekle.
Razlika je da je ona meni bila fizički privlačna. Upoznali smo se negdje vani i završili kod nje doma. No, s vremenom sam uvidio neke njene osobine koje su me ohladile, u toj mjeri da nisam htio nastaviti odnos.
Seks je bio odličan, super kuha, ima svoj stan i dobar posao, veze u državi (znači, mogla je i meni srediti dobar posao), bogatog starog i vikendicu na moru.
Mogao sam i ja ostati s njom, ali jednostavno nisam takva osoba...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 03:41   #12
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Možda nisi prihvatila sve njegove ponude, ali neke jesi. Iako ti je odvratan!

Tako da... sponzoruša si. Ne laži samu sebe. Samo je pitanje koliko si daleko spremna ići.

A kaj da napraviš... to moraš sama odvagnuti.

Osobno, ne bih nikad. Imao sam jednu sličnu situaciju, donekle.
Razlika je da je ona meni bila fizički privlačna. Upoznali smo se negdje vani i završili kod nje doma. No, s vremenom sam uvidio neke njene osobine koje su me ohladile, u toj mjeri da nisam htio nastaviti odnos.
Seks je bio odličan, super kuha, ima svoj stan i dobar posao, veze u državi (znači, mogla je i meni srediti dobar posao), bogatog starog i vikendicu na moru.
Mogao sam i ja ostati s njom, ali jednostavno nisam takva osoba...
pa dobro u tvojim ocima sam ocito sponzorusa. osobno sebe ne smatram takvom, jer do sada nisam imala nikave koristi od njega niti sam ju trazila.
Ovdje sam se zapitala da li je moguce da cu danas sutra zaliti za tim????
Jer ljudi oko mene mi govore da hocu i uvjeravaju me u to!

Znaci, imam dobro placen posao, kupujem sama sebi krpice, imam pristojno auto...sama sam zaradila za to, ne sexom zasigurno.
Morenaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 03:52   #13
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Znaci, imam dobro placen posao, kupujem sama sebi krpice, imam pristojno auto...sama sam zaradila za to, ne sexom zasigurno.
Za čim ćeš to točno žaliti?
Pa imaš sve kaj ti treba...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 04:00   #14
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Za čim ćeš to točno žaliti?
Pa imaš sve kaj ti treba...
Pitam samo ono sto mi drugi neki stariji ljudi govore, njihova iskusta.
Pitam se da li je to moguca opcija, jer za sada mi je to neshvatljivo.
Morenaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 09:13   #15
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Ovdje sam se zapitala da li je moguce da cu danas sutra zaliti za tim????
Jer ljudi oko mene mi govore da hocu i uvjeravaju me u to!
neces zaliti za necim sto ti je ocito uzasna ideja i imas gut feeling da ne trebas raditi. zasto ici protiv sebe, a cek nema ni potrebe za time.
(ne raspravljemo o situaciji u kojoj se moras sama sebi dozivotno smuciti jer pokusavas spasiti zivu glavu i objektivno ne mozes se spasiti na ikakav nacin a da ne izgubis dio sebe).

ali napraviti svinjariju ne samo sebi, nego i tom tipu i buducem djetetu, zbog de facto nicega, je stvarno odurno i sumanuto. i sama to znas.

nego, zasto slusas ljude koji ti ocito ne zele dobro?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 11:52   #16
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Ovdje sam se zapitala da li je moguce da cu danas sutra zaliti za tim????
Moguće je. Naravno da je moguće.

Postoji nebrojeno mnogo situacija u kojima možeš žaliti.

Recimo ako se na kraju udaš za čovjeka koeg voliš, ali on ne voli tebe. Pa ćeš misliti - eh, bolje da sam se udala za nekoga tko voli mene i tko je još pun para, puno bih lakše podnijela to nego ovo.

Recimo ako se udaš za nasilnika koji mlati tebe i djecu. Pa ćeš misliti - eh, bolje da sam se udala za onoga, on me barem ne bi tukao, a i imala bih puno para.

Recimo ako te ljubav tvog života prevari i iznevjeri na najgori način. Pa ćeš misliti - eh, bolje da sam se udala za onoga, za njega bih još i htjela da si nađe neku drugu. Ne bih patila, a i imala bih puno para.

Recimo ako sa 60 budeš sama samcata bez ikoga u malom podstanarskom stančiću i jedino čemu se možeš veseliti je mizerna penzija. Pa ćeš misliti - eh, bolje da sam se udala za onoga, možda bih i dalje bila sama, al ne bih ovako životarila kao sad.

.....

Situacija je more, a svima je zajednička samo jedna stvar: nesreća, jad, očaj.

U svakoj situaciji u kojoj se osjećaš jadno, nesretno, očajno možeš požaliti za svačim, pa čak i za činjenicom što si se uopće rodila.

E, sad okrenimo stvari na drugu stranu.
Ako se udaš za ovog čovjeka i budeš usprkos novcu i svemu nesretna i očajna (a šanse su da bi bila), požalit ćeš što si se uopće udala.

Što ti to sad sve točno znači? Planiraš li donositi odluke u životu po kriteriju mogućnosti da nešto požališ? Jer ako je to slučaj, živjet ćeš u vječnom strahu od žaljenja , a u takvom životu nema mjesta drugim emocijama.

Tužno.
__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 20:04   #17
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
Planiraš li donositi odluke u životu po kriteriju mogućnosti da nešto požališ? Jer ako je to slučaj, živjet ćeš u vječnom strahu od žaljenja , a u takvom životu nema mjesta drugim emocijama.
Potpisujem od početka do kraja!

I ne treba smetnuti s uma da čak i pod uvjetom da se autorica ubaci u taj dijabolični plan udaje za čovjeka koji joj se gadi (nije rekla da joj je tak-tak, nego joj se doslovce gadi, a seks s njim joj je bio "nešto najgore") s namjerom da se za par godina rastane, dolazi do vrlo praktičnih problema: čovjek je stranac, pa pretpostavimo da bi oni kao obitelj živjeli u inozemstvu. Ona tamo možda ne nađe posao ili nađe neki s kojim će zarađivati džeparac i s kojim si neće moći platiti ni odvjetnika za rastavu, a kamoli nešto drugo. On joj, budući da ima lovu, a vjerojatno i veze, može oduzeti dijete ili barem zabraniti da s djetetom napusti državu. Da, alimentaciju će joj plaćati, ali samo do određene dobi djeteta, a ne zauvijek. Kako će ona, pod uvjetom da napusti svoj posao, svoj grad/državu, rastane se i u novoj državi ne nađe novog partnera, živjeti kao siromašna umirovljenica u tuđoj državi?

I na kraju krajeva, gledati čak i nekoliko godina (ako ne zauvijek) svako jutro za doručkom lice koje ti se gadi i imati par puta tjedno seksualno iskustvo koje ti je najgore na svijetu... Uh... Ne, hvala.
mala_babaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:23   #18
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
pa dobro u tvojim ocima sam ocito sponzorusa. osobno sebe ne smatram takvom, jer do sada nisam imala nikave koristi od njega niti sam ju trazila.
Ovdje sam se zapitala da li je moguce da cu danas sutra zaliti za tim????
Jer ljudi oko mene mi govore da hocu i uvjeravaju me u to!

Znaci, imam dobro placen posao, kupujem sama sebi krpice, imam pristojno auto...sama sam zaradila za to, ne sexom zasigurno.
Ovo tu treba malo više razmotiriti. Jeli to uistinu tako. Ili je žena sa svojih 28 godina zaglavila sa roditeljima, bez ikakvih naznaka da se od njih odseli, sa pripravničkom plaćom od 1.600 kuna i sada je taj stranac njoj zapravo slamka spasa da se osamostali i da se odseli od roditelja i da zapravo njima pokaže da može i bez njih.

Jer nekako mi se čini malo vjerojatno, da nekto tko je financijski neovisan, netko tko živi sam bez roditelja ima potrebu da se udaje za novac

za novac se u principu udaju žene koje nemaju egzistenciju, a po ovome što je uvodničarka napisala izgleda kao da ima egzistenciju. također iz koje je zemlje udvarač? stranac! da ok i albanac je stranac, ali i švicarac je stranac. To je isto jako bitan detalj

Puno je toga tu ostalo u magli da bi se dao konačan sud
crno-prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 16:33   #19
Quote:
crno-prase kaže: Pogledaj post
Ovo tu treba malo više razmotiriti. Jeli to uistinu tako. Ili je žena sa svojih 28 godina zaglavila sa roditeljima, bez ikakvih naznaka da se od njih odseli, sa pripravničkom plaćom od 1.600 kuna i sada je taj stranac njoj zapravo slamka spasa da se osamostali i da se odseli od roditelja i da zapravo njima pokaže da može i bez njih.

Jer nekako mi se čini malo vjerojatno, da nekto tko je financijski neovisan, netko tko živi sam bez roditelja ima potrebu da se udaje za novac

za novac se u principu udaju žene koje nemaju egzistenciju, a po ovome što je uvodničarka napisala izgleda kao da ima egzistenciju. također iz koje je zemlje udvarač? stranac! da ok i albanac je stranac, ali i švicarac je stranac. To je isto jako bitan detalj

Puno je toga tu ostalo u magli da bi se dao konačan sud
Dat cu ti jedan primjer: imam frendicu iz djetinstva Albanku ( njezini su jako imucni, da ne pricam sto sve imaju ), i moj bivsi koji je gle cuda rodjen u Norveskoj i nije nikakav bogatas. Stranci. Znaci, ovaj tvoj primjer pada u vodu!
To uopce nije bitno odakle je tko, da bi mogao procjenjivat njihovo stanje bankovnog racuna ... ti si mozda vise gledao na opcenito stanje u tim drzavama!

Ovaj kojeg sam ja navodila je rus, ali uopce ne vidim zasto bi ta informacija bila bitna!
Kao sto ne vidim razlog da govorim ista vise o svojim financijama ( osim onog sto sam vec navela ).

Tvoja tvrdnja da se radi novca udaju uglavnom zene koje nemaju osiguranu egzistenciju, je opet netocna! Ja bih se usudila reci da je cak i obrnuto, lova ide na lovu u vecini slucajeva.

Takodjer, tvoj prvi paragraf je diskutabilan. Zelis reci da osobe od 28 god, koje zive sa roditeljima, i rade za pripravnicu placu koju si naveo su vise manje nesposobnjakovici kojima je jedina opcija to sto si ti naveo.
Hm, ja bih rekla da u toj navedenoj kategoriji ljudim ima jako puno sposobnih koji ce radim zasigurno nesto postici!
No, dobro to je tvoje misljenje.

Kako bi rekla devilka: "thats all"
Morenaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 14:40   #20
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Nije mi bitno sto drugi govore, razmisljam svojom glavom i vodim se svojim iskrenim emocijama. Da sam neka sponzorusa, vec odavno bi prihvatila sve njegove ponude! Samo se pitam da li je moguce da cu za desetak godina zaliti za ovom "prilikom".
Ne znam sto se dogadja u zadnje vrijeme, ali oko mene svi su sa nekim cudnim savjetima i zivotnim pricama, od moje sefice koja ima 6o godina i otvoreno mi priznala da je do svega dosla tako sto je pomno birala svoje partnere ( naravno gledajuci imovinsku karticu ), do toga da moja dobra frendica ( mojih godina ), visoko obrazovana, odluci naplatiti sex za fenomenalan posao i jos fenomenalniju placu!
Pa se pitam jesam li ja zapravo glupa ako ne iskoristim ovo ili sam jednostavno osoba sa odredjenim moralnim vrijednostima ( kao sto mislim da jesam ) kad odbijam to.

Ovaj,ja mislim da se ti nikako ne bi trebala brinuti oko svojih moralnih vrijednosti jer ih ni nemaš.Mislim kako si se uopče dovela u situaciju da se seksaš sa muškarcem koji ti se gadi?
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.