Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2007., 14:56   #21
Quote:
CSV Laki start kaže: Pogledaj post
Vidis, moj je moto; Jednom Peugeot - uvijek Peugeot!
Kupim novog, derem ga cca 4 godine i cca 120000 km u autoskoli pa opet novi.
Tebi je najbitnije da ti pouzdano radi grijac zadnjeg stakla po zimi. Kad se auto pokvari, a kandidati ga guraju, da im ne bude hladno na rukama.

Naravno, sala-mala.

A sad ozbiljno. Auto je lijep i dosta prostran za svoju kategoriju, medjutim i ja sam cuo dosta prituzbi na pozudanost i to iz prve ruke od nekoliko vlasnika. Doduse, radi se o sitnicama i inim "musicama", ali su se pocele desavati prakticki dok je auto bio nov.
__________________
The Greatest Hazard In Life Is To Risk Nothing.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 15:18   #22
I ja sam vozila novi 307 jedno 2 mj. i nisam imala apsolutno nikakvih problema. Nakon tog perioda sam ga dala sestri i od onda je non-stop u servisu. Naravno, samo zbog saobraćajki...
Caligula is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 17:09   #23
Quote:
gatto kaže: Pogledaj post
Tebi je najbitnije da ti pouzdano radi grijac zadnjeg stakla po zimi. Kad se auto pokvari, a kandidati ga guraju, da im ne bude hladno na rukama. .
Neka se nauce i gurati


Quote:
gatto kaže: Pogledaj post
A sad ozbiljno. Auto je lijep i dosta prostran za svoju kategoriju, medjutim i ja sam cuo dosta prituzbi na pozudanost i to iz prve ruke od nekoliko vlasnika. Doduse, radi se o sitnicama i inim "musicama", ali su se pocele desavati prakticki dok je auto bio nov.
Ne znam....
Nemam takvih problema....
Sad sam neki dan kupio i 207

Eto, vidis kako izgleda moj klon
Laki 001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 12:36   #24
Quote:
Laki 001 kaže: Pogledaj post
Nemam takvih problema....
Sad sam neki dan kupio i 207
To je zato sto ti svi nickovi sadrze rijec Laki.

Drzi se i dalje toga - za svaki slucaj - da ne bi pocele nepredvidjene posjete mehanicaru.
__________________
The Greatest Hazard In Life Is To Risk Nothing.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 12:55   #25
Quote:
gatto kaže: Pogledaj post
Drzi se i dalje toga - za svaki slucaj - da ne bi pocele nepredvidjene posjete mehanicaru.
Od 1999., znaci zadnjih 8 godina vozim nove Peugeote.
Ili svi ovi "znalci" o kvarovima Peugeota seru ili ja imam opake srece
Laki 001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 15:11   #26
Peugeot 307 je već od 2001. prisutan na hrvatskom tržištu, 2002. se okrunio titulom Europskog automobila godine, a svoju popularnost je mogao ponajviše zahvaliti elegantnom, ujedno i sportskom izgledu koji ga je, posebno tada, izdvajao od ostatka konkurencije. Kako su godine prolazile na tržištu su se pojavili novi konkurenti, neki su prošli kroz redizajn, pa je tako red došao i na junaka ove priče.

Obiteljski
307-ica je na prvi pogled pripadnik Peugeotove obitelji, a kako se u ovog francuskog proizvođača u ovom, pa i u segment iznad i ispod po pitanju dizajna mnogi konkurenti mogu ugledati, to je pohvalna činjenica. Atraktivnog i elegantnog izgleda 307-ica prvenstveno podsjeća na posljednju liniju modela 407 sa kojeg su preuzeti mnogi detalji vanjštine poput mačkastih svjetala, većeg usisnika zraka, izraženijeg znaka...
Dimenzije 4211 x 1746 x 1514 mm čine ovaj automobil prihvatljivim kako gradskim tako i putničkim vozilom, jer istovremeno sugeriraju i solidnu ponudu prostora, no o tome više kasnije.
Dakle, i dalje se radi o automobilu privlačnog izgleda za koji će se mnogi kupci, ako zbog ničeg drugog onda, baš zbog toga odlučiti. Upravo je i cjelokupan dojam vanjštine takav da ne ostavlja niti najmanju sumnju da će se 307 do kraja sljedeće godine, kada se očekuje nasljednik - model 308, uspješno suprotstavljati konkurentima poput VW Golfa, Citroena C4 i sl.

Klasa više
Unutrašnjost ovog automobila ostavlja dojam unutrašnjosti nekog automobila iz višeg segmenta, rast kvalitete u odnosu na prethodni model je očit. Upotrebljeni materijali i završna obrada su solidni, a upotreba kože i dvobojna armatura značajno podižu dojam. U unutrašnjosti posebno će uživati vozač, naime vozačevo okruženje je ergonomski oblikovano, a posebno se ističe pregledna intrumentna ploča.
Ono čime se 307-ica i dalje može podičiti je zavidna ponuda prostora s kojom je i nakon pet godina prisustva na tržištu i dalje u vrhu segmenta. Ponudi prostora u kabini, u kojoj će se bez većih problema komotno prevesti i petoro putnika, priključuje se i prtljažnik kapaciteta 420 litara (sa oborenom stražnjom klupom volumen raste na 1330 litara).

Paket opreme XS između ostalog uključuje: ABS, ESP, automatsko zaključavanje u vožnji, zračne jastuke za vozača i suvozača, te dva bočna zr. jas. i dvije zrač. zavjese, putno računalo, varijabilni servo upravljač, kožom obloženo kolo upravljača i ručicu mjenjača, te naravno daljinsko centralno zaključavanje, radio sa CD-om, svjetla za maglu, alu naplatke 16'', električne podizače prednjih stakala... Testni model je bio krcat dodatnom opremom: metalik boja, kožna unutrašnjost, automatski klima uređaj, tempomat s regulatorom brzinje, električni podizači sprijeda i straga, CD izmjenjivač, ksenonska svjetla sa sustavom za pranje, 17'' alu naplaci, automatski brisači... Sva ova oprema uistinu je ponudila osjećaj vožnje u automobilu višeg segmenta od 307-ice. Nažalost takva je i cijena, no o njoj na kraju.

Dokazana motorizacija
HDi, common-rail dizelaši već su dugo na tržištu i svojim osobinama zadovoljavaju veliku većinu kupaca. Testirana 307-ica pogonjena ovim 2,0-litrenim agregatom sange 136 KS postiže maksimalnu brzinu od 202 km/h, ubrzava do 100 km/h za 9,8 sekundi i razvija maksimalni okretni moment od 320 Nm pri 2000 o/min, što bi uistinu moralo zadovoljiti kupce dizelskog kompakta. Svojom agilnošću i elastičnošću neće vas iznevjeriti ni prilikom zahtjevnijih manevara.
Potrošnja vas također neće razočarati jer je prilikom testa prosjek iznosio oko 7,5 litara, a u obzir moramo uzeti i težu novinarsku nogu na gasu.
Motor je uparen sa manualnim šest-stupanjskim mjenjačem dobro odmjerenih stupnjeva prijenosa, no nešto dužeg hoda ručice koji zatijeva kraće razdoblje privikavanja.
Klasična francuska udobnost primjetljiva je i kod ovog automobila, podvozje bi vam trebalo osigurati sigurnu vožnju prilikom normalnih uvjeta vožnje, no kod oštrijih promjena smjera primjetno je zanošenje stražnjeg kraja.

Na kraju...
Unatoč dužem stažu ovaj automobil je, posebno nakon redizajna, dovoljno svježeg izgleda, dovoljno dobre motorizacije, dovoljno dobre opreme i dovoljno dobre razine sigurnosti (4 zvjezdice na Euro NCAP testu) da nastavi tržišnu utakmicu sa sve žešćim konkurentima, ali... Testirani model je postigao, pored svih hvala i jednu veliku zamjerku. Naime, cijena ovako uistinu dobro opremljenog automobila iznosi ni više ni manje nego 26.500 eura. Što je za jedan kompakt previše. Za informaciju početni dizelaš sa 1,6-litrenim HDi agregatom košta oko16.500 eura, dok bi ovakav model, samo, sa XS paketom opreme došao 21.000 eura. Možda se isplati razmisliti o jeftinijim verzijama, no ako vas srce povuče za ovim ljepotanom sa kožom, sa ksenonskim svjetlima... nećete požaliti.
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 13:57   #27
jednostavno moram to napisati:
vrlo lijep opis P307. istina je da ima ton kao da vas peugeot placa, no to ne umanjuje kvalitetu.
floriian is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 17:52   #28
pozdrav. evo i ja tražim 307 sw, i mislim da neću odustati. ako te zanimaju ocjene nekih forumaša odi na temu 307hdi. ps nedaj da te odgovore, ovi dosadni vw-isti, što kude sve što nije vw.
kumerle7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 22:07   #29
Quote:
bajki kaže: Pogledaj post
Imam P307 sa 1.6 motorom, 2002 god. Prešao dosad 90000 km. Nije bilo nijednog problema. Sada imam ugrađen plin u njega i s plinom sam prešao 50000 km isto bez ikakvih problema. Večina problema je kod modela sa dizel motorom.
i ja imam p307 1.6 iz 2002 60000km i sve pet, al ugradio nedavno plin i dok vozim na plin kazaljka goriva pada ko da vozim na benzin,heeelp
pežo307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 11:39   #30
307 je imao serijsku gresku kvacila koje je rikavalo i mjenjano je na 90% 307-mica ,garancija je na novo bila 80 000 km.......pa eto kako vas dvojica stojite sa tim pitanjem???
naravno,prosjecnom hrvatu ocekujem da je to nepoznanica........

na internetu gotovo 80% ispitanika nebi vise nikad uzelo peugeot nakon iskustva sa 307,gdje je tu kvaliteta?
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 12:49   #31
Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
307 je imao serijsku gresku kvacila koje je rikavalo i mjenjano je na 90% 307-mica ,garancija je na novo bila 80 000 km.......pa eto kako vas dvojica stojite sa tim pitanjem???
naravno,prosjecnom hrvatu ocekujem da je to nepoznanica........
imao sam ja problem sa kuplungom na 307, tocnije sa hidraulicnim cilindrom kuplunga i to nakon samo 25 000 km. No, imao sam i sa 206 problem sa kuplungom ali tek nakon 128 000 km. O problemima sa dvomasenim zamasnjavima na Vw-u necu sada, nije tema. Sve je to lutrija.

Quote:
sogor31 kaže: Pogledaj post
na internetu gotovo 80% ispitanika nebi vise nikad uzelo peugeot nakon iskustva sa 307,gdje je tu kvaliteta?
naravno da sam nakon 104, 106, 106, 206, 206 i 307 kupio i 207. Sad se spremam kupiti jos po jedan 207 i 407.
Laki 001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 15:25   #32
Kako se manifestirao taj problem sa kvačilom?
bajki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 15:35   #33
Quote:
bajki kaže: Pogledaj post
Kako se manifestirao taj problem sa kvačilom?
koji problem?
Na 307, propadanjem pedale.... do pola... al je dobro kuplao/kvacio/spajao

na 206 je potpuno proklizalo kvacilo

na Vw-ima je vibriralo/treslo/lupalo kod kretanja
Laki 001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 22:10   #34
nisam imao nikakvih problema sa kuplungom niti jednom u 6 godina (cca 75000km).
jedino oni cudni zvukovi iz prednjeg dijela zbog onih gumenih dijelova koji ublazuju vibracije motora. ah da. i one kopce unutar zadnjih siceva koje su zveckale.
motor? za pozeljeti. i pohvale BA, tj break assistentu. mislim da mi je par puta spasio lim i farbu....
floriian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 12:18   #35
Wink

Quote:
floriian kaže: Pogledaj post
vozim p307 iz 2002. 1.6, benzin, prvi vlasnik. redovno odrzavan u ovlastenom servisu (o tome malo kasnije). kilometara: cca 70000 (samo gradska voznja, godisnji odmor i malo do austrije od duzih putovanja.).

problemi?
nista gadnoga niti skupoga do sada.
u jamstvenom roku, u prvih 4mj starosti auta palila mi se signalizacija da je ugasen zracni jastuk za suvozaca. nevezano za doba dana ili zagrijanost motora ili koliko glasno radio svira, ili za polozaj saturna. jednostavno u TOKU voznje - PUFFF!
evo lampice da je zracni jastuk za suvozaca ugasen!
bio sam na servisu u auto maksimiru 3 puta i u auto paru 1, zagreb.
u am su zamijenili hrpu kablova, releje, osigurace, racunalo u stupu volana (po cjeniku taj komad elektronike kosta cca7000 kn). nisam nista platio jer je to bilo u jamstvenom roku. ali problem nisu otklonili. prilicno bahati i zivcani tadasnji sef servisa me pokusao uvjeriti, nakon 3. odlaska (tj. 4. dolaska/reklamacije) u servis da sam sam kriv jer sam ugradio neodgovarajuci komad opreme u auto (!?).
pazi sad: rijec je o AUTO RADIO UREDAJU (JVC kd-sh55)!
moje objasnjenje da se sva ugradnja svodi na ukljucenje standardnog ISO konektora od auta, u standardnu ISO uticnicu od radia nisu pomogla. ne, veli tip, taj auto radio nije na popisu peugeotove dozvoljene dodatne opreme i nije ga ugradila strucna osoba. na moje pitanje, da li on kada kupi npr. fen za kosu, trazi strucnjaka iz HEPa da mu ga ugradi ili to sam napravi nije imao pametnoga odgovora. a nije niti imao "popis dozvoljene audio opreme za p307". lose iskustvo.
zakljucak? nestrucni djelatnik ovlastenoga peugeotova servisa pokusava zbuniti korisnika prebacujuci krivnju.

uglavnom, problem sam rijesio.
problem je donekle bio u auto radio uredaju. dakako ne onako kako je bahati tip rekao. naime kaj. i auto i radio imaju "dim" funkciju (kada upalis kratka svijetla zatamni se display od radia), no auto ima samo on/off mogucnost a radio ima i mogucnost da samo malo zatamni display. odspojio sam zicu za "dim" i od tada tih problema nema. jastuk se normalno iskljucuje i ukljucuje kljucem.
to nije bio problem za koji bi optuzio peugeot, no mogu reci da je osoblje servisa nepotrebno promijenilo poprilicno dijelova. da su znali u cemu je rijec, svi bi bili sretniji.

drugi problem: skripa negdje iz prednjeg dijela, ispod motora. to je krivnja peugeota. rijec je o nekom prigusnom elementu napravljenom od gume izmedju dvije celicne ploce (4*7cm, otprilike). nakon nekog vremena, 4-6mj, od zamjene navedenoga, stvar se ponavlja. opet skripi prilikom prelaska preko npr. tramvajskih tracnica ili prilikom ubrzavanja do 4.brzine. nije skupo (cca 80kn) niti nije nista ozbiljno ali zivcira.

treci problem: rucica zmigavaca se ne vraca u sredisnji polozaj cak niti kada su kotaci potpuno izravnati. opet propust. ali nije strasno. nasao sam rjesenje za to.

cetvrti problem: lupkanje u gepeku. ma sitnica. rijesio sam i to.


dobre strane?
ne bi vjerovali ali ipak ih ima vise od losih .
-progresivni servo (volan mekan pri malim brzinama, tvrd pri velikim. nije to kao kod fiata sa onim "city" prekidacem - ovo je bolje.).
-abs i kocnice. super su. srecom po mene, taj dio je besprijekoran (diskovi tokareni na 40kkm; to bas i nije nesto....)
-udoban (par sati u gradskoj voznji), puno mjesta i za putnike odostraga
-ventilacija ok (koristim zamijenske filtere sa ugljenom). ima i mlaznice po podu za zadnju klupu.
-potrosnja po gradu sa klimom ljeti: 8.4 do 9.1 (prosjek iz zadnje tri godine, dvije osobe)
-potrosnja po gradu zimi, bez klime: 8.2 do 8.8 (prosjek iz zadnje tri godine, dvije osobe)
-do sada nisam imao izvan servisnih troskova (odlazim u ovlasteni servis u sisak, ovo je preporuka: idite u sisak na servis. ime servisa imate na peugeotovim web stranicama.)
-motor je tih i mirno radi (zato se i cuje ono skripanje). apsolutno nikakvih primjedbi
-kuplug i gas lagani za dozirati
-mjenjac ne zapinje i nema vibracija
-atermicko vjetrobransko staklo (je da je veliko, ali volan nije vruc od sunca). -veliki brisaci u kutevima karoserije obavljaju dobar posao
-u 5 godina zamijenjene 4 H7 zarulje (kratka svijetla), jedna stop lampa, jedna lampica u konzoli naprijed kod prekidaca ventilacije (na vw polu sam mijenjao stop lampe i pozicije tj P21/5W12V lampe svakih mjesec dana)
-limarija super (ima 12g jamstva na lim, prednji blatobrani su plasticni - sto je u redu, hauba je aluminijska)
-boja jednaka kao i kada je kupljen (metalik tamno plava)

da li bi ponovo kupio p307? kupio bi ga.
to je moj prvi francuski auto nakon 2 njemacka (vw) i jednoga talijanskog (fiat) i nisam nezadovoljan.

iskustva sa servisima u zagrebu su negativna ali auto je u redu.

malo dugacki post, ali nadam se da sam nekome pomogao.
vezano za drugi problem: kako si to rijesio? u ovlastenom servisu? to cvikanje stvarno zivcira ...
mpasini is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:23   #36
Peugeot 307 - tvornička greška ili...

Nakon 4 godine besprijekorne vožnje, redovitih servisa i pređenih samo 38 000 km nastali su veliki problemi.
Prije par mjeseci počelo je kapati ulje, prvo tu i tamo kap, da bi nakon par dana u garaži nastao dobro vidljiv flek. Odlazim odmah u servis i misleći da se radi samo o šarafu za promjenu ulja, nadao sam se da će kvar biti otklonjen brzo i uz mali trošak. Međutim, tu počinju veliki problemi za mene. Odmah mi na prijemu, bez pregleda vozila sugeriraju da je to najvjerojatnije brtva na glavi motora, jer navodno je to dosta čest kvar, zbog loše serije brtva.
I tako je i bilo...zamjenjena brtva....auto nije pod garancijom....cifra preko 3000 kuna. Nakon par dana pojavi se na komandnoj ploći upaljena lampica za ulje, poruka stop i još uz to na glavnom display-u 'oil pressure insufficient'. Jeza me prošla kad sam to vidio. Ne kužim se baš u motore, ali toliko znam da to ne sluti ništa dobro. Naručim se na servis i pokušavam to objasniti kao reklamaciju, međutim njihovo objašnjenje je kvar indikatora ulja. Da ne dužim...promijene oni indikator...platim....vozim se par dana....opet se povremeno pojavljuje poruka za pritisak ulja...ponovo u servis...popravljaju nešto oko elektronike, stavljaju novi software, uključuju - isključuju opcije u software-u...naravno to ide pod reklamaciju.....ponovo nakon par dana ista poruka - povremeno se pojavljuje. Sada je auto u servisu već 3. dan, nakon što su se savjetovali direktno sa tvornicom i provjerili sve opcije pronašli su strugotine u motoru - nešto sa radilicom nije u redu. Najvjerojatnije, kažu, tvornička greška. Sada bi trebao doći stručnjak i pregledati auto, zatim odrediti da li će to priznati kao tvorničku grešku.
Auto više nije pod garancijom...da li je neko imao sličan slućaj?
Već sam dosta savjeta sakupio od prijatelja, no svejedno svaki savjet bi mi dobro došao.
Pošto još ne znam ishod vještačenja i njihovu odluku, varijantu sa državnim inspektorijatom držim za zadnju opciju.
Isee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:37   #37
Ne kužim se previše, ali ako je kvar brtve zbog loše serije onda ne vidim razloga zašto to plaćati bez obzira što je isteklo jamstvo... naravno, tko je vidio pozvati vlasnike da se problem otkloni, puno je bolje naplatiti nakon što istekne jamstvo. A da nakon promjene zaredaju svi ti kvarovi ko na traci meni prije miriše na to da su oni nešto sjebali... Uglavnom, ne daj da te maslaju. No, kao što rekoh ne kužim se pa će valjda netko pametniji moći pomoći...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:38   #38
Quote:
Isee kaže: Pogledaj post
zamjenjena brtva....auto nije pod garancijom....cifra preko 3000 kuna.
Kako brtva može doći 3000kn!
__________________
Keep Jason handsome. Keep Jason making videos. Jason Rupp
@gentSMITH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:41   #39
pa zna se da pug ima skupe dijelove...
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:41   #40
Quote:
@gentSMITH kaže: Pogledaj post
Kako brtva može doći 3000kn!
njima su ruke vrijednije - ipak je to cca 8 šerafa...

PS: no to je njihov način da rentabilno posluju - kud bi oni stigli da sve ide pod reklamacije...
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.