Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2014., 23:25   #81
Tonziloliti
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 13:27   #82
Imam i ja ponekad tih problema, baš kak je gamer55 napisao.. Ponekad ne osjetim po godinu dana a i više da ih imam u grlu.. Mislite da li bih trebao ić svojoj doktorici ili to nije strašno?
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 18:01   #83
a mozes ti otici ali pitanje sta ce ti dati kao rijesenje
mene su uvijek šopali antibioticima a to nikud nije odvelo, samo mi je jos unistilo imunitet

cak nekad pomisljam da idem ukloniti te glupe krajnike pa da mi se ne naticu i skupljaju te govnarije
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 12:06   #84
Quote:
ico1 kaže: Pogledaj post
Pripremi se za slijedeče

Nakon šta se smjestiš u bolničku sobu dat će ti nekakav lijek kojeg se mora popiti bez vode, a dan prije operacije se nesmije ništa jesti cijeli dan
Nakon što u piđami dođeš u pratnji sestre u operacijsku salu ko da ideš na stratište, skineš gornji dio pidžame, legneš na uski ležaj, pa ti ruke padaju, pa ti ih oni zavežu, lupe ti par puta po veni na ruci i uguraju nastavak za iglu i zaljepe flasterom
Srce ti počne ići ubrzano, bum, bum, bumm, nakon toga ti anesteziolog/nja ubrizga anesteziju, i pita te jel si pospan, ti veliš da nisi, onda baba ugura još preostalu anesteziju i ti se smiješ misleći da ne djeluje i onda se više ničega nesjećaš do kad se odjednom propudiš kad te dvoje sestara/tehničara bace ko vreću na krevet, onda se naglo digneš i sispljuneš lokvu krvi, narednih minuta samo pljuješ krv u velikim količinama i potrošiš tonu krvavih maramica,
nakon što izgubiš ko zna klko krvi na operaciji i naknadno slijedeći problem je kad ti dođe rodbina nemožeš progovoriti ni a ni be, nego moraš komunicirati pisanjem pisama, narednih dana imaš visoku temperaturu i bolove, dat će ti sestra injekciju u dupe, ako ne želiš onda će pozvati doktora koji će tupiti
Najbolje ti je nakon dva dana otić na svoju ruku doma ako nije privatna jer su bolnice očajne i strpat će te s još likova s ko zna kakvim bolestima jer nemaju kreveta koji će hrkat po noći
Naravno roditelji će te plašit da imaš nešto još u ustima šta doktor treba izvadit, da se nebi pokupila, a ti ćeš to stvarno pomislit jer ćeš imat osjećaj da su ti u grlu zabodene dvije igle sa svake strane
Treba piti kefira da ti ne ode želudac od kiselina od izgladnjivanja, bolnica ti da samo čaj kojeg su napravili od vrča vode i jedne filtar vrećice i par keksa koje nebi mogla prožvakat ni da si zdrava
Na kraju pitat ćeš se šta je doktor radio dok te nije bilo u svjesti, to sam se i ja pitao, osim šta sam vidio usisaljku kojom tu uvlaći izkrajnika drugo sam mogao samo nagađat, vjeojatno su se smijali i zbibvali pošalice dok sam ja mrtav ležao
Itd, itd, neda mi se više pisat...
Crkla sam od smjeha na ovaj post :klap:
Ja si to čačkam ponekad,rijetko da ide što van a kad ide,malene količine,muka mi je došla kad sam upisala ''tonsil stones''

Uglavnom nije da imam grlobolju ili problema s upalama,niš ne smeta al mi je odvratan okus u ustima ujutro - ništa gori nego drugima ali me smeta ...

Kad budem imala više vremena skoknem do doktorice pitat što ona misli o ostranjivanju .

Koma je jer ima neugodan miris često ujutro al nemam problema a nakon operacije ih bude,bolovi,nemožeš jesti ... još bi boravila u bolnici a imam fobiju od bakterija,bolesnih ljudi,čekaonica i svega vezanog uz bolnice
Da se može odma nakon operacije kući bio bi velik plus - iako neznam kako bude poslje,srećom osim zubara i posjeta doktoru zbog temperature/ispričnice nikakve druge probleme još nikad nisam imala
Black-butler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.