Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2008., 15:23   #1
Prekvalifikacije, dokvalifikacije, 4. stupanj...

Bok! Uskoro ću polagati prekvalifikacijske ispite za Medicinsku sestru. U Zagrebu, vjerojatno u Mlinarskoj ili Vrapču. Ima li netko sa svježim iskustvom da mi da tips & tricks??? Savjeti, skripte, sve je dobro došlo.
dobra vila 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 15:27   #2
ima ima naravno,

ja bih ti ga rado dao....
alen1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 20:50   #3
iz cega imas ispite?iz koje skole se prebacujes?
gogilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:49   #4
još nisam krenula al planiram u 10. mjesecu ove godine. imam završenu primaljsku školu. zanima me jel ima puno toga za učiti jer doma imam 2 djece i radim od 8-16h.
dobra vila 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 18:24   #5
Quote:
dobra vila 2 kaže: Pogledaj post
Bok! Uskoro ću polagati prekvalifikacijske ispite za Medicinsku sestru. U Zagrebu, vjerojatno u Mlinarskoj ili Vrapču. Ima li netko sa svježim iskustvom da mi da tips & tricks??? Savjeti, skripte, sve je dobro došlo.
Aj mi molim te reci gdje se može obaviti prekvalifikacija za medicinku sestru i dali to mogu napraviti s obzirom na da imam srednju komercijalnu školu završenu. i koliko košta ? odgovori molim te
inka-1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 17:07   #6
Prekvalifikacija u fizioterapeutskog tehničara?

Ispričavam se ako je pitanje već bilo-a vrijeme ide,a nemam nikoga za pitati..situacija je sljedećad muža sestrična je završila srednju školu i radila je do sada..pa sada razmišlja da bi se prekvalificirala za fizioterapeutskog tehničara-jer bi voljela raditi taj posao-da li se netko susreo možda sa sličnom situacijom?Znam da bi to bilo nešto kao obrazovanje odraslih...svaka pomoć dobro došla..hvala
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 13:04   #7
Da li netko možda zna ikakvu informaciju...
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 00:39   #8
zavrsila je kakvu skolu??
Uglavnom, postoje razni tecajevi za masere koje moze upisat i zavrsit, pokusat nac posao.
Prekvalifikacija.. ne znam bas, neznam nikog tko se prekvalificirao u SSS fizioterapeuta.. Eventualno nakon srednje da upise taj stručni studij na Visokoj zdravstvenoj.
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 11:43   #9
Završila je srednju ekonomsku,ali voljela bi biti fizioterapeut.To sam joj i ja preporučila,ali je rekla da imaju anatomiju i da ne zna hoće li moći upravo zbog toga.
Hvala ti puno
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 18:02   #10
daj ljudi odgovarajte jer i mene zanima
Rolling_thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 16:49   #11
Prekvalifikacije, dokvalifikacije, 4. stupanj...

Zanima me ovako... idem u obrtničku školu (trogodišnju) i namjeravam se prekvalificirati u četvrtogodišnju - smjer komercijalist. Zanima me da li nakon položenih ispita sve 4 godine, da li se može upisati na fakultet npr. pravo ili političke znanosti?
idomini1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:23   #12
može se i pohvaljujem volju za obrazovanjem gdje ima volje ništa nije nemoguće
ono čega moraš bit svjestan jest da ćeš se morat pripremat za upis i učit nakon tog završenog 4 razreda, jer trogodišnje škole nemaju tako opširan program kao recimo gimnazije. I sami gimnazijalci puno toga zaborave, također se dodatno pripremaju
Hrvatski, jezik i književnost sve 4 godine, povijest 3 i 4 godina, politika i gospodarstvo 4 godina, ustav RH. To ćeš morat stvarno dobro naučit.
Postoje dobre skripte i sažeci, raspitaj se malo o pripremama za upis na fakultet
Pod općom kulturom na pripremama su obrađivali filozofiju, socijologiju, latinski (poslovice, izrazi, neke stvari koje bi kakti trebalo znat), bibliju i likovnu umjetnost. To se ne mora toliko štrebat, jer obično na prijemnom možda bude pokoje pitanje vezano uz gore spomenute, više su svakidašnja pitanja.
Puno uspjeha ti želim
maricca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:58   #13
Da li je moguće pravo ići vanredno?
idomini1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 16:27   #14
Quote:
idomini1 kaže: Pogledaj post
Da li je moguće pravo ići vanredno?
za zg i ri znam da je moguce
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 14:10   #15
Prekvalifikacija za med. sestre/tehničare

Da li znate gdje sve ima prekvalifikacija za medicinske tehnicare (znam samo za Varazdin, izrazito je skupo i traje 4 godine sto nije nikakva prekvalifikacija)
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 12:11   #16
Isto bi i mene jaaako zanimalo. Izgleda da je to nemoguće ostvariti. Ajde, ajde neka se netko već javi
Wish wish is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 13:10   #17
Traje 4 godine i nije nikakva prekvalifikacija??
Odakle ti taj zaključak da nije nikakva!?
4 godine traje i sama srednja medicinska skola, tako da sumnjam da je ta prekvalifikacija od 4god nikakva.. druga je stvar što je skupa
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 13:33   #18
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Traje 4 godine i nije nikakva prekvalifikacija??
Odakle ti taj zaključak da nije nikakva!?
4 godine traje i sama srednja medicinska skola, tako da sumnjam da je ta prekvalifikacija od 4god nikakva.. druga je stvar što je skupa
Ocito ti ne razumijes sta znaci prekvalifikacija. Ona max. traje 2 godine zato se i zove prekvalifikacija. Polaze se samo razlika predmeta koje nismo imali u srednjoj skoli koju smo pohađali. Nadam se da sada razumijes.
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 13:43   #19
I dalje nisi obrazložio zasto prekvalifikacija od 4godine nije dobra i zasto je ''nikakva prekvalifikacija'' , nego pricas o tome koliko traje i da je skupa.
OK - to smo shvatili , ali ni jedan argument nisi dao da opravdas svoje rijeci da je nikakva
ili je duzina trajanja glavni argument da je nikakva

Votever, tesko da ces ovdje nac konkretne informacije koje te zanimaju.
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 13:46   #20
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
I dalje nisi obrazložio zasto prekvalifikacija od 4godine nije dobra i zasto je ''nikakva prekvalifikacija'' , nego pricas o tome koliko traje i da je skupa.
OK - to smo shvatili , ali ni jedan argument nisi dao da opravdas svoje rijeci da je nikakva

Votever, tesko da ces ovdje nac konkretne informacije koje te zanimaju.
Govorim o tome sto ta prekvalifikacija traje predugo. Dakle problem je u godinama. Nije moguce da tako dugo traje. S tim 1 godina da dođe 30000 kn pa to je zivi lopovluk. Ne kazem da nije nikakva prekvalifikacija sto se tice obrazovanja nego sam mislio na godine.
efos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:36.