Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Singapura:
negledljiva 0 0%
podnosljiva 1 100.00%
dobra 0 0%
vrlo dobra 0 0%
odlicna 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 1. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 20:45   #461
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Da obznanim svima, od danas prestajem navijati za Hamiltona , od danas, dana danasnjeg navijam za Maxa!.
Ti to ozbiljno?

Pa dobrodosao drago mi je
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:47   #462
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Još da DMW počne navijat za Hamiltona i to odmah i sad
Pa ja u ovoj borbi i navijam za Hama to sam vec rekao.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:52   #463
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
A nego ko je kriv
Max šusnul Kimia i kriv bi trebal bit neko treći :klap:
Prvobitno to nisi napisao. Opet menjas misljenja ali drago mi je jer kao sto sam rekao cekam da se ovo desi:

Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Čisto sumnjam da je to moguće...
Max je budala, al sumnjam da je čak i on toliko glup...
A osim toga Horner i Marko će mu sasvim sigurno objasnit da ga u slučaju da napravi neko sranje Vettelu ili Hamiltonu iste sekunde u najboljem slučaju čeka utrka zabrane od strane ekipe, lako moguće i degradacija u STR, a možda i pedala iz F1...
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:42   #464
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
Fali vam dragi svitu pravi krivac. I Max i Kimi i Seb su tek oruđje u rukama Svemogućeg koji je napravio ovu malu igricu da se točno deset godina nakon velike sramote stvari stave na svoje misto. Maestro je taman pomislio kako je vrhunski startao, a onda je Svemogući napeo praćku i... pogodio!
Ajd nauči prvo o povijesti F1 jer se 2007. nije vozio Singapur.
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:32   #465
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
33 godine vozackog staza, mulec.

btw, to taljiganje malo brze od zapreznih kola se ne racuna, jesi ikad vozio brze od 200 km/h?

Pri tim brzinama vozac mora biti fokusiran 10 puta vise nego vozac kamiona, sta mislis koliko tek moraju biti fokusirani vozaci utrka koji voze debelo preko 300 km/h?? Vozio sam preko 300 i 200 je kamilica a 100 je kao hodanje, samo mala usporedbe.

Ovdje je problem sto maxdonaldo umjesto da koci je napravio bas suprotno, jos dao gas tj namjerno izazvao sudar, i jos balavac likuje sto je obojicu izbacio iz utrke.

Sto duze gledam njegove voznje sve sam sigurniji da on nema ni mrvicu talenta, svi njegovi uspjesi su bazirani sa filozofiji "gas do daske, samo naprijed, kocnice ne postoje" koju mu je njegov tatica usadio tjerajuci ga da do iznemoglosti samo vozi i vozi.

Nikad od njega pravog vozaca, proslogodisnja pobjeda u Barceloni je produkt hamsterovog namjernog izbacivanja Rosberga iz utrke i hrpe srece, ali pravda je dosla, ove sezone se pokazuje njegovo pravo lice, crash, bum, bang.
Nisam nikad vozil brze od 200mph, ali jesam jednom u Bjelovaru na utrci skoro izgubil kontrolu nad gsx-rom u blagom ljevom zavoju pri cca 210kmh, jos je bila kisa !.

Ti budes Gajsu govoril kaj je 200kmh?, mulec, toliko se morem voziti na zadnjem!

Jer ti to razmes?

Sas si ti faca ako bus prosel sa autom 200kmh pokraj staticnog objekta ili drugog auta koji vozi 100kmh, jee ti znas kolike turbulencije stvara bolid f1 pri 200kmh na metar od njega ?

Ako je Barcelona bljesak , slucajnost , sto je onda Interlagos lani?

Nego jesi ti ikad vozil kamion pa znas kolika je razina fokusiranosti vozaca kamiona pri 100kmh, a recimo puse blagi bocni vjetar ili se spustas starom cestom recimo prema Crikvenici?
Ili vidis u retrovizoru mulca ( tebe ) kako ide 200kmh na metar od tebe?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:42   #466
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Ti to ozbiljno?

Pa dobrodosao drago mi je
Normalno da ozbiljno,ja znam procijeniti vozace!

Pusti jebivjetre da laprdaju!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 23:35   #467
Quote:
vabank kaže: Pogledaj post
Ajd nauči prvo o povijesti F1 jer se 2007. nije vozio Singapur.
Ajmo prvo nauči brojat. Ja pišem ti polako na prste...
2008... jedan
2009... dva
2010... tri
2011... četri
2012... pet (sad pređi na drugu ruku)
2013... šest
2014... sedam
2015... osam
2016... devet
2017... DESET!!!
Yeeeeee!!! Ako treba još šta pomoć tu sam, naučit pisat, napravit dite... name it. Tu sam.
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 23:47   #468
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
Ajmo prvo nauči brojat. Ja pišem ti polako na prste...
2008... jedan
2009... dva
2010... tri
2011... četri
2012... pet (sad pređi na drugu ruku)
2013... šest
2014... sedam
2015... osam
2016... devet
2017... DESET!!!
Yeeeeee!!! Ako treba još šta pomoć tu sam, naučit pisat, napravit dite... name it. Tu sam.
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
Fali vam dragi svitu pravi krivac. I Max i Kimi i Seb su tek oruđje u rukama Svemogućeg koji je napravio ovu malu igricu da se točno deset godina nakon velike sramote stvari stave na svoje misto. Maestro je taman pomislio kako je vrhunski startao, a onda je Svemogući napeo praćku i... pogodio!

Daj se prestani sramotit.
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 23:55   #469
Geez. Tebi je 2017-10=2008, a nekom govoriš nek ide brojat na prste.

Sad je 2017.
Jednu godinu ranije bila je 2016.
Dvije godine ranije bila je 2015.
Tri godine ranije bila je 2014.
Četiri godine ranije bila je 2013.
Pet godina ranije bila je 2012.
Šest godina ranije bila je 2011.
Sedam godina ranije bila je 2010.
Osam godina ranije bila je 2009.
Devet godina ranije bila je 2008.
DESET godina ranije bila je 2007.

Ili kao što ranije napisah, 2017-10=2007, a ne 2008.
John Coltrane is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 02:52   #470
Evo djeca su naučila brojati. Bravo!!! Da radi se o 2007.godini. I ne znam zašto mi se inputira da sam mislio na Singapur 2008??! Ja to nigdje nisam napisao. E sad da je znat još koji je to događaj velika sramota na imenu Maestra Alonsa... uuuu to bila rapsodija.

Momci bez uvrede, nemojte mi se sad žestit... ima čika da da dva bombona da pocuclate kad pogodite o čemu se radi. Ajmo Svemogući google... pomozi!
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 10:33   #471
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
Evo djeca su naučila brojati. Bravo!!! Da radi se o 2007.godini. I ne znam zašto mi se inputira da sam mislio na Singapur 2008??! Ja to nigdje nisam napisao. E sad da je znat još koji je to događaj velika sramota na imenu Maestra Alonsa... uuuu to bila rapsodija.

Momci bez uvrede, nemojte mi se sad žestit... ima čika da da dva bombona da pocuclate kad pogodite o čemu se radi. Ajmo Svemogući google... pomozi!
Jadnije koprcanje u životu nisam vidio. Budi muško i priznaj grešku, nitko te neće pojest
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 14:52   #472
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Prvobitno to nisi napisao. Opet menjas misljenja ali drago mi je jer kao sto sam rekao cekam da se ovo desi:



Sto puta sam ti rekel da se naučiš čitat
a ti nikak i nikak da naučiš

Jesam ti fino rekel da bu Max najebal ako se zabije u Vettela ili Hamiltona, da bu najbo ko žuti ak bu kriv za sudar koji je odlučio prvenstvo...

I jel Max kriv da krivlji nemre bit za izbacivanje Vettela ?
Jebeno jasno i glasno nije

Jel uopće imalo kriv za izbacivanje Vettela ?
Čak ni to nije jer Vettel se itekak mogel maknut od tam i nije Max išel prema njemu, nego je Vettel išel prema Maxu...
dakle Vettelu Max nemre bit kriv baš ništ...

Na kraju krajeva jel se Max uopće zabio u Vettela
Ne nije, kontakta između Vettela i Maxa nije bilo i to ni najmanjeg

Jel kriv za sudar sa Kimiem ?
potpuno nebitno je ili nije u kontekstu onog gore...
boli kita Hornera, RB ili bilo koga u FIA-i, FOM-u, Libertyu kaj bu se Max spucal u Kimia, Massu, Ricca, Magnusena, Groznog i.t.d.
doslovce ih boli kita dokle god ima takvih kakav si ti i dokle god hrpa klinčadije navija za Mad Maxa...njima je to hrpa para više i za njih je to super

No zabijanje u Hamiltona ili Vettela je sasvim druga priča, jer takvo izbacivanje znači sranje za gledanost pošto više nebu napete i ozbiljne borbe za naslov, pa nema ni lovice...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 15:08   #473
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Sto puta sam ti rekel da se naučiš čitat
a ti nikak i nikak da naučiš

Jesam ti fino rekel da bu Max najebal ako se zabije u Vettela ili Hamiltona, da bu najbo ko žuti ak bu kriv za sudar koji je odlučio prvenstvo...

I jel Max kriv da krivlji nemre bit za izbacivanje Vettela ?
Jebeno jasno i glasno nije

Jel uopće imalo kriv za izbacivanje Vettela ?
Čak ni to nije jer Vettel se itekak mogel maknut od tam i nije Max išel prema njemu, nego je Vettel išel prema Maxu...
dakle Vettelu Max nemre bit kriv baš ništ...

Na kraju krajeva jel se Max uopće zabio u Vettela
Ne nije, kontakta između Vettela i Maxa nije bilo i to ni najmanjeg

Jel kriv za sudar sa Kimiem ?
potpuno nebitno je ili nije u kontekstu onog gore...
boli kita Hornera, RB ili bilo koga u FIA-i, FOM-u, Libertyu kaj bu se Max spucal u Kimia, Massu, Ricca, Magnusena, Groznog i.t.d.
doslovce ih boli kita dokle god ima takvih kakav si ti i dokle god hrpa klinčadije navija za Mad Maxa...njima je to hrpa para više i za njih je to super

No zabijanje u Hamiltona ili Vettela je sasvim druga priča, jer takvo izbacivanje znači sranje za gledanost pošto više nebu napete i ozbiljne borbe za naslov, pa nema ni lovice...
Budimo realni, Vettel se moze boriti sa hamom za naslov jedino ako Ham ima sporiji bolid a vettelko brzi bolid , u svim drugim solucijama Hamilton je 100% pobjednik.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 15:59   #474
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Budimo realni, Vettel se moze boriti sa hamom za naslov jedino ako Ham ima sporiji bolid a vettelko brzi bolid , u svim drugim solucijama Hamilton je 100% pobjednik.
Ma naravno, čemu to uopće pisat
pa nema nikog ko sumnja u to...to znaju baš svi

Nego jel to borili za naslov, ujedno znači i borbu za pobjede, postolja, pozicije ?
Jer ak je tak onda je vrit jasno i da je čak i Vettelov STR 2007 i 2008 bil pun kufer brži od Hamiltonovog McLarena

Kvragu i s tim Vettelom, uvijek baš on u dominatnom bolidu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:32   #475
@Tibi

Ti si izgubljen cas jedno cas drugo.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:49   #476
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ma naravno, čemu to uopće pisat
pa nema nikog ko sumnja u to...to znaju baš svi

Nego jel to borili za naslov, ujedno znači i borbu za pobjede, postolja, pozicije ?
Jer ak je tak onda je vrit jasno i da je čak i Vettelov STR 2007 i 2008 bil pun kufer brži od Hamiltonovog McLarena

Kvragu i s tim Vettelom, uvijek baš on u dominatnom bolidu

A frendu i corava kokos ubode zrno

Osim toga boli me kuki za Vettela i Hamiltona ja navijam za Vestappena!


Postal mi je posebno drag nakon Singapourea 2017g
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 21:31   #477
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
A frendu i corava kokos ubode zrno

Osim toga boli me kuki za Vettela i Hamiltona ja navijam za Vestappena!


Postal mi je posebno drag nakon Singapourea 2017g
Dobro za tebe a još bolje za DMW-a
Sad kad Hamo više nema navijača, sad se DMW može prebacit na Hamiltona
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 23:25   #478
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Dobro za tebe a još bolje za DMW-a
Sad kad Hamo više nema navijača, sad se DMW može prebacit na Hamiltona
Jer ti znas zakaj je Vettel jos u igri za naslov i zakaj je vodil u poretku veci dio sezone?

Zato kaj je Hamilton drazi Dmw-u nego Vettel

Da je kojim slucajem Dmw navijac Hamiltona , Vettel bi jos prije 3-4 utrke bio svjetski prvak, ovako je samk malo usporio Hamiltona i ubrzao Vettela.

A Maxa je u cijelosti unistio, ali nadvila se nad Maxa bjela svjetlost, ja sam dosel da donesem Maxu svjezi vjetar, ja sam onaj koji mice sjenu Dmw-a, samo ja to mogu!.

Jer ti to razmes?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 08:13   #479
Naravno da razmem...
Pa to je potpuno logično, s obzirom koliko dominatni bolid, kakav status u ekipi i momčadskog kolegu Hamilton ima naslov je trebal osvojit još tam negdi oko Mađarske/Belgije ako ne i prije...
kvragu do sad bi ga na njegovom mjestu osvojil i vozač kalibra Palmera...

Samim tim je jasno da je jedini logičan razlog zakaj Hamo još nije osvojio naslov upravo DMW
Za sve drugo baš i nema racionalnog objašnjenja...

A sad kad se ti prebacuješ na Maxa je jasno da bu DMW ubacio u još višu brzinu
Što bi reklo da su sve šanse da Hamo nebu osvojil naslov još barem par utrka, ako ne i sezona ako se DMW opako zagrije za njega
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:50   #480
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Naravno da razmem...
Pa to je potpuno logično, s obzirom koliko dominatni bolid, kakav status u ekipi i momčadskog kolegu Hamilton ima naslov je trebal osvojit još tam negdi oko Mađarske/Belgije ako ne i prije...
kvragu do sad bi ga na njegovom mjestu osvojil i vozač kalibra Palmera...

Samim tim je jasno da je jedini logičan razlog zakaj Hamo još nije osvojio naslov upravo DMW
Za sve drugo baš i nema racionalnog objašnjenja...

A sad kad se ti prebacuješ na Maxa je jasno da bu DMW ubacio u još višu brzinu
Što bi reklo da su sve šanse da Hamo nebu osvojil naslov još barem par utrka, ako ne i sezona ako se DMW opako zagrije za njega
A Vettel kakti ima boljeg momcadskog kolegu

Finca koji je bio spreman za mirovinu jos prije 5g
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.