Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 15:42   #741
Quote:
JorgeLorenzo kaže: Pogledaj post
Ti stvarno misliš da se neko plaši navijača Rijeke? Pretpostavljam da neće ljudi da padaju u zamku da ih jebe hrvatska policija i namešta, da za tri prsta vraća sa granice i slično. Kakva Rijeka nemoj zezati. Pričamo o ozbiljnim stvarima.

Ta priča da su Delije agentura i slično... Ne razumete vi kako stvari funckionišu. Delije su organizovane kao vojska, i svaka vlast im se uvlači jer njih ne mogu za sendvič kupiti, a ako sa Severa krene, onda ide 10 godina. Trpeli su zulumćarenje Miloševića kad niko nije smeo, malo je licemerno nazvati Sever agenturom. Ja bih ga pre nazvao bitnim društvenim činiocem.

Svi znaju da bi se loše proveli protiv Cigana. Niko ne brani drugim grupama da budu organizovane. Kad neće da se biju na fer, neće da se biju na fer. Kad hoće, hoće. Zato ne verujem da će neki Poljaci i slično ikad krenuti na njih, jer bi glatko odbili livadu pa ih nasevali motkama i šipkama.

Može da se desi tragičan ishod samo protiv Turaka i sličnih koji ne biraju sredstva, ali doći će i Turci jednog dana u Bg. Ako skupe hrabrosti i Erdogan organizuje pratnju murije nezapamćenu.

Pratim gradove po unutrašnjosti, 75% crveno bela boja dominantna. Neki dan prolazim kroz Užice na samom ulazu u grad 50 metara grafit Zvezdin, pa okolo na zgradama crveno belo, čak imaju i svoj kafić Crazy North u centru grada. Jebeno mnogo cigana ima, da se skupi prva ekipa od preko Drine dobila bi svaku vašu grupu.
Momak u kojem Svijetu ti zivis? Jel ti ja moram govorit da je tvojoj Vojsci itekako dovoljno da se ugase mala masa Ljudi sta bi bilo dovoljno za potop te takozvane Vojske?

Kopre Nedri djeluju jaki i opasni, no sto cekaju ? Postoji "Republika Srpska Grobari" , "Grobari Trebinje" , BBB"Ljubuski" , Torcidin "HR HB" itd
nek pokazu moc svoje Avangarde
Sused77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:27   #742
JorgeLorenzo je North Stand, ima već mjesecima ovaj svoj "srpski" profil.


Ne pecajte se na shozofrenika.
Uptown is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:31   #743
Tebra oladi. Vidi kad sam se registrovao, ne smarajte me više sa tim, ne znam ni koja je to fora.
JorgeLorenzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 01:00   #744
Quote:
JorgeLorenzo kaže: Pogledaj post
Ti stvarno misliš da se neko plaši navijača Rijeke? Pretpostavljam da neće ljudi da padaju u zamku da ih jebe hrvatska policija i namešta, da za tri prsta vraća sa granice i slično. Kakva Rijeka nemoj zezati. Pričamo o ozbiljnim stvarima.

Ta priča da su Delije agentura i slično... Ne razumete vi kako stvari funckionišu. Delije su organizovane kao vojska, i svaka vlast im se uvlači jer njih ne mogu za sendvič kupiti, a ako sa Severa krene, onda ide 10 godina. Trpeli su zulumćarenje Miloševića kad niko nije smeo, malo je licemerno nazvati Sever agenturom. Ja bih ga pre nazvao bitnim društvenim činiocem.

Svi znaju da bi se loše proveli protiv Cigana. Niko ne brani drugim grupama da budu organizovane. Kad neće da se biju na fer, neće da se biju na fer. Kad hoće, hoće. Zato ne verujem da će neki Poljaci i slično ikad krenuti na njih, jer bi glatko odbili livadu pa ih nasevali motkama i šipkama.

Može da se desi tragičan ishod samo protiv Turaka i sličnih koji ne biraju sredstva, ali doći će i Turci jednog dana u Bg. Ako skupe hrabrosti i Erdogan organizuje pratnju murije nezapamćenu.

Pratim gradove po unutrašnjosti, 75% crveno bela boja dominantna. Neki dan prolazim kroz Užice na samom ulazu u grad 50 metara grafit Zvezdin, pa okolo na zgradama crveno belo, čak imaju i svoj kafić Crazy North u centru grada. Jebeno mnogo cigana ima, da se skupi prva ekipa od preko Drine dobila bi svaku vašu grupu.
Daj me nemoj jebat sa tim mitološkim pričama jebote kaj ti briješ da smo svi tu retardirani il kaj? Jedino u čemu si u pravu i to priznam je masovnost....bok te mazo prvo kukaš o turcima kak ne biraju sredstva misleći pritom na noževe pretpostavljam a srbi nalete na Hrvate i bacaju kamenje od 3 kile po ljudima i vade kuhane motike i pazi još k tome brojčano superiorniji....pa daj ti meni objasni razliku između noža i kamena od 3 kile? I to sve pričaš u kontekstu srba kao nepobjedivih mitoloških bića.....

I prva ekipa cigana bi nas sve potamanila veliš na kraju,a kak to? Na šake u ferki ili ono po logici bilo bi nas više jer nas i brije više? Daj si lupi šamar čovječe o čemu ti pričaš.....

A za kraj ću ti samo reć,jedni mangupi recimo od Feyenoorda koji ne briju na k1 bi cigane izdevetali ko vola u kupusu bez kamenja i kuhanih palica da vas ni vađenje "kaiševa" nebi spasilo.....Mađare npr neću ni spominjat.....ajde sad odi na you tube i izdrkaj ga na brigate udarače koji nisu u svojoj povijesti prošetali europskim gradom i tražili šibanje.....bokić
HaklDebakl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 01:05   #745
Mamlazi jedni, jebe vas North Stand cijelo vrijeme, a vi se pecate.
Uptown is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 01:57   #746
Tebra pola tih k1 likova i nisu navijaci nego simpatizeri kluba. Mogu cigani da posalju ove iz KBK Crvena Zvezda ili Delije sto je isti k, isto mesto gde treniraju. Likovi sportisti, zvezdasi, pa i navijaci al ne u navijackom smislu nego simpatizerskom, da nasevaju pola Rusa i Madjara nego im se jebe. Ja za Turke nisam rekao nista lose, rekao sam da samo oni mogu da nas uhvate na noz i na prevaru jer i oni ne biraju sredstva.

Nema to kao prva ekipa pa na ruke. Idi treniraj K1 pa se tuci na fer. Ima i masovnijih grupa od Zvezdine, pa nek napadnu Delije. Ja znam da im niko nikad ne moze ne daj Boze uzeti neki transparent ili slicno i da ce tesko izgubiti.

Jedino gde mogu da izgube su Poljska i Turska ali i sa Groclinom pre 10 godina je bilo tako da su hteli ferku nasi nisu hteli, pa su ih posle ovi napali a nasi ih izlomili palicama i teleskopima. I to mi je pricao lik koji nije ciganin. Kad bi bilo 20 000 Galatinih i 1000 iz prve ekipe, opet ne bi pao transparent. Bombu bi bacili ako treba, tako ja kontam. Mada vidim da su oprezni i da pazljivo planiraju gostovanja.

Bas da vidim kad ce BBB pokusati da im vrate. ALi mislim da nece smeti, uvukao se strah u kosti.
JorgeLorenzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 09:18   #747
Poljaci bas nisu toliko naivni..

Trebalo je biti na ruke,pa su vasi izletili sa svim i svacim. Onako balkanski na rijec,pa probas zajebati. Nakon toga su se opametili,pa su dobro znali sto ih ceka u Sarajevu. Ove ostale price su za djecu. Tko bi koga i zasto. No mislim da bi i djeca manje koristila kamenje i palice
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:26   #748
blago receno ne uzimajte jorgelorenza za ozbiljno

kad smo vec kod dogadjaja preko drine
"Dosta vise!"
"Nije dosta druze"
https://www.youtube.com/watch?v=giYrfPdzeW0
__________________
Uzivamo dok mozemo, necemo jos dugo...
tralalalah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:16   #749
Quote:
Uptown kaže: Pogledaj post
Mamlazi jedni, jebe vas North Stand cijelo vrijeme, a vi se pecate.
je ja sam debil koji piše da se BBB uvukao strah u kosti, nemam ništa pametnije za radit nego drobit idiotarije po internetu, odnosno glumit Srbina.

admin lako može provjerit i vidjet odakle je jorge, prema tome nemam se ja šta pravdat kada veze nemam s njime. a i takve nebuloze da se BBB boje nekog može napisat samo lik koji misli da će jedna tučnjavica u kojoj je sudjelovalo 80 ljudi promjenit tok rata, rat između nas i njih nikad neće završit, a jedna dobivena bitka ne znači i dobiveni rat, neka to gospon Jorge smrdim na opanak dobro upije. trebat će mu, u laži su kratke i brze noge.

a isto tako treba reći, da se najbolje vidi po tome tko se koga boji po tome što oni nisu bili ni u rijeci ni u zagrebu na spartaku i olympiakosu, a BBB su bili u ateni, čak je i Armada nedavno bila, dakle naši navijači redovno dolaze njima na njihov teren i nude se, i onda kada nas ti potomci turaka nabiju na praktički domaćem terenu, pišu ezopove basne po internetu. kao onaj partyzanovac vezano uz događaje na malti, ali poanta priče je da ta smrdljiva govanca znaju da će se naši navijači pojavit na njihovom terenu pa onda čekaju i skupljaju jeftine poene, dok se za njih govanca kakva već jesu unaprijed zna da neće doći na uzvrat i da se neće ponudit na takav način kako se naši navijači nude njima i što se mi onda njima dokazujemo ? isto tako da kažem vezano uz cedevitu, svima je valjda poznata činjenica da BBB nisu navijači cedevite, prema tome ako netko očekuje da se pokriva cijeli grad na dan kada ni ne igra klub za koji navijaju navijači koje se proziva za nekakve propuste i slično, to je ko da tim debilima kao jorge neko upadne na obilić ili FMP i onda sere ej pičke ciganske što nas niste napali, to je ta razina. nevjerojatno je da se ljudi pecaju na takve nebuloze opančara, i da se stalno potencira njihove teze u raspravi. onog dana kada upadnu onako kako su upali na cedevitu, kada budu igrali protiv dinama ili bilo kojeg kluba koje službeno prate BBB, kao što su nekada davno pratili i Cibonu ali više ne prate, tek tad ću im odat priznanje a ovako pozivati se ne nekakvu cedevitu ko mjerilo, kao da se ne zna da BBB nisu nikada navijali za cedevitu, baš suprotno to je klub za koji navijaju dokazane komunjare i kojem je jedan Tedeschi jugoslavenčina predsjednik. i sada netko očekuje da BBB brane čast tih jugoslavena i srbofila iz cedevite, jel to ta priča ? iskreno meni između tih i takvih, nema nikakve razlike u odnosu na spomenute delije. to je isti nivo antihrvatskih govana, i jedino po čemu se oni razlikuju je to što imaju drugačije simbole, ali program im je isti.

nevjerojatno je da ljudi ne kuže takve stvari, već se stalno natežu s srbima i dokazuju je vi ste nama upali, kao da je dužno BBB da nadziru ko zadnji kompleksaši gdje će cigani doć na cedevitu. uostalom dolazili su i njihovi simpatizeri, pa ih nitko nije napado, boli nas kurac za njih i njihove cedevite. eto koliko smo iskompleksirani s njima, da nas boli kurac. a oni uredno na rukometu i svaku drugu priliku koriste da napadaju naše ljude i navijače, tamo gdje nema ni blizu njihovog kluba, pa onda neka mi ta govanca pričaju o kompleksima. i te priče kako oni nas ne mrze koliko mi njih, ono tipovi su opsjednuti s hrvatima i pričaju ovdje ko ovaj jorge kako mi njih ne zanimamo, ono patologaij i šizofrenija na kub, a ako već imaš potrebu lječit šizofreniju onda lječi njegovu jer sa mnom je poprilično sve u redu, komunisti su četnici i to je to. a cedevitu vodi tedeschi koji je svoj kapital i bogatstvo steko za vrijeme jugoslavije, i sada bi BBB trebali branit grad i čast tog kluba i proziva ih se da što nisu prebili delije, a da su ih prebili onda bi se pričalo da imaju komplekse jer da napadaju ljude koji su došli mirno pratit utakmicu cedevite koja nema veze s BBB, onda bi se priča okrenula naopačke. uglavnom ove internet rasprave su za idiote, tako da u pravilu ne zanima me što pričaju "delije" a niti "jorge" jer imam mozak koji dok god me bude služio koristit ću ga.

Zadnje uređivanje pleyadin : 22.09.2017. at 15:39.
pleyadin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 04:21   #750
...

Quote:
pleyadin kaže: Pogledaj post
je ja sam debil koji piše da se BBB uvukao strah u kosti, nemam ništa pametnije za radit nego drobit idiotarije po internetu, odnosno glumit Srbina.

admin lako može provjerit i vidjet odakle je jorge, prema tome nemam se ja šta pravdat kada veze nemam s njime. a i takve nebuloze da se BBB boje nekog može napisat samo lik koji misli da će jedna tučnjavica u kojoj je sudjelovalo 80 ljudi promjenit tok rata, rat između nas i njih nikad neće završit, a jedna dobivena bitka ne znači i dobiveni rat, neka to gospon Jorge smrdim na opanak dobro upije. trebat će mu, u laži su kratke i brze noge.

a isto tako treba reći, da se najbolje vidi po tome tko se koga boji po tome što oni nisu bili ni u rijeci ni u zagrebu na spartaku i olympiakosu, a BBB su bili u ateni, čak je i Armada nedavno bila, dakle naši navijači redovno dolaze njima na njihov teren i nude se, i onda kada nas ti potomci turaka nabiju na praktički domaćem terenu, pišu ezopove basne po internetu. kao onaj partyzanovac vezano uz događaje na malti, ali poanta priče je da ta smrdljiva govanca znaju da će se naši navijači pojavit na njihovom terenu pa onda čekaju i skupljaju jeftine poene, dok se za njih govanca kakva već jesu unaprijed zna da neće doći na uzvrat i da se neće ponudit na takav način kako se naši navijači nude njima i što se mi onda njima dokazujemo ? isto tako da kažem vezano uz cedevitu, svima je valjda poznata činjenica da BBB nisu navijači cedevite, prema tome ako netko očekuje da se pokriva cijeli grad na dan kada ni ne igra klub za koji navijaju navijači koje se proziva za nekakve propuste i slično, to je ko da tim debilima kao jorge neko upadne na obilić ili FMP i onda sere ej pičke ciganske što nas niste napali, to je ta razina. nevjerojatno je da se ljudi pecaju na takve nebuloze opančara, i da se stalno potencira njihove teze u raspravi. onog dana kada upadnu onako kako su upali na cedevitu, kada budu igrali protiv dinama ili bilo kojeg kluba koje službeno prate BBB, kao što su nekada davno pratili i Cibonu ali više ne prate, tek tad ću im odat priznanje a ovako pozivati se ne nekakvu cedevitu ko mjerilo, kao da se ne zna da BBB nisu nikada navijali za cedevitu, baš suprotno to je klub za koji navijaju dokazane komunjare i kojem je jedan Tedeschi jugoslavenčina predsjednik. i sada netko očekuje da BBB brane čast tih jugoslavena i srbofila iz cedevite, jel to ta priča ? iskreno meni između tih i takvih, nema nikakve razlike u odnosu na spomenute delije. to je isti nivo antihrvatskih govana, i jedino po čemu se oni razlikuju je to što imaju drugačije simbole, ali program im je isti.

nevjerojatno je da ljudi ne kuže takve stvari, već se stalno natežu s srbima i dokazuju je vi ste nama upali, kao da je dužno BBB da nadziru ko zadnji kompleksaši gdje će cigani doć na cedevitu. uostalom dolazili su i njihovi simpatizeri, pa ih nitko nije napado, boli nas kurac za njih i njihove cedevite. eto koliko smo iskompleksirani s njima, da nas boli kurac. a oni uredno na rukometu i svaku drugu priliku koriste da napadaju naše ljude i navijače, tamo gdje nema ni blizu njihovog kluba, pa onda neka mi ta govanca pričaju o kompleksima. i te priče kako oni nas ne mrze koliko mi njih, ono tipovi su opsjednuti s hrvatima i pričaju ovdje ko ovaj jorge kako mi njih ne zanimamo, ono patologaij i šizofrenija na kub, a ako već imaš potrebu lječit šizofreniju onda lječi njegovu jer sa mnom je poprilično sve u redu, komunisti su četnici i to je to. a cedevitu vodi tedeschi koji je svoj kapital i bogatstvo steko za vrijeme jugoslavije, i sada bi BBB trebali branit grad i čast tog kluba i proziva ih se da što nisu prebili delije, a da su ih prebili onda bi se pričalo da imaju komplekse jer da napadaju ljude koji su došli mirno pratit utakmicu cedevite koja nema veze s BBB, onda bi se priča okrenula naopačke. uglavnom ove internet rasprave su za idiote, tako da u pravilu ne zanima me što pričaju "delije" a niti "jorge" jer imam mozak koji dok god me bude služio koristit ću ga.
Koja je razlika između tebe ili tog Jorgea? Ti si malo manje pismen, definitivno. Ne znam samo kako ne možeš shvatiti da pišeš hrpu budalaština? Koliko imaš godina? I djeluješ, pomalo kao šizofreničar - bar tvoji upisi to odaju. :klap: Što se Rijeke tiče, živo me zanima tko bi od BBB došao npr. na Zvezda Panathinaikos a da je gostovanje zabranjeno, sigurno bi akcijali po gradu. O Armadi mi nemoj pričati, molim te - M.L. (SER) i takvi su im među najjačim ljudima - cigani iz srednje škole iz Blokova bi ih masakrirali. Ako vas Grobari izbiju, to je dijaspora - ako vam Delije upadnu u grad - nismo pazili, čuvala ih je policija, Cedevita, bla bla. Kada pukne pička u Ateni, onda je 1000 na 20. Cigani su satrali cijeli centar Dresdena dok se kuhalo tamo s rušenjem komunizma, u Bariu su gazili Francuze cijeli dan, gdje god se pojave zatvara se grad - popili su batina u Pragu od višestruko brojnije policije. Usput, njihov sjever prima više ljudi nego što Boysi skupe u 20 utakmica HNL-a. Zato, molim te - spusti se na zemlju - i moli Boga da ne naletiš na Brigate ili bilo koju jaču podgrupu.

P.S. situacija u Srbiji je ekonomski gora nego u Hrvatskoj, navijački pokret je masovniji, a ljudi su "mnogo ludi" - recimo, ovo ti je jedna od manjih i slabijih podgrupa Delija, pa ti vidi - http://sportsport.ba/assets/pictures...114244_big.jpg
thirst is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 09:03   #751
Kakav kreten...
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 10:00   #752
Quote:
thirst kaže: Pogledaj post
Koja je razlika između tebe ili tog Jorgea? Ti si malo manje pismen, definitivno. Ne znam samo kako ne možeš shvatiti da pišeš hrpu budalaština? Koliko imaš godina? I djeluješ, pomalo kao šizofreničar - bar tvoji upisi to odaju. :klap: Što se Rijeke tiče, živo me zanima tko bi od BBB došao npr. na Zvezda Panathinaikos a da je gostovanje zabranjeno, sigurno bi akcijali po gradu. O Armadi mi nemoj pričati, molim te - M.L. (SER) i takvi su im među najjačim ljudima - cigani iz srednje škole iz Blokova bi ih masakrirali. Ako vas Grobari izbiju, to je dijaspora - ako vam Delije upadnu u grad - nismo pazili, čuvala ih je policija, Cedevita, bla bla. Kada pukne pička u Ateni, onda je 1000 na 20. Cigani su satrali cijeli centar Dresdena dok se kuhalo tamo s rušenjem komunizma, u Bariu su gazili Francuze cijeli dan, gdje god se pojave zatvara se grad - popili su batina u Pragu od višestruko brojnije policije. Usput, njihov sjever prima više ljudi nego što Boysi skupe u 20 utakmica HNL-a. Zato, molim te - spusti se na zemlju - i moli Boga da ne naletiš na Brigate ili bilo koju jaču podgrupu.

P.S. situacija u Srbiji je ekonomski gora nego u Hrvatskoj, navijački pokret je masovniji, a ljudi su "mnogo ludi" - recimo, ovo ti je jedna od manjih i slabijih podgrupa Delija, pa ti vidi - http://sportsport.ba/assets/pictures...114244_big.jpg
srbine, ekavicu koristi molim te.

inače bbb u pirej nije imao zabranu doći...kao i većinu euro gostovanja zadnjih sezona
-bobetko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 11:21   #753
Quote:
thirst kaže: Pogledaj post

P.S. situacija u Srbiji je ekonomski gora nego u Hrvatskoj, navijački pokret je masovniji, a ljudi su "mnogo ludi" - recimo, ovo ti je jedna od manjih i slabijih podgrupa Delija, pa ti vidi - http://sportsport.ba/assets/pictures...114244_big.jpg
WWest is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:11   #754
Quote:
thirst kaže: Pogledaj post
Koja je razlika između tebe ili tog Jorgea? Ti si malo manje pismen, definitivno. Ne znam samo kako ne možeš shvatiti da pišeš hrpu budalaština? Koliko imaš godina? I djeluješ, pomalo kao šizofreničar - bar tvoji upisi to odaju. :klap: Što se Rijeke tiče, živo me zanima tko bi od BBB došao npr. na Zvezda Panathinaikos a da je gostovanje zabranjeno, sigurno bi akcijali po gradu. O Armadi mi nemoj pričati, molim te - M.L. (SER) i takvi su im među najjačim ljudima - cigani iz srednje škole iz Blokova bi ih masakrirali. Ako vas Grobari izbiju, to je dijaspora - ako vam Delije upadnu u grad - nismo pazili, čuvala ih je policija, Cedevita, bla bla. Kada pukne pička u Ateni, onda je 1000 na 20. Cigani su satrali cijeli centar Dresdena dok se kuhalo tamo s rušenjem komunizma, u Bariu su gazili Francuze cijeli dan, gdje god se pojave zatvara se grad - popili su batina u Pragu od višestruko brojnije policije. Usput, njihov sjever prima više ljudi nego što Boysi skupe u 20 utakmica HNL-a. Zato, molim te - spusti se na zemlju - i moli Boga da ne naletiš na Brigate ili bilo koju jaču podgrupu.

P.S. situacija u Srbiji je ekonomski gora nego u Hrvatskoj, navijački pokret je masovniji, a ljudi su "mnogo ludi" - recimo, ovo ti je jedna od manjih i slabijih podgrupa Delija, pa ti vidi - http://sportsport.ba/assets/pictures...114244_big.jpg
Bas si me zaintrigiro da vidim to demoliranje Dresdena....I oteo mi 10 minuta života u nepovrat.....jel ovo to famozno demoliranje Dresdena? https://www.youtube.com/watch?v=azTcyvfjXEo

impresivno.....bok!
HaklDebakl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 21:10   #756
Quote:
Wild West 87 kaže: Pogledaj post
Vas bi Taurunumi izbrisali komplet, zato nemoj - molim te - bio sam na zapadu 20 puta još na Kantridi, sezona 2003. - 2009., pa prijatelju - tamo me 90 % tribine ne smije ni pogledati krivo. Srbi i Albanci su vam najopasniji ljudi u gradu, nemoj uopće ni pomišljati kakva je ekipa u BG, drugi svemir za vas i cijelu HR.
thirst is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 22:31   #757
Delije da jos 250 puta nabiju bojse torcidu i cijeli sjever su najevec picke na svijetu,jer su mrtva agentura i zlo.
KAkva bi ekipa bila na sjeveru maksimira da se 20 puta pristalo na Mamiceve igre,pa bilo bi vise ljudi sa utokama nego u meksickom kartelu,a Macko bi samarima ljude baco u nesvjest.
Tako da su delije prodane pizdurine i sram navijacog pokreta,jebala ih gradevina i vuckovic
ratwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 00:39   #758
I dan danas ovaj lik se u Srbiji naziva največim Srpskim huliganom.Lik koji je u tuči ostavio drugove i najboljeg prijatelja i kojem je nakon toga zabranjen dolazak na jug.
To vam je srpski navijački mentalni sklop!!!!!!

Pampi je često za vreme derbija dolazio na Zeleni Venac, cigansko mesto okupljanja, da proveri cigansku snagu i raspoloženje. Uvek je dolazio u pratnji manje grupe svojih najbližih iz ekipe, pa je tako bilo i naredne sezone 86/87. Došao je zajedno sa Trlajom, Smederevcem,, jos nekim momcima i Trlajinom devojkom. Ali na severu su se već bitno promenile stvari i mladja garda je htela da preuzme vođstvo cigana.

Došlo je do tuče izmedju cigana i grobara, i grobari su morali da pobegnu. Trlaja je ostao i dobio batine, a Pampi je pobegao taksijem sa Trlajinom devojkom. Sa ciganske strane u tuci su najaktivniji bili Pjer (živeo tada, kao i sada u Australiji gde ima hotel, došao u posetu Beogradu, ali ranije bio jedan od vodja), pokojni Kajman , pokojni Toma Sarajlija i Zelja.

Trlaja nije mogao da oprosti to što ga je "izdao" i pobegao i na jugu pre utakmice mu zabranjuje da više dolazi na stadion. Pampi se pojavio jos nekoliko puta jugu i od tada mu se gube tragovi.
borielo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 08:23   #759
Demolirali Dresden
Niti jedna ekipa s balkana nema nikakve sanse na ulici u Dresdenu Rostocku il Frankfurtu,bez drzanja u grupi od 200 s naoruzanjem tipicnim za balkan.
Sory za oftopic.
__________________
...You raise me up, to more that I can be...munchen86
nikof is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:31   #760
Quote:
thirst kaže: Pogledaj post
Vas bi Taurunumi izbrisali komplet, zato nemoj - molim te - bio sam na zapadu 20 puta još na Kantridi, sezona 2003. - 2009., pa prijatelju - tamo me 90 % tribine ne smije ni pogledati krivo. Srbi i Albanci su vam najopasniji ljudi u gradu, nemoj uopće ni pomišljati kakva je ekipa u BG, drugi svemir za vas i cijelu HR.
Smiješan si od početka pa do kraja. Ali neka si ti meni objasnio
WWest is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.