Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2010., 15:09   #1001
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
nisam sigurna je li ovo pravo mjesto na kojem bi se obratila al da ipak pokušam, jer ne znam što da napravim...
prije 2 tjedna sam prodala majicu curi, ona je odmah sve uplatila, sve super i prema dogovoru. poslala sam sljedeći dan, zajedno sa još 2 druga paketića, no ta 2 su odmah stigla a ovaj prvi još uvijek nije. bila sam u pošti nakon 5 dana i žena na šalteru mi je rekla da je gužva zbog blagdana tako da stvari mogu dulje putovati nego obično, kao da se ne brinem jer doći će. papirić nikakav nemam. no cura kaže kako taj paketić još uvijek nije stigao. nešto je spominjala da se selila i kako nije sigurna ima li to neke veze sa čitavom pričom.
i sad se ja pitam što da radim? cura je stvarno super i odmah je platila, ja sam odmah poslala al nove majice još uvijek nema
Čuj, neka provjeri na staroj adresi ako se u međuvremenu selila a ti si slala na staru adresu. Možda joj paket stoji na pošti ili je možda ostao tamo.

Nažalost, ako nemaš nikakvu potvrdu da si poslala - ne možeš ništa.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 23:09   #1002
kupujem neke stvari na drugom kraju hrvatske, i da ne idem po to, htio bi da mi pošalju, pa me zanima preko koga je naj bolje, odnosno naj povoljnije, mislim da bi sve skupa trebalo biti teško do 100kg
outrager is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 23:24   #1003
city express, hp express, overseas...
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 00:54   #1004
Dakle, danas sam htjela poslati omotnicu s baloncicima kao paket, no nisu mi dali u posti, kao mora biti zapakirano u kutiju..
I ja kazem da sam do sada tako slala uvijek, bez problema i zena mi kaze- da, ali od 1.1. paketi moraju biti zapakirani u kutije..

Da li netko zna jel to istina ili je samo ova bila evil bitch ?
desideria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 01:25   #1005
Svašta
Ja jučer poslala jedan paket tako u omotnici i jedan u kutiji, pa nije mi ništa rekla!

Ali jednom me svinjarila jer sam htjela poslat nešto kao pismo u toj omotnici sa mjehuricima, al bila je rabljena i iza (otvor) zaljepljen sa crnim selotejpom..
Kao da ne može se to slat ko pismo, ne smije imat selotejpa na pošiljci..
Pa morala prepakirat tamo.. wtf..
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 16:03   #1006
Daljni razvoj situacije: Jucer sam bila u Branimirovoj, i gle cuda, zena mi je bez problema poslala moju omotnicu kao paket.. ko je tu lud

Sto se selotejpa tice, moja teta je doktorica i njena sestra sve kuverte dodatno zapecati selotejpom i to posteno , nikad problema s time...

Ja sam isto pocela sve keljiti selotejpom, jer mi je pola paketa/ pisama u zadnje vrijeme otvarano, i na njima pecat da je zaprimljen u ostecenom stanju jer se vidi da nije osteceno slucajno, u transportu... nije bas estetski privlacno vidjet te moje prezakeljene posiljke, ali se nadam da ce onaj tko si misli kak bi bas htio vidjet kaj ima unutra izgubit volju
desideria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 16:37   #1007
Ovako, trebam poslati par knjiga, stavila sam sve u kutiju i zapakirala, težina je oko 2kg. Zna li netko koliko će me doći poštarina?

Hvala...
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 16:39   #1008
pa do 5 kg u paketu je 14,40 kn
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 16:41   #1009
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
pa do 5 kg u paketu je 14,40 kn

Ok, hvala ti...
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 23:30   #1010
terbala bi poslati nešto stakleno, u koju ambalažu da to spakiram a da se razbije? zadnji put je puklo,iako sam rekla da napiše da je lomljivo
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 23:43   #1011
omotaj više puta u one mjehuriće, možda i u neku krpu ili stari ručnik
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 00:15   #1012
a ima negdje za uzeti te mjehuriće? ako ih ne nađem poslužiti ću se ručnicima
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 10:04   #1013
dok sam živjela u novom zagrebu, niti jedanput nisam morala kad bi mi paketić stigao plaćati ništa, a sad sam se preselila i živim u savskoj i svaki put kad mi poštar dođe moram platiti 5 kn. wtf? kud platim pt 15kn tu još i 5 kn ovako. jel zna tko zašto? i kako da to izbjegnem..hvala na odgovorima!
electrogriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 10:11   #1014
ja ne znam zašto je, ja nikad ne platim
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 13:08   #1015
Quote:
electrogriz kaže: Pogledaj post
dok sam živjela u novom zagrebu, niti jedanput nisam morala kad bi mi paketić stigao plaćati ništa, a sad sam se preselila i živim u savskoj i svaki put kad mi poštar dođe moram platiti 5 kn. wtf? kud platim pt 15kn tu još i 5 kn ovako. jel zna tko zašto? i kako da to izbjegnem..hvala na odgovorima!
Već se pisalo tu o tome. Ja sam tih 5kn plaćala *uvijek* kada bi mi paket dofurao poštar koji razvozi pakete okolo sa autom/kombijem. Svojoj poštarici nikad nisam morala platiti, ali poštaru koji vozi pakete - uvijek.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 23:19   #1016
ovako, prvi put sam na ovoj temi pa molim da mi pomognete...
naručila sam torbu od jedne cure, torba je koštala 50kn, na čiji je iznos ona davala 10%, znači 45kn
i pitam ja nju kolka je poštarina da znam sve skupa uplatit, i napiše mi ona 25kn..znači 70k sveukupno

i danas ja dobijem paket, poslan obično, i poštarina na njega iznosi 13, 80kn

nije meni zbog 10-ak kuna...nego zašto nije mogla staviti 10 kn u torbu ili bar napisat na pp da se zeznila...

ne bi je zacvenila, niti zazelenila....nije dobar prodavatelj i laže...

s tim da je navela da je torba malo ogrebana, a torba izgrebana cijelom dužnom s sprijeda i straga....

baš sam razočarana
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 23:50   #1017
obavezni ju crveni, a ako možeš poslikaj to ogrebotine da vidimo
to za poštarinu je stvarno bezobrazluk
trebali si pitati nas ovdje za poštarinu, a vidiš da svi u albumu navedu da je 15 kn poštarina za paket, a torbu mora staviti u kutiju i poslati kao paket
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 05:57   #1018
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Već se pisalo tu o tome. Ja sam tih 5kn plaćala *uvijek* kada bi mi paket dofurao poštar koji razvozi pakete okolo sa autom/kombijem. Svojoj poštarici nikad nisam morala platiti, ali poštaru koji vozi pakete - uvijek.
ma joj..samo kupe pare od nas .. hvala na odg
electrogriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 11:18   #1019
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
obavezni ju crveni, a ako možeš poslikaj to ogrebotine da vidimo
to za poštarinu je stvarno bezobrazluk
trebali si pitati nas ovdje za poštarinu, a vidiš da svi u albumu navedu da je 15 kn poštarina za paket, a torbu mora staviti u kutiju i poslati kao paket
poslala sam pp pa ću vidjeti šta će mi reći
navela je ona da je torba ogrebana, ali nije rekla da je cijela izgrebana
a to na slici nisam mogla vidjeti...
hvala na savjetu!
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 13:17   #1020
Quote:
Nar kaže: Pogledaj post
ovako, prvi put sam na ovoj temi pa molim da mi pomognete...
naručila sam torbu od jedne cure, torba je koštala 50kn, na čiji je iznos ona davala 10%, znači 45kn
i pitam ja nju kolka je poštarina da znam sve skupa uplatit, i napiše mi ona 25kn..znači 70k sveukupno

i danas ja dobijem paket, poslan obično, i poštarina na njega iznosi 13, 80kn

nije meni zbog 10-ak kuna...nego zašto nije mogla staviti 10 kn u torbu ili bar napisat na pp da se zeznila...

ne bi je zacvenila, niti zazelenila....nije dobar prodavatelj i laže...

s tim da je navela da je torba malo ogrebana, a torba izgrebana cijelom dužnom s sprijeda i straga....

baš sam razočarana
Ovakve stvari odmah crveni. Ne mogu vjerovat da je netko naplatio 25kn poštarine?!

I to što torba nije odgovarala opisu je za crvenjenje.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:41.