Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2013., 17:08   #81
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Da, tako će i biti.
I ništa se neće promjeniti.

Dinamo 1. sa 24 boda ispred 2., i sa 0 bodova u ligi prvaka ako do nje dođe.
Za napit se.
Realno tko bi u ex-yu ligi zaustavio Dinamo da napravi takvu prednost? Prije koju godinu bi imao Partizan šanse, ali sa trenutnom situacijom? Ne bi me čudilo da bude 1. Dinamo, 2. Maribor.
Sad si zamisli da Mamić još love prebaci u pojačanja, tko bi to mogao pratiti? Ili ćemo pričati bajke o "dici".
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 17:11   #82
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post



Prijatelju, publika se vratila, i raste u cijeloj ligi gledanost, a Split i Rijeka su danas jači klubovi od Hajduka
Mislim da si s ovom rečenicom izgubio svaki kredibilitet što se tiče ove teme, ti vjerojatno nisi pogledao niti jednu utakmicu ove sezone, a da ne govorim o međusobnim ogledima Hajduka s tim klubovima


Gdje se publika vratila? Ostala je tamo gdje je već i bila, na Poljudu, jedini stadion koji je puniji nego prošle godine je Kantrida. Ostali klubovi ništa, Maksimir će za mjesec dana biti prazan kao i svake godine, trenutno im je najveća posjeta ove sezone prepumpana brojka od 7000, puno realnije da je na toj utakmici bili maksimalno 5000.
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 17:14   #83
Iskreno,ispočetka mislim da bi bilo jako loše.Jer još uvijek ekipe iz bivše Jugoslavije nemaju mnogo međusobnih susreta. Kada bi ih imali, bilo bi nereda,svađe,provokacija, jer fudbal jeste najpopularniji na ovim prostorima još uvijek, a oni kao što rekoh,nemaju još dovoljan broj međusobnih mečeva u nogama. Mislim da bi svima to i trebalo neka se svi istresu što prije to bolje pa kad se svi fino zasite valjda više neće to raditi.Nadam se da ne bi više kad bi viđeli da zaista to nema nikakvog smisla...E sad, pitanje je da li je moguće osnovati tu regionalnu ligu za takmičenje u fudbalu iz razloga što to neko treba isfinansirati.Tu su troškovi ipak veliki uz sva putovanja...A većina klubova generalno nema para..
__________________
,,...ništa ljepše izmedju nas no što je pjesma i što je stih, nepresušni izvor si moj, ljepši od svih..'' ❤️
SmicaZavukotija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 17:14   #84
Quote:
f.gibbs kaže: Pogledaj post
Mislim da si s ovom rečenicom izgubio svaki kredibilitet što se tiče ove teme, ti vjerojatno nisi pogledao niti jednu utakmicu ove sezone, a da ne govorim o međusobnim ogledima Hajduka s tim klubovima


Gdje se publika vratila? Ostala je tamo gdje je već i bila, na Poljudu, jedini stadion koji je puniji nego prošle godine je Kantrida. Ostali klubovi ništa, Maksimir će za mjesec dana biti prazan kao i svake godine, trenutno im je najveća posjeta ove sezone prepumpana brojka od 7000, puno realnije da je na toj utakmici bili maksimalno 5000.
a kako će se publika vratit kad se nismo riješili lokalnih šerifa koji drmaju svim sportovima već 20 godina. da ne govorim o nebulozama da usrid zime mozgovi stavljaju utakmice da se igraju u 8,9 navečer na 0 stupnjeva. s obzirom da se radi sve kako bi se uništia nogomet još je i dobra kvaliteta
Radiobirdmaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 17:15   #85
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
ajmo ostati u Hrvatskoj, imat svoju ligu od 10 klubova, i ne mjenjati ništa 10 godina, pa da vidimo, već u prvoj sezoni stanje je odlično
Dinamo je bogat, Rijeka se fino dignula, Split ima love i samo trebaju posložiti ekipu, Istra je ok za sredinu ljestvice, Slaven je dobro logistički posložen no rezultati su malo nerealni u zadnje vrijeme, ali oni se mogu posložiti.
Problem je što su Hajduk i Osijek u problemima, ali ako se oni oporave i još se prikljući Zagreb - imali bi čisto solidnu ligu.
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2013., 17:17   #86
Quote:
f.gibbs kaže: Pogledaj post
Mislim da si s ovom rečenicom izgubio svaki kredibilitet što se tiče ove teme, ti vjerojatno nisi pogledao niti jednu utakmicu ove sezone, a da ne govorim o međusobnim ogledima Hajduka s tim klubovima


Gdje se publika vratila? Ostala je tamo gdje je već i bila, na Poljudu, jedini stadion koji je puniji nego prošle godine je Kantrida. Ostali klubovi ništa, Maksimir će za mjesec dana biti prazan kao i svake godine, trenutno im je najveća posjeta ove sezone prepumpana brojka od 7000, puno realnije da je na toj utakmici bili maksimalno 5000.
Nemoj mi se odmah vrijeđati.

Hajduk ima najveću tradiciju, i najviše navijača, ali trenutna momčad mu je za 4. mjesto, ili sa Splitom za 3.

To su talentirani klinci ali ipak klinci
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 10:35   #87
Kao u košarci. Prvih nekoliko sezona bi bilo incidenata, a posle bi najveći incident bio "psovanje sudiji mile majke".
Tako da sam za.
__________________
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/619pPybybfL.jpg
denacifikator is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 11:43   #88
Quote:
denacifikator kaže: Pogledaj post
Kao u košarci. Prvih nekoliko sezona bi bilo incidenata, a posle bi najveći incident bio "psovanje sudiji mile majke".
Tako da sam za.
Slažem se. Vjerojatno bi postalo gore prije nego što bi postalo bolje.
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 14:08   #89
Quote:
denacifikator kaže: Pogledaj post
Kao u košarci. Prvih nekoliko sezona bi bilo incidenata, a posle bi najveći incident bio "psovanje sudiji mile majke".
Tako da sam za.
Ja sam protiv takve lige kao i svih sličnih projekata, a ne zaboravimo da je za kvalitetu nogometa u bivšoj Yugi zaslužna i činjenica da nogometaš nije mogao nastupati izvan Yuge prije navršene 28 godine života.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 16:17   #90
Teofil Pančić je napisao odličnu kolumnu o regionalnoj fudbalskoj ligi:

Quote:
NASILNIM NAVIJAČKIM HORDAMA NE TREBA PRUŽATI TAKO "KONJSKU" DOZU MOTIVACIJE KAKVA BI BILA REGIONALNA FUDBALSKA LIGA


Stvar je u tome da ova potonja paralela stoji samo kobajagi, a u stvarnosti je nema nigde. Ljudi koji, na primer, idu da slušaju Balaševića u Zagrebu ili Partibrejkerse u Sarajevu (ili pak Rundeka u Beogradu etc.), ljudi koji aplaudiraju Gavelli u Novom Sadu ili JDP-u u Rijeci, idu tamo jer ih vole; ne vole ih oni zato što su po nacionalnosti ovo ili ono, nego zato što cene njihovu umetnost: nacionalnost umetnika posve je irelevantna kategorija, u njoj nema ničega ni dobrog ni lošeg. Sa masovnim, populističkim sportom kao što je fudbal stvari stoje sasvim drugačije: vrlo bitan, i vrlo opasan deo publike išao bi da gleda utakmice gostujućih Dinama, Hajduka, Partizana ili Zvezde ne iz ljubavi prema bilo kome ili čemu (čak ni prema sopstvenom klubu ili fudbalu "kao takvom"), nego iz čiste mržnje, koju na stadionu mogu da ispolje orgijastički jako, ekstatično, i (videli smo bezbroj puta) bez ikakvih zakonskih posledica. Ta mržnja, dakako, nije zapravo usmerena prema onoj manje-više slučajnoj i zbrda-zdola skrpljenoj jedanaestorici razgaćenih trčkarala tamo dole, nego prema milionima nedužnih, prema svima onima koje bi ovi loptaroši u mudantama, kao, imali simbolički da reprezentuju: prema drugoj naciji. Ko kaže da nije tako, da "preterujem i generalizujem", taj ili je naivniji čak i od onog Dafininog štediše koji je poslednji predao svoj ulog, ili ima neki pokvareni interes da se pravi da nije tako.
http://www.vreme.co.rs/cms/view.php?id=835433
marval is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.