Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2015., 13:20   #1
Multikulturalizam u Hrvatskoj

Inspiriran ovim člankom u vjerojatno najgorim novinama koje postoje:
Somalijac je postao Hrvat: Ja sam preživio horor Mediterana
Te nedavnim stradanjima ilegalaca u Sredozemlju odlučih otvorit ovu temu i pitat vas koja su vaša mišljenja o multikultu?
Vidim sve više da promoviraju neeuropljane koji žive kod nas po medijima. Ne gledam TV jer smatram da je gledanje TVa isto ko jedenje otrova za štakore, ali kad god prođem pored upaljenog TVa vidim neeuropljane u našim emisijama kako pričaju o tome šta im se sviđa i ne sviđa u Hrvatskoj.

Moje skromno mišljenje je da je multikulturalizam najveća katastrofa koja je zadesila Europu još od crne smrti.
Brundlefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:32   #2
Propali projekt. Funkcionira dok ima love i dok su doseljenici u manjini. No, kako im se populacija povećava dolazi do stvaranja zasebnih enklava, geta i crnih točaka u kojima doslovno ne vrijede zakoni domaćina. Problem multikulti sranja je što se doseljenici ne asimiliraju, to zapravo možda i nije za očekivati u tako sjebanom konceptu, ali gužva nastaje kada isti pokušavaju nametnuti tu svoju jelte "kulturu" starosjediocima. Prije dvadeset godina sam u društvu ženske osobe slučajno zalutao u jedno predgrađe Pariza. Jedva smo izvukli živu glavu. Kako je tek danas...
mika hrakinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:34   #3
Još nije ali će biti.
Robert Mugabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:34   #4
Quote:
mika hrakinen kaže: Pogledaj post
Propali projekt. Funkcionira dok ima love i dok su doseljenici u manjini. No, kako im se populacija povećava dolazi do stvaranja zasebnih enklava, geta i crnih točaka u kojima doslovno ne vrijede zakoni domaćina. Problem multikulti sranja je što se doseljenici ne asimiliraju što zapravo možda i nije za očekivati u tako sjebanom konceptu, ali gužva nastaje kada isti pokušavaju nametnuti tu svoju jelte "kulturu" starosjediocima. Prije dvadeset godina sam u društvu ženske osobe slučajno zalutao u jedno predgrađe Pariza. Jedva smo izvukli živu glavu. Kako je tek danas...
https://www.youtube.com/watch?v=bf31HbHLRwA
Brundlefly is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 22.04.2015., 13:36   #5
Multikulturalizam je:

-moda koju guraju neoliberalni i prijetvorni europljani (koji preferiraju (su)život u čistim, bijelim kvartovima)
-sjeme zla za buduća pokoljenja
-izvor sukoba i cijepanje društva
__________________
Make America Great Again!
veruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:36   #6
Sreća u nesreći je da smo propala država pa kao takva ne zanimamo potencijalne useljenike već smo samo tranzitna država do "europskog sna".
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:40   #7
U jednoj malo zemlji kakva je Hrvatska vlada ogromna mrznja unutar jednog naroda, jednih prema drugim regionalnim skupinama, iako svima u rodnom listu pise-Hrvat. Trebamo li traziti i spominjati Somalijce, Alzirce, i druge?
Petar Pan II is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:41   #8
Moram reč da su komentari na članku koji si stavio dašak sviježeg zraka. U zapadnim "progresivnim" stranicama je tako nešto nezamislivo.
Brundlefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:00   #9
Da ja javim svim onim našim ljudima koji su se odselili silom prilika na najrazličitije strane svijeta ili čete vi?
Da su katastrofa, sjeme zla i tako to?
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:22   #10
Najveća fora je što ti zapadnjački liberali, uglavnom žive u 99,9% bijelim kvartovima, idu u privatne škole i zapravo žele radničkoj klasi, i bijeloj i crnoj, da ispunjavaju sve njihove zahtjeve a sami nisu spremni na to
__________________
.

Zadnje uređivanje Michael Collins : 22.04.2015. at 14:32.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:43   #11
Quote:
Corduroy kaže: Pogledaj post
Da ja javim svim onim našim ljudima koji su se odselili silom prilika na najrazličitije strane svijeta ili čete vi?
Da su katastrofa, sjeme zla i tako to?
kako mislis, mi?

pa mi mozemo samo oploditi i donit kulturu, cvice i zelene livade

oni su problem, oni su divljaci.

brzim pogledom kroz stampu jasno je da mi ne poznajemo ni divljastvo ni kriminal.
__________________
Pred vama je da blagotvornom jarmu razuma potčinite nepoznata bića koja naseljavaju druge planete – i koja su možda još u divljem stanju slobode. Ako ona ne shvate da im mi nosimo matematički besprijekornu sreću, naša je obaveza da ih primoramo da budu sretni. Ali prije oružja – probati ćemo rijeć
veselabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:45   #12
To upoće nema veze s tim.
Problem je različitost kultura. Kad previše počne utjecati na život domicilnih uvijek nastaje problem. Nebitno o kojoj kulturi se radi.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:48   #13
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
To upoće nema veze s tim.
Problem je različitost kultura. Kad previše počne utjecati na život domicilnih uvijek nastaje problem. Nebitno o kojoj kulturi se radi.
Naravno ako je domicilnim radijus kretanja cca. 20 km, i misle da njihov brlog nosi Atlant na ledjima i da u radijusu 20 km pocinje i zavrsava svijet.
Petar Pan II is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:53   #14
Kako to misliš? Kojim je to ljudima svejedno kako im je uređena država/grad?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:54   #15
Pisala sam već o tome, ali evo opet:

Nije problem imigracija sama po sebi, već masovna imigracija koju podstiču kapitalisti i zapadnjaci koji misle da će tako okajati grijehe kolonijalizma.

Zanimljiva mi je šutnja zelenih stranaka o ovom pitanju. Na koji način misle pomiriti zaštitu okoliša i pritisak ljudi iz svih krajeva svijeta na zapadnu Evropu.
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:55   #16
Generirani problemi ne nestaju zbog razlike u kulturi, barem ne oni o kojima se prica, nisti su specifikum neke odredjene kulture na zemlji.

Na kraju iz perspektive kluture prosjecnog gradjanina nase slatke drzavice. Taj prosjek bi bio blize njima nego onima uz koje se u svojoj masti svrstavamo.
__________________
Pred vama je da blagotvornom jarmu razuma potčinite nepoznata bića koja naseljavaju druge planete – i koja su možda još u divljem stanju slobode. Ako ona ne shvate da im mi nosimo matematički besprijekornu sreću, naša je obaveza da ih primoramo da budu sretni. Ali prije oružja – probati ćemo rijeć
veselabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 16:18   #17
Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
Multikulturalizam je:

-moda koju guraju neoliberalni i prijetvorni europljani (koji preferiraju (su)život u čistim, bijelim kvartovima)
-sjeme zla za buduća pokoljenja
-izvor sukoba i cijepanje društva
Ne nužno, ovisi. Ali kod nas bi to mogao biti i demografski spas. Doduše, malo miješani, ali who cares. Ionako smo svi afrikaneri.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 16:24   #18
Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
Multikulturalizam je:

-moda koju guraju neoliberalni i prijetvorni europljani (koji preferiraju (su)život u čistim, bijelim kvartovima)
-sjeme zla za buduća pokoljenja
-izvor sukoba i cijepanje društva
2. svjetski rat će se činiti kao kamilica u odnosu na krvoproliće koje čeka Europu.
iprodano is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 16:26   #19
Čitamo ovih dana kako se pritiska Evropu da otvori granice i pojednostavni dolazak imigranata da se ne bi morali utapati. Hoće joj se namtenuti još jedna hipoteka krivnje. Ako zapad želi sebi autodestrukciju neka im sa srećom, ali mi ne smijemo puštati imigrante u HR inače ćemo si natovariti još jedan golem problem na vrat, a nije da nam ih fali.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 16:41   #20
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Čitamo ovih dana kako se pritiska Evropu da otvori granice i pojednostavni dolazak imigranata da se ne bi morali utapati. Hoće joj se namtenuti još jedna hipoteka krivnje. Ako zapad želi sebi autodestrukciju neka im sa srećom, ali mi ne smijemo puštati imigrante u HR inače ćemo si natovariti još jedan golem problem na vrat, a nije da nam ih fali.
Tja, Zapad odavno kusa ono što je prije radio. Englezi odavno imaju imigrante iz svojih bivših kolonija, Francuzi također, poslije svega toga slijedi samo domino efekt. Ništa što se događa nije slučajno. Na žalost, u cijeloj toj priči strada kao i uvijek običan čovjek jer sve postane politička manipulacija. Kako na istoku, tako i na zapadu.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.