Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2016., 16:35   #5101
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Ne zna se što je uzrok, ali se zna da svaka životna frustracija raspiruje i pojačava psihozu.

Dakle najbolji lijek protiv psihoze je voditi kvalitetan život.
A što je to kvalitetan život neki ni sami ne znaju, pa onda idu na psihoterapiju. Recimo žena koju mlati muž iz nekog razloga neće pobjeći od njega i zato treba razriješiti dublje psihičke uzroke koji nas blokiraju
Hvala k... napokon netko tko ne vrišti da jedino tablete liječe uzrok i posljedicu.
boktitamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 20:27   #5102
Quote:
boktitamo kaže: Pogledaj post
Hvala k... napokon netko tko ne vrišti da jedino tablete liječe uzrok i posljedicu.

Protiv psihoze postoji samo jedno,a to je tableta (antipsihotik)!!!
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 12:57   #5103
Hi!

Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Aj ti probaj pa nam javi.

Biblija to tumači da se Nabukodonazor odmetnuo od (židovskog) Boga i zato je poludio. Vratio mu se razum tek kad je nakon sedam godina upro pogled u nebo i priznao Jahvin autoritet.

"""Genijalno"""! Kralj se ne složi sa (nekim) Bogom, pa mu (neki) Bog pobrka mozak sve dok ne prizna njegovu nadmoć.

Milosrdan (neki) Bog.
Znam ja sta pise u bibliji kako je bog rekao Nabukodozoru bit ces lud dok se ne urazumis... Kad se je urazumio bog ga je vratio na prestolje,,,
Sta bi se dasilo sa ovim momkom koji ima sizofreniju da ga je odvest u neku vukojebinu i ostavit,,, bi li mu se mozak probudio bi li mu se probudila volja za prezivljavanjem bi li ozdravio bi li se urazumija kad bi se nasa u novim uvjetima za zivot kao Nabukodonozor??Jer kod kuce ima sve, mater kuha,pere cisti!
Koji motiv ima on za zivit?
IVAN 2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 13:06   #5104
Hi!

Quote:
spoiled_brat kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju lakše je nekoga tko je bolestan odvest u šumu i ostavit da živi kao životinja/tjerat da pije urin nego odvesti psihijatru, ipak živimo u II stoljeću
Djete je od kolege!Da je moje djete u pitanju vjerojatno bi ucinio to,,, odveo ga u neku vukojebinu i ostavio pa nek se snalazi!Mozda bi se prije izljecio nego u bolnicu Ugljan!Ne daj boze!Jer ne vidim ni jednog od susjeda da su postali normalni nakon boravka na otoku!
Uglavnom imaju neke penzije,,, nista ne rade,,,
IVAN 2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 22:43   #5105
Quote:
IVAN 2013 kaže: Pogledaj post
Znam ja sta pise u bibliji kako je bog rekao Nabukodozoru bit ces lud dok se ne urazumis... Kad se je urazumio bog ga je vratio na prestolje,,,
Sta bi se dasilo sa ovim momkom koji ima sizofreniju da ga je odvest u neku vukojebinu i ostavit,,, bi li mu se mozak probudio bi li mu se probudila volja za prezivljavanjem bi li ozdravio bi li se urazumija kad bi se nasa u novim uvjetima za zivot kao Nabukodonozor??Jer kod kuce ima sve, mater kuha,pere cisti!
Koji motiv ima on za zivit?
Meter ga je rodila (htjela)..? Krv nije voda, u dobru i zlu.. jadijadijada..
To što nije ispao po željama, očekivanjima, nadanjima; ne mijenja ništa.. ili ipak?
Onaj tko se iz svoje percepcije; nad nekime nađe pitati o tuđem motivu za život..
Mogao bi se prije ili kasnije, u svojem naći iznenađen potrebom za odgovorom na isto pitanje..
Pazi što (si) želiš.. pazi što (se) propitkuješ..............................
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you watch them on a screen.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 22:29   #5106
Hm pokušala sam otvoriti drugu temu ali očiti sve boli đoka mislim razila je ogromna ja sam 10 godina bila samo na litiju i onda najčešče spuštalica najbolji rispolept ili dizaliza najbolji cipralex (F 25) seroquel je smrt posebno xr hvala Bogu sad sam bolje nego prije zvuči bahato ali ne bi me prepoznali znaju par ljudi s kojima sam bliska s foruma

edit: arbeicht macht frei + ja ljuuubiiim
__________________
ovaj reqieres 30sekundi to rereqoiueres probajte ponovno za 5 secundi
blured is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 11:05   #5107
Kaj di ste psihotična vidovita bando koja mora šutit i trpit tuđa sranja . AAAAAAA?
__________________
ovaj reqieres 30sekundi to rereqoiueres probajte ponovno za 5 secundi
blured is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 11:29   #5108
https://www.youtube.com/watch?v=RqQn2ADZE1A

:klap:
__________________
ovaj reqieres 30sekundi to rereqoiueres probajte ponovno za 5 secundi
blured is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 11:44   #5109
pa kako si ti, vidim neka hyper faza, super
teazoldyck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 11:47   #5110
Ne znam jeste li vidjeli, ali napravljen je nedavno napredak u utvrđivanju točnog genetskog uzroka bolesti:

https://www.theguardian.com/science/...-brain-changes
borderseeker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 21:16   #5111
Bok ljudi

Jučer sam od pola noći do 3 ujutro nešto neobično doživio. Sve što sam pročitao na netu, mislio sam da se odnosi lično ne mene. Pripisujem to bijegu od realitea. Poslije sam popio lijekove, odspavao i sad je sve ok.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 15:31   #5112
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Jučer sam od pola noći do 3 ujutro nešto neobično doživio. Sve što sam pročitao na netu, mislio sam da se odnosi lično ne mene. Pripisujem to bijegu od realitea. Poslije sam popio lijekove, odspavao i sad je sve ok.
kako si reagirao? jesi samoinicijativno kasnije popio lijekove? drago mi je da si sad dobro
teazoldyck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 16:52   #5113
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Bok ljudi

Poslije sam popio lijekove, odspavao i sad je sve ok.


Ja sam u dobroj i stabilnoj remisiji , niosam autoagresivna niti heteroagresivna , mnestičke funkcije i intelektualne ok , blalallala ...
__________________
ovaj reqieres 30sekundi to rereqoiueres probajte ponovno za 5 secundi
blured is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 18:50   #5114
Quote:
teazoldyck kaže: Pogledaj post
kako si reagirao? jesi samoinicijativno kasnije popio lijekove? drago mi je da si sad dobro
Krivo sam se izrazio, nisam mislio da se sve odnosi na mene, bio sam uvjeren u to. No, taj isti osjećaj sam doživio pred prvu psihozu prije 6, 5 godina, kad si u nešto uvjeren, a kasnije spoznaš da to nije istina, odnosno da si lažno uvjeren. Tako sam lagano shvatio da mi se nitko ne obraća, već da ulazim u psihozu. Popio lijekove, i to je to! danas sam čak i radio cijeli dan
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 00:01   #5115
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Krivo sam se izrazio, nisam mislio da se sve odnosi na mene, bio sam uvjeren u to. No, taj isti osjećaj sam doživio pred prvu psihozu prije 6, 5 godina, kad si u nešto uvjeren, a kasnije spoznaš da to nije istina, odnosno da si lažno uvjeren. Tako sam lagano shvatio da mi se nitko ne obraća, već da ulazim u psihozu. Popio lijekove, i to je to! danas sam čak i radio cijeli dan
svaka cast, impresivno stvarno koliko kontrole imas
teazoldyck is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 00:02   #5116
Quote:
blured kaže: Pogledaj post
Ja sam u dobroj i stabilnoj remisiji , niosam autoagresivna niti heteroagresivna , mnestičke funkcije i intelektualne ok , blalallala ... kokice:
za intelektualne smo uvijek znali, za ostalo mi je drago
teazoldyck is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 03:16   #5117
Smile

da printač i žacko evo mene u all be beck,evo tu sam radi vas opet s mojih spoznaja lječenja rascijepa duše tj psihoze tj neugodnog naziva sizofrenija,pozdrav psihologici dragoj a i lječnici koja me je lječila u jednoj ustanovi na preporuku,nek ih rafael čuva ,sad mi lječnica vjeruje i dragovoljno mogu poči kad me god volja rekla mi je da ce me primit ,samo jedan poziv i remot moj,bitno je da svi vi bolesni svatite to je bolest kao svaka druga,nažalost,nitko nije nedodirljiv,sv hildegard iz bingena lječila je sizofreniju biljnim pripravcima svetica,ali sad imamo masu ljekova sto starih generacija i novih,ako vam ne djeluje ljek onada se ljekovi moraju mjenjat ili nuspojave i to tako ako jedan ljek ne djeluje stanje ce vam popravit drugi ljek
skupio sam dosta ikustva u svom životu od kad sam obolio od ove bolesti i PTSEPIJA,vojnik sam bio,bili smo vojnici,ćito sam podatak da se svaki treči branitelj izvršio sucid ne znam da li je to istina i svi vi koji ste obolili a niste bili u vojsci,to je tako sumrak novog doba,KAD VAS LJEKOVI NE DJELUJU ILI DEBLJAJU I KO ZNA KAKVE NUSPOJAVE POTRAZITE DOBROVOLJNO LJEČNIČKU POMOČ PSIHIJATRA ILI UZMITE D1 UPUTNICU DA MOŽETE ODMAH REAGIRAT ZA LJEKOVE I TERAPIJU I IČI REDOVITO NA PREGLED ILI AKO VAM JE HITNO AKO SU PSIHOTIČNI PROBLEMI REAGIRAJTE ODMAH AKO IMATE UVID U BOLEST PSIHOZE UZMITE JOŠ DODATNO I BOLESNIČKO POMAZANJE KNJIGA SAKRAMENTI UTJEHA I NJEŽNOST KNJIGA ANSELM GRUN, NEK SVE LJEČNIKE ČUVA RAFAEL ,LJEKOVI I BOLESNIČKO POMAZANJE AKO STE VJERNICI I NE PUNO ULAZIT I FANATIK BITI 50% i 50%.imam dugogodišnjeg lječenja iskustva zadnjih godina.....
loreto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:58   #5118
Quote:
loreto kaže: Pogledaj post
pozdrav psihologici dragoj a i lječnici koja me je lječila u jednoj ustanovi na preporuku,nek ih rafael čuva ,sad mi lječnica vjeruje i dragovoljno mogu poči kad me god volja rekla mi je da ce me primit ,samo jedan poziv i remot moj,
Drago mi je da si našao doktore kojima vjeruješ.

Quote:
loreto kaže: Pogledaj post
bitno je da svi vi bolesni svatite to je bolest kao svaka druga,nažalost,nitko nije nedodirljiv,sv hildegard iz bingena lječila je sizofreniju biljnim pripravcima svetica,ali sad imamo masu ljekova sto starih generacija i novih,ako vam ne djeluje ljek onada se ljekovi moraju mjenjat ili nuspojave i to tako ako jedan ljek ne djeluje stanje ce vam popravit drugi ljek
Ove biljke koje spominješ, Rauvolfia vomitoria je bogata alkaloidom Rezerpin koji se stoljećima upotrebljavao protiv šizofrenije. Mislim da su ovu biljku opisali čak i u Ajurvedi i navodili da ona sprječava crne misli.

Quote:
loreto kaže: Pogledaj post
skupio sam dosta ikustva u svom životu od kad sam obolio od ove bolesti i PTSEPIJA,vojnik sam bio,bili smo vojnici,ćito sam podatak da se svaki treči branitelj izvršio sucid ne znam da li je to istina
Nije istina.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 17:57   #5119
Smile

Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Drago mi je da si našao doktore kojima vjeruješ.



Ove biljke koje spominješ, Rauvolfia vomitoria je bogata alkaloidom Rezerpin koji se stoljećima upotrebljavao protiv šizofrenije. Mislim da su ovu biljku opisali čak i u Ajurvedi i navodili da ona sprječava crne misli.



Nije istina.
:klap:


hvala,pogledo sam biljku,imao sam knjigu od hildegard samo nije pisalo koja je biljka,isto tako sam čitao ayavisci ne znam kako se knjiga zove,zaboravio sam ,ne znam sto sam s njom ,zapravo gdje sam je stavio,ja mislim da se zove dnk ,moram pogledat pa cu ti napisat kako se zove knjiga veoma je zanimljiva evo nasao sam,zanimljivo je

https://www.google.hr/?gfe_rd=cr&ei=...sl#q=ayahuasca
loreto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 20:01   #5120
Ma gdje ste mi, šizići?!?!?! Je li vas proljetno sunce ""otjeralo"" iz kuča i bolnica na ulice, pa vam se neda piskarat?!?!?!

Zna li itko što je s forumašem Tome46, onaj koji je ""morao"" metat čipove životinjama u glave i tako to...

................................................

Ups, mislim da ću dobit infarkt! Neki čudan sinkronicitet. Poglwedam koliko sam postova napisao kad ono... 11 222 posta.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.