Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2011., 22:06   #101
Ste gledali epizodu od 8.6.?
Ovaj Makerbot, dakle nešto što skenira i pra i igračku kakvu želite?
Dovraga,kao dječak sam zamišljao da imam takav uređaj

A nije ni skupi, 1200 dolara, i kako kaže Colbert;"izbacit će Kineze s tržišta malih plastičnih sranja,jer jedino jeftinije od Kineskog radnika,je robot radnik"
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 03:32   #102
Odličan je onaj uvodni dio 7.6. Daily Showa, kada održi ka konferenciju.

http://www.thedailyshow.com/full-epi...fareed-zakaria
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 05:10   #103
Meni je luđe šta rade ovom sirotom Weineru. Tj. radi. DS skoro pa više nikako ne gledam, niti mi nedostaju.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 06:06   #104
Dobri su Jonovi komentari o novinarima, gosti također znaju bit zanimljivi, a Colberta je svakako bolje gledati za nasmijati se.
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 06:47   #105
Evo od prije nekih mjesec i nesto pratim i Colberta i Stewarta, i jos uvijek mi je Stewart bolji. Nije da je ovaj los.

Ove zadnje 3 epizode DSa, cura i ja smo vristali da su susjedi pitali sta je.
MučkoĐubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 10:49   #106
Inače John Oliver se konačno vratio, iako je lik stereotipni Britanac, volim ga

Kada drži govor, a ispod piše: British, Trustworthy
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 01:42   #107
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Mala digresija, Colbert još može malo pecnuti Izrael, Stewart nije u 3 godine koliko ga pratim
pa nije niti da bash toni k. li onaj lik iz er ismijavaju hr

nego, jel bi bilo super da js i sc budu zajedno gosti na snl. pa da izvode skripte seth mayers-a
__________________
Kako oblikovati potpise?
eviltel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 10:16   #108
U Colbertu od 13.6. imate intervju sa Kissingerom
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 17:25   #109
Meni je Kissinger izgleda da će umrit svaki tren, moga ga je Colbert silovat da je želija, al nekako ga je poštedija.

Odličan intervju Jona nekom novinaru sa Fox Newsa:
http://www.foxnews.com/on-air/fox-ne...ylist_id=86913

govore o senzacionalizmu i političkim podjelama u novinarstvu.
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 12:48   #110
Stewat je imao odličnu foru kad su srpdali Grke,ali nabolje na kraju, kad kao potraži inspiraciju i njiovoj mitologiji, i to ga tek obeshrabi,i kaže im cinično "god luck with that", sretno s time
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 22:31   #111
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Meni je luđe šta rade ovom sirotom Weineru. Tj. radi. DS skoro pa više nikako ne gledam, niti mi nedostaju.
Ubio Weinera, a imao ga mjesec dana prije u showu... joooj
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 17:20   #112
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
Ubio Weinera, a imao ga mjesec dana prije u showu... joooj
Je li? Obično ne pogledam klipove koji se tiču njihovih političkih figura, osim kad su Blagojević i slični u pitanju, za koje već znam da su urnebes Zato manje i gledam DS, jer oni imaju više unutarnje USA politike. Ali, sad ću pogledat. One montaže kad je izašlo još Weinerovih slika, kao, da se preduhitri sve što bi još moglo izać...
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 11:54   #113
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Je li? Obično ne pogledam klipove koji se tiču njihovih političkih figura, osim kad su Blagojević i slični u pitanju, za koje već znam da su urnebes Zato manje i gledam DS, jer oni imaju više unutarnje USA politike. Ali, sad ću pogledat. One montaže kad je izašlo još Weinerovih slika, kao, da se preduhitri sve što bi još moglo izać...

Sorry, malo više od mjesec, 9.3. Colbert ugostio Weinera i napao ga zbog njegovih optužbi za sukob interesa suca Vrhovnog suda Clarenca Thomasa... jooooj + Colbrt se tu večer odlučio u korizmi
odreći nečeg velikog i bitnog... katoličanstva, bez brige nisam ti sve
prepričao, pogledaj OBAVEZNO!!!

Inače Stewarta više i ne gledam, koji je smisao pored Colberta gledati ikoga osim Larry Davida u drugoj formi naravno.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 19:06   #114
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
Colbrt se tu večer odlučio u korizmi
odreći nečeg velikog i bitnog... katoličanstva, bez brige nisam ti sve
prepričao, pogledaj OBAVEZNO!!!
Pogledah, bio je postao židov, pa musliman, pa scijentolog, onda ga je na večer Velikog Petka privukao miris tamjana iz katedrale Sv. Patricka - that was a trigger. Epizoda o povratku katoličanstvu "Catholic Bender" je jebeno urnebesna, ni sama ne znam koliko puta sam je pogledala.

Ali stojim iza toga da je Weiner isprdan luđe nego u DS-u, mada bih propustila onaj dobri grčki sprd da ga Michael nije spomenuo.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:43   #115
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Epizoda o povratku katoličanstvu "Catholic Bender" je jebeno urnebesna, ni sama ne znam koliko puta sam je pogledala.
Sjajna večer, umirao sam!!!
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 21:22   #116
Baš pogledao neke stare večeri Colberta, Stephen Hawking i njegov ateizam... preludo!!
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 14:40   #117
U jučerašnjem Daily Show su Stewart i John Oliver zbilja nagazili Britaniju,i to s dobrim razlogom
A iovi luđaci sa pticama su bili dobri

A i tu je legendan Dennis Leary, kada sprdaju njih dvojica Irce i Židove
__________________
.

Zadnje uređivanje Michael Collins : 12.07.2011. at 15:05.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 19:59   #118
Leary je ljigavi preserator koji je pokrao Hicksa i to će ostat if u ask me. Ali moram pogledat to glede Britanaca.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 21:51   #119
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Leary je ljigavi preserator koji je pokrao Hicksa i to će ostat if u ask me. Ali moram pogledat to glede Britanaca.
Ja sam ga uvijek volio,i prije Vatrenih Dečki.

Ima svoj stil, lud je ko šiba,a ovo mu jest minus,ali tko ih nema
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 22:04   #120
Ma ne, mene općenito nervira, mada 'ladno pokrasti čitavi nečiji repertoar (prijateljev pritom) je meni baš džukelasto ponašanje, ne samo minus. Mada su VD stvarno odlična serija, to mu priznajem.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.