Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2012., 23:30   #61
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Opet sve sama moram? Ili moram sve nauciti uvijek na tezi nacin? Ne mogu prva nesto poduzeti. I ne znam otkud ti da ce sve biti dobro
Ni ne moraš. Poduzet će on; ali, neće odmah taj prvi, drugi put ako si ti zvala (a slobodno zovi).
Ako te zanima što točno trebaš raditi, sve ti je u postu #28 na temi.
Mada, tu je jedan trik u tome što žene koje to mogu izvesti već sve to ionako znaju, dok se tebi čini sve neobično i strano... morala bi vjerovati Herbi i meni i biti malo strpljiva.


Ali, ono što je još bitnije je -
bit će sve u redu!



-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 23:36   #62
Opet sam isla provjeriti sto pise u tom postu Ma mogu ja izmisliti bilo sto, ali je pitanje kako ce sve to ici. Posaljem mu poruku za kavu i hladni tus Nismo odavno vidjeli zajednickog prijatelja i on kaze da idemo svo troje skupa
To tvoje bit ce sve dobro je kao neka mantra.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 23:38   #63
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
@herbicidna hm...ne znam kako ja izgledam, ali pokusavam s kontaktom oci u oci, usnicama (ne znam kako da ovo objasnim ), tako nekako.
Duckface?

__________________
Potpišite peticiju za zabranu softverskih patenata u Europi.
>>H is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 23:39   #64
Quote:
>>H kaže: Pogledaj post
Duckface?


Fuj, naravno da ne
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 23:40   #65
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Opet sam isla provjeriti sto pise u tom postu Ma mogu ja izmisliti bilo sto, ali je pitanje kako ce sve to ici. Posaljem mu poruku za kavu i hladni tus Nismo odavno vidjeli zajednickog prijatelja i on kaze da idemo svo troje skupa
To tvoje bit ce sve dobro je kao neka mantra.
To nije neki problem.

I meni se znalo desiti da na "ajmo na cugu" dođe i neka frendica prvi-drugi put.

Samo se prilagodiš. Kako da to kažem.... zavedeš ih obojicu.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 23:41   #66
Quote:
>>H kaže: Pogledaj post
Duckface?
Mislim da je prije ono da ih ovlaš lizne, pa malo gricne, uz lagano krivljenje dolje usne.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 23:41   #67
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
To nije neki problem.

I meni se znalo desiti da na "ajmo na cugu" dođe i neka frendica prvi-drugi put.

Samo se prilagodiš. Kako da to kažem.... zavedeš ih obojicu.


-Stipe
Ispocetka je uvijek bilo nas troje, onda nas dvoje prosli tjedan kava (nas dvoje sami) i sad ga zovem kada opet on dolazi
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 23:42   #68
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Ispocetka je uvijek bilo nas troje, onda nas dvoje prosli tjedan kava (nas dvoje sami) i sad ga zovem kada opet on dolazi
Bit će sve OK.




-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 23:43   #69
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Bit će sve OK.




-Stipe
Sad bih te preko ekrana zadavila
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 23:43   #70
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Mislim da je prije ono da ih ovlaš lizne, pa malo gricne, uz lagano krivljenje dolje usne.


Ovo?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 23:45   #71
Nije, ali nesto slicno, ma nema veze, nije poanta u tome
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 18:50   #72
Ja cu ipak morati nesto napraviti sama (iako ne volim to jer me najvise strah da me ne odbije, tj. izmakne se i kaze da to nije za njega. Znam da je bolje znati, ali kako pogledati nekoga nakon odjeba). Jucer me pratio doma, grlio, uzme mi ruku pa je mazi, stavi ruke na moje lice i kao nesto mi govori. Ako ovo nije neki znak, ne znam sto jest, ali ne znam zasto nista nije napravio, mozda ga je jednostavno strah, kao i mene uostalom
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 19:32   #73
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Kako prijeci iz friend zone u nesto vise? Znamo se preko zajednickih prijatelja, vidjamo se cesto, ili idemo na kavu ili vani, uglavnom nas je cetvero u drustvu. Kada god smo negdje vani, on sjedne do mene, zagrli me ili dotakne, u drustvu uglavnom prica sa mnom, prati me doma. Medjutim, nista vise ne poduzima. Ne znam u cemu je problem, moguce je da me gleda samo kao prijateljicu, i inace je tip osobe koja voli kontakt, ali nikako da ga ''procitam''
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Ja cu ipak morati nesto napraviti sama (iako ne volim to jer me najvise strah da me ne odbije, tj. izmakne se i kaze da to nije za njega. Znam da je bolje znati, ali kako pogledati nekoga nakon odjeba). Jucer me pratio doma, grlio, uzme mi ruku pa je mazi, stavi ruke na moje lice i kao nesto mi govori. Ako ovo nije neki znak, ne znam sto jest, ali ne znam zasto nista nije napravio, mozda ga je jednostavno strah, kao i mene uostalom
Postoji jedan način da saznaš dal će iz tog prelaska iz frend zone u nešto ozbiljno na kraju biti nešto ili ne, a to je direktno pokazivanje onoga što osjećaš prema njemu. Nemam ti kaj previše reći nego da se sastaneš s njime i sve mu veliš, što osjećaš prema njemu, što bi htjela i sl. te na taj način vidiš kako će on reagirati na sve to i to je jedino rješenje. Eno, na MTV-u se vrti emisija friendzoned gdje upravo pokazuju taj pokušaj prelaska iz frend zone u nekaj više, pa si pogledaj, ako želiš nekakve smjernice glede svega toga. Ono što mogu reći jest da u velikoj većini slučajeva, pogotovo u onim slučajevima gdje su cura i dečko bliski, da kad cura to sve kaže dečku, dečko će prije pristati na to nešto više nego kad dečko napravi istu stvar, tak da vodi se i time da su ti šanse velike kod toga, pa ih sama provjeri. Naravno, uvijek može biti krivo i mali je postotak da se to dogodi, ali ali ak te to toliko muči, onda moraš reći da je to dosta i da moraš vidjeti dal je to to ili ne.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 19:21   #74
Jos uvijek me ne muci toliko, tj. nisam toliko ocajna zbog toga sto se nista ne dogadja. Ne znam tocno kako ovo objasniti, ali trenutacno jos uvijek uzivam u druzenjima, povremenim (cescim) zagrljajima, mazenju i sl. Ne bih mu jos nista izravno govorila (iako ne znam kako jos nista nije shvatio prema mom ponasanju prema meni, ali imam osjecaj da ima neku kocnicu zbog proslosti), radije bih cekala pogodan trenutak i nesto napravila, tj. poljubila ga pa vidjela sto ce napraviti, prihvatiti ili se odmaknuti
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 12:46   #75
"Maženju"?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 12:47   #76
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
"Maženju"?


-Stipe
Pa da Uzeo mi je ruku pa je mazio ili me zagrli pa me kao slucajno pomazi po licu.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 13:23   #77
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Pa da Uzeo mi je ruku pa je mazio ili me zagrli pa me kao slucajno pomazi po licu.
I jel ti to na kraju nešto govori? Frendovi se definitivno ne maze, a sad, dal to nešto znači, to moraš saznati sama ako želiš promjeniti trenutnu situaciju, te da od tog vašeg druženja bude nekaj više. Velim ti, ako ste u tom nekom bliskom odnosu, veće su šanse da će on pristati na tvoju ponudu ako ga prva pitaš, tak da, nađi pogodan trenutak, kad ste sami i saznaj što on misli o svemu tome.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 13:41   #78
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Pa da Uzeo mi je ruku pa je mazio ili me zagrli pa me kao slucajno pomazi po licu.
gurni mu jezicinu. ako se odmakne i kaze "fuuuuj!" znas da ti nije frend, vec frendica
__________________
If sex between 3 people is a threesome, and sex between 2 is a twosome, I now understand why everyone calls me handsome.
urizen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 14:40   #79
Quote:
urizen kaže: Pogledaj post
gurni mu jezicinu. ako se odmakne i kaze "fuuuuj!" znas da ti nije frend, vec frendica
To i namjeravam Ocito je najbolje rjesenje da ga poljubim pa kud puklo da puklo Sad jos to treba i napraviti
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 14:44   #80
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
To i namjeravam Ocito je najbolje rjesenje da ga poljubim pa kud puklo da puklo Sad jos to treba i napraviti
A onda napravi, kad dođe pogodan trenutak, kad zavlada kratka tišina, nemoj mu ništa govoriti nego mu se približi i poljubi ga i prati njegovu reakciju.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.