Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2015., 01:40   #5181
Quote:
MissAnabella kaže: Pogledaj post
Cure, molim za pomoc, nekad davno (jos sa starim nickom ) postavila sam pitanje al nisam naisla na odgovore, pa ponavljam.
Kao klinka imala sam ful puno akni, danas je moje lice cisto, ako i bukne, bukne onaj dio dolje ispod brade (zbog utjecaja ciklusa i jajnika).
Od akni koje sam nekad imala ostali su sitni oziljcici na obrazima i par crvenih mrljica.
Postoji li neka krema koja bi pomogla kozi da te sitne greskice sama ispravi?
Cijena nije bitna, tj nema limita. Kupujem bilo sta samo da je dobro za takav problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nemam ti konkretan prijedlog jer nisam imala takvih problema, ali pretpostavljam da bi ti kiseline pomogle. Pogledaj malo na temi AHA i BHA Jedino što sad dolazi sunčanije vrijeme, pa ih nije dobro koristiti.

Nego cure, već 3 dana isprobavam tester Naobay Oxygenating cream moisturizing, ima li je netko možda? Do sad sam kao noćnu koristila Avene Ystheal+, potrošila sam, a s obzirom da sadrži retinaldehyde, mislila sam da je možda bolje da je ne koristim do jeseni? Ili je postotak tolko zanemariv da sunce ne bi smetalo?
__________________
Mi uživamo i zabavljamo se kao što se uživa; čitamo, gledamo i sudimo o književnosti i umjetnosti kao što se gleda i sudi; ali mi se i povlačimo iz "velike gomile" kao što se povlači.. To Se, koje nije određeno, a koje su svi, premda ne kao zbroj, propisuje način bitka svakidašnjice.
tipsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 09:34   #5182
Da li je netko zainteresiran za Mary Kay kozmetiku i da je tko cuo za nju?
mcakalic3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 17:08   #5183
Bok cure, molila bih pomoć oko kreme za lice. Koristim već nekoliko godina kombinaciju krema za lice Avene Hydrance Legere kao dnevnu kremu, a noćnu Avene Skin recovery cream. Nekako mi to više ne funkcionira, lice mi je na obrazima postalo kao dehidrirano, zna mi se ljuskati na par dijelova. Radim piling jednom tjedno sa Avene pilingom, a sada sam uzela piling od LRP. Žene u ljekarni su mi savjetovale da mi se možda lice zasitilo Avene-a, pa da probam s nekom drugom markom. Tako su mi dale testere od LRP Hydraphase Legere i Riche te sam isprobala i ne odgovaraju mi. Od Hydreane mi se samo lice zacrveni, čak me i peće lice od Hydraphase kreme. Da li imate neki prijedlog za kremu koju da isprobam da je dobra za taj dehidrirani dio. Moje lice nije cijelo dehidrirano nego mi se tokom tjedna na momente jave dva krugića koje nikako da nahranim. Da li bi možda neki serum preporučile kojim bi mazala samo te dijelove koje se ljuskaju? Hvala unaprijed za prijedloge
-aubrey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 19:49   #5184
Cure,jel koja isprobala ziaja manuka tree noćnu kremu?Privlači me ali bih prvo htjela pročitati koji komentar
veronika_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 23:34   #5185
Cure moze li neko da mi preporuci neku dobru dnevnu kremu,koza mi je osjetljiva masna na t zoni,znaci ujutro se probudim masna skroz u zadnje vrijeme mi je jako sklona bubuljicama,miteserima cak su mi na vratu se počele pojavljivati a dosada ih nikako nije bilo..počela sam bila koristit zeleni Eucerin tonik i pomogao mi je jedan period ali stvarno bi sada ulozila u neku dobru kremu za koju se nadam da ce mi bar malo pomoci
Pinkstripes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 13:23   #5186
Quote:
Pinkstripes kaže: Pogledaj post
Cure moze li neko da mi preporuci neku dobru dnevnu kremu,koza mi je osjetljiva masna na t zoni,znaci ujutro se probudim masna skroz u zadnje vrijeme mi je jako sklona bubuljicama,miteserima cak su mi na vratu se počele pojavljivati a dosada ih nikako nije bilo..počela sam bila koristit zeleni Eucerin tonik i pomogao mi je jedan period ali stvarno bi sada ulozila u neku dobru kremu za koju se nadam da ce mi bar malo pomoci
stvarno preporucam nia mega hidratantnu kremu i aha kremu za navecer

obrati se ovoj curki
https://www.facebook.com/miyuprirodn...eam?tab=photos
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 23:16   #5187
Quote:
BlackC kaže: Pogledaj post
stvarno preporucam nia mega hidratantnu kremu i aha kremu za navecer

obrati se ovoj curki
https://www.facebook.com/miyuprirodn...eam?tab=photos
Ovo mi je problem cura radi samo unutar Hr a ja sam iz Bih
Hvala u svakom slučaju
Pinkstripes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 11:29   #5188
a steta, ima super proizvode i cijene su pristupacne
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 09:03   #5189
Moze molim vas preporuka za kremu koja super matira i da ima spf barem neki (za masnu kozu,27 godina)? Hvala
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:32   #5190
Jel se isplati dati novce za Vichy myokine kremu?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 17:15   #5191
Isto pitanje i za bocassy kremu za lice.
Našla sam na netu samo recenzije blogerica, no to mi više nekako nije dovoljno za kupnju jer sve napišu isto btw, najviše me živcira 125 slika ambalaže i komentar da je proizvod odličan zbog pakiranja.

Ima netko da koristi neku njihovu kremu duže vermena pa da može dati neki svoj dojam?
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 17:42   #5192
Nije vezano uz temu,ali i ja sam primjetila ovo što govori Erato321,stave 1531 slika,a ne napišu opće informacije,po meni recenzija bez navedenog/uslikanog sastava i cijene nije dobra recenzija,baš me briga za ambalažu ako su sastojci katastrofa ili je cijena 999,99kn
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 08:41   #5193
Cure trebam pomoć, koju kremicu sad za ljeto bolje uzeti:
Urigage (spf 50), Avene -narančasto pakiranje (spf 50) ili Avene (50 spf)-bijelo pakiranje,mineralno?
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 09:37   #5194
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Isto pitanje i za bocassy kremu za lice.
Našla sam na netu samo recenzije blogerica, no to mi više nekako nije dovoljno za kupnju jer sve napišu isto btw, najviše me živcira 125 slika ambalaže i komentar da je proizvod odličan zbog pakiranja.

Ima netko da koristi neku njihovu kremu duže vermena pa da može dati neki svoj dojam?
ja sam koristila serum, i potrosila ga u mjesec dana,. serum je po mojim mjerilima savrsen! ( koza mi je mjesovita, dehidrirana, pore prosirene )
Od seruma sam korirstila jos balea aqua ( stoji mi na licu, neki cudan vodenasto gelasti sloj , ali inace ok,. ), od cauladila sos koji mi ostavlja taj isti sloj.
Oba ta seruma su sasvim ok, ne rade stetu, hidratiziraju, ali mi se ne svida taj cudni sloj koji ostane, kao da se na upiju do kraja.

Dok sa bocassy seumom sam prezadovoljna jer mi ga koza mi ga instant upije.
Kupila sam ga ponovno, u dm-u na skciji sad , on i krema za normalnu i mjesovit kozu za 140kn

Kad isprobam kremu, javim dojmove.
1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 21:33   #5195
Quote:
1503 kaže: Pogledaj post
ja sam koristila serum, i potrosila ga u mjesec dana,. serum je po mojim mjerilima savrsen! ( koza mi je mjesovita, dehidrirana, pore prosirene )
Od seruma sam korirstila jos balea aqua ( stoji mi na licu, neki cudan vodenasto gelasti sloj , ali inace ok,. ), od cauladila sos koji mi ostavlja taj isti sloj.
Oba ta seruma su sasvim ok, ne rade stetu, hidratiziraju, ali mi se ne svida taj cudni sloj koji ostane, kao da se na upiju do kraja.

Dok sa bocassy seumom sam prezadovoljna jer mi ga koza mi ga instant upije.
Kupila sam ga ponovno, u dm-u na skciji sad , on i krema za normalnu i mjesovit kozu za 140kn

Kad isprobam kremu, javim dojmove.
kakva ti je koza lica inace?

ja sam isto kupila tu kombinaciju, ali kremu jos nisam pravo isprobala.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 10:14   #5196
Meni rekli da gratis MORA biti krema, da ne moze serum ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 00:43   #5197
Godinama koristim Hauschka kozmetiku i mogu reći da se isplati svaka kuna koju dajem za kremu za čišćenje i losion. Koristila sam i dnevnu kremu, ali sam ju izbacila. Imala sam dosta masnu kožu, t zonu i jako sam zadovoljna kako se stvar smirila. Isprobala sam gro proizvoda za masnu kožu, ništa nije pomagalo i smirivalo stvar, nažalost čak ni prirodni pripravci iz kućne radinosti...
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 10:06   #5198
lice mi je mjesovito, osjetljivo, prosirene pore koje se upale i reagiraju odmah ako mi proizvod ne odgovara

kremu nisam jos provala , ( ni serum nisam nacela,a imam jos malo caudalia sos pa njega prvo da potrosim)

Mora bvit krema za normalnu i mjestovitu kozu od masline i jos neceg, i uz to bilo sto drugo ( normalno, platis ono sto je skuplje od to dvoje). Inzistiraj na kasi da ti provuku, sama ce ima kazati
1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 11:42   #5199
Do kad je ta akcija na bocassy u DM-u?
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 15:36   #5200
Jel neko koristio Skeyndor kreme? Ja sam imala testere Global Lift i oduševila sam se s njegom, efektom na koži i kako puder sjeda nakon kreme. Onda sam vidila da je cijena preko 500 kn
Ne znam kakav je sastav, jel može dugoročno radit nešto dobro za kožu?
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.