Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2007., 11:18   #21
Ne idem na nudističke plaže iako mislim da ću ove godine napraviti iznimku.
Sigurno je lijepo kupati se gol, biti slobodan od krpica i uživati u suncu. Volio bi to probati iako ne znam.... Što ako mi se digne? Mislim da bi umro od srama na plaži!
Ne znam. Imam još fore do ljeta. Izmisliti ću nešto. U svakom slučaju sviđa mi se ta ideja i mislim da ću je ove godine realizirati.
futrola is offline  
Old 15.04.2007., 11:22   #22
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Što je pravi nudizam ne znam... Česti su nudisti koji na sebi imaju kapu, crne naočale, majicu kratkih rukava, sat, mobitel, sandale, ali da su nudisti vidiš po tome što su im genitalije otkrivene.
Često se vide goli čiće koji se protežu na ručniku i mažu kremom baš tamo gdje ljudi prolaze. Nudizam, naturizam, yea right.
Ti sigurno misliš na ove na Jarunu? Kad god tam prođem nije da ih gledam, ali ne može mi promaknuti da ONI gledaju na stazu, cestu gdje ljudi prolaze i uvijek se pitam kaj im se mota po glavi dok se tak prikazuju....To mi je malo bolesno, to već nije nudizam u pitanju.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 15.04.2007., 12:05   #23
na nocno kupanje puno puta sam isao ..bas je gust sve to...i osjecaj je predivan...
al na nudisticke plaze bio sam samo 4 puta... nisam isao da gledam gole tete i slicno nego da oslobodim svoje tijelo, da oslobodim sebe i neke frustracije, bio sam zadovoljan kad nije mi se digo prvi put, mada od toga sam se puno bojao...
na hrvatsko primorje nisam dosada isao... prvo nisam znao gde ima prave nudisticke plaze a ne neke prepunih maloletnika, napaljenik drkadjija i slicno, prosle godine na netu sam nasao nekih al tad moja cura nije htjela da idemo na takve plaze... sad nemam curu i budem opet razmislio oko toga.. narocito sto planiram doc radit u hrvatsku pa bice mi i blize ...

p.s. nadam se da ljudi znaju sta je pravi nudizam ... jer danas ima previse cura toples.. narocito na bugarsko primorje gde sam isao po 2 puta godisnje..tamo svaka 2 cure je toples .. cak i u gradu na bazenima se tako kupaju...
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Old 15.04.2007., 12:07   #24
ovisno o plaži na koju idem nosim ili ne nosim kupaći, jer ponekad su ful ljepše plaže za nudiste. a samo primitivna pamet to može povezivati s voajerizmom i egzbicionizmom. jer ako ideš nekog gledat na plažu s namjerom da te uzbudi (da se fino izdrkaš) ne moraš biti gol. ko da znači da svi koji se kupaju na nudističkoj da se grupno drkaju. pa di vi živite. na bregima?
__________________
Don`t spend time with someone who doesn`t care spending it with you.
k-a-t-y is offline  
Old 15.04.2007., 12:13   #25
Quote:
k-a-t-y kaže: Pogledaj post
ovisno o plaži na koju idem nosim ili ne nosim kupaći, jer ponekad su ful ljepše plaže za nudiste. a samo primitivna pamet to može povezivati s voajerizmom i egzbicionizmom. jer ako ideš nekog gledat na plažu s namjerom da te uzbudi (da se fino izdrkaš) ne moraš biti gol. ko da znači da svi koji se kupaju na nudističkoj da se grupno drkaju. pa di vi živite. na bregima?
Smiri se..disi....

Jedno to povezuju s cim vec povezuju...i ti ih ne mozes kriviti za to...to je mozda maska iza koje stoje..
Malina is offline  
Old 15.04.2007., 12:15   #26
Quote:
k-a-t-y kaže: Pogledaj post
ovisno o plaži na koju idem nosim ili ne nosim kupaći, jer ponekad su ful ljepše plaže za nudiste. a samo primitivna pamet to može povezivati s voajerizmom i egzbicionizmom. jer ako ideš nekog gledat na plažu s namjerom da te uzbudi (da se fino izdrkaš) ne moraš biti gol. ko da znači da svi koji se kupaju na nudističkoj da se grupno drkaju. pa di vi živite. na bregima?
na kojoj si plazi isla daj reci neke dobr
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Old 15.04.2007., 12:29   #27
Quote:
tomas21 kaže: Pogledaj post
na kojoj si plazi isla daj reci neke dobr
ha-ha sve od Kamenjaka do Savudrije. svaki put idem na drugu plažu, pa ako na to ciljaš, nećeš me sresti.
__________________
Don`t spend time with someone who doesn`t care spending it with you.
k-a-t-y is offline  
Old 15.04.2007., 12:37   #28
Quote:
k-a-t-y kaže: Pogledaj post
ha-ha sve od Kamenjaka do Savudrije. svaki put idem na drugu plažu, pa ako na to ciljaš, nećeš me sresti.

Kamenjaka do Savudrije to mi nista ne znaci

nisam na toga ciljao :P ..hmm a ovoj godini di ces ic salim se ja ako bi isao isao bi sa neku dragu il voljenu osobu ,a ti si udata tako da
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Old 15.04.2007., 14:24   #29
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
ali Monsena vraća predivne uspomene
E, Monsena...

Nekad smo stalno tamo ljetovali... ali čujem da više nije ni izbliza kaj je nekad bila.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Old 15.04.2007., 14:54   #30
Thumbs up

Često se kupam gola.Na divljoj plaži,u osami.Super osjećaj.Svakako probati
blondie27 is offline  
Old 15.04.2007., 14:56   #31
vjerojatno ali negdje di smo samo ja i dečko ovak neee
manikerka is offline  
Old 15.04.2007., 15:30   #32
Već sam se toliko ufurao u to da se neobično osjećam u kupaćima...
dolje na Hvaru - na jednom od Paklinskih otoka (ali ne Jerolimu - jer tamo je po novom pederska kolonija ) ima jedno super mjesto gdje se može biti ili s ljudima koje znaš već godinama i svi su intelektualci i normalni, a možeš otići i na osamu 20-ak metara dalje ako želiš... i sve je 5, nikad nije bilo nikakvih čudnih situacija... iako kraj nas normalnih povremeno kao slučajno prolaze očito oni frustrirani, željni vidjeti nešto pa da poslije mogu baciti nešto u nesvijest I puno je tu i očajnih žena, začudo! Nisu vidjele qrac duge godine, pa im je to valjda jedina šansa... tužno, pretužno... jedna je kao morala proći kraj mene i frendice i rekla je "Ja moram proći ovuda, pardon", a mjesta okolo i drugih staza koliko voliš...
Johnny 99 is offline  
Old 15.04.2007., 16:24   #33
Inače mi je fascinantno kako svi misle da su nudističke plaže mjesto gdje se može nekaj posebno vidjeti i gdje se ko zna kaj događa...
Mislim, jebote, plaža je.
Ljudi se kupaju.
Slučajno su goli.

Štoviše, puno su pitomije od običnih plaža.
Recimo, nikad se nisam poševio na nudističkoj plaži...
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Old 15.04.2007., 16:26   #34
Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
Ljudi se kupaju.
Slučajno su goli.

Štoviše, puno su pitomije od običnih plaža.
Recimo, nikad se nisam poševio na nudističkoj plaži...
ahahaha kako to slucjano hahaha da je bilo slucajno ne bi se zvala nudisticka plaza hahah auu dobrosam se nasmijao.. i ja se nisam .. sevio ... po danu al uvece jesam bas je fino
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Old 15.04.2007., 16:39   #35
Quote:
tomas21 kaže: Pogledaj post
i ja se nisam .. sevio ... po danu al uvece jesam bas je fino
n00b.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Old 15.04.2007., 19:01   #36
Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
E, Monsena...

Nekad smo stalno tamo ljetovali... ali čujem da više nije ni izbliza kaj je nekad bila.

http://www.naturway.ru/fkk/adria/monsena/1.htm


__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Old 15.04.2007., 20:17   #37
Quote:
tomas21 kaže: Pogledaj post
Kamenjaka do Savudrije to mi nista ne znaci


di živiš da ne znaš di je to? pa da, ti vjerojatno i spavaš na forum
__________________
Don`t spend time with someone who doesn`t care spending it with you.
k-a-t-y is offline  
Old 15.04.2007., 20:19   #38
Quote:
supermonte kaže: Pogledaj post
Biste li se skinuli goli na plaže ili se već skidate????
bi
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Old 15.04.2007., 20:21   #39
Quote:
k-a-t-y kaže: Pogledaj post
di živiš da ne znaš di je to? pa da, ti vjerojatno i spavaš na forum
pa hmm sad sam oko 1000 km daleko od cro hehe i ne spavam..danas sam usao nakon 5 mjeseca na forum hahahah
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Old 15.04.2007., 20:24   #40
Quote:
tomas21 kaže: Pogledaj post
pa hmm sad sam oko 1000 km daleko od cro hehe i ne spavam..danas sam usao nakon 5 mjeseca na forum hahahah
sad sam oko 1000 km daleko od cro neke su stvari opća kultura.

danas sam usao nakon 5 mjeseca na forum hahahah i zato se ne skidaš s njega tj. pokušavaš nadoknadit propušteno

si jeo danas šta?
__________________
Don`t spend time with someone who doesn`t care spending it with you.
k-a-t-y is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger