Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2010., 23:50   #61
Quote:
nešto_me_zanima kaže: Pogledaj post
Moje frendice sve redom odbijaju analni, nedajbože svršavanje u usta, (neke i pušenje)...i kad pričamo o tome i ja kažem da mi to radimo, onda je reakcija: jooj fuj. Moj sadašnji je sa mnom prvi put probao analno, prvi put mi je svršio u usta, prvi put probao neke poze (mjesta), prvi put svršio po meni, a imao je prije mene dosta njih plus vezu od 3 godine.
I da ga jebeš meni nije jasno kako te žene ništa ne prakticiraju. Valjda rašire noge i čekaju munje i gormove.
Vjeruj nisi jedina, i ja se znam osjecati ko da sam "nenormalna" pored svojih frendica koje imaju slicne ako ne i jos gore komentare ko tvoje.
No na kraju krajeva one su te sto svasta propustaju zbog svoje konzervativnosti, neopustanja s partnerom ili cega vec.
__________________
Tri stvari u zivotu, koje jednom kada odu, nikad se ne vracaju - vrijeme, rijeci i prilika
Shashava is offline  
Old 20.08.2010., 23:57   #62
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ah tako dakle...


Onaj u kojeg se ne zaljubim ne dobije ono što dobije onaj u kojeg se zaljubim čisto zato jer se seksualna druženja ne nastave. Ne nastave se jer se nisam zaljubila.

Yup, ja sam jedna od onih jadnih nesretnica kojima nezaljubljeni seks ne valja.
a ja mislila da san jedina u kurcu

eto, da dam svoj obol temi....iznenadila san samu sebe u zadnje vrime....a ni blizu maksimuma nisan stigla
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Old 21.08.2010., 00:33   #63
Quote:
Shashava kaže: Pogledaj post
Vjeruj nisi jedina, i ja se znam osjecati ko da sam "nenormalna" pored svojih frendica koje imaju slicne ako ne i jos gore komentare ko tvoje.
No na kraju krajeva one su te sto svasta propustaju zbog svoje konzervativnosti, neopustanja s partnerom ili cega vec.
That's right! I zato se vi samo jebite! Perverzno!
Mr.M is offline  
Old 21.08.2010., 00:41   #64
u principu radim sve sto mi prija,jedino nisam bas za to podcinjavanje,jednostavno taj momenat ne razumem,ne pali me,ali sve ostalo je ok

nije mi jasno da neko ne voli oralni sex
volim i da ga pruzim i da mi se pruzi

ajde mogu da shvatim da neke cure ne vole analni sex jer je ipak bolno,makar na pocetku

svrsavanje volem svuda

ah da deep throath mi nije nesto,zapravo imam dosta izrazen nagon na povracanje pa prosto ne bih rizikovala da se ispeglam po dragom
sonea is offline  
Old 21.08.2010., 01:38   #65
Quote:
Mr.M kaže: Pogledaj post
That's right! I zato se vi samo jebite! Perverzno!
Vjerujem da necu pogrijesiti kad kazem u mnozini.

Namjeravale smo.
__________________
Tri stvari u zivotu, koje jednom kada odu, nikad se ne vracaju - vrijeme, rijeci i prilika
Shashava is offline  
Old 21.08.2010., 12:19   #66
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
nego, jesi ti ziher za ovaj spanking?
pa iskreno ne uspijevam se sjetit neke iz svoje prošlosti da je spanking bio toliki problem da nije moglo ni malo/blago
Neke možda i imaju načelnih problema sa tim, ali in the heat of the moment, kad je dovoljno napaljena, puno stvari može koje možda inače ne bi. znaš već

To je iz mog iskustva. svakako sam znao čut od nekih da ne vole, da nikad ne bi i to, ali to baš i ne računam, ipak je velika razlika između onoga što će žena reć da radi i onoga što radi iza zatvorenih vrata
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 21.08.2010., 15:03   #67
Quote:
Tyriell kaže: Pogledaj post
Gutanje - veli da joj se riga od toga, ja ju ne tjeram

bas si srce sto je ne tjeras
duffy27 is offline  
Old 21.08.2010., 15:04   #68
spank
mene je moj frajer znao dobro spankat
a ja njemu sve ostalo
duffy27 is offline  
Old 21.08.2010., 15:42   #69
gutanje-40%
analni sex -30%.
svrsavanje po licu - 60%
spanking -50 %
deep throat - 0
bilo kakav jaci S&M - 15%
osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca -95 %

ogi-ri is offline  
Old 21.08.2010., 21:01   #70
Quote:
Lanchetoo kaže: Pogledaj post
Pa analni, blow job, dirty talk, svršavanje u usta, spanking mi je ok..i prakticiram to. Ali opet, ne volim gutanje..fuj mi je to, ja ne mogu progutati običnu žvaku i na to mi se riga. Deep throat nisam probala, a ovo podčinjavanje me užasno živcira..mislim da pi pobjesnila da to moram radit, jednostavno mrzim se osjećati "zarobljeno", no opet bilo bi mi kul da ja mučim njega . E sad postotak, pa iz razgovora s prijateljicama sam zaključila da im se analni ne sviđa, boli ih (a nikad nisu probale), a pušit ne će nikad nikome, čak ni u braku . Šta da vam kažem, ova jedna je s dečkom već godinu i par mjeseci, od tog godina seksa..i nikad nisu probali niš drugo neg misionarsku , eventualno on nju nekad poliže.
jebote jebote


onda neki kazu da su cudne one djevice sa 20+ god.
jebote jebote
coconutmilk is offline  
Old 21.08.2010., 21:12   #71
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
To je iz mog iskustva. svakako sam znao čut od nekih da ne vole, da nikad ne bi i to, ali to baš i ne računam, ipak je velika razlika između onoga što će žena reć da radi i onoga što radi iza zatvorenih vrata
are you calling me a liar?

Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
jebote jebote


onda neki kazu da su cudne one djevice sa 20+ god.
jebote jebote
zato ja tim cuckama koje dodu ovamo napisat da su djevice u 2x-oj godini zivota uvijek kazem da nije tak strasno kak misle.

onak, mozemo se mi tu sad snebivat do preksutra, ali ostaje cinjenica da vrlo vjerojatno velik dio ljudi ima ono sto bismo "mi"* nazvali losim ili totalno osrednjim seksom. ali valja imati na umu da je njihova percepcija sasvim legitimna - ilitiga, tko smo "to mi"** da im kazemo da njihov seksualni zivot ne valja ili da moze bolje? mozda je njima tako cist fajn (sto dokazuje i nedavni post one djevojke cije frendice nit ne traze nesto novo).

*svi ostali, nikako "ljesovci".
**ibid.
Zoey is offline  
Old 21.08.2010., 21:18   #72
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
are you calling me a liar?
ako treba i to
hoćeš ti hoćeš pod pravim okolnostima čekaj samo
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 21.08.2010., 21:52   #73
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
ako treba i to
hoćeš ti hoćeš pod pravim okolnostima čekaj samo
http://www.youtube.com/watch?v=op5bcUXMMSg

ozbiljno, brijem da si se dotakao velike istine da ljudi rade stosta sto ne zele (glupo je reci)"priznati".

al spankanje mi je u kategoriji necega sto mene osobno ovako na suho ne pali, ali nikad ne znas. pod pravim okolnostima se covjeku svasta moze omiliti.
Zoey is offline  
Old 21.08.2010., 22:11   #74
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=op5bcUXMMSg

ozbiljno, brijem da si se dotakao velike istine da ljudi rade stosta sto ne zele (glupo je reci)"priznati".
naravno, šta će selo reći, guilty pleasures and stuff
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
al spankanje mi je u kategoriji necega sto mene osobno ovako na suho ne pali, ali nikad ne znas. pod pravim okolnostima se covjeku svasta moze omiliti.
ključne riječi
na suho kako kažeš, puno toga ne zvuči nešto specijalno ili dobro, ali in the heat of the moment i tapete se daju poderat
ajd reci da nisi
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 21.08.2010., 22:46   #75
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
ključne riječi
na suho kako kažeš, puno toga ne zvuči nešto specijalno ili dobro, ali in the heat of the moment i tapete se daju poderat
ajd reci da nisi
nisam?

zato mi je i smijesno kad ljudi tu nizu sto sve "rade" i "ne rade". onak, nemres to sa sigurnoscu reci.

/i... kaj netko jos ima tapete? imas tapete? za cupanje? /
Zoey is offline  
Old 21.08.2010., 23:16   #76
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
onak, mozemo se mi tu sad snebivat do preksutra, ali ostaje cinjenica da vrlo vjerojatno velik dio ljudi ima ono sto bismo "mi"* nazvali losim ili totalno osrednjim seksom. ali valja imati na umu da je njihova percepcija sasvim legitimna - ilitiga, tko smo "to mi"** da im kazemo da njihov seksualni zivot ne valja ili da moze bolje? mozda je njima tako cist fajn (sto dokazuje i nedavni post one djevojke cije frendice nit ne traze nesto novo).

*svi ostali, nikako "ljesovci".
**ibid.
To je zato što neće doći na ljes da im mi podjelimo par savjeta, i da i njihov seks postane savršen (baš kao i svakog ljesovca) . Eto im onda .
Lanchetoo is offline  
Old 21.08.2010., 23:25   #77
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
choking-70%
70% žena koje znaš?
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Old 22.08.2010., 00:16   #78
I <3 sex

dragom priustim analno gutanje spanking ah<3
samo ne previse s&m
eto...
UrBeautiful is offline  
Old 22.08.2010., 03:22   #79
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
nisam?

zato mi je i smijesno kad ljudi tu nizu sto sve "rade" i "ne rade". onak, nemres to sa sigurnoscu reci.

/i... kaj netko jos ima tapete? imas tapete? za cupanje? /
e pa zato su postotci iz vlastitog iskustva a ne pretpostavke javnog mnijenja

tapete, žbuka, police...i'm not picky that way

Quote:
Betty D. kaže: Pogledaj post
70% žena koje znaš?
postotci su cca za žene s kojima sam bio intiman, ne koje znam.
a ovo za choking...nije začuđujuće pošto se radi o laganom ili umjerenog chokingu, ne sad neka teška asfikcijacija.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 22.08.2010., 07:47   #80
Sta god mi se ponudi ne odbijam. Jedino sto ne bih musko govno pojela, ostalo moze. Modrice ce proci, pisaka ce se saprati
Enivej sto vise dirty to je bolje
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger