Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2011., 14:38   #41
Quote:
korzeta kaže: Pogledaj post
Što vi mislite?
Attention-whorism at its finest.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:35   #42
Quote:
tash@ kaže: Pogledaj post
Nije ona nego on.

ona je cura koja nema takvih problema.
osoba koja stavlja samo slike sa svadbe nema nikakvih problema... mda baš je sigurna u sebe...ko moja tetka što se na moru u trapericama
sunča
Zzbunjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 16:49   #43
Quote:
korzeta kaže: Pogledaj post
Uglavnom ne znam jesam li ljubomoran ili mi to smeta jer mislim da je glupo. Ja mislim da je to taština kada stavljaš slike na fejs u svom najboljem izdanju(ne kažem da treba stavljat slike kad je raščupana) Evo npr moja cura je sinoć išla u grad i već jutros je stavila svoju sliku od sinoć za profilnu jer se sredila i obukla neku kraću haljinu sa visokim petama. Šta ona može želit s tom slikom osim što više lajkova pa da joj to nahrani ego? A i stvar je u tome što nema puno profilnih slika ali koju ima svaka joj je ili iz svatova kad bi se sredila ili također iz nekih prijašnjih izlazaka... Znam da svakome godi kada primi kompliment ali za mene je ovo traženje komplimenata. Što vi mislite?

ja mislim da ti nisi upoznao dovoljno primjeraka ljudskog roda..
Jer da jesi ne bis pitao ovakvo pitanje.

Sve to sto se pitas ide pod normalno.
__________________
Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that? Experience will show...
BananaSkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 08:29   #44
Može to ići pod normalno koliko god hoće, ali i dalje nije normalno.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 08:50   #45
Quote:
reggie31 kaže: Pogledaj post
Može to ići pod normalno koliko god hoće, ali i dalje nije normalno.
e sad to sto bis ti preodgojio cijeli svijet.. pa da bude normalno ono sto ti mislis da je normalno.. to je drugi par rukava..
__________________
Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that? Experience will show...
BananaSkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 09:00   #46
Aha, čim se netko ne složi s tvojom definicijom normalnosti, taj odmah želi preodgojiti cijeli svijet. Bravo.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 09:50   #47
Quote:
reggie31 kaže: Pogledaj post
Aha, čim se netko ne složi s tvojom definicijom normalnosti, taj odmah želi preodgojiti cijeli svijet. Bravo.
To nije moja definicija, do je ljudska priroda.

Znaci nije normalno da ljudi zele staviti za profile sliku onu koja ih prikazuje u najboljem izdanju.. vec bi bilo normalno da stave kakvu , losu? Srednju? Ne najbolju, za dalku losiju?

Daj se uozbiljite.
__________________
Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that? Experience will show...

Zadnje uređivanje BananaSkin : 01.03.2011. at 09:56.
BananaSkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 12:30   #48
Ne može biti ljudska priroda kada postoje ljudi kojima takve stvari ne padaju na pamet. To je kao da kažeš kako su sve vrane crne dok ti se pred nosom prešetava jato bijelih.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 12:34   #49
ja imo dugo vremena na profilnoj srednje lošu,znači li to da sam totalno nenormalan
bila je onak slika di imam palčeve prema gore ko borat..dobil sam više lajkova neg svi vi tu zajedno za svoje prekrasne slike s naslovnice profila... nja njanjanja
Zzbunjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 12:54   #50
Quote:
reggie31 kaže: Pogledaj post
Ne može biti ljudska priroda kada postoje ljudi kojima takve stvari ne padaju na pamet. To je kao da kažeš kako su sve vrane crne dok ti se pred nosom prešetava jato bijelih.
Konstatiraj malo sto to ne moze biti ljudska priroda.. to sto zelimo da nas drugi vide u najboljem svjetlu..?

ajde reci mi ko ti je na avataru?
Vrlo vjerovatno je netko tko ti predstavlja neki uzor u necemu ili pak zelis njime nesto postici i reci ostalima. Sigurno nije random.

da vidimo i iskrenost sada..

Quote:
Zzbunjeni kaže: Pogledaj post
ja imo dugo vremena na profilnoj srednje lošu,znači li to da sam totalno nenormalan
bila je onak slika di imam palčeve prema gore ko borat..dobil sam više lajkova neg svi vi tu zajedno za svoje prekrasne slike s naslovnice profila... nja njanjanja
naravno da to moze biti i humoristicna profil slika, ali ona je opet tu, da bi se sto vise svidjela drugima.. sto sam potvrdujes brojeci lajkove.
__________________
Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that? Experience will show...
BananaSkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 12:58   #51
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Meni profilna slika apsolutno služi za privlačenje muških ljudi!
Tako sam svojevremeno profilnom slikom naglasila svoj majčinski, a opet liberalni neosuđujući duh, plus krasna boja perja, i pridobila najseksi i najpametnijeg frajera u svemiru i bližoj okolici na slanje poruke u kojoj je pisalo "užasno ti je seksi slika"


Meni je komad kamena profilna slika. Ali je lijepi kamen
Nikad se neću s tim stavom upariti
Fak, znala sam da sam tribala sise staviti.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 13:01   #52
pa šalio sam s tim jooj,inače fejsbuk sam broji lajkove,ne moraš to računat
Zzbunjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 13:05   #53
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post


Meni je komad kamena profilna slika. Ali je lijepi kamen
Nikad se neću s tim stavom upariti
Fak, znala sam da sam tribala sise staviti.
Ova spomenuta slika koja je privukla najseksijeg frajera su svemiru je kokoš (obična, domaća, crvenkastoga perja) koja umjesto na piletu, sjedi na štencu, mislim da je to štene nekog labradorskog mješanca, i nježno gleda
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 13:09   #54
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Ova spomenuta slika koja je privukla najseksijeg frajera su svemiru je kokoš (obična, domaća, crvenkastoga perja) koja umjesto na piletu, sjedi na štencu, mislim da je to štene nekog labradorskog mješanca, i nježno gleda
Pokušavam zamisliti
Vjerovatno je bila dobitna kombinacija lujakovg pogleda kokoši i okica malog štenca
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 13:35   #55
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Pokušavam zamisliti
Vjerovatno je bila dobitna kombinacija lujakovg pogleda kokoši i okica malog štenca
Pa, ta je slika zapravo na tri načina pun pogodak -
- uspješno je pokazala koliko sam majčinski nastrojena
- uspješno je pokazala koliko sam otvorena i slobodnoga duha, što se može
prenijeti i na seksualnu komponentu u mom životu (mislim, otkud inače da
kokoš okoti štene? ili ga izleže?!?!)
- uspješno je sakrila kak zbilja izgledam
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 13:53   #56
Tipu uopće ne smeta što cura stavlja slike svojih najboljih izdanja, nije ljubomoran i nema problema sa samopouzdanjem

Samo se došao pohvaliti da hoda s komadom
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 14:30   #57
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Pa, ta je slika zapravo na tri načina pun pogodak -
- uspješno je pokazala koliko sam majčinski nastrojena
- uspješno je pokazala koliko sam otvorena i slobodnoga duha, što se može
prenijeti i na seksualnu komponentu u mom životu (mislim, otkud inače da
kokoš okoti štene? ili ga izleže?!?!)
- uspješno je sakrila kak zbilja izgledam
Ma jevge, mudrica si i gotovo
Nema se tu šta puno nadodavati.

S druge starne, sad mi se moj izbor kamena čini prilično tupast. Što on svijetu poručuje o meni, halo! Ova tema mi je otvorila oči
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 15:04   #58
Quote:
BananaSkin kaže: Pogledaj post
Konstatiraj malo sto to ne moze biti ljudska priroda.. to sto zelimo da nas drugi vide u najboljem svjetlu..?
Ne, već to da se prije/nakon izlaska pofotkamo i odmah uploadamo na fejs. O ovome o čemu bi ti pričao bismo zaista mogli pričati, ali vjerujem kako obojica imamo pametnijeg posla.

Quote:
BananaSkin kaže: Pogledaj post
ajde reci mi ko ti je na avataru?
Vrlo vjerovatno je netko tko ti predstavlja neki uzor u necemu ili pak zelis njime nesto postici i reci ostalima. Sigurno nije random.

da vidimo i iskrenost sada..
Iskrenost u vezi čega? Želiš li da ti se opravdavam zbog svog mišljenja i avatara ili mi se samo tako čini?
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 15:21   #59
Ja vjerujem da smo svi podjednako tašti, samo to ispoljavamo na različite načine. Profilne slike su jedan od tih načina.
Netko tko je izgledovno tašt stavit će slike na kojima izgleda jebeno. Pri čemu "jebeno" ne mora nužno značiti sise na van i dopičnjak, no to je već drugi par opanaka.
Ja sam, dok sam imala fejs, uglavnom stavljala slike gdje zamišljena sjedim na nekoj kamenčugi od vrha u suton.
Netko tko je sav duhovit i vrckav i svjestan da mu je to popriličan adut, stavit će sliku kokoši na štencu i nasmijati tako one sličnog smisla za humor.
Većina muzičara ima profilne slike s najdražom im rezonirajućom igračkom.
Najgori su speleolozi, njihove su premračne.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 15:21   #60
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Ova spomenuta slika koja je privukla najseksijeg frajera su svemiru je kokoš (obična, domaća, crvenkastoga perja) koja umjesto na piletu, sjedi na štencu, mislim da je to štene nekog labradorskog mješanca, i nježno gleda
Želiš li sudjelovati na mojoj temi "Kokoš Hrvatica"?
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.