Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2010., 05:08   #1
Arrow Dragon Age II [*]


Pala i prva najava, a Bioware i dalje tvrdi da ce izaci u Feb or March 2011, bum, sto nema sanse
Old Republic, Mass Effect 3 i Dragon Age 2 koji su sva tri kapitalni naslovi koji bi trebali izaci u onak, nekak isto vrijeme i ja si glavu odgrizem ako nesto ne zaseru - najvjerojatnije ME3, ali ajd

Official Site: http://dragonage.bioware.com/da2/
Official Trailer Release: 17.08.2010.

Uglavnom, sto navode zvuci zanimljivo i realnije, iako me zanima kakva ce biti izvedba...
nekak mi se cini da ce odgovori na pitanja iz DAO prije biti u nekom DLCu, nego u DA2...

Quote:
Features kaže:
• Embark upon an all-new adventure that takes place across an entire decade and shapes itself around every decision you make.
• Determine your rise to power from a destitute refugee to the revered champion of the land.
• Think like a general and fight like a Spartan with dynamic new combat mechanics that put you right in the heart of battle whether you are a mage, rogue, or warrior.
• Go deeper into the world of Dragon Age with an entirely new cinematic experience that grabs hold of you from the beginning and never lets go.
• Discover a whole realm rendered in stunning detail with updated graphics and a new visual style.
Quote:
Plot kaže:
You are one of the few who escaped the destruction of your home. Now, forced to fight for survival in an ever-changing world, you must gather the deadliest of allies, amass fame and fortune, and seal your place in history. This is the story of how the world changed forever. The legend of your Rise to Power begins now.

Dragon Age 2 thrusts players into the role of Hawke, a penniless refugee who rises to power to become the single most important character in the world of Dragon Age. Known to be a survivor of the Blight and the Champion of Kirkwall, the legend around Hawke’s rise to power is shrouded in myth and rumor. Featuring an all-new story spanning 10 years, players will help tell that tale by making tough moral choices, gathering the deadliest of allies, amassing fame and fortune, and sealing their place in history. The way you play will write the story of how the world is changed forever.

Experience the epic sequel to the 2009 Game of the Year from the critically acclaimed makers of Dragon Age: Origins and Mass Effect 2. You are one of the few who escaped the destruction of your home. Now, forced to fight for survival in an ever-changing world, you must gather the deadliest of allies, amass fame and fortune, and seal your place in history. This is the story of how the world changed forever. The legend of your Rise to Power begins now.
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...

Zadnje uređivanje THE dzubre : 09.07.2010. at 05:27.
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 10:17   #2
Features izgledaju dobro ovako kako su ih opisali ali na papiru sve je bolje

Nadam se samo da je taj novi combat sistem bolji nego trenutni.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 10:54   #3
Nadam se da nece trebat ludilo komp za ovo vrtiti, vec da ce kao ME2, amo malo ispolirati grafiku i to je to


inace cu u bankrot.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 11:33   #4
jedva cekam! Trailer bi trebao izaci 17.8. Nadam se da to nece biti samo cinematic trailer vec da ce nam dat uvid u gameplay i u taj novi combat system
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 11:50   #5
zapravo za sada NE zvuci dobro
informacija jos nema dovoljno za ikakav sud, ali cini se da su vec najavili nesto retardirano

da ce glavni lik se zvati HAWKE i da ce biti PRESET lik kao Shepard iz ME!!!
takoder da ce lik biti samo human, dakle zaboravit na elfove i dwarfove, te da nece biti origins prica posto je jelte, samo jedan ultimativni lik
IMA DA RAZJEBE ARCHDEMONA SA NUKLEARNOM RAKETOM KOJU ISPALI IZ PORTALA KOJI SE SPAJA SA ME2 SVEMIROM!

drugo sto nije u potpunosti potvrdeno da ce novi battle sistem biti nesto tipa ME2, sto je vjerojatno najretardiranija stvar koju sam ikada cuo
i jos neki detalji, koji kao bi trebali zvucati cool i jebeno, ali zvuci kao jos jedna igra koja bi mogla najebat od kozolaske retajske deevolucije
jebem mu, nadam se da nista od toga nece biti tocno, vec da cemo dobiti pravi nastavak DAOa
ako ne...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 12:00   #6
Najbolji RPG svih vremena nema vise rasa, samo klase. Ne mora to nista znaciti
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:41   #7
pa meni to human, elf i dworf i nije vazno. Glavno da ima mage, warrior i rogue. malo je glupo sto ti je "origin" vec određen... al ajd. glavno da je zabavno igrat. ME2 je jako poboljsan nasprom ME1, tak da ce sto posto i DA bit poboljsan. to je samo moje optimisticno misljenje
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 16:07   #8
naznam sto ce napraviti i ne zelim znati jel i tako cu da vidim kada izade a nemogu i tako nista oko toga da napravim, lol
samo nevjerojatni su, ono koji im je kurac
pa DAO je toliko hvaljen jel ide na classic rpg style, sa odlicnom pricom, likovima, loreom, izvedbom, etc...
zasto bi itko sa pola mozga isao to mjenjati u action game sa rpg elements??
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 20:16   #9
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
naznam sto ce napraviti i ne zelim znati jel i tako cu da vidim kada izade a nemogu i tako nista oko toga da napravim, lol
samo nevjerojatni su, ono koji im je kurac
pa DAO je toliko hvaljen jel ide na classic rpg style, sa odlicnom pricom, likovima, loreom, izvedbom, etc...
zasto bi itko sa pola mozga isao to mjenjati u action game sa rpg elements??
ja vise volim classic rpg nego ove action,
nadam se samo da nece sjebat igru, mada nekak imam filing da bi moglo bit vise slobode nego u jedinici.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 11:28   #10
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
zasto bi itko sa pola mozga isao to mjenjati u action game sa rpg elements??
zbog para
al ne mozes vec dolaziti do tih zakljucaka. izasao je samo offical synopsis, ne znamo nista detaljnije. necemo od jedne recenice sad dolazit do nekih velikih pretpostavki. Strpimo se do sljedecih informacija pa cemo onda moc pricat sto valja a sto ne
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 17:24   #11
Pa DAO je već polu konzolaški rpg, a očito s DAO2 će iči još dalje
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 12:27   #12
zapravo gledam informacije sa biowareovog sitea di developeri postaju, no tamo je kaos od popizdelih ljudi nakon nekih postova di su developeri predstavljali neke stvari iz DA2

no kazes zbog para, sto opet nema smisla
jel DAO kakav je se prodao u duplo vise primjeraka nego ME2 ili slicne, 3.7mil naspram 1.5 ili tako nesto
uglavnom, mislim da je sve receno do sada, treba pricakati i vidjeti oce bioware napraviti stvari kako spada ili jos jedan EA konzolasko retajski shit

edit: eh da, zaboravio sam spoemnuti - potvrdeno je da ce interaction u DA2 bit DIALOGUE WHEEL slican onome iz ME serije - tri ogovora na jednom, te dobar/zli na drugome
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...

Zadnje uređivanje THE dzubre : 10.07.2010. at 13:13.
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 13:46   #13
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
zapravo gledam informacije sa biowareovog sitea di developeri postaju, no tamo je kaos od popizdelih ljudi nakon nekih postova di su developeri predstavljali neke stvari iz DA2
da, vidio sam da ljudi skroz lude... a jos nije ni gameplay video izasao

Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
no kazes zbog para, sto opet nema smisla
jel DAO kakav je se prodao u duplo vise primjeraka nego ME2 ili slicne, 3.7mil naspram 1.5 ili tako nesto
ME2 je prodao vise od dva milijuna u samo prvom tjednu tak da je dosta prodavaniji od DAO

Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
edit: eh da, zaboravio sam spoemnuti - potvrdeno je da ce interaction u DA2 bit DIALOGUE WHEEL slican onome iz ME serije - tri ogovora na jednom, te dobar/zli na drugome
moguce je da idu na to da naprave action rpg.
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 14:50   #14
Quote:
ME2 je prodao vise od dva milijuna u samo prvom tjednu tak da je dosta prodavaniji od DAO
mislim da si pogrjesno procitao
Quote:
BioWare revealed that by the end of the first week, two million copies had been shipped worldwide

shipped, not sold
sales figures as of march 31 2010 is 1.6 million worldwide

dok je sales figures na isti datum za DAO 3.6mil


Quote:
moguce je da idu na to da naprave action rpg.
yep
samo se nadam da nece zajebat, nista drugo ne preostaje
iako sada kada nakon popizditisa informacije cure, cini se da ce vecina tih akcijskih promjena biti za konzole, dok kazu da ce gameplay za pc biti slicniji onome sto je DAO bio
sto ima potpuno smisla jel vidio sam DAO za PS3 i fakat cudno
ok iako imam ps3 nikada mi igranje gamepadom nije sjelo, ali osjecaj iste igre je bio totalno drugaciji,tako da je razumljivo

ali da se slozim za rant vecine, HAWKE JE DEBILNO IMEEEEE :Usama:
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 18:00   #15
Najdebilnije do sada najavljeno je "dialogue wheel" u stile MEa. I druga najdebilnije stvar: "Hawke" ce biti "fully voice-acted". Svatko tko zna zbrojiti dva i dva zna što ove dvije stvari znače. Također najavljuju još više "cinematic" iskustvo, što znači manje RPGa, manje grananja priče i manje choices & consequences, a više jadnog pred-definiranog film-like klišea.

Najpozitivnije stvari su isti engine i najava da neće mijenjati combat sistem u PC verziji. Jer da ju mijenjaju znamo u kojem smjeru bi ju mijenjali.

Očito čizma EAa radi i dalje i očito će se ići još komercijalnijem pristupu, a Dragon effect im se očito čini komercijalno potentnim smjerom.

Možda igra ipak bude igriva.
__________________
ChRoNoS

Zadnje uređivanje piydek : 11.07.2010. at 18:07.
piydek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 12:39   #16
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
mislim da si pogrjesno procitao

shipped, not sold
sales figures as of march 31 2010 is 1.6 million worldwide

dok je sales figures na isti datum za DAO 3.6mil
http://www.mcvuk.com/news/37369/Mass...t-sales-top-2m - ovdje pise sold
a opet DAO je pusten u prodaju prije ME2. jer ne vjerujem da bi DA mijenjali u action rpg ako je prvi DAO prodavaniji od ME-ova. A mozda su se samo zajebali
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post

iako sada kada nakon popizditisa informacije cure, cini se da ce vecina tih akcijskih promjena biti za konzole, dok kazu da ce gameplay za pc biti slicniji onome sto je DAO bio
mislis da ce za konzole napravit drugaciju igru? meni se cini da ce napravit isto i za 360 i za ps3 i za windowse. Al da ce sve prilagodit konzolama. Zato jer je DAO bio bolji na PC-u, tj. bilo je sve to lakse igrat zbog miša.

Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
ali da se slozim za rant vecine, HAWKE JE DEBILNO IMEEEEE :Usama:
slazem se

Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
bioware je u mojim očima jednak bogu, tako da sumnjam da će ovo zajebat. za kurac se toliko žaliti bez ijednog gameplay videa. i šta fali preset liku ako je priča odlična? Bolje i to nego samo priča da bi se priča imala kao u neverwinter nightsu
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 19:30   #17
bioware je u mojim očima jednak bogu, tako da sumnjam da će ovo zajebat. za kurac se toliko žaliti bez ijednog gameplay videa. i šta fali preset liku ako je priča odlična? Bolje i to nego samo priča da bi se priča imala kao u neverwinter nightsu
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 19:08   #18
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
bioware je u mojim očima jednak bogu, tako da sumnjam da će ovo zajebat. za kurac se toliko žaliti bez ijednog gameplay videa. i šta fali preset liku ako je priča odlična? Bolje i to nego samo priča da bi se priča imala kao u neverwinter nightsu
imo zajebali su ME2
koliko god ok igra bila, zaklo bi nekog u EA kada pomislim kakva je igra MOGLA biti

no vjerujem da isto tako, kada izade DA2, biti ce da je kao ME2, donjela neke novosti, uuu shiny!! effect, DRAGON Effect
wow
i svi ce zaboravit ili ignorirati da su primili jednog u dupe
no u svakom slucaju nema smisla prigovarati, nikoga ti nece slusati, a na kraju krajeva, ja biram, tako da kao sto imam ME1 i DAO original, ME2 je piratlija i tako ce i ostati ,a za DA2 cemo ocito vidjeti, za 8mj, lol

nego DA2, official confirmation of dialogue wheel

Quote:
The dialogue system of Dragon Age: Origins will be replaced with a dialogue wheel, similar to BioWare's earlier title Mass Effect. Unlike Mass Effect however, when you move your cursor over a selection, an icon is shown in the center of the wheel that indicates the intent of the player line: Flirty, violent, sarcastic, etc. The dialogue wheel will have up to six dialogue options for players to choose from.

Additionally, Hawke, the player character, will be fully voiced
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 19:14   #19
ME je odličan serijal, opet po meni. Ali ne vidim stvarno zašto radiš toliku frku oko tog kruga, pa kolika može biti razlika između kruga i normalnog gore-dolje izbora odgovora?
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 04:51   #20
piydek ti je par postova gore dobro i tocno rekao zasto, pa da se ne ponavljam

Quote:
pyidek kaže:
"dialogue wheel" u stile MEa. I druga najdebilnije stvar: "Hawke" ce biti "fully voice-acted". Svatko tko zna zbrojiti dva i dva zna što ove dvije stvari znače. Također najavljuju još više "cinematic" iskustvo, što znači manje RPGa, manje grananja priče i manje choices & consequences, a više jadnog pred-definiranog film-like klišea.
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.