Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2007., 10:40   #1
Supreme Commander [*]

Evo jucer dobio,igra je stvarno dobra,izravni nastavak Total Annihilation(kojeg btw i dan danas igram),neznam jel tko ima,vasa iskustva...igrao sam ga tek par sati ali igra je stvarno mrak
Rock Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 11:12   #2
Ja sam ju igrao! Moram priznati da sam i ja dugo igrao Total Annihilation ali isto tako moram priznati da sam se JAKO razocarao...

Nije mi dugo trebalo da ju uninstalliram i bacim dvd...
Bas sam se jako razocarao... a puno sam ocekivao
SefPerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 11:29   #3
Da...obicno se izgori od prevelikih ocekivanja,kako mi korisnici tako i proizvodjaci A to je jednostavno takav tip igre,nista vise...
Rock Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 15:19   #4
meni je ok igra puno zabave
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 15:48   #5
Meni kazes...jucer preko 3 sata igrao neku "malu" misiju,poludis ali isplati se
__________________
"If our gods and our hopes are nothing but scientific phenomena, then it must be said that our love is scientific as well" - L'Eve Future by Auguste Villiers de l'Isle-Adam
Rock Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 15:57   #6
ma to mi i je super... igrao sam jedno 2h a nisam ni pošteno napao enemya to ja volim
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 16:52   #7
Hehe da,ali je zato on mene napao Jedva cekam T3 nivo razvoja,kad im sprasim experimentalne jedinice bit ce svega
__________________
"If our gods and our hopes are nothing but scientific phenomena, then it must be said that our love is scientific as well" - L'Eve Future by Auguste Villiers de l'Isle-Adam
Rock Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 15:07   #8
Nisam igrao TA, pa nisam imao neka posebna očekivanja od SupCom-a. Igra mi je full OK, ali Comand & Conquer 3 izlazi uskoro.....a demo mi se upravo skida
GrilZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 19:54   #9
Ljudi moji,koji je to ripoff od Total Annihilation... Znam da je to kao nastavak (iako se ne zove isto) ali oko te igre se digao takav hype,svi je kao hvale kao nesto genijalno da to nije normalno...

Em je turbo zahtjevna em neke jedinice izgledaju isto kao i u TA em su i dalje glupe pa ako im zadas da pucaju na cilj koji je iza brda one ce pucati u brdo sve dok ga ne zaobidju. Mislim to se cudo razvijalo toliki niz godina a na kraju smo dobili neigrivi shit iliti tech demo novoga engina...
zločesto dijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 19:33   #10
Jel ko igra, volio bi da napravimo online clan.
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 23:22   #11
Nitko?
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 13:06   #12
Jel igra tko ovo uopće?
sorry na 3 posta, ali ovo mi je važno.
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 23:20   #13
igro sam... nije loše, samo je sve sporo...
no to ne mora biti loše, mečevi potraju po cijeli dan (ne mislim na easy težinu), tako da je ovo odlična igra za strpljive rts fanove
__________________
...64m1n6 2u1z...
M4t174 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 22:58   #14
Ima li tko da bacimo Supreme commander preko...

..."hamachi" programa. Naime to je program koji stvara Virtual LAN(zapravo je p2p). Tako ako neko ima Supreme commander i raspolozen je da bacimo jedan online ogled(medjusobno ili protiva racunala) neka se javi. Ako nisam online ovdje mozete mi se javiti na YAHOO messanger, moj nick je "miljenkoc"....mozete me kontaktirati putem MSNa(onda dodajete me kao [email protected]).

Nadam se da cemo se skoro cuti,

pozdrav!
Miljenkoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 11:07   #15
Quote:
Miljenkoc kaže: Pogledaj post
..."hamachi" programa. Naime to je program koji stvara Virtual LAN(zapravo je p2p).
misliš da smo mi tolko glupi da ne znamo šta je hamači?
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 21:42   #16
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
misliš da smo mi tolko glupi da ne znamo šta je hamači?
Pa možda netko ne zna, šta čovjek pristojan pa objasnio.
dinko93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 18:20   #17
Supreme Commander

Neki govore da je ovo strategija godine(2007).

Sta vi mislite o ovoj igrici?
1234567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 18:36   #18
IGRICA JE DOBRA SAM KAJ MALO PREVISE HARDA ZAUZIMA (11GB) ALI SVE JE OSTALO OK
Nikol@ G®ozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 18:43   #19
Gle, nemoj misliti da te neko nebude cul ak je na drugom kraju hrvatske. Slobodno se malo stisas i prestanes derati

Jel se isplati skidati?
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 01:23   #20
IGRA koja je morala biti nasljednik Total Annihilation-a je sto se mene tice jako podbacila, ima potencijala al opet je sve ostalo na prosjecnom RTS-u s ultra grafikom (jeba ih grafika po stoti put).
Probao sam ga i nakon par partija protiv kompa i na LAN partyu, posalo kvragu i dalje igrao TA.

Ako želis prosjecnu strategiju možes probat , al ako tražis zamjenu za TA onda radije dalje igraj TA.
G_Man is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:53.