Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2014., 23:35   #1761
Nisam mogla vjerovat kad sam stigla u Šibenik, a tamo nigdje, u cijelom gradu, nema internet caffea. il kafića s jednim kompom s internetom. evo ni sad još ne vjerujem.
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 19:03   #1762
Postoji li negdje na netu plan autobusnih linija u Šibeniku? dakle ne red vožnje, nego baš karta koja pokazuje kuda koja linija vozi... pokušavam skužiti kako doći do apartmana, al nikako da skužim. općenito mi nije jasno zašto je Šibenik u tolikoj mjeri turistički unfriendly....
Marggott is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 21:12   #1763
Šibenik mora vratit taj turistički duh i trenutno se kreće u tom smjeru.. Ja za takvu kartu ne znam, ali mogu ti reć da se u Šibeniku nije problem kretat pješke naravno da bus treba iz predgrađa i do tamo. Za neki širi centar ti ne treba bus.
Di ti je smještaj ..mogu ti ja ovako pomoći? Mogu ti na slici pokazat di trebaš ići..Čak i di su ti busevi, ako je malo dalje
Moš mi poslat u pp adresu.
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 00:10   #1764
Quote:
nela2910 kaže: Pogledaj post
Nisam mogla vjerovat kad sam stigla u Šibenik, a tamo nigdje, u cijelom gradu, nema internet caffea. il kafića s jednim kompom s internetom. evo ni sad još ne vjerujem.
Ne vjerujem ni ja da ti sad to pišeš, umjesto da si pitala di je Internet caffe prije nego si došla. Pa bi ti napisali da je u Caffe baru Castello u centr. na katu je nekoliko kompova. A inače, u cijelom centru imaš besplatni wireless
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 11:53   #1765
može li mi netko reći kako voze busevi iz šibenika po okolnim mjestima nedjeljom i blagdanom? koliko često, jesu točni i tako to...

planiram u čavoglave ove godine pa me zanima kako doći do npr. drniša.

bit ću vam zahvalan.
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 13:09   #1766
Vidi ovdje

http://atpsi.hr/hr/?page_id=421

Nema na čemu
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 15:58   #1767
pozdrav lijepom Šibeniku

uglavnom, treba mi ocijena pouzdanosti onog parkinga kod trajektne luke, i ako znate koja je cijena po danu, na Gospu će se za Žirje, a trajekt je debelo preskup i realno, netreba mi auto tamo, pa bi ga ostavila negdje u Šibeniku, al negdje di je pouzdano da ću ga i naći na kraju vikenda
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 15:44   #1768
pozdrav sibenskim forumasima. imam jedno pitanje, koji je najjaci sibenski tiskani medij? I lokalni internet portal?
bicikli_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 02:44   #1769
Quote:
bicikli_ST kaže: Pogledaj post
pozdrav sibenskim forumasima. imam jedno pitanje, koji je najjaci sibenski tiskani medij? I lokalni internet portal?
imaš dva tiskana medija, tj. dvi tjedne novine: šibenski list i šibenski novi tjednik. ŠL je kvalitetniji, pišu bolji novinari i ozbiljniji je list, u vlasništvu je Slobodne Dalmacije, a novi tjednik je dosta popularan ali nije neka razina novinarstva.
tri su portala:
mok.hr - užas, nemaju lektora, nečitljivo koliko bude grešaka u svakom tekstu
sibenskiportal.hr - ok, zanimljiv, ažuran, na razini novog tjednika
sibenik.in - odličan, po više kriterija spada u sam vrh lokalnih portala u hrvatskoj, prednjači dizajnom, ažuran, zanimljive vijesti, kolumne, masu informacija, uvjerljivo najpopularniji medij trenutno u šibeniku
Boney_F is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 20:08   #1770
Sibenik.in je sramota za novinarsku struku. Za početak bi im netko trebao pokloniti osnove pravopisa a nakon toga i zaposlenike koji su barem jednom u životu bili na satu barem jednog kolegija s novinarstva. Pusti dizajn, kvaliteta sadržaja im je u rangu mok.hr-a.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 07:36   #1771
Quote:
nela2910 kaže: Pogledaj post
Nisam mogla vjerovat kad sam stigla u Šibenik, a tamo nigdje, u cijelom gradu, nema internet caffea. il kafića s jednim kompom s internetom. evo ni sad još ne vjerujem.
A sad?
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 12:09   #1772
ima li pittarello u Šibeniku ?

jedan model patika nema broja u zd, pa me zanima

Šibenik mi je najbliži ..
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 20:18   #1773
Quote:
strangerr kaže: Pogledaj post
ima li pittarello u Šibeniku ?

jedan model patika nema broja u zd, pa me zanima

Šibenik mi je najbliži ..

Nema.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 23:32   #1774
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Sibenik.in je sramota za novinarsku struku. Za početak bi im netko trebao pokloniti osnove pravopisa a nakon toga i zaposlenike koji su barem jednom u životu bili na satu barem jednog kolegija s novinarstva. Pusti dizajn, kvaliteta sadržaja im je u rangu mok.hr-a.
definitivno, jedan običan copy/paste portal, a na naslovnici kad nema ništa konkretnog znaju bit takve gluposti da je to za nevirovat.osobno poznam većinu ljudi koji tamo rade tako da daleko je to od novinarstva.klasičan moderni pop trash portal al ni ostali nisu ništa bolji.
grad sam po sebi je počea radit neke dobre pomake naprid, nadam se da će razvoj ić još bolje, kod mene priko couchsurfinga dođe godišnje masu ljudi i svi su gradom oduševljeni.to šta hrvati nisu svjesni Šibenika previše me i ne zamara.ipak, koliko god da je grad lip i nama drag, pun je gradskog šljama i razno raznih dupelizaca i profitera.šta se tiče mlađih generacija tu stvarno ne vidin ništa pozitivno u zadnje vrime, jer im se život svea na kafiće i insajd.
Sibencan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 06:45   #1775
Quote:
Sibencan kaže: Pogledaj post
definitivno, jedan običan copy/paste portal, a na naslovnici kad nema ništa konkretnog znaju bit takve gluposti da je to za nevirovat.osobno poznam većinu ljudi koji tamo rade tako da daleko je to od novinarstva.klasičan moderni pop trash portal al ni ostali nisu ništa bolji.

Jebali ih maturalci da ih jebali. Kom brige za tim klincima i kako su se proveli na faking maturalnoj večeri. To će eventualno oni sami i roditelji s pola pažnje proveslati kroz slike i to je to. Radije rijetko stavljaj nego često a škart.
loveaddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 20:18   #1776
bitan je đir po gradu..koja lakrdija od stranice iako vlasnika znam osobno jako dobro i čovik je ok
Sibencan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 10:31   #1777
ja uopće ne znan ko čita mok.hr. Doslovno bilo koju vijest da klikneš naći ćeš bar nekoliko pravopisnih grešaka, krivih rečeničnih konstrukcija. Boli!
za ova druga dva ŠiIn i portal neman nešto posebno za reć.. Tamo moš radit ako si iole pismen i onda se hvalit po gradu da si novinar. Oni imaju status ka likari i profesori samo šta im niko ne kupuje bombonijere.
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 01:51   #1778
Sibencan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 09:03   #1779
Zna li neko kako radi aquarium Šibenik trenutno i koliko je ulaznica? Isplati li se otići, i ima li kafić unutra? Čula sam da u Rogoznici ima
enter2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 22:48   #1780
Može li se negdi u gradu dekodirat mobitel? U T-coma i VIP-a mi traže duplo više nego neki serviseri u Zadru i Splitu pa sad da ne idem do tamo.
__________________
I'm not crazy, my mother had me tested!!!
mikrofonija18si is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.