Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2012., 19:13   #3321
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
Na žalost si u pravu jer većina ovdje ima upravo takva stajališta.

Forum može služiti u bolje svrhe od ispucavanja vlastitih frustracija. No, to je u svijesti sudionika.
Moram priznati da sad niš ne kužim ,koja bi to bila bolja svha foruma,a da nije iznošenje mišljenja ? Ne kužim zakaj se neki nađu prozvanima čim se dotaknu određene teme na forumu? U svojem postu sam primjeto "kulturu" određenih roditelja i ništa više.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 19:18   #3322
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
Tako je seksi. Psima je prirodno da ih se izbaci na ulicu, jednako ko i macama.
Pa se čekaju šinteri da ih odvedu na uspavljivanje. U pravu si, to je prirodno.
Draga moja Tereza ako toliko voliš pse onda se lijepo preseliš negdje na selo(tamo možeš kupiti kućicu za 10 ooo eura) i imaš puno dvorište pasa i nikoga ne zafrkavaš a nitko ne zafrkava ni tebe
xbullet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 12:21   #3323
Quote:
xbullet kaže: Pogledaj post
Draga moja Tereza ako toliko voliš pse onda se lijepo preseliš negdje na selo(tamo možeš kupiti kućicu za 10 ooo eura) i imaš puno dvorište pasa i nikoga ne zafrkavaš a nitko ne zafrkava ni tebe
Nemam namjeru nikuda seliti. Ni ja ni moj pas.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 13:20   #3324
E ljudi uvijek su drugi krivi i uvijek u susjedovom vrtu rastu bolje jabuke... Da je sve lijepo i čisto, da nema pasa, da nema djece koja uništavaju naselje, da nema divljaka koji divljaju cestama u sitne noćne sate naseljem tko bi onda bio kriv. Mi smo takav narod, uvijek je netko kriv zbog nećega...
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 18:45   #3325
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
Nemam namjeru nikuda seliti. Ni ja ni moj pas.
tko zna zašto tebi služi pas
xbullet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 23:08   #3326
Quote:
wind_surfer kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem se u svoje ime za pažnju na naše automobile
Ipak ne slažem se da je po cijelom gradu tako, 6 godina smo živjeli uz samu tržnicu, gdje dnevno parkira i odveze se tisuće auta, subotu da ne pričam ... pa auto nije imao nego par packi, zato me i vrijeđa ovo ...

Strah me da ću nekoga vidjeti kad lupi pa će pokupiti batine za sve packe i udarce do sada (ili žena sto je gora opcija)
Ti to ozbiljno? Fizički bi napao osobu koja bi ti slučajno vratima udarila auto?
Drago_Gervais is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 10:38   #3327
Quote:
xbullet kaže: Pogledaj post
tko zna zašto tebi služi pas
čik pogodi

btw, svi vi koji ste se s nekog brda neucrtanog na karti dohebli u civilizaciju - kad vec jeste trebali bi naučiti da postoji razlika između seljaka i seljačine
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 17:31   #3328
I onda se ovi "borci za prava manjina" čudom čude zakaj ih ne volimo.

http://www.youtube.com/watch?v=7KDU_9-lN-Q

A čist su kulturni i normalno se ponašaju
__________________
U životu je bitno samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
icebug is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 21:34   #3329
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
čik pogodi

btw, svi vi koji ste se s nekog brda neucrtanog na karti dohebli u civilizaciju - kad vec jeste trebali bi naučiti da postoji razlika između seljaka i seljačine
Čik pogodio sam
xbullet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 18:56   #3330
Pozdrav svima ljubiteljima pasa (i ja ih volim ali ga nema ) jedno pitanje, jeste li primjetili mladom vučjaka kako luta naseljem ovih dana? Ja sam ga vidjela sa one strane ceste kod autobusne stanice za Žitnjak na izlazu iz naselja. Čini se jako preplašen i vjerujem da ga je netko ostavio ili se izgubio jer djeluje zbunjeno. Da li imate neka saznanja vi koji tamo štetate pse, moda bi ga netko udomio?
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 19:46   #3331
Jucer je upravo sklonjen i udomljen,tamo je bio oko 2 tjedna netko ga je izbacio iz auta a on se nije micao sa tog mjesta,tko zna zbog cega.
vet.teh is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 22:15   #3332
Quote:
kij kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima ljubiteljima pasa (i ja ih volim ali ga nema ) jedno pitanje, jeste li primjetili mladom vučjaka kako luta naseljem ovih dana? Ja sam ga vidjela sa one strane ceste kod autobusne stanice za Žitnjak na izlazu iz naselja. Čini se jako preplašen i vjerujem da ga je netko ostavio ili se izgubio jer djeluje zbunjeno. Da li imate neka saznanja vi koji tamo štetate pse, moda bi ga netko udomio?
Drago mi je da ga nismo samo vet.teh i ja primjetile. Jucer je uhvacen nakon kojih sat i pol moljenja, skupilo nas se 7 i napokon smo ga ulovili, udomitelji su odmah dosli po njega, i maleni sada uziva u novom domu.
Da ga nismo ulovili sutra bi sigurno vec bio mrtav.

Ovo ti je tema od njega klik
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 09:42   #3333
Dom zdravlja

Pozdrav svima,

Zna li netko ili ima kakvu informaciju kad će se otvoriti dom zdravlja koji se uređuje u A bloku,i da li će biti još što otvoreno.
čistač is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 11:04   #3334
Quote:
čistač kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Zna li netko ili ima kakvu informaciju kad će se otvoriti dom zdravlja koji se uređuje u A bloku,i da li će biti još što otvoreno.
Vjerovatno prije lokalnih izbora u 5.mj
Smia - B8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 12:46   #3335
lp dali tko zna kada ce biti rezultati natjecaja za stanove u najmu??natjecaj je zavrsio 27.9.2012
ivanaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 14:30   #3336
Quote:
ivanaxxx kaže: Pogledaj post
lp dali tko zna kada ce biti rezultati natjecaja za stanove u najmu??natjecaj je zavrsio 27.9.2012
Ako budete imali sreće za mjesec,ako ne možda i dva.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 08:37   #3337
Svaka čast Zet-u da ima manji bus dao bi ga nama...(bus u 7 ujutro)
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 10:30   #3338
predizborna kampanja u tijeku
Bandić prisvojio stanove u Sopnici, želi ih iznajmiti

http://www.index.hr/vijesti/clanak/b...bu/640157.aspx

http://www.jutarnji.hr/bandic-proziv...tvo--/1057693/

Bandić se obrušio na Upravu holdinga i zbog stanova u Sopnici. Istaknuo je da u svijetu ne postoji uprava koja 500 gradskih stanova ne bi za četiri godine prodala ili iznajmila. "Da im je to mamino i tatino, itekako bi brinuli o tome", dodao je.

prisvojio holdingove stanove da su gradski
__________________
Solemnizirajte mi nickname!
seksi-bogat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 10:32   #3339
Quote:
seksi-bogat kaže: Pogledaj post
predizborna kampanja u tijeku
Bandić prisvojio stanove u Sopnici, želi ih iznajmiti

http://www.index.hr/vijesti/clanak/b...bu/640157.aspx

http://www.jutarnji.hr/bandic-proziv...tvo--/1057693/

Bandić se obrušio na Upravu holdinga i zbog stanova u Sopnici. Istaknuo je da u svijetu ne postoji uprava koja 500 gradskih stanova ne bi za četiri godine prodala ili iznajmila. "Da im je to mamino i tatino, itekako bi brinuli o tome", dodao je.

prisvojio holdingove stanove da su gradski

Ma neka se grade fontane...bolje fontane nego livada po kojoj pišaju pesi (tako on kaže) bolnice, domovi zdravlja, vrtići i škole nam ne trebaju...
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 10:36   #3340
sad da neki političari imaju muda bi mu odgovorili zašto se stanovi nisu prodali, ali nema takvog političara
__________________
Solemnizirajte mi nickname!
seksi-bogat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.