Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2010., 22:33   #81
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
znači u tim ljekarnama dobijemo poklon paketiće nakon rođenja bebe, nemaju neki poklon paketić za trudnice? provjeravam jer sam izvisila za poklon na tečaju
poklon paketic za trudnice sam ja dobila kod socijalnog ginica (tamo sam isla samo po uputnice)
tamo gdje sam pratila trudnocu od pocetka nisam dobila nista
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 22:51   #82
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
znači u tim ljekarnama dobijemo poklon paketiće nakon rođenja bebe, nemaju neki poklon paketić za trudnice? provjeravam jer sam izvisila za poklon na tečaju
imaju - ja sam dobila kod jednog gina, kod drugog nisam!
obrati im se na mail, pa će ti sigurno poslati ili reći gdje da pokupiš http://www.familyservice.hr/nasi-pro...px?idProduct=3
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 15:18   #83
hvala cure, dobila sam neki paketić kod ginice, ja se nadala još nečemu u ljekarni koja sam ja bahatilica
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 15:24   #84
kaj je u tom paketiću da znam jel mi se uopće isplati slati im mail, jer ja nisam dobila
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 15:43   #85
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
kaj je u tom paketiću da znam jel mi se uopće isplati slati im mail, jer ja nisam dobila
mala jana, uzorak persil praska, uzorak sudocrema (to jedino cuvam ), nekakve reklame i kuponi s popustima (mi iskoristili u tintilinicu za isofix bazu), knjizica nositi zivot i ne sjecam se jel ima jos sto
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 17:34   #86
ja sam upravo skužila da u svom Paketiću za sreću nisam dobila letak s popustom u Bebinom svijetu, a znam da se prije dobivalo!!!
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 17:43   #87
možda da im pošalješ mail s upitom za popust
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 19:39   #88
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
ja sam upravo skužila da u svom Paketiću za sreću nisam dobila letak s popustom u Bebinom svijetu, a znam da se prije dobivalo!!!
Ja sam dobila i ljepo kupila kimbić i madrac i tetre, i uštedila 380kn! što nije nikako malo!
zlatna ivkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 19:43   #89
čiji su to paketići?kome se može poslati mail?
kad sam prvi put rodila u bolnici smo dobili paket sretna beba?
a sad vi spominjete neke pakte koji dobiju trudnice...
ajd mi pliz pojasnite
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 20:37   #90
evo cvijeticu http://www.familyservice.hr/nasi-programi.aspx
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 21:19   #91
to je isti taj paket samo se više ne dobije u bolnici...ako sam dobro skužila..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 21:55   #92
ne, nakon poroda se dobije sretna beba (ustvari zbog onih ludaca se vise ne dijeli po bolnicama nego se mora podignuti u ljekarni ) a u trudnoci ginici dijele paketic za srecu
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 22:09   #93
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
ne, nakon poroda se dobije sretna beba (ustvari zbog onih ludaca se vise ne dijeli po bolnicama nego se mora podignuti u ljekarni :rolleyes a u trudnoci ginici dijele paketic za srecu

ajme katastrofa moraš čak do ljekarne??
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 22:23   #94
Quote:
blablica kaže: Pogledaj post
ajme katastrofa moraš čak do ljekarne??
ajde zlato odleprsaj do svog foruma za super majke
da si pogledala link vidjela bi da se paket moze podignuti u svega par ljekarni u zagrebu od kojih ja recimo do nijedne ne mogu pjesice/kolicima pa mi svoj paket nemamo
jednostavnije je bilo kad su se paketi djelili u rodilistima ali jbga zbog ludih roda (ne znam koji su one kurcev faktor?!) se eto to vise ne radi
vjerujem da si ti zbog toga sretna
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 22:26   #95
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
ajde zlato odleprsaj do svog foruma za super majke
da si pogledala link vidjela bi da se paket moze podignuti u svega par ljekarni u zagrebu od kojih ja recimo do nijedne ne mogu pjesice/kolicima
jednostavnije je bilo kad su se paketi djelili u rodilistima ali jbga zbog ludih roda (ne znam koji su one kurcev faktor?!) se eto to vise ne radi
vjerujem da si ti zbog toga sretna

ne, zlato, ne radi se to zbog roda
nisam sretna, i nije da me se dotiče, već samo ispravljam netočnu informaciju da se to radi zbog "ludih roda"
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 22:30   #96
Quote:
blablica kaže: Pogledaj post
ne, zlato, ne radi se to zbog roda
nisam sretna, i nije da me se dotiče, već samo ispravljam netočnu informaciju da se to radi zbog "ludih roda"
nego zbog koga zlatice?
kao nisu se one bunile k'o histericne ludjakinje zato sto se na sv duhu koji je bolnica prijatelj djece dijele takvi paketi?
one svoje jednostavno nisu trebale uzeti ili su ih ritualno trebale skupiti na hrpu i zapaliti
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 22:35   #97
zbog čega se više ne može dobiti taj paket u bolnici ... ja sam svoj paket za prvo dijete dobila u rodlištu
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 22:38   #98
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
nego zbog koga zlatice?
kao nisu se one bunile k'o histericne ludjakinje zato sto se na sv duhu koji je bolnica prijatelj djece dijele takvi paketi?
one svoje jednostavno nisu trebale uzeti ili su ih ritualno trebale skupiti na hrpu i zapaliti
zbog npr. UNICEF-a, WHO-a, prije svega, koji su sv. duhu i dodijelili status bolnice "prijatelj djece" ? koji su još davno prije roda upozoravali da se sadržaj paketa mora promijeniti, što možeš pročitati i na njihovim stranicama. ni jedna bolnica s tim statusom ne smije dijeliti takve pakete, ili im se oduzima status. simple as that.
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 22:39   #99
Quote:
Sanja29 kaže: Pogledaj post
zbog čega se više ne može dobiti taj paket u bolnici ... ja sam svoj paket za prvo dijete dobila u rodlištu
po mojim informacijama zbog roda, unutra su se navodno nalazile reklame za adaptiranu hranu a znas kakav je njihov stav o tome ali evo blablica tvrdi da to nije razlog pa nam mozda otkrije pravu istinu
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 22:41   #100
Quote:
blablica kaže: Pogledaj post
zbog npr. UNICEF-a, WHO-a, prije svega, koji su sv. duhu i dodijelili status bolnice "prijatelj djece" ? koji su još davno prije roda upozoravali da se sadržaj paketa mora promijeniti, što možeš pročitati i na njihovim stranicama. ni jedna bolnica s tim statusom ne smije dijeliti takve pakete, ili im se oduzima status. simple as that.
dijelili su ih i nakon dobivanja statusa ali su rode zaprijetile odvjetnicima i tuzbom i to je ono sto ja znam
ista stvar je i sa rooming inom, u pocetku su, navodno (tako mi rekla zena u rodilistu), na sv duhu bili malo labaviji po tom pitanju pa su opet dosle rode s odvjetnicima pa je sad rooming in takav kakav je pa zene koje rode na carski 5 dana placu jer nisu u stanju brinuti se ni za sebe a pogotovo ne za bebu

dakle, nije govno nego se pas posrao
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.