Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2015., 12:02   #9741
oh curke...i meni neka slabina vlada već drugi tjedan, jučer na 28dc popišan vaniš...tko će ga znati

lilly draga nosimo iste cipele

ninnene od trudnoće ziher

lika daroš čestitke! nek je školska!

pixii mi smo zaokružili godinu od vanmaterične...na jesen bi trebali snimit postupak za umjetnu ili što već ....

Zadnje uređivanje knimao : 01.08.2015. at 12:23.
knimao is offline  
Old 01.08.2015., 12:07   #9742
Ninnene ma to je od bebice!

Svim trudnicama želim što više mirnoće i strpljenja, a bome i nama trudilicama Meni je recimo to što radimo na bebici već 7 mjeseci odlična vježba za moje strpljenje jer definitivno nisam najstrpljivija osoba. Ja bih najradije da sve ide po špagi i u roku odmah.

Meni su počeli plodni dani, trakice još nisam piškila jer mislim da je prerano (menga završila prije par dana). Uglavnom, u akciji smo
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Old 01.08.2015., 13:45   #9743
Ninnene, a duga prica.. Al evo 3 i jace godine pokusavamo dobito dijete. Iza mene su 3 spontana, i jedna biokemijska. Zadnji put sam u 3.mj ostala trudna i imala biokemijsku u 5 tt. odtad pokusavamo, znaci neka 3,4 mj... nije vremenski puno,al nakon 3 godine intenzivnog pokusavanja mi i ta 3 mj previse. Prve dvije trudnoce sam ostala trudna od prve. Prvi spontani u 10 tt, drugi u 13. tt.. onda smo napravili pauzu od godinu. Zatim ostajem trudna 6 mj pokusavanja, spontani u 9 tt... nakon 6 mj opet zatrudnim al biokemijska. Sad evo 4 mjesec prolazi kak pokusavamo i nista.
napravili smo kompletnu obradu poslije spontanih. Kod mm sve ok, kod mrne sve ok, osim trombofilije. nju imam. Primala sam heparin ali bez obzira na njega spontani su se ponavljali. Tako da sad sve prepustam u Bozje ruke jer nemam vise snage borit se s vjetrenjacama. Dogovorili smo se da ako jos 3 g ne uspijemo dobiti dijete idemo pokusati usvojiti.
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 01.08.2015., 13:54   #9744
Quote:
LilLiYellow28 kaže: Pogledaj post
Ninnene, a duga prica.. Al evo 3 i jace godine pokusavamo dobito dijete. Iza mene su 3 spontana, i jedna biokemijska. Zadnji put sam u 3.mj ostala trudna i imala biokemijsku u 5 tt. odtad pokusavamo, znaci neka 3,4 mj... nije vremenski puno,al nakon 3 godine intenzivnog pokusavanja mi i ta 3 mj previse. Prve dvije trudnoce sam ostala trudna od prve. Prvi spontani u 10 tt, drugi u 13. tt.. onda smo napravili pauzu od godinu. Zatim ostajem trudna 6 mj pokusavanja, spontani u 9 tt... nakon 6 mj opet zatrudnim al biokemijska. Sad evo 4 mjesec prolazi kak pokusavamo i nista.
napravili smo kompletnu obradu poslije spontanih. Kod mm sve ok, kod mrne sve ok, osim trombofilije. nju imam. Primala sam heparin ali bez obzira na njega spontani su se ponavljali. Tako da sad sve prepustam u Bozje ruke jer nemam vise snage borit se s vjetrenjacama. Dogovorili smo se da ako jos 3 g ne uspijemo dobiti dijete idemo pokusati usvojiti.
O joj Bože nisam znala da ti je takva situacija.. Joj joj.. Jel pušiš ti lilly? Da nisu od tog spontani .. Mozda na tebe jače djeluje.. :/
Ninnene is offline  
Old 01.08.2015., 14:03   #9745
Pusim sad. Al spontani su bili i kad nisam pusila. E sad sam se pravo propusila i nek sve ide u PM. Dosta mi ne da se citavi vrijeme ogranicavam zbog trudnoce,koja na posljetku uz mirovanja, saku tableta, bolnice, dr opet ne uspije.
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 01.08.2015., 20:31   #9746
Pozdrav buduce mame,
danas mi je 30 DC , ciklusi 26-31, kupila danas clearblue digital i pokaže - ,međutim koristila sam ga u razrjeđenoj mokraći ,pila sam dosta tekućine prije toga. Neda meni mira,odem i kupim gravignost ultra, on pokaže blijedu testnu crtu. I sad nezz kaj da mislim. Simptome imam sve moguće. Bolovi kao pred menstruaciju već 7 dana,1 dan jače,drugi dan slabije. Osjećam neko zatezanje u preponama kao da sam vježbala. Umor, strašni umor,glavobolja,krvarenje desni kad perem zube. Bojim se da se ne razočaram ako ne bude, kao pred 3 mj kada su mi 2 testa isto tako pokazala blijedu liniju , a za par dana sam procurila. Međutim ,tad nisam imala ovakve simptome baš.
wakinagasaki is offline  
Old 01.08.2015., 20:41   #9747
http://s22.postimg.org/fa1wyyayp/20150801_175302.jpg
wakinagasaki is offline  
Old 01.08.2015., 20:42   #9748
Čestitam svima na trudnoći a drugima kao i sebi želim da ne dođe ( menstruacija) .
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.

Zadnje uređivanje leptirica020 : 01.08.2015. at 21:30.
leptirica020 is offline  
Old 02.08.2015., 00:44   #9749
Ja sam 7 tt i već tjedan dana umirem od mučnina, skoro da i ništa ne pojedem.

Najgore mi je ujutro, a ako ne povratim na silu onda mi je zlo cijeli dan. Maloprije sam se vratila sa wc-a, toliko sam iscrpljena....

Uz te nedaće patim i od kronične opstipacije, vjerujem da je od folne i vitamina.

Neki dan sam uzela Smokvan sirup i uopće ne pomaže. Dakle gladna, ako jedem zlo mi je, a crijeva ko kamenje...
Zasada uopće ne uživam u trudnoći, tako mi je bilo i u prvoj, 3 mjeseca mučnina ali onda bi povratila ujutro i bila bi ok ostatak dana. Ovo je drugačije, a nekako sam se nadala da će me zaobići ovaj put
FatGlow is offline  
Old 02.08.2015., 07:14   #9750
Quote:
wakinagasaki kaže: Pogledaj post
Pozdrav buduce mame,
danas mi je 30 DC , ciklusi 26-31, kupila danas clearblue digital i pokaže - ,međutim koristila sam ga u razrjeđenoj mokraći ,pila sam dosta tekućine prije toga. Neda meni mira,odem i kupim gravignost ultra, on pokaže blijedu testnu crtu. I sad nezz kaj da mislim. Simptome imam sve moguće. Bolovi kao pred menstruaciju već 7 dana,1 dan jače,drugi dan slabije. Osjećam neko zatezanje u preponama kao da sam vježbala. Umor, strašni umor,glavobolja,krvarenje desni kad perem zube. Bojim se da se ne razočaram ako ne bude, kao pred 3 mj kada su mi 2 testa isto tako pokazala blijedu liniju , a za par dana sam procurila. Međutim ,tad nisam imala ovakve simptome baš.
probaj opet sutra piskiti ako ne stigne M. drzim fige za plus

p.s. simptomi koje si navela imam ja u malo jacem pms-u zato se vise,ne obazirem na njih
__________________
this is no ordinary love
stumplica is offline  
Old 02.08.2015., 08:54   #9751
Hej cure, dobro jutro.. Imam jedno pitanje.. Ružno je al jbg.. Dali je koja imala problem sa nadutosti u t? Moze li se to uzeti kao znak? Ja sam ko balon.. Užas ali ako je to dobro onda i to sa smješkom podnosim
Ninnene is offline  
Old 02.08.2015., 11:02   #9752
Quote:
wakinagasaki kaže: Pogledaj post
Pozdrav buduce mame,
danas mi je 30 DC , ciklusi 26-31, kupila danas clearblue digital i pokaže - ,međutim koristila sam ga u razrjeđenoj mokraći ,pila sam dosta tekućine prije toga. Neda meni mira,odem i kupim gravignost ultra, on pokaže blijedu testnu crtu. I sad nezz kaj da mislim. Simptome imam sve moguće. Bolovi kao pred menstruaciju već 7 dana,1 dan jače,drugi dan slabije. Osjećam neko zatezanje u preponama kao da sam vježbala. Umor, strašni umor,glavobolja,krvarenje desni kad perem zube. Bojim se da se ne razočaram ako ne bude, kao pred 3 mj kada su mi 2 testa isto tako pokazala blijedu liniju , a za par dana sam procurila. Međutim ,tad nisam imala ovakve simptome baš.
To što ti se pred 3 mjeseca pokazala tako blijeda crta, a normalno si dobila mengu znači da je vjerojatno došlo do biokemijske trudnoće.
Ja se nadam da nije i u ovom ciklusu takav slučaj jer su ovi testovi osjetljivosti 10, taman da prepoznaju i pokažu biokemijsku.

Držim fige, imaš simptoma kao da si već mjesecima trudna, nadam se da je to dobar znak.
Reina is offline  
Old 02.08.2015., 15:03   #9753
Question

Pozdrav cure, nova sam na forumu i ne znam jesam li na pravoj temi ali mozda mi mozete pomoci. Pokusavam vec tri godine ostat trudna pa nikako ne ide. Jucer sam ulovila svoj lh pik sa trakicama za ovulaciju (osjetila sam ostro probadanje u lijevom jajniku pa me nagnalo da provjerim i bio smajli na Clearblue testu za ovulaciju) a danas ga nema a zadnji odnos imala prije nekih 55 sati. Jeli postoji mogucnost da se ipak primilo? Najvise me zbunilo to probadanje koje bi trebalo biti od ovulacije a trakice pokazuju da ce ovulacija biti kroz nekih 24 do 36 sati
sarajkica is offline  
Old 02.08.2015., 18:45   #9754
khm khm ooo znam kako ti je, ima nas jos takvih nestrpljivih. ovo je stvarno dobar trening strpljenja
Ninnene vjerujem da ce ovaj put biti sve ok s trudnocom uzivaj s dragim na moru.
Meni stigla menga po terminu 31.7 Pocela sam piti evine kapi prije tjedan dana pa se nadam da ce pomoci i odlucili smo u vrijeme plodnih dana imati odnose svaki dan. Do sada smo svaki drugi, ali izgleda da kod nas to nije dovoljno...
__________________
My FF
pixii is offline  
Old 03.08.2015., 07:50   #9755
Jutro curke
Ninnene is offline  
Old 03.08.2015., 10:44   #9756
Quote:
Ninnene kaže: Pogledaj post
Hej cure, dobro jutro.. Imam jedno pitanje.. Ružno je al jbg.. Dali je koja imala problem sa nadutosti u t? Moze li se to uzeti kao znak? Ja sam ko balon.. Užas ali ako je to dobro onda i to sa smješkom podnosim

ninnene ja sam bila toliko naduta i imala takvu zgaravicu par dana pred mengu (koja nije dosla ) da sam popila jedno litru cole, gastal, sodu bikarbonu i controloc. Kad sljedeci dan nije proslo bila sam sigurna da sam bolesna (nikad ali NIKAD nemam tih problema), pa sam pocela dan s rakijom umjesto kavom do 5 popodne sam popila 3 rakije i nista - osim hemeroida prvi put u zivotu. I ne bih ni tada piskila da me pixii nije natjerala da odem kupiti stapic- naime, to je bio 13pO a popiskila sam vanish na 10pO i odustala od tog ciklusa! Piskila sam dakle i otisla u kadu u toplu kupku da se malo smirim i kad sam vidjela dvije crtice skoro sam se od soka utopila u kadi To ti je moja prica s nadutoscu- inace, i nadutost i zgaravica i hemeroidi su prosli prvi tjedan trudnoce, i nisu se do danas (18+3) pojavili!


Sent from my iPhone using Tapatalk
luxemburg is offline  
Old 03.08.2015., 11:49   #9757
dan cure...ovo s nadutošću i hemeroidima i jedno i drugo me baš frlji...
s obzirom da sam popišao vanish na 28dc a menge još nema 31dc, ...

pixii svaki drugi dan je super za pogodak, svakog dana ne znam jel dobro za plivače...
knimao is offline  
Old 03.08.2015., 12:32   #9758
Kod mene danas 13 dpo ja mislim. Danas ili sutra trebam dobiti.. Prekjucer na 11 dpo test negativan ful. Sise bole i uzasno su teske. I sva sam neka bljak. Ak sutra ne dobijem kupit cu test i napravit. Iako cu sigurno dobit jer nikad ne kasni. Nikad.
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 03.08.2015., 12:54   #9759
lilly ..nije gotovo dok ne dođe.
meni se okreću tektonske ploče tlak mi je inače niski 88/66 a danas jedva hodam...glava ko balon..nemam pojma kad je bila O, projekcija ovuline.com
već danima nalaže da napravim test, sutra ako ne dođe pišam po testu...
knimao is offline  
Old 03.08.2015., 14:19   #9760
knimao vibrice da bude plusek ~~~~
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.