Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 09:33   #1201
Quote:
MR1313 kaže: Pogledaj post
I ja sam se pokušao u početku naviknuti na Bilića.
Čak mi se pomalo i smilio tijekom emitiranja TLZP - ali mi je s vremenom dosadio i shvatio sam da kad čujem njegov glas da me nešto tjera da mijenjam stanicu na radio skali. On jednostavno nema mjeru - naporan je, melje, isforsiran do boli. Podsjeća na sve ono što ne volim na ostalim radio stanicama tipa Otvoreni, Antena, Narodni... Ostali voditelji su mi OK. Peh mi je favorit. Ima fini prikriveni zajebantski pristup životu.
Amen to that, brother.
Old 12.02.2018., 09:56   #1202
Jutro sa Čeč & Bilić nije za slušanje

Što su u njemu prepoznali? Jutros morao okrenuti na 101 a tamo Take That
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 11:21   #1203
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
Jutro sa Čeč & Bilić nije za slušanje
A kao inace jesu za slusanje?
LoL

Kad si spomenul 101 lako moguce da su njih kopirali pa stavili dvoje u jutarnji program.
Old 12.02.2018., 11:51   #1204
Naravno da nisu.Upalim ujutro na poslu, nadajući se da je netko drugi ujutro
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 13:16   #1205
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
Naravno da nisu.Upalim ujutro na poslu, nadajući se da je netko drugi ujutro
tak svi
ja odustala. samo petkom slušam ujutro pa zna ostati, dok se ne pojavi dotični.
na poslu eventualno u noćnoj upalim, ak' se sjetim.
i to je to kaj se tiče yammata, nažalost.
Old 13.02.2018., 10:51   #1206
Jutros opet (po ne znam koji put) pokušao slušati Bilića i Čeč.
Nakon 15 min prebacio na Radio Sljeme.

Znam da kažu da je ludost pokušavati ponavljati isti pokus s istim ulaznim podacima a očekivati drugačiji ishod... Što ćeš, ne mogu si pomoći
MR1313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 20:06   #1207
...

Stavih u auto hrpu glazbe/spotova/koncerata, vratio nazad DSP, slozio si sebicnu panoramu i vec skoro 2 mjeseca, primarno slusam svoje odabire. Sljeme ujutro kod izlaska i tu i tamo nesto sto mi se skrene interesom. Tak da, sto god kudili ili hvalili Yammat, nisam u toku.

Ali drago mi cuti da se prepoznaju i govorni sadrzji.

Quote:
Jack Hammer kaže: Pogledaj post
i još jednu koju neću navesti jer mi je cazzo pieno trolova i botova.
Stanicu koja koristi ovu spicu, za koju ni njihov sef Varenica nije znao kaj je, pa me je Kristina dva tjedna molila da ju prepoznam. Stanicu vrhunskog ukusa za pozadine. Naj se sramiti kvalitetne stanice

Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Magic Room, Adriatic Coasting, Blacksoul + generalno bolja glazba od ostalih radija...Dovoljno? Nije da ti se opravdavam, ali eto, da ne ispadne da si u pravu
Naprotiv, komentar ima ton konstruktivne provokacije, koje je urodila plodom. Ali, potpuno je neutralan pitanjem. Zbilja me zanima, koje sadrzaje slusate, svi koji slusate svakodnevno. I drago mi je da su neki, uz tebe, nabrojali i konkretno naveli o cemu se radi. Iz tvog opisa, jedino mi je Coast poznat, znao sam ga prosle godine slusati u voznjama doma i osim ako nisam vlastitu glazbu slusao, vjerojatno nisam micao od emisije. Opustena vibra, ugodno cakuljanje, glazba od solidne, do tako tako, ali ugodno slusanje.

_______

Danas okrenuh rano ujutro i cujem jingle ambasadora ne-volim-hipstere-voditelje-i-umjetno-ponasanje-na-FM-stanicama Sveca, a on ce udarnom najavom: Bilic, Vas najvazniji trenutak u danu

Mozda nisam 100% citirao, ali najvazniji trenutak sigurno.

Jel plakao ili se smijao dok je najavu oplemenio glasom, mozda nam Vila smije reci?

Quote:
jole05 kaže: Pogledaj post
Što je to sadržaj na današnjim radio postajama???????? Prošla su zlatna vremena 101,radio cibona,sljeme,hr 2.......to mi pada na prvu na pamet Nemaaaaaaaaa više sadržaja je činjenica......
Bez da ulazim u neciji ukus, jos manje bez ikakve kritike onih koji samo poimaju radio kao slusanje dobro pogodjene glazbe...

Samo, generalizacija je neinformirana (brojem stanica u HR) i jednostavno ne stoji. Urednici, emisije, sadrzaji, itekako postoje, ali odgovoriti mogu samo da se konkretno prica o stanicama imenom i sadrzajem, a ne letecim komentarom. Odgovorom donekle pokazujes trenutne (ili redovite) interese, ali na tome se ne moze graditi kompletan zakljucak.

Mozda neciji ukus iritira govorni program, sasvim u redu, ali sadrzaja, ovisno o stanici itekako ima. Svaki dan dobijem dojavu iz razlicitih podrucja interesa u kojima me netko obavjestava za razgovor koji bi mogao biti interesantan, slusno ili za kasnije podcastom. Samo pogled na programski sadrzaj pobija ono sto si napisao.

Ako je u nasem slucaju (tema) Yammata poimanje samo kroz prepoznavanje dragih glasova i pogodjenih nota, onda to nije veliki kompliment za stanicu - bilo koju stanicu. Jasno mi je da sadasnjim profilom idu na meksu stranu lagodnijeg programa, ali kako nesto od sadrzaja ipak isporucuju dnevno/tjedno, ocekujem (vec sam i dobio) nekakvu potvrdu slusatelja o vredovanju istih te prepoznavanje takvih termina.

...
Old 13.02.2018., 21:09   #1208
Quote:
Mozda neciji ukus iritira govorni program, sasvim u redu, ali sadrzaja, ovisno o stanici itekako ima. Svaki dan dobijem dojavu iz razlicitih podrucja interesa u kojima me netko obavjestava za razgovor koji bi mogao biti interesantan, slusno ili za kasnije podcastom. Samo pogled na programski sadrzaj pobija ono sto si napisao
.

Graditi sadržaj na glazbi,hmm..........To je uspio samo davni i zaboravljeni Radio 1.Osobno ja baš nevidim neki sadržaj niti na jednoj radio postaji osim djelomično HR2 I Sljeme.
Kakav je to sadržaj ako na 99% radio postaja iza 20.00 vrte playliste.U tom terminu se jedino na HR 2 i Sljeme može poslušati nešto.Glazbene emisije:Mjesečeve sjene,Aerosoul,Glazbena oaza,Povratak u budućnost.....
Noćni program je nešto o čemu možemo maštati.....Jednostavno moje poimanje radija je govorni program a toga danas definitivno nema.
jole05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 15:05   #1209
Quote:
jole05 kaže: Pogledaj post
.

Graditi sadržaj na glazbi,hmm..........To je uspio samo davni i zaboravljeni Radio 1.Osobno ja baš nevidim neki sadržaj niti na jednoj radio postaji osim djelomično HR2 I Sljeme.
Kakav je to sadržaj ako na 99% radio postaja iza 20.00 vrte playliste.U tom terminu se jedino na HR 2 i Sljeme može poslušati nešto.Glazbene emisije:Mjesečeve sjene,Aerosoul,Glazbena oaza,Povratak u budućnost.....
Noćni program je nešto o čemu možemo maštati.....Jednostavno moje poimanje radija je govorni program a toga danas definitivno nema.
Ajmo ovako..ja shvaćam takvo poimanje radija kao govornog programa i poštujem to. No zanima me kako se tijekom radnog vremena moguće koncentrirati na posao i govorni program?

Desecima tisuća nas u uredima radio postaje su nametnute i nemamo pravo utjecaja na izbor stanice, a bogami ne mogu non stop furati slušalice i biti izoliran. Dakle, govorni program je u tom slučaju distrakcija i jedino mjerilo jest kako dobru ili lošu glazbu puštaju od 8-17h.

I na temelju toga mnogi od nas daju ocjene i valoriziraju rad radio postaja.

Koje je Vaše viđenje toga?
Old 16.02.2018., 12:05   #1210
ma kaj će mi više ove naše stanice pune idiockih reklama, nametnute "dobre volje" i "prekrasnog dana" i da bi slušao radio program 5-6 sati zbog 2-3 stvari koje volim...
internet radio i voila...po raspoloženju i po vrsti glazbe koju taj čas želim čut...zemlajski radio (FM & DAB) po meni može se odma ugasit
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.