Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2018., 23:25   #741
Marla darling,
hvala na detaljnom odgovoru!
Old 05.02.2018., 23:50   #742
Quote:
Marla darling kaže: Pogledaj post
Ja jesam zadovoljna s Lumionom ali nemam iskustvo s Clarionom.. Kad sam sebi uzimala, dosta sam iscitavala po fejsu one njihove upitnike i komunikaciju s ljudima i nekako sam stekla dojam da većinom preporuče jedan od tih proizvoda osim ako netko bas zeli imati pa kombinirati oba..

Moj dojam je da mi oziljci prije prolaze, lice djeluje svježije, pore (ne porice u mom slučaju) su se bolje stisnule, čistije su, neki kazu da sam se proljepšala, a neki nista
Hahahah 😀😀 vjerujem da je ljepota u oku promatraca 😂😂 a sami sebi nismo dobri promatraci
Ja trenutno mitesere i pore niti ne doživljavam jer ne mogu doc na red od crvenih fleka od akni i samih akni.
Nadam se sa ce brzo proci i tebi i meni 😀😀
Dodojetu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 13:46   #743
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Marla darling,
hvala na detaljnom odgovoru!
Nema na cemu.

Dodojetu, slazem se sa svime
Marla darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 15:11   #744
ja sam danas naručila clarion i ovo mi je zadnji tračak nade za ovo moje ispaćeno lice
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 10:56   #745
Ja sam prije nekih mjesec dana uvela Lumion, uz Hydru B koju sam koristila i prije. Lumion stavljam 2 puta tjedno. Lice mi je buknulo i, iako inače nemam problema s prištićima, kratko sam se vratila u pubertet. Situacija se ponešto smiruje, još uvijek znam dobiti male, suhe prištiće, no oni brzo prolaze. Iza jednog mi je ostala i crvena "fleka" kojoj je trebalo nešto dulje vremena da prođe, pretpostavljam jer na tom mjestu stoje naočale za sunce. Nadam se da će ova faza čišćenja doći kraju, baš je iritantno.

Pore su se smanjile a boja izjednačila - sada CC kremu stavim zaista u rijetkim prilikama (dekorativa rijetko ide na mene). Kiseline kao takve mi ne smetaju, inače imam mješovitu kožu, a obrazi znaju biti dehidrirani.
Felidae is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:46   #746
Bokic, zanima me kako uklopiti sljedece proizvode jedne s drugima koje je bolje ujutro koje navecer? Clarion, Spectra, Tria Light i Naro. Imam mješovitu kožu. I kako to sve koristiti s micelarnom?
Monikag5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:55   #747
sve možeš ujutro i/ili navečer osim clariona koji ide navečer.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:24   #748
Clarion ide navecer a tria light ujutro. Ne preporucaju se zajedno. Ostalo za hidrataciju mos ujutro i navecer, ovisno o potrebi koze.
Mislim da je fino objasnjeno na onom papiru sto se dobije kad kupis
A sto se micelarne tice s njom mozrte skidat sminku i cistit lice
Dodojetu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 12:59   #749
Ovako imam pitanje u vezi Clariona. Osobno ga koristim od 10 mj. i lice mi je super, na početku korištenja bilo je pogoršanje i to u vidu koje kakvih prištića, najčešće su to bile upaljene bubuljice, recimo potkožne. Ta faza je prošla i meni je sad ok. Uzela sam Clarion i za sestru, koja ima dosta masnu kožu i puno začepljenih pora, sad kod nje se pojavila reakcija u obilku sitnih bijelih prištića, na znam da li to neka alergijska reakcija i da li da uopće nastavi s korištenjem? Ne izgleda kao da se dublji slojevi čiste, nego baš površinski puno malih prištića ...
Ayala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:10   #750
Imam 30 godina i masnu kožu u dehidriranom, osjetljivom i reaktivnom stanju.
Od četiri proizvoda koje sam isprobala, Naro i Clarion iz dana u dan oduševljavaju, ali Hydra B i Tria izazvali su crvenilo i upale.

Naro
Prvi proizvod koji sam isprobala i ujedno moj prvi junak! Bilo tko s iole zahtjevnom kožom zna koji je to osjećaj, koje olakšanje pronaći nešto čime se može obilno natrackati da bi instant dubinski nahranio i umirio kožu, a da pritom ne izazove crvenilo niti upale. Meni masnoj prebogat je za dan ispod šminke, ali zato k'o stvoren da hidrira i hrani noću. Nanosim ga kao zadnji korak na lice mokro od tonika. Narom, odnosno skvalanom toliko sam impresionirana da ću se usuditi svrstati ga u kategoriju rijetkih vrijednih univerzalnih kozmetičkih izuma jer vjerujem da bi oduševio praktički sve tipove kože izuzev iznimno masnu i suhu. Kupnju vjerojatno ipak neću ponoviti dok ne isprobam The Ordinary. (Idalje lupam glavom o zid što ranije u životu nisam saznala za skvalan.)

Clarion
Još jedan game changer! Proizvodi s BHA kod mene su već godinama stalna postava, no s Clarionom prvi put doživjela da nešto vidno djeluje na teksturu kože, odnosno otkrila pravi potencijal AH kiselina. Iskreno, inače nisam vjerovala da išta može baš toliko utjecati upravo na teksturu kože. Paf samo takav! Što se upala tiče, Clarion u noć do dvije rješava u pravilu sve, osim intenzivnih hormonalnih upala. Na sve ostalo zadivljujuće učinkovito i poprilično brzo djeluje. Stare i veće hiperpigmentacije ne briše, ali ubrzava zacijeljivanje novih. Koristim ga isključivo noću, a danju obvezno nosim SPF.

Hydra B i Tria Light
Ako postoji ijedan potencijalno iritirajući sastojak u proizvodu, šansa je rijetko na mojoj strani. Ni Hydra B ni Tria nisu bile iznimka. Osula sam se i ocrvenila na najjače od oba proizvoda. Hydru sam nakon nekog vremena testirala još jednom i doživjela istu vatrenu reakciju pa mi s Triom mi nije ni palo na pamet pokušavati dvaput. Koja šteta... Čini mi se da bi Hydra inače bila izvrsna za svaki dan. Triu ne mogu detaljnije komentirati jer jedan neslavan pokušaj nedovoljno je iskustva za donošenje ikakvoga suda.
Old 10.02.2018., 20:14   #751
Quote:
Ayala kaže: Pogledaj post
Ovako imam pitanje u vezi Clariona. Osobno ga koristim od 10 mj. i lice mi je super, na početku korištenja bilo je pogoršanje i to u vidu koje kakvih prištića, najčešće su to bile upaljene bubuljice, recimo potkožne. Ta faza je prošla i meni je sad ok. Uzela sam Clarion i za sestru, koja ima dosta masnu kožu i puno začepljenih pora, sad kod nje se pojavila reakcija u obilku sitnih bijelih prištića, na znam da li to neka alergijska reakcija i da li da uopće nastavi s korištenjem? Ne izgleda kao da se dublji slojevi čiste, nego baš površinski puno malih prištića ...
Upravo sam spomenula u postu gore: takvo je bilo moje iskustvo s Hydrom B i Triom plus crvenilo k'o u ljute papričice.
Prestala sam koristiti oba proizvoda. Drugi savjet nemam.
Old 13.02.2018., 18:53   #752
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Imam 30 godina i masnu kožu u dehidriranom, osjetljivom i reaktivnom stanju.
Od četiri proizvoda koje sam isprobala, Naro i Clarion iz dana u dan oduševljavaju, ali Hydra B i Tria izazvali su crvenilo i upale.

Hydra B i Tria Light
Ako postoji ijedan potencijalno iritirajući sastojak u proizvodu, šansa je rijetko na mojoj strani. Ni Hydra B ni Tria nisu bile iznimka. Osula sam se i ocrvenila na najjače od oba proizvoda. Hydru sam nakon nekog vremena testirala još jednom i doživjela istu vatrenu reakciju pa mi s Triom mi nije ni palo na pamet pokušavati dvaput. Koja šteta... Čini mi se da bi Hydra inače bila izvrsna za svaki dan. Triu ne mogu detaljnije komentirati jer jedan neslavan pokušaj nedovoljno je iskustva za donošenje ikakvoga suda.
Cisto iz znatizelje, je li moguce da si na lice prije ovih proizvoda nanosila C vitamin ili neku kiselinu? Niacinamid, koji mislim da se nalazi u oba proizvoda, (nisam sada bas sigurna da je u oba, u Triji jest sigurno, morala bih provjeriti) je poznat po burnim reakcijama u kiselom mediju. Ja iz tih razloga ni ne koristim nista s niacinamidom, tko bi vise sve iskombinirao...
Iskreno, malo zamjeram Skintegri sto na webu ne postoji popis sastojaka za svaki proizvod. Navode se recimo tri - cetiri aktivna sastojka.
vanja.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:17   #753
Quote:
vanja.p kaže: Pogledaj post
Cisto iz znatizelje, je li moguce da si na lice prije ovih proizvoda nanosila C vitamin ili neku kiselinu? Niacinamid, koji mislim da se nalazi u oba proizvoda, (nisam sada bas sigurna da je u oba, u Triji jest sigurno, morala bih provjeriti) je poznat po burnim reakcijama u kiselom mediju. Ja iz tih razloga ni ne koristim nista s niacinamidom, tko bi vise sve iskombinirao...
Iskreno, malo zamjeram Skintegri sto na webu ne postoji popis sastojaka za svaki proizvod. Navode se recimo tri - cetiri aktivna sastojka.
Pisu sastojci Odaberes proizvod i onda odaberes opis,sastojci ili recenzije.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:24   #754
Quote:
Jok!
Oba sam proizvoda nanosila samostalno na čistu kožu.
Vitamin C mi nije u rutini, a Hydru sam prvi put isprobala u kasno ljeto kada još nisam ni krenula s kiselinama.
Old 13.02.2018., 20:47   #755
ja sad koristim Clarion 2 tjedna i baš me začudila ne-reakcija kože na kiseline. prva tri dana sam ga nanosila na tonik tako da se koža navikne s obzirom da nikad nisam koristila kiseline. al vidim ja da ništa ne pecka pa sam krenula nanosit na potpuno čistu kožu. i tako već 10-ak dana svaki dan. nisam imala break oute, osim što jedan potkožni ne prolazi već danima, ne znam što se tako udomaćio. nažalost, seboreični dermatitis ima isti intenzitet a baš sam se potajno nadala da će niski ph nekako djelovat na njega.
uglavnom, nastavljam koristit, možda uskoro svaki drugi dan da dodam, nemam tipičnih problema s aknama pa se stoga kod mene ne može očekivat neki wow efekt.
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 22:10   #756
Quote:
Imaju svi sastojci 😀
I clarion nema niacinamid nego samo light. Upravo zato se preporuča ako se koristi oboje triu koristiti iskljucivo ujutro, ne zbog skodljivosti vec zato jer dolazi do crvenjenja lica ako se istovremeno kombinira niacinamid sa kiselinama.
Al moze clarion navecer a ujutro tria light.
Dodojetu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:41   #757
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Pisu sastojci Odaberes proizvod i onda odaberes opis,sastojci ili recenzije.
Uopce nisam imala pojma... Ja sam valjda samo vidjela ovo DODAJ U KOŠARICU. Kad je internet shopping u pitanju, nemam puno kriterija.
I Hydru i Spectru i Naro sam kupila tako...
vanja.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:05   #758
Tria je mom mužu pomogla očistiti lice od hrpe sitnih prištića na čelu, a Spectra mi odlično smiruje crvenilo ili kad si nešto raskopam
Sunčica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:42   #759
Hydra me nije oduševila iako sam ju stavljala na mokro lice imam dojam da mi nije dovoljna u hidrataciji. Clarion mi je super, nije sad da mi pobije prištiće(folikulitis) ali je koža glatka na dodir i bolja je tekstura. Planiram uzeti i Naro i Spectru za jaču hidrataciju i crvenilo koje imam, a za prištiće i ožiljke možda Lumion?
Old 15.02.2018., 12:41   #760
Jel itko od vas kombinira spectru i hydru? Ja sam do nedavno koristila hydru i potrosila ju i sad sam ju ponovno planirala naruciti medutim vidim da je nedostupna. U meduvremenu me privukla i spectra, i opisom i sastojcima pa razmisljam mozda i nju uzeti dok se hydra opet ne pojavi pa uzeti i hydru. U biti neznam jel mi mozda najbolje kombinirati obe ili ako mislite da ne, kojoj da dam prednost. Mene najvise zanima hidratacija i prevencija bora, nekih problema s kozom nemam, ali ulazim polako u tridesete, primjecujem da su mi se pore oko nosa prosirile i cesto imam osjecaj da mi koza nije dovoljno hidratizirana. I jos jedno pitanje, sta vam se pokazalo bolje, skintegra serumi u kombinaciji s skvalanom ili u kombinaciji s kremom. Pitam zasto sto sam ja dosad hydru koristila u kombinaciji s laganom kremom i znala mi je ta kombinacija biti neka malo preteska a sama hydra bez kreme kao da mi nije bila dovoljna. Unaprijed zahvaljujem na pomoci
janey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.