Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači, Hrvatski nogomet

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 18:04   #2501
Onaj Suki koji se u prva 2. mj. sezone nije sastrao s loptom i za kojega je većina navijača Barcelone pisala da je gotov? Kako se mišljenja brzo mijenjaju.

Slažem se da je Kane kao Lewa, sličan tip napadača. Ne vjerujem da će ikada biti najbolji na svijetu jer nema tu atraktivnost glede driblinga i nekog wow poteza, no ne vidim bolje špice od njega trenutno. Čovjek protiv Uniteda nije imao ni gol niti asistenciju, no razvalio je u toj tekmi. Ima odlično kretanje, radi za ekipu dosta, nije uopće panj već može odlično uključiti suigrače u igru, zabiti iz daljine dosta često pa čak i prijeći igrača.

I nemojte mi tog Aguera navoditi, taj je toliko flopao u LP kada je bio u životnoj formi, isti slučaj kao Ibra. Naravno da ćeš svaki dan rađe gledati njih zbog tog poteza, no toliko puta su flopnuli u najjačima tekmama da to umanjuje njihov učinak. Za Kanea ćemo vidjeti tokom idućih par godina, no teško će u Spursima, pitanje je oće li igrati uopće LP svake godine.
Old 13.02.2018., 18:17   #2502
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
Ma ok, nije da sam previše pratio Chelsea u zadnje vrijeme, ali sam skužio da nije bio baš nešto zadnje utakmice koje je igrao. Vidim da je davao izjave da je igrao pod ozljedom, tko zna što je istina, ali opet tko je opcija umjesto/pored njega u napadu, Giroud?

Ne znam šta se s njim događa, nakon više nego solidnog starta pogubio se skroz, ne pridonosi apsolutno ničime u igri, glavni problem mu je šta se još nije naviknuo da mu se ne sudi 80% onog iz Primere.

Sinoć se vratio nakon misteriozne ozljede i opet bio loš. Vjerojatno će na račun imena startat protiv Barce
chelsea_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:18   #2503
Da bi ga prozivali najboljim mora igrati u ekipi koja ce se svake godine boriti na sva 3 fronta. ili ce otici u veliku ekipu ili ce Tottenham postati ta ekipa, prije bi se kladio na prvo
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:19   #2504
Aguero je bolji igrac od Kanea.
Old 13.02.2018., 18:22   #2505
Quote:
Yurinov kaže: Pogledaj post
najbolji napadač na svitu je suarez suki, a ovaj kane je jako dobar, nije prevara definitivno, nekako sam se natjera pogledat par utakmica da to utvrdim
Po meni su upravo Suarez i Kane dvije najbolje špice na svijetu. Ako se prati, Suareza se uvije kritiziralo ali to ponajviše radi offsidea, štopanja i slično no uvijek isporuči nešto. Bio je slab na početku sezonu, ali u zadnja tri mjeseca lik razbija. Praktički je zabio u svakoj utakmici otad i uz Kanea je najbolja špica.

No slažem se sa onim što je napisao Henry. Istina, nije samo Kane finišer, ali isto nemojmo pretjerivati i govoriti sad da je lik nešto što nije. Puno je bliže tom klasičnom finišeru nego onome što neki ovdje pokušavaju prodati.

Suarez, Kane, Aguero.
Kresten is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:23   #2506
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post

Je, kao što je i Sturridge bio.

Suarez je u ovoj formi bolji, no nije bio takav cijele sezone.
Old 13.02.2018., 18:24   #2507
Quote:
Kompletniji da i kad je u pravoj formi kao ova zadnja utakmica bolji je. No, sveukupno ove sezone po meni mala prednost Kaneu. Ali to je tu negdje.
Kresten is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:30   #2508
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Je, kao što je i Sturridge bio.
Kad smo raspravljali o Kaneu i Sturridgeu, raspravljalo se o potencijalu. Sturridge zadnjih dvije godine ne moze hodati.
Old 13.02.2018., 18:37   #2509
I tada nije mogao hodati pa si pisao da je bolji igrač i da treba startati na EURU ispred Kanea, prema je sezonu prije isto bio na aparatima veći dio. Niti onda njegova najbolja sezona nije na razini zadnje 3 od Kanea.

Stvar je u tome što je Kun toliko jako flopao u tim velikim tekmama u LP da je smiješno dovoditi ga u raspravu, uz to je 5-6 godina stariji od Kane i nije baš ništa napravio u tim tekmama, više je napravio Kane s plasmanom iz skupine s BvBom i RM nego što je Kun u svojoj cijeloj karijeri u LP gdje je i u najvećem uspjehu Cityja(ulazak u polufinale) bio totalno nebitan igrač i nevidljiv u ključnim tekmama. Još je redovito staklen tako da će tokom sezone zabijati manje od Kanea(što su dokazale zadnje 2 godine, vjerojatno i ova). Ok, ima taj vanserijski potez koji Kane nema, ali lijen je igrač koji se često zna uklopiti u sivilo, nije bezveze Pep počeo forsirati Jesusa koji puno više radi za ekipu glede pritiska na protivnika premda ni on nema taj potez poput Kuna. Da ne govorimo o sebičnosti u nekim trenutcima.

Ne znam, da na svim ostalim pozicijama imama igrače koji mogu uposliti špicu onda dvojbe nema, ako imaš baš ekipu koja igra timski onda biraš Kanea. Ako tražiš nekoga da te izvuče iz govana na neki potez onda Kun.
Old 13.02.2018., 18:44   #2510
Quote:
chelsea_fan kaže: Pogledaj post
Ne znam šta se s njim događa, nakon više nego solidnog starta pogubio se skroz, ne pridonosi apsolutno ničime u igri, glavni problem mu je šta se još nije naviknuo da mu se ne sudi 80% onog iz Primere.

Sinoć se vratio nakon misteriozne ozljede i opet bio loš. Vjerojatno će na račun imena startat protiv Barce
Pa gubio se on i u Realu, posebno kada bi startao od prve minute. Kao druga špica u momčadi i kao igrač koji ulazi s klupe je bio strašan (nakon povratka iz Juvea), ali kao starter i netko na koga se momčad može oslanjati kao na prvu špicu, jednostavno (barem za sada) nije taj, pitanje je da li će ikada i biti, možda mu fali nešto u psihi, jer vidim da i sada umjesto da se sav posveti Chelseu, daje izjave tipa da kada ga pitaju da li bi se ikada vratio u Real, da je zadovoljan i zahvalan sadašnjem klubu, ali da je Madrid ipak Madrid. U svakom slučaju često prigovara, voli dajvati, ima tu neku slabost i kmekavost, stav primadone u sebi koje top napadači ne bi trebali imati.

No u odnosu na alternativu u napadu za Chelsea bi bio hendikep da ne igra.
Old 13.02.2018., 18:45   #2511
Quote:
I tada nije mogao hodati pa si pisao da je bolji igrač i da treba startati na EURU ispred Kanea, prema je sezonu prije isto bio na aparatima veći dio. Niti onda njegova najbolja sezona nije na razini zadnje 3 od Kanea.

Stvar je u tome što je Kun toliko jako flopao u tim velikim tekmama u LP da je smiješno dovoditi ga u raspravu, uz to je 5-6 godina stariji od Kane i nije baš ništa napravio u tim tekmama, više je napravio Kane s plasmanom iz skupine s BvBom i RM nego što je Kun u svojoj cijeloj karijeri u LP gdje je i u najvećem uspjehu Cityja(ulazak u polufinale) bio totalno nebitan igrač i nevidljiv u ključnim tekmama. Još je redovito staklen tako da će tokom sezone zabijati manje od Kanea(što su dokazale zadnje 2 godine, vjerojatno i ova). Ok, ima taj vanserijski potez koji Kane nema, ali lijen je igrač koji se često zna uklopiti u sivilo, nije bezveze Pep počeo forsirati Jesusa koji puno više radi za ekipu glede pritiska na protivnika premda ni on nema taj potez poput Kuna. Da ne govorimo o sebičnosti u nekim trenutcima.

Ne znam, da na svim ostalim pozicijama imama igrače koji mogu uposliti špicu onda dvojbe nema, ako imaš baš ekipu koja igra timski onda biraš Kanea. Ako tražiš nekoga da te izvuče iz govana na neki potez onda Kun.
sve si rekao
lijen je, zna bit sebičan, itekako zna naživcirat
wanyamagrmalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:14   #2512
Quote:
I tada nije mogao hodati pa si pisao da je bolji igrač i da treba startati na EURU ispred Kanea, prema je sezonu prije isto bio na aparatima veći dio.
I, tko je bio bolji na EURU?
Old 13.02.2018., 19:18   #2513
Quote:
Ako tražiš nekoga da te izvuče iz govana na neki potez onda Kun.
Upravo zato Kane neće nikad biti top klasa. Napadač top klase mora imati potez (uz ostale bitne segmente), jednostavno mora, inače nije ta razina. Navedi mi jednog top napadača zadnjih 10 godina koji nije u stanju riješiti tekmu potezom iz ničega?

Čak i izjednačavanje Kanea s Lewandowskim je nepravedno. Kane je odličan napadač koji garantira velike golgeterske brojke svake sezone, ali nije top klasa.

A i tu govoriš da je Kane više napravio u grupi nego Aguero u karijeri za City u LP. To nema veze s istinom.
Old 13.02.2018., 19:39   #2514
Ja ne znam o kojem Kaneu vi pricate.
Onaj iz Tottenhama i te kako zna iz niceg dati gol i radi to dosta cesto. Npr. protiv Chelsea, protiv Arsenala, protiv Evertona...
Old 13.02.2018., 19:59   #2515
Quote:
Upravo zato Kane neće nikad biti top klasa. Napadač top klase mora imati potez (uz ostale bitne segmente), jednostavno mora, inače nije ta razina. Navedi mi jednog top napadača zadnjih 10 godina koji nije u stanju riješiti tekmu potezom iz ničega?

Čak i izjednačavanje Kanea s Lewandowskim je nepravedno. Kane je odličan napadač koji garantira velike golgeterske brojke svake sezone, ali nije top klasa.

A i tu govoriš da je Kane više napravio u grupi nego Aguero u karijeri za City u LP. To nema veze s istinom.
Mislim da bi trebali vidjeti Kanea u nekom top klubu prije nego donesemo takvo mišljenje za njega. Dečko realno ima tek 24 godine, najbolje godine su tek pred njim. Psiha mi se čini da mu je ok, ima dobar pregled terena, mislim da bi mu taj potez koji trenutno nema moglo nadoknaditi iskustvo i inteligencija u igri, ako će sve ići kako treba i ako se nađe okružen igračima koji će i njegovu igru dići na višu razinu. Uz sve to bi teoretski mogao i nadrasti Lewu.
Old 13.02.2018., 20:19   #2516
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Ja ne znam o kojem Kaneu vi pricate.
Onaj iz Tottenhama i te kako zna iz niceg dati gol i radi to dosta cesto. Npr. protiv Chelsea, protiv Arsenala, protiv Evertona...

Protiv Liverpoola nedavno
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 20:28   #2517
Quote:
Neki stari Aguero koji nije vukao hrpu ozljeda iza sebe, svakako.
Ovaj danas, mislim da ne. također, Kane još nije dostigao svoj vrhunac. To će dostići tek u velikom klubu.
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 20:32   #2518
Quote:

Nema smisla dalje očito, naveli su ti gore golove koje obični poacheri ne zabijaju. Kao da te top klase o kojima ti pričaš zabijaju svaki vikend neki vanserijski gol. Evo taj Kun koji je više takvih golova zabio tokom karijere ne pridonosi ni upola u kompletnoj igri kao Kane, što ga zbog tog ekstra poteza(koji se ponekad dogodi, ne svaku tekmu, većina golova mu je slična poput onih od Kanea) to čini boljim igračem? Sure.

https://www.youtube.com/watch?v=a3e2Oaw12dw

Ovo su baš golovi tipičnog poachera. Još nema nekih dobrih iz ove sezone i od prije. Jbt ako onaj nastup doma protiv vas nije vanserijski ili tekme protiv BvBa...
Old 13.02.2018., 20:35   #2519
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
Mislim da bi trebali vidjeti Kanea u nekom top klubu prije nego donesemo takvo mišljenje za njega.
Ne, na top igracu se odmah vidi da je to to. Kao sto se vidjelo na Suarezu u Liverpoolu, Mbappeu u Monacu,...
Old 13.02.2018., 20:36   #2520
Quote:
Nema smisla dalje očito, naveli su ti gore golove koje obični poacheri ne zabijaju.
Par bljeskova to ne znace. I Giroud je npr. imao fantasticnih poteza, pa se ne moze reci da "ima potez".
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.