Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2013., 00:32   #3881
Sada više uopće nemam nikakvu motivaciju da gledam finale

Eventualno ako Makedonci prođu, bacit ću oko, ali ne vjerujem ni da će oni. Danska je današnjim nastupom pokazala da pobjeđuje, i to mi je šlag na torti ove preloše večeri
šišćevap is offline  
Old 15.05.2013., 00:32   #3882
Quote:
Kozje Jaje kaže: Pogledaj post
Što Slovenija po osmi put nije prošla? Stvarnoo?
Ma nije, Maja Keuc ih je 2011 predstavljala sa super pjesmom No one i bila je čak 13 u finalu. Da je iz neke jače zemlje, vjerojatno bi i pobijedila, odlična pjesma, odličan vokal.
tidusy is offline  
Old 15.05.2013., 00:32   #3883
Quote:
Gagojlo kaže: Pogledaj post
EVROSONG: Promenjen način glasanja

....
Ja sam mislio da je naša pesma sasvim ok za ESC, nije mi palo na pamet koliko istočnjaka ima u našem PF-u, a pogotovo da će i zapadnjaci početi sa blokovskim glasanjem (neka ih, balkanizacija Evrope ) i to je to, dok su svi svoje pogurali nije bilo više mesta.
Btw, sa jedne strane mi je drago što nismo prošli,jer ne volim formate poput PGS-a, tako će ljudi shvatii da nema ništa od toga bez autorskih grupa i festivala.
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 15.05.2013., 00:32   #3884
Najbolja pjesma i izvedba večeri po mome: NIZOZEMSKA
Fforumaš1 is offline  
Old 15.05.2013., 00:33   #3885
Ma ne treba slati pjevača, nek te tri minute što imamo i kad gleda cijela Europa pošaljemo Vedranu Rudan da psuje ko kočijaš i end of story.


Ali da se vratimo ESC-u:
Danska pobjeđuje to je sigruno. Kako za pobjedu igra i politika, Danska nije u ekonomskim problemima da
organizira natjecanje. Lagano se kladiti na pobjedu Emelie
Marco Materazzi is offline  
Old 15.05.2013., 00:34   #3886
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Sada više uopće nemam nikakvu motivaciju da gledam finale

Eventualno ako Makedonci prođu, bacit ću oko, ali ne vjerujem ni da će oni. Danska je današnjim nastupom pokazala da pobjeđuje, i to mi je šlag na torti ove preloše večeri
Ja gledam Eurosong radi Eurosonga, bez obzira što nije uvijek najpošteniji. Prošle sam godine bila užasno ljuta jer Finska nije prošla, ali opet sam uživala u finalu
tidusy is offline  
Old 15.05.2013., 00:34   #3887
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Ma nije, Maja Keuc ih je 2011 predstavljala sa super pjesmom No one i bila je čak 13 u finalu. Da je iz neke jače zemlje, vjerojatno bi i pobijedila, odlična pjesma, odličan vokal.
Da,pa to i mene čudi, na eurosong.hr krive informacije uvijek
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Old 15.05.2013., 00:34   #3888
moji favoriti za pobledu
cascada
cezar
elitsa i stoyan
juhuuuu
Igračka is offline  
Old 15.05.2013., 00:35   #3889
Quote:
Marco Materazzi kaže: Pogledaj post
Ma ne treba slati pjevača, nek te tri minute što imamo i kad gleda cijela Europa pošaljemo Vedranu Rudan da psuje ko kočijaš i end of story
Ahahahaha podržavam!
AmyFarrahFowler is offline  
Old 15.05.2013., 00:36   #3890
Quote:
Igračka kaže: Pogledaj post
moji favoriti za pobledu
cascada
cezar
elitsa i stoyan
juhuuuu
Cascada??? Cmon... ta pjesma mi je tipični pjesmuljak plagijat, ali ukusi
tidusy is offline  
Old 15.05.2013., 00:36   #3891
Quote:
Marco Materazzi kaže: Pogledaj post
Ako smo mi one godine (žiri) izabrali LAHOREEE (SLOMI NOGUU) umjesto pjesme STOTINAMA GODINAMA onda to sve govori..
Trebamo se početi rugati s Eurosongom i slati Tarapane, Nirvane, Raspašojeve itd.
Na kraju krajeva to je sve zabava, nek je Bjelorusija prošla, ali Europa nju i dalje ne voli ko državu, nek je Irska prošla
ali njezini dugovi i dalje brinu EU... Ovo ne znači da nas Europa nevoli, ali klapsko pjevanje je pomalo dosadno i ljudima u Dalmaciji,
a pogotovo u Hrvatskoj
, i onda kako očekivati da jedan Estonac glasa za nas?
..ma ja , klape bi mozda jedino pobijedile u pjevanju Mihajlovicevu reprezentaciju...mizerija? sta ? daj molim vas...trebalo se odmah odustat,ko to jos slusa ..fora je onima kojima je i Kerum fora sa prsutom (ili sta vec) na pixli
broz 64 is offline  
Old 15.05.2013., 00:36   #3892
dakle da, zadovoljimo se s pjesmuljkom s lako upadljivim refrenom i još boljim scenskim nastupom i svim popratnim sadržajem, očito tako možemo bit uočljiviji. ili možemo ić u krajnost i zajebavat se s tim natjecanjem do kraja stile crnogorci.
Imran is offline  
Old 15.05.2013., 00:37   #3893
ma kad smo već tovare slali, mogli smo ovu macu poslat

goga buzov esc 2014

http://www.youtube.com/watch?v=lucaydKFB0g

Igračka is offline  
Old 15.05.2013., 00:37   #3894
Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
I Italija je danas glasala, ne? Zato su danas u studiju i bili Marco, Bonnie Tyler i onaj Šveđanin, koji izgleda kao lezba..
pa da, al njih se ne može smjestiti u klan
otkaz is offline  
Old 15.05.2013., 00:38   #3895
Franku Batelić za Eurosong 2014. !
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Old 15.05.2013., 00:40   #3896
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Ja gledam Eurosong radi Eurosonga, bez obzira što nije uvijek najpošteniji. Prošle sam godine bila užasno ljuta jer Finska nije prošla, ali opet sam uživala u finalu
Znam, ali finale bez Hrvatske i bez bilo koje zemlje iz okruženja jednostavno nije zanimljivo. Kako da sa zanimanjem pratiš nešto što te se praktički ne tiče?

A danski nastup s onim konfetima i iskrama je za zbljuvat se. Oni očito sami sebe već vide kao pobjednike. I pobjedit će

Ako im Hrvatska da 12 bodova, poludit ću, a s obzirom na deficit susjeda, i to je moguće
šišćevap is offline  
Old 15.05.2013., 00:40   #3897
Quote:
Kozje Jaje kaže: Pogledaj post
Franku Batelić za Eurosong 2014. !
bljak,
Maju Šuput na esc pjesma zagorjela (ja ću napisat)
Igračka is offline  
Old 15.05.2013., 00:41   #3898
Quote:
Kozje Jaje kaže: Pogledaj post
Franku Batelić za Eurosong 2014. !
Ja bi Rozgu.
Apple Pie is offline  
Old 15.05.2013., 00:41   #3899
Quote:
Fforumaš1 kaže: Pogledaj post
Najbolja pjesma i izvedba večeri po mome: NIZOZEMSKA
Ja ne razumijem što ljudi vide u Nizozemskoj Ja samo vidim dragu mi pjevačicu i čujem mirnu baladicu, koja mi se sviđa, da, ali tek sad nakon što sam petsto puta čuo, i još uvijek mi je dosadna.
Jobi is offline  
Old 15.05.2013., 00:42   #3900
de molim vas nek' m ineko objasni ovo glasaanje . jesu l' ove naše zemlje okolne mogle glasat večeras ? : stupid:
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.