Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2013., 23:41   #221
Quote:
Black animal kaže: Pogledaj post
nakon nekog vremena i trošenja novaca na kuharice.Prevođenja recepata sa stranih jezika i raznoraznih pokušaja.Došao sam do zaključka da nema niš od stranih kuharica.
Na zapadu je gastronomija daleko iza nas.Zvuči kako zvuči ali je tako.
A istok, Bosna, Srbija, Indija, Tajland, Kina, Japan?
Justin Thyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 01:45   #222
Quote:
Black animal kaže: Pogledaj post
svatko ima prvo na svoje miljenje,ali molio bih Vas da budete konkretniji.
Na kojem to svetskom prvenstvu ste bili i gdje.Pa na koncu dali trebaju svjetska prvenstva u dominaciji i na tom polju.
Bavim se turizmom i dobro znam što ljudi jedu.Svi se sa zapada oduševe našom kuhinjom.
Još jedaput,Ne bacajte novac na stane kuharice.!
Nisam bio ja osobno., bili su moje kolege iz Hrvatskog kuharskog saveza . na dvije kulinarske olimpijade plus još važnijih međunarodnih natjecanja.
Ja iz svake kuharice koju kupim ili češće posudim u knjižnici mogu izvući nešto dobro. recimo kad sam se pripremao za natjecanje ili češće kad samo želim nešto novo skuhati za sebe. listam neku kuharicu i vidim neki dobar recept i onda mi se upali žaruljica pa to bi i ja mogao napraviti ali promjenim nešto. nešto izbacim , nešto dodam. bitna je ideja koja se iz kuharica može dobiti.

p.s Black Animal iz mojeg pisanja na temi naša jela za svjetski kuhinju možete vidjeti da osobno jako cijenim hrvatsku gastronomiju, osobito jela iz baštine i svakako se slažem da stranim gostima treba nuditi naša izvorna jela a ne wokove ili što je kod nas još češće pljeskavice i ćevape
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 23:12   #223
o kuharicama :)

nadam se da nisam uzbudio duhove

Ma gledajte,po meni gastronomija je nešto jako lijepo.Ajde po Gothe-u:to je umjetnost koja se koja se u potpunosti slaže sa intelektom.Umjetnost okusa,muzika sluha,kiparstva i slikarstva oka i opipa.(bit će da je volio dobro pojesti.
Po meni nema dobre kuhinje ako nemate dobar vrt.Ili kumicu.
Strane kuharice i strane kuhinje se moraju proučavati.To je bez spora,ali ima tolio bezvrijednih da ih isključivo kupujem po preporuci.
Evo vam par dobrih autora.
Prvi Auguste Oscoffier,sve od njega,pa prevodite
larousse gastonomique,to mu ga dođe ko enciklopedija,pa ko voli.I njegovi recepti.
za mene gotovo sve knjige od firme Lodge cast iron cooking
posebno cast iron cooking for dommies prekrasno napisana knjiga,posebno o pozicijama mesa.
molly stevens all about braising,and all about roastig
ima toga još ali ko će...

eto te knjige su nekako najbliže mojim ukusima.
a volio bi doista znati grčki,njihova kuhinja je po meni najbolja.
Black animal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 10:34   #224
kuharice (knjige o kulinarstvu)

doma imam hrpu raznih kuharica, ali su sve isključivo sa receptima. recept za kolač: sastojci, priprema, par trikova, nekoliko slika i to je to. o kuhanju znam jako malo i želim krenuti od početka, kao kad učenik kreće u 1. razred srednje škole za kuhare.

zanima me ima li kakva dobra kuharica, ili više njih, u kojoj možda i nema puno recepata, ali ima dosta teorije. npr. gdje se koja vrsta mesa nalazi na životinji, koje je meso najbolje za određenu vrstu jela i kako se priprema, kako se filetira riba, koje su vrste rezanja povrća, koje su najpoznatije vrste tjestenine i kad izabrat koju vrstu, što je specifično za francusku kuhinju, a što za tajlandsku i sl.

znam da sve to neću nać u samo jednoj knjizi, ali nadam se da će netko razumit šta tražim. molim prijedloge.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 10:45   #225
postoje jasne upute i u njegovim knjigama, ali meni je uz tekst još bolje vidjeti postupak, kao npr. ovdje: http://www.jamieshomecookingskills.com

ima još puno takvih how-to videa na youtubu.

kompanion knjiga uz to bila bi http://www.algoritam.hr/?m=1&p=proiz...=645&id=103919

Jamieva kuhinja,
Uz novu sezonu Jamiejeve TV serije, u kojoj otvara restoran gdje se školuju mladi kuhari, Kuhinja je osnovni priručnik za ljude koje vole dobru hranu i žele naučiti kuhati. Na jednom mjestu naći ćete jednostavne upute i savjete za tehnike pečenja, poširanja, pirjanja, kombiniranja namirnica kao i stotinjak novih recepata, s kojima ćete pronaći novo samopouzdanje i interes za vlastitu kuhinju. Kada kuhate, zgodno je imati na raspolaganju mamu koju možete nazvati i upitati kada je pravi trenutak za vađenje tijesta za pitu iz pećnice, a ova knjiga umnogome sliči upravo nekome vrlo bliskom i iskusnom tko nam je uvijek spreman pomoći.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 11:16   #226
puno hvala, stranica je zanimljiva i može se svašta vidit, a knjigu imam, ali sam više mislila na nekakvu verziju kulinarskih biblija koje su imale po 1000 stranica i bile teške nekoliko kila.

moj tata je imao takvu knjigu iz 60-ih, kad je bio u ugostiteljskoj školi u opatiji, radilo se o osnovama, ali jako detaljnim. mislim da ju je mama bacila kad je čistila špajiz.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 11:55   #227
Anne Willan - Complete Guide To Cookery
http://www.amazon.co.uk/gp/product/0...F8&me=&seller=
http://www.mojaknjigarna.com/katalog...product_id=245
La Varenne Pratique
http://www.amazon.com/La-Varenne-Pra.../dp/B0006BD960
http://lavarenne.com/
__________________
Gwen: "What'll you do when I'm gone?"
Jack: "The usual. Pizza, Ianto, save the world a couple of times."

Zadnje uređivanje roqui : 25.05.2014. at 12:03.
roqui is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 12:56   #228
ako želiš krenuti kao učenik kad krene u školu za kuhara trenutni uđbenici za kuharstvo su ti Kuharstvo 1, 2, 3 od Josipa Žuvele pa možeš potražiti u knjižnicama ako si učlanjena u koju.
Po tim udžbenicima sam još ja učio davne 1999 ( bili smo prva generacija koja je učila po Žuvelinim knjigama)
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 03:27   #229
Mogu i knjige na engleskom?
shtifke is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 11:16   #230
fala vam na prijedlozima. proučit ću.

da, može i na engleskom.

kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 13:02   #231
Professional cooking, ovo je 7. izdanje s prihvatljivom cijenom, 8. izdanje je preko 100$.
Justin Thyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 10:31   #232
ta izgleda odlično. fala.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 11:09   #233
Evo i mene u potrazi za kuharicom
Naime, znam kuhati, al u principu vrtim par vrsta jela u krug i sad bi prosirila vidike..
Trazim neku hmm kako da to napisem"zdravo seljacku kuharicu" gdje su opisana neka tradicionalna jela tipa-kako napraviti filanu papiku, sarmu i zelje, gra, kako peci razne vrste kruha itd..
Nesto sta se svakodnevno jede, al padne mi na pamet tek kad vidim recept..

Ima milion kuharica i gledam po knjizarama vec tjednima i nemam pojma koju da odaberem.
Ovdje se spominje Mira Vucetic i Dika Marjanovic, jel neko imao u rukama onu od Suzy Redzepagic? Kakva je ta?

Nisam od pripremanja tipa tortilja i tih nekih stvari vec me bas zanima ta starinska kuhinja sa detaljistickim opisima.

Hvala
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:44   #234
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Evo i mene u potrazi za kuharicom
Naime, znam kuhati, al u principu vrtim par vrsta jela u krug i sad bi prosirila vidike..
Trazim neku hmm kako da to napisem"zdravo seljacku kuharicu" gdje su opisana neka tradicionalna jela tipa-kako napraviti filanu papiku, sarmu i zelje, gra, kako peci razne vrste kruha itd..
Nesto sta se svakodnevno jede, al padne mi na pamet tek kad vidim recept..

Ima milion kuharica i gledam po knjizarama vec tjednima i nemam pojma koju da odaberem.
Ovdje se spominje Mira Vucetic i Dika Marjanovic, jel neko imao u rukama onu od Suzy Redzepagic? Kakva je ta?

Nisam od pripremanja tipa tortilja i tih nekih stvari vec me bas zanima ta starinska kuhinja sa detaljistickim opisima.

Hvala
U Suzynoj Mama zna ćeš naći svašta - od tradicionalnih stvari do modernih, meni se jako sviđa Pogledaj je u knjižari da dobiješ dojam...
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 19:37   #235
Smile

Quote:
magic kaže: Pogledaj post
Jedina kuharica koju koristim je "Il cuoco di tutti", Ettore Grati, izdana 1923. godine, naslijedjena od none. Potpisani primjerak.

I kineske i orijentalne reepte skidam s neta.
dali je ta sveta knjiga na prodaju?kolekcior
šik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 19:24   #236
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Evo i mene u potrazi za kuharicom
Naime, znam kuhati, al u principu vrtim par vrsta jela u krug i sad bi prosirila vidike..
Trazim neku hmm kako da to napisem"zdravo seljacku kuharicu" gdje su opisana neka tradicionalna jela tipa-kako napraviti filanu papiku, sarmu i zelje, gra, kako peci razne vrste kruha itd..
Nesto sta se svakodnevno jede, al padne mi na pamet tek kad vidim recept..

Ima milion kuharica i gledam po knjizarama vec tjednima i nemam pojma koju da odaberem.
Ovdje se spominje Mira Vucetic i Dika Marjanovic, jel neko imao u rukama onu od Suzy Redzepagic? Kakva je ta?

Nisam od pripremanja tipa tortilja i tih nekih stvari vec me bas zanima ta starinska kuhinja sa detaljistickim opisima.

Hvala
Suzyna kuharica je dosta opsirna i stvarno u njoj ima svega, cesto posegnem za njom za inspiraciju.
Jako mi je draga i kuharica Lidije Bastijanić, Lidijin obiteljski stol. Dosta temeljito objasnjava i daje savjete.
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 14:20   #237
Koju bi Jamievu kuharicu od navedenih preporučili za početnika?

http://www.algoritam-mk.hr/autori/jamie-oliver/80119
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 20:23   #238
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
Koju bi Jamievu kuharicu od navedenih preporučili za početnika?

http://www.algoritam-mk.hr/autori/jamie-oliver/80119
Niti jednu!

Makni se što dalje od tog kuhinjskog cirkusanta kojem je majka priroda uskratila okusne pupoljke. Bježi što dalje prije nego povjeruješ da se u jedno pile smije ugurati grana ružmarina i grm timijana i da se vrhunsko jelo može skuhati jeftino, za 15 minuta.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 10:53   #239
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Niti jednu!

Makni se što dalje od tog kuhinjskog cirkusanta kojem je majka priroda uskratila okusne pupoljke. Bježi što dalje prije nego povjeruješ da se u jedno pile smije ugurati grana ružmarina i grm timijana i da se vrhunsko jelo može skuhati jeftino, za 15 minuta.
U subotu se skrušeno pričešćujem svetom vodicom obogaćenom hmeljom, ječmenim sladom uz dodatak B-vitamina u ugodnom društvu gurmana.

Rasprava se nakon pretresanja aktualno-političko-gospodarstveno-domoljubnih tema usmjerava u pravom smjeru - klopa
Fascinantno, gotovo identičan opis Đejmijevih "kulinarskih" umijeća od jedne mlade dame
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 20:08   #240
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Fascinantno, gotovo identičan opis Đejmijevih "kulinarskih" umijeća od jedne mlade dame
Molim te, drugi put joj od mene daj i reci joj da nas je malo, ali nas ima.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.