Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 48 7.08%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 65 9.59%
Žensko sam, nisam, neželim 58 8.55%
Muško sam, jesam 159 23.45%
Muško sam, nisam ali bi htio 281 41.45%
Muško sam, nisam, neželim 67 9.88%
Glasovatelji: 678. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2015., 00:34   #281
Pocni se kretati u tom krugu ljudi pa ti se tu mozda neko dopadne za taj eksperiment. Sve ostalo je stvar trenutka. Bez price ni nagovaranja.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 00:36   #282
To stoji, ali opet di nac taj krug ljudi. Nije bas da ljudima ne celu pise,da prakticiraju seks u troje
numberfour is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 01:07   #283
Ja sam recimo saznala kroz opcenitu pricu o seksu sa prijateljima i poznanicima. Nismo mi zalazili u licne detalje nego je to vise opcenito bilo o fetisima i razlicitostima ljudi u tom smislu i onda neko dobaci tipa: "Ej, jeste culi za tog i tog, tu i tu? Ovi imaju otvorenu vezu, ovi prakticiraju trojce..." Mi smo podneblje gdje se sve sazna. Nazalost. Ti tu mozes onda prihvatiti rizik da stupis u kontakt s tim ljudima pa upadnes u krug pa sta bude, bude. Ili druga opcija da ti se van kruga desi spontano sa dvoje nevezanih ljudi, ali tu ces se nacekati
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 18:33   #284
Quote:
numberfour kaže: Pogledaj post
Mislim znam da se ne moze trazit, ali lakse je "nac" ako znas taj neki krug ljudi, ako imas poznanike koji to prakticiraju. Ja nazalost nemam, a i nemam neku uvjerljivu spiku kojom bi nekog nagovorio na takvo sto.
Pa imaš neke koji ti se nude u medijima za seks u troje.

Pa preko njih možeš do određenih grupa ljudi koji to prakticiraju.

Ti se dobro poznaju.
trodoee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 01:15   #285
ja sam licno imao sex u troje sa svojom suprugom i njenom drugaricom i dan danas to radimo ekstra nam je uzivamo do boli
jedina drugaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 05:44   #286
Ja iskreno nisam. Volio bih itekako... pokušao sam više puta preko djevojke bivše da kao ona dogovori sa drugaricom, nije htjela, bila jako ljubomorna što sam to ikako spomenuo, tako da... xd
BradAl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 10:32   #287
muke po treesom-u

već neko vrijeme ja i cura razgovaramo o trazenju zene,muskarca,para..iako smo jos prije napravili profile na site-ovima takvog tipa tek sada smo dosli do ozbiljne namjere da to uradimo..dosta razgovaramo o tome i vrtimo sve moguce scenarije,namjeravamo posjetiti nekakav klub toga tipa u Srbiji..e sad dosli smo do toga da ona hoce da prvo nadjemo curu jer bi i ona volila probati s njom ispuniti svoje mastarije i da ju zajedno obrabujemo,ona nas itd. ali zeli i muskarca poslije toga..iako sam ja bio inicijator toga da probamo trojac sa muskarcem (dugo sam je nagovarao) i u svim mojim mastarijama je to bilo prisutno sada kada je doslo do ostvarenja toga iskreno neznam da li bi to mogao podnijeti..pali me to strasno da ju neko jebe pred mojim ocima ali opet se bojim da necu moci podnijeti i da cu si sjebati odnos s njome..ona kaze da njoj nece biti ni najmanji problem vidjeti mene s curom i seksati se s nama zajedno ali ja mislim da hoce jer je inace dosta ljubomorna i bojim se da bi doslo do problema u klubu i da bi nam to pokvarilo seks u buducnosti a mozda i vezu..dakle pali nas to jako sve skupa ali mene je ipak strah svoje i njezine reakcije..ako netko ovdje ima iskustva u ovakvoj situaciji neka savjetuje..
P.S. pametnjakovici koji prodaju pamet ovdje i moraliziraju o svemu i svacemu a drkaju na ovakve teme neka zaborave ovaj post..
facker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 11:01   #288
Quote:
facker kaže: Pogledaj post
P.S. pametnjakovici koji prodaju pamet ovdje i moraliziraju o svemu i svacemu a drkaju na ovakve teme neka zaborave ovaj post..
S obzirom na napisano, jako bi dobro razmislio da li su trojke uopce smjer u kojem se trebate kretati, ponajvise zbog tebe, jer ti sumnjas u nju, a sumnjas i u sebe. Sjednite i popricajte, jer ti si nesiguran - ona nije.

Klub mi se ne cini kao dobro mjesto za prvi put, svakako bi to izbjegavao, pogotovo dok ti razmisljas ovako.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 13:02   #289
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
S obzirom na napisano, jako bi dobro razmislio da li su trojke uopce smjer u kojem se trebate kretati, ponajvise zbog tebe, jer ti sumnjas u nju, a sumnjas i u sebe. Sjednite i popricajte, jer ti si nesiguran - ona nije.

Klub mi se ne cini kao dobro mjesto za prvi put, svakako bi to izbjegavao, pogotovo dok ti razmisljas ovako.
razmisljamo stalno..da li ti imas iskustva u tome?zasto mislis da klub nije dobro mjesto za pocetak?
mi mislimo da je jer cemo se medju vise istomisljenika prije opustiti i mozda razgovarati sa njih vise dok ne donesemo odluku..a i inace nemamo puno slobodnog vremena za upoznavanje preko neta,odlaske na kave i razgovore sa svakim posebno..
A i znatizelja nas vuce u klub..
facker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 13:04   #290
Quote:
facker kaže: Pogledaj post
već neko vrijeme ja i cura razgovaramo o trazenju zene,muskarca,para..iako smo jos prije napravili profile na site-ovima takvog tipa tek sada smo dosli do ozbiljne namjere da to uradimo..dosta razgovaramo o tome i vrtimo sve moguce scenarije,namjeravamo posjetiti nekakav klub toga tipa u Srbiji..e sad dosli smo do toga da ona hoce da prvo nadjemo curu jer bi i ona volila probati s njom ispuniti svoje mastarije i da ju zajedno obrabujemo,ona nas itd. ali zeli i muskarca poslije toga..iako sam ja bio inicijator toga da probamo trojac sa muskarcem (dugo sam je nagovarao) i u svim mojim mastarijama je to bilo prisutno sada kada je doslo do ostvarenja toga iskreno neznam da li bi to mogao podnijeti..pali me to strasno da ju neko jebe pred mojim ocima ali opet se bojim da necu moci podnijeti i da cu si sjebati odnos s njome..ona kaze da njoj nece biti ni najmanji problem vidjeti mene s curom i seksati se s nama zajedno ali ja mislim da hoce jer je inace dosta ljubomorna i bojim se da bi doslo do problema u klubu i da bi nam to pokvarilo seks u buducnosti a mozda i vezu..dakle pali nas to jako sve skupa ali mene je ipak strah svoje i njezine reakcije..ako netko ovdje ima iskustva u ovakvoj situaciji neka savjetuje..
P.S. pametnjakovici koji prodaju pamet ovdje i moraliziraju o svemu i svacemu a drkaju na ovakve teme neka zaborave ovaj post..
Zašto ne probate s parom pa imate i jedno i drugo? I dogovorite pravila. Da li soft i do kuda.
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 15:22   #291
Zar se za tako nesto mogu dogovarati neka pravila? Svi ljudi za koje ja znam da su probali trojac (i bilo im dobro) su probali spontano. Sacekali i jednostavno se desila situacija.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 15:25   #292
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Zar se za tako nesto mogu dogovarati neka pravila?
Zapravo da treba o tome dobro popricati i vidjeti koje su granice, da kasnije ne bude 'ajojojojo nismo znali'.


Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Svi ljudi za koje ja znam da su probali trojac (i bilo im dobro) su probali spontano. Sacekali i jednostavno se desila situacija.
Znaci netko tko zeli u troje treba cekat, pa ako se dogodi - dogodi? Upravo namjena takvih klubova i sexy sajtova jest - da ekipa ne ceka sudnji dan.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 15:37   #293
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zapravo da treba o tome dobro popricati i vidjeti koje su granice, da kasnije ne bude 'ajojojojo nismo znali'.
Točno to. Da ne bi bilo "a ja sam mislila da ti želiš u guzu..." ili "ja sam mislio da se podrazumijeva da ti ga poslije guze odmah stavim u muf" i sl.

Ili još bolje...da se ništa ne dogovori....jedni misle soft a drugi all inclusive. I drugi ga zabije njegovoj curi, a ovome prvom na to počne titrat živac ispod oka.
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 15:48   #294
Quote:
facker kaže: Pogledaj post
..a i inace nemamo puno slobodnog vremena za upoznavanje preko neta,odlaske na kave i razgovore sa svakim posebno..
A i znatizelja nas vuce u klub..
Ako nemate vremena za kavu i poznavanje osoba/osobe s kojim bi podijelili svoju intimnost, onda se bolje i ne upuštat u to....pogotovo zato što bi vam to bilo prvi put.
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 16:04   #295
Ne ceka se sudnji dan nego se dobar seks ne dogovara. Kakav god on bio. Trojac, peterac, dvojac, nebitno.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 18:08   #296
Ova c.diem postala troluša! Jedino se prevara može dogoditi spontano....i da bude dobra. ...
Spontani seks u troje u kojem su dva člana partneri može se dogoditi samo u filmu i to nekoj parodiji.....
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 18:14   #297
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Ova c.diem postala troluša! Jedino se prevara može dogoditi spontano....i da bude dobra. ...
Spontani seks u troje u kojem su dva člana partneri može se dogoditi samo u filmu i to nekoj parodiji.....
Mozda poslije dobro kava ja zvrcnem zensku I ugusimo moga secerka...
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 18:16   #298
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zapravo da treba o tome dobro popricati i vidjeti koje su granice, da kasnije ne bude 'ajojojojo nismo znali'..


Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Ova c.diem postala troluša!
i mene nekad stilta

Quote:
Jedino se prevara može dogoditi spontano....i da bude dobra. ...
ziva istina
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 18:32   #299
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
Mozda poslije dobro kava ja zvrcnem zensku I ugusimo moga secerka...
već nije spontano....
Morali bi prov definirati pojam spontano, ja ako izlazim van s namjerom da nešto poševim, seks koji će mi se dogoditi nije spontan, jer sam imao jasan predumišljaj.....
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 18:45   #300
a ovisi o više faktora. prvo treba razgovarat s partnericom iskreno koje su granice i pristati samo na ono što je ugodno i tebi i njoj. i to je stvar dogovora.

od iskustva frendova imam samo jedno kaj mi je frend pričo i to mu se desilo spontano nakon neke pijanke s dvije cure s kojima radi (medicinske sestre, a on je njegovatelj odn. med. tehničar), a te dvije su si inače dosta dobre frendice i čisto moguće da su se dogovorile da ga riješe (on je s jednom od njih flertao tu i tamo)... znači njemu je bilo spontano a opet...

uglavnom pravila nema, ali ako si u vezi i idete ispunjavat maštarije, spontanost će bit u samoj izvedbi, do svega ostalog se dolazi dogovorom
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger