Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Muškarac i auto
Da, bitno mi je da je vozač i/ili ima svoj auto 5 26.32%
Mogu progledati, zavisno koliko mi se sviđa 1 5.26%
Totalno mi je nebitno 13 68.42%
Glasovatelji: 19. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2015., 17:04   #61
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Joj stvarno

Nema taj sanse ni s autom ni bez njega.
Ali valjda se lakse tjesiti da je stvar u autu, a ne u osobnosti lisene muske energije.

Eventualno da si nade decka s autom
Do kuda smo došli kad je vožnja=muška energija. Ja uz B kategoriju imam i C kategoriju a nemam vlastiti auto,kakva je moja muška energija? Znači li to da žena koja ne kuha je lišena ženske energije?
Moss-JBA is offline  
Old 25.05.2015., 17:07   #62
Vozio il' nevozio, ne nazivaj se muškićem.
Alexa is offline  
Old 25.05.2015., 17:13   #63
Slažem se da autor teme vjerojatno ima problem s tim,prvo zato što se naziva "muškićem" a drugo što muževnost želi dokazati na pogrešan način. Slažem se s korisnicom koja je napisala da je većinom na Balkanu važno dal muškarac vozi ili ne. Tu su žene s Balkana malo kontradiktorne,htjele bi ravnopravnost a opet u nekim stvarima im je muževno nešto što bi zapravo trebalo biti spolno neutralno.
Moss-JBA is offline  
Old 25.05.2015., 17:21   #64
Vozački ispit dođe kojih tisuću eura. Jasno je da je to u današnje vrijeme mladim dečkima postao trošak. Neukusno je od djevojaka očekivat da se dečki bace u taj trošak, a one mogu i ne moraju, jer su žene. Da sam muško bih vjerojatno namjerno govorila uokolo da nemam vozačku, čisto da vidim da li će me se po tome validizirat.

A ako sama ima vozačku dozvolu i auto, što bi joj točno trebala tuđa, ne zna se. Jasno da je praktičnije da što više ljudi ima vozačku dozvolu, ali stavljat to u postavke muževnosti je jednako smiješno kao stavljat u postavke muškobanjavosti činjenicu da neka žena nosi hlače, a ne suknju.
Alexa is offline  
Old 25.05.2015., 17:27   #65
Za mene je totalno nebitno, ali to ima veze s okolnostima - niti ja nemam vozačku, živim u gradu i po njemu se uglavnom krećem biciklom, a seks u autu jednostavno ne volim. Da su okolnosti drukčije, odn. da živim na nekom nedostupnom mjestu i da o tome ovisi koliko ćemo se često viđati, da nemamo gdje nego u autu, onda bi mi vjerojatno bilo važnije (a u tom slučaju bih možda i sama položila vozački i vozila auto).
GreenSpleen is offline  
Old 25.05.2015., 17:31   #66
Ne mogu baš reći da mi je nebitno kad čujem da se muškarac boji vožnje...
Sama sam stravstvena vozačica koja se dobro snalazi kad je upravljanje autom u pitanju, doduše, ne posjedujem vlastito auto. Niti očekujem od muškarca da ima svoje. Ono što bi me ipak zanimalo je barem jednom vidjeti ga "u akciji". Moj fetiš su očito muškarci spretni za volanom. Svakom njegovo, zar ne?
Neki će reći da sam mentalitetom balkanka-primitivka, ali ja se nikako ne mogu složiti da je moj fetiš specifičan isključivo za ovdašnje područje.
AyaFey is offline  
Old 25.05.2015., 17:34   #67
Quote:
GreenSpleen kaže: Pogledaj post
da nemamo gdje nego u autu, onda bi mi vjerojatno bilo važnije (a u tom slučaju bih možda i sama položila vozački i vozila auto).
ček ti bi položila ako se ne bi imala gdje seksat?
JohnnieWalker is offline  
Old 25.05.2015., 17:39   #68
Quote:
AyaFey kaže: Pogledaj post
Ne mogu baš reći da mi je nebitno kad čujem da se muškarac boji vožnje...
Sama sam stravstvena vozačica koja se dobro snalazi kad je upravljanje autom u pitanju, doduše, ne posjedujem vlastito auto. Niti očekujem od muškarca da ima svoje. Ono što bi me ipak zanimalo je barem jednom vidjeti ga "u akciji". Moj fetiš su očito muškarci spretni za volanom.
Neki će reći da sam mentalitetom balkanka-primitivka, ali ja se nikako ne mogu složiti da je moj fetiš specifičan isključivo za ovdašnje područje.
Ja sam isto balkanka koja voli spretno muško za volanom.
Volim spretno muško općenito, volan je samo jedan segment.

Volim i spretno žensko (), općenito spretne ljude, ali tema je o muškima.

Poznajem masu njih koji ne voze/nemaju vozačku/nemaju svoj auto/vole bicikl i zdrav život/nešto peto, ali nijedno nema strah od prometa/vožnje općenito. Ne znam bi li mi jajnici kliktali na nekog takvog, morala bih doživjeti. Vjerojatno ovisi o ukupnom dojmu. A kad netko sam sebe nazove muškićem...



Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post
ček ti bi položila ako se ne bi imala gdje seksat?
Skroz validan razlog.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 25.05.2015., 17:42   #69
Šta vam znači to "spretno muško za volanom"?
Alexa is offline  
Old 25.05.2015., 17:44   #70
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Šta vam znači to "spretno muško za volanom"?
Kad uz nekog imam osjećaj da mogu zatvoriti oči i ne misliti na vožnju, jer mi pruža osjećaj sigurnosti za volanom.
Nisu svi takvi.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 25.05.2015., 17:49   #71
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Skroz validan razlog.
pa e, a ono može i auto tu i tamo poslužit i za nešto drugo

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Šta vam znači to "spretno muško za volanom"?
ja sam znao pročitati da je bitno da dobro šalta... samo mi nikada nije bilo jasno zašto žene oće da je muško spretno s mjenjačem? muške kužim kad vide spretnu ženu
JohnnieWalker is offline  
Old 25.05.2015., 17:50   #72
ficozg1, moja preporuka ti je da se ne sekiras previse oko toga, ako ti mislis da autoskola i voznja nije za tebe - sasvim u redu, i to je najnormalnija stvar, i to je odredena realnost, jasno je ako se ne vidis u tome da neces ici u autoskolu, neoviso o tome sto netko drugi rekao ili mislio. Nisu svi za sve, pa tako niti za za voznju auta. Pusti sta ljudi govore i misle. Imati ili ne imati autoskulu te imati ili ne imati auto ne mora znaciti apsolutno nista. Imati predrasude i ne znam kakva cudna razmisljanja samo zbog toga sto je netko nevozac je apsurdno.
Kod mene doma, otac nije vozac, majka nije vozacica, sve dok ja nisam polozio s 18 godina nije bilo vozaca u kuci niti smo imali auto. I prezivjeli smo, zivjeli i funkcionirali najnormalnije usprkos tomu, jasno da su neke stvari u tom slucaju otezane, ali sta sad, ne zamaras se oko toga, i nista prestrasno, prihvatis stvarnost takvom kakvom jest i to je to. Na zalost, danasnja vremena su takva da se podrazumijeva unaprijed da imas auto, i jasno da je mnogo toga jednostavnije, ali neka te to ne brine toliko. Postoje i drugi nacini prijevoza s kojima se moze putovati. Mnogi ljudi ljudi su na taj nacin ajmo rec razmazeni jer su navikli od malih nogu da ih auto ceka na kucnom pragu i vjerojatno ne mogu zamisliti zivot bez auta i takvima je to vjerojatno najcudnije. Kod nas je iskrivljen mentalitet i oko toga i uvijek pojedini ljudi razmisljaju tako kako razmisljaju. Niti prije ljudi nisu imali aute pa su pretpostavljam sretnije, bezbriznije i zdravije zivjeli. Bar si vise u aktivnosti i pokretu. Bio ti ili ne bio vozac, s autom ili bez njega, neka te to ne sputava jer znas i sam da i bez njega mozes normalno funkcionirati i zivjeti, jednostavno prihvatis da je tako, a niti drugima oko tebe to ne bi uistinu trebalo predstavljati problem Ali sto se moze, kao i sve drugo, tako i ovo ima svoju bolju i losiju stranu, ali nije ovo toliko lose da ti treba predstavljati problem u zivotu, zivi tako kako si zivio do sada ako mislis da je to najbolje za tebe
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Old 25.05.2015., 17:51   #73
Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post
ja sam znao pročitati da je bitno da dobro šalta... samo mi nikada nije bilo jasno zašto žene oće da je muško spretno s mjenjačem? muške kužim kad vide spretnu ženu
Manualna sposobnost.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 25.05.2015., 17:54   #74
Quote:
ficozg1 kaže: Pogledaj post
Ovdje jedan muškić kojeg zanima kolko je curama/ženama bitno da je muškarac vozač, tj. da ima vozačku i svoj auto. Pripadam u skupinu onih bez vozačke koji ne misle voziti/boje se vožnje, 30 mi je godina i nailazim na neodobravanja toga od ženskog roda. Kolegice s posla su se podsmijehivale kada sam rekao da nemam niti vozačku, da s biciklom idem na posao..često me kolegica vozi na posao i kući i nekima je to smiješno, načuo kolegice u puš sobi jednom da me tračaju, da jel to muško uopće koje ne vozi, s 30 godina koristi bicikl kao prijevozno sredstvo..kada sam bio u vezi s djevojkom koja je mene vozikala svuda, prijatelji su se također nerijetko šalili na moj račun..da čujem ženska mišljenja, da li vam je bitno da muškarac vozi, smatrate li muškoga manje muškim ako ne vozi, ne interesira ga vožnja i automobili..nisam do sada nailazio na baš prepozitivna mišljenja glede ovoga..što vi mislite?
Koliko god ovo bio opusten PDF, ovakve teme stvarno nemaju smisla. Nekima je bitno, nekima nije. Kljuc.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger